Svatba v červnu 2007

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, zdravím všechny, co plánují svatbu na červen 2007 :-)! Jste tu některá?
Profilova fotka
Kouzlo: já mám dneska tak špatnou náladu jako nikdy ... už jen díky té puse, kterou tu pořád předhazuju. V práci to postřehli okamžitě ... :-N
Profilova fotka
Dzabii to se ti ani nedivím. Není to nic příjemného a zuby dokážou pěkně znepříjemnit život. Já tě naprosto chápu. Taky jsem si všimla, že když si dám do alba nějakou fotku našeho hafana tak jí tam mám naximálně 4 dny a pak mi ji vymažou, ale když si otevřu jakékoli album tak tam vždy nějaké to zvíře je a to u některých už pěkně dlouho. (někdy jsou tam i vybavené byty nebo baráky)Tak to my tedy vysvělelte jak to tady funguje. Takovou odpověď jako třeba, že to berou postupně ať si nechaj, protože to není pravda. Kdyby to brali postupně tak se dostane i na ty co dost často své alba aktualizují a zvířátek tam mají požehnaně. :-S :-S ]-( ]-( ]-( ]-(
Profilova fotka
Kouzlo: to jsem nevěděla, že mažou věci v albech .. teda spíš mě asi nic nezmizelo (to je stejně divný) .. je snad jedno ćo tam je, ne?
Profilova fotka
Jo jo je to omezené můžeš mít jen určitý počet fotek svého nastávajícího a zvířátka ty vůbec. Tak mi to alespoň slečna či paní napsala, když mi taky oznámila, že mi je vymazala.
Profilova fotka
Tak aspoň, že ti to dají vědět .... ;-)
Profilova fotka
Ahojky tak jsem dala do alba zkoušku líčení. Tak jukněte jak to vypadá a jestli to půjde.
Profilova fotka
Holky kde jste. Zrovna jsem si vzpoměla na arwenn jak si válí šunčičky něde v Egyptě a my tady tvrdnem v dešti a zimě achjo ]-( ]-( Ta se máááááááááááááááááááááá!!!! arweeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeen jak je tam??????????????? :-D :-D :-D
ahoj holky, už jsem doma, konečně jsem přijela, ale zase jsem stihla spoustu věcí, měli jsme jít původně se svědkem na večeři, ale byla odložena na zítra, tak jsem byla v Brně a domluvila jsem dortík k narozeninám, obojky pro pejsky jsem sice nesehnala, protože ty co jsem si vybrala tak nejdou objednat tak v sobotu zas obejdu pár zvěráků, taky jsem nakoupila krabičky na dárky pro tatínky a svědka a svědkyni, taky krabičku ve tvaru srdíčka na vybírání penízků, dám ho večer na stůl a k němu text a kdo bude chtít tak bude moc přispět a taky krabičku na přáníčka, dáme ní na stůl a před to kartičku s nápisem přáníčka, tak aspoň něco, původně jsme chtěli truhličky, ale nedá se to tady sehnat, když už jsem našla firmu v boskovicích tak ještě že jsem tam volala a nejela, protože jsem se tam nemohla dovolat, tak miláček sehnal přes informace nové číslo a zjistili jsme , že už ta firma tam není že je z toho květinářství. Jinak holky já mám sice v albu pejsky, ale jsem zvědavá jak dlouