Svatba v červnu 2007

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, zdravím všechny, co plánují svatbu na červen 2007 :-)! Jste tu některá?
Markét,oni ty dlouhodobé předpovědi jsou nepřesné a hlavně ...moje kamarádka se vdávala v srpnu,byla děsná zima a lilo, přesto to byla nádherná svatba a ona ani nezaregistrovala,že bylo tak hnusně. 8-) Diety jsou věčné a nevděčné téma,krom pohybu podle mě nic nezabírá ;-) Jinak holky,já nevím,co blbnete...proč přemýšlíte o tom,že by s Vaším těhotenstvím něco mělo být špatně nebo se to nedařit.Je to o lidské pohodě,vůbec nad tím nemáte přemýšlet,vím,že takových případů je kolem plno,ale mnohem víc je těch, kde to proběhlo bez problému, v klídku....pohodě. Člověk by neměl počítat s tím,že by se něco mohlo přihodit,protože to pak narušuje duševní pohodu 8-(
Profilova fotka
Taky jsem tu předpověď četla a představa našeho obřadu v parku se pomalu rozplývá ;-) :-(
Profilova fotka
Musíme doufat, že to póčo bude v pohodě ... Jak říkám, hlavně aby nepršelo! :-p
Profilova fotka
petronelie já nad tím vůbec nepřemýšlím, ale začala se tu diskuze...kdybych si měla dělat s tímhle vším starosti, tak se mimčo ani nebudu pokoušet, protože z těch nervů by to stejně zřejmě nešlo. Už se těším až budeme tři x-)
Profilova fotka
dzabii mě stačí když nebude pršet na obřadě a po cestě. Při hostině už bych to přežila :-D
Profilova fotka
Radus: mě by to vadilo i po hostině ... tam kde to budeme mít mají krásnou zahrádku a máme v plánu grilování ... takže až tak po 22h ať prší ... to se musí zahrádka zavřít, aby lidi kolem nehučeli :-)
Profilova fotka
holky co je to za předpověď já o ničem nevím??????? To má jako v červnu pršet či co????? :-o
Profilova fotka
Kouzlo: nevím teda jak je tam u Vás .. ale podle mě se to všechno táhne od Německa ... takže tam asi máte stejně .. :-) ale začátek června má být tak jak teď
Profilova fotka
U nás je strašně. Je pravda, že když je tady hezky nebo ošklivě tak to druhej den je i v ČR. Tak to doufám, že kolem toho 23 už bude hezky.
Profilova fotka
doufám, už kvůli všem tady, že červen celej bude super
Profilova fotka
To je jasný. Asi se začnu modlit. Zrovna nám přivezli helium. To je bomba jako blázen :-D :-D :-D
Profilova fotka
Kouzlo: zrovna jsem objednala svatební balonky - mám je v albu ... a kluci z restaurace, kde bude hostina mi slíbili zajistit helium taky ... zrovna jsem to dovyřídila ... je to sranda ... měli jsme ho na vánočním firemním večírku :-) :-D
Článek se načítá
Profilova fotka
.. ale koukám ti kouzílko do alba ... a to se dá normálně koupit? Na kolik je to "porcí" ? Kde to seženu v čechách? To by bylo lepší ... A kolik to cca stojí?
ahoj holky, všechny vás zdravím, já jsem teď přijela z brna, konečně jsme sehnala obojky a korunku pro naší psí princeznu, sice už má tři a tahle je čtvrtá, ale je to za zacvaknutí do culíku, takže jí nespadne. Jinak vidím, že se rozjelo téma miminek a příjmení. Já mimčo zatím neplánuju, je mi 26, ale chtěla bych až takza dva roky a jinak příjmení budu mít jak svoje tak i miláčkovo, prostě zdvojené jméno,původně jsem si chtěla nechat jenom svoje a děti aby měli zdvojený, ale bohužel u nás děti mít zdvojený jméno mít nemůžou, jenom jedno od rodičů, tak jsem to zvolila tak. Dzabi, jinak kleinod v praze půjčuje obleky a má i v neděli a to helium se dá koupit i u nás, ale je to už horší, my jsme ho měli vloni na dvě narozeninový oslavy, udělali jsme z toho asi 65 balonků, už si to přesně nepamatuju, u nás se to dá koupit na www.ptakoviny.cz, mají i prodejnu v Praze, my jsme v brně na jejich pobočce kupovali. :-) Holky taky jsem si konečně koupila hodinky, mám totiž problém, že jiné než titanové hodinky nesnesu, a to je občas problém aby někde měli víc než troje, ale naštěstí v brně měli .
Profilova fotka
ahojky Jenny, kolik jste za to helium dali? Koukala jsem na ty ptákoviny, ale asi na jiný .. protože tam za to chtělí 8500,- a to teda nedám :-) sice je tam vratná záloha,le při našem štěstí nám jí nevrátí :-)
ahoj dzabi, my jsme dávali okolo 2500,-, zkus si tam zavolat, protože pokud to nemají tak se to musí objednat, my jsme zrovna chytli poslední, měli by ti i říct na kolik je to balonků.
ahoj dzabi, dívala jsem se na jejich stránky a našla jsem to helium za 2899,- mají ho na skladě, obsahuje i 50 balonků,najdeš to tak, že na těch stránkách najedeš to zásilkové služby, pak dáš uchvacují katalog, je tona stránce dole a pak dáš hledej, napíšeš helium a najde ti to.
Profilova fotka
dzabii mám ho z ebay a dali jsme za to asi 24 euro. naplníš s tím kolem 3é balónků. V Čechách je to helium strašně drahý. Zkus se mrknout na www.ebay.de a uvidíš.
ono je nejlepší a nejlevnější si ho koupit přímov linde, ale musíš mít živnostňák, aby jsi nemusela platit zálohu na bombu, to se prodraží.
Profilova fotka
oprava 30balónků :-D
ahoj holky, tak už mám u našich první svatební dar od ségry, sice jsem si ho sama vybírala, to je i nejlepší, peníze mi dávat nechtěla a tak jsem si od ní koupila obraz, jelikož byl dražší stal 2000,- ( jelikož si vydělává jen 5 000,-) tak skoro půlku výplaty jsem po ní chtít nemohla, tak mi dala půlku na obraz, klidně bych i něco levnějšího, ale domluvili jsme se takhle. Dneska jsme měli jít na večeři se svědkem, ale zas to nevyšlo, chudák zapomněl, že má být na narozeninách u švagrové, tak jdeme definitivně v pondělí. Úplně ho chápu,že se mu to vykouřilo z hlavy, jelikož staví a on je chudák z toho nervózní, navíc doma pubertalní děti a rozšiřoval firmu, takže má starostí dost.
ahoj holky, přeju krásné ráno, dneska byla zase noc, už se mi dlouho nic nezdálo o svatbě, ale dnes zase jo, fakt hrůza, zdálo se mi že je hoďka a půl do svatby, že není nic nazdobené, že místo židlí na obřad jsou tam hrozné dřevěné lavice,, žádná výzdoba, jen jedna ikebana, kadeřnice s kosmetičkou, že nic nedělají jen kecají a pak se cpali v restauračce, fakt hrůza i ve snu jsem na ně křičela. Asi je to tím, že se to krátí a svatbu máme za 21 dní a ve středu jdeme domlouvat podrobnosti, tak to bude asi tím. Příští týden mám taky plný, každý den něco, v pondělí jdeme na veču se svědkem , v úterý na kabáty, ve středu do hotelu, ve čtvrtek na zkoušku účesu a líčení a v pátek jedeme ještě potvrdit objednávku marcipánu, protože si to paní přála, aby jsme to potvrdili 14 dní před svatbou a ještě zajedeme do květinářství zavést malé květináčky na růže na stůl a košíčky pro družičky. Takže to bude zase plný týden.
ahoj holky :-) Jenn, obraz je super dárek :-) No, a těm snům se nedivím, mám je taky, protože ode dneška za tři týdny a mám pocit, že jsme určitě na něco zapomněli a že se nepovede výzdoba, že přijdou lidi, které neznáme, že se tam nacpe i paní, které jsem si nezvykla říkat babi (je to hezká ehm čarodějnice, kterou nezveme) a že nám to celé zkazí, síla :-| Co máte vybrané na jídlo? :-p My jsme dali na oběd svíčkovou, a na večeři vepřové babiččiny plátky (na bylinkách) s bramborem a pak klasika - večerní rauty (salámové, sýrové mísy, zelenina atd.), snad to bude stačit a žádná tetky nepomluví (ale to ony určitě i tak, že ;-) ) Mě ještě čeká zkouška líčení, jinak by to z těch větších akcí mělo být vše :-)
Profilova fotka
Dobré ránko :-) děkuji za radu ohledně toho helia .. něco snad vymyslím ... a asi to dopadne tak, že to nechám na klukách z restaurace, ty to seženou :-) Na hostinu k hamání bude: předkrm buď plněný tomat nebo paprikový lusk, polévka klsika knedlíčková s nudlema a hlavní chod budeme mít "Mix gril" (kuřátko, vepříka a kravičku) ... abychom tak nějak vyhověli všem chutím ... a na stole budou teriny s přílohama a sosíkama (brambory, hranolky, am.brambory a rýže) ... ať si každý dá, co chce :-) a večer máme naplánovaný grilování, kde bude k dispozici kuchař a co kdo bude chtít si mu řekne ... jo a samozřejmě obložené mísy budou také :-)
Dzabii: sbíhají se mi sliny, fakt,máte to super vymyšlené :-) my máme zřejmě takovou klasiku :-) a jak to máte s hudbou? Živá nebo DJ nebo reprodukovaná? My jsme sehnali živou za super cenu, jsou na doporučení od mamčiné kolegyně, tak snad to nebude ostuda :-)
ahoj marketko. my budeme mít na oběd jako předkrm broskev plněnou drůbežím masem a jako hlavní chod plátky vepřového nebo kuřecího masa s hranolkama a oblohou a pro vegetariány, italské lasagne se sojovým ragů a parmazánem a jako předkrm jsou plátky rajčat prokládané mozarelou a bazalkou, jak první večeři máme teplý raut a jako druhou večeři studený raut a opékané selátko, všechna jídla mám vypsaná v albu v menu ( v druhém albumu), kdyby jste se chtěli juknout. Jo a ještě k jídlu, jelikož už budu v pátek hotelu a budu tam spinkat, tak pohoštění pro hosty bude nachystané na místě, budou tam kanapky a pití, bude to na zajradě hotelu, kde je obřad a k tomu jim nechám taky zahrát nějaký romantický melodie, aby tam nebylo ticho, chci prostě takovou romantickou svatbu. Jinak máme DJ, protože kapalu kterou jsme si vybrali tak chtěli 17 000,- což je fakt dost, DJ bude stát 9000,- bude tam už od oběda, bude na oběd hrát nějaký romantický podtóny, aby se dobře papalo a hlavně až se půjdeme fotit, tak aby se lidé už mohli bavit.
tedááá, ňami ňami :-) na focení se taky těším, na tu atmosféru, jen se obávám, že na fotkách budu vypadat jak mimozemšťan, teda někdy mám pocit, že se tak tvářím 8-) . Chtěli bychom se fotit v parku u zámku, takže taky romantika, skleničky, šampáňo, rozkvetlá zahrada a v hlavní roli my dva :-) Hihi, už se vidím, jak si ladně sedám do trávy :-D My za tu hudbu dáme tak 3 až 4 tisíce. Jen mě tak napadlo, jak vyplnit to "prázdné" místo mezi focením a obědem pro ostatní svatebčany :-|
Profilova fotka
dneska si jdeme poslechnout jednu kapelu, co hraje takový ty klasický český vypalovačky :-) tak jsem na to zvědavá .. při tom se dobře blbne :-)
Profilova fotka
Jo tak holky, na focení jsem taky zvědavá ... to bude drsné :-) už teď jsem na ty fotky zvědavá :-)
no jejej :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?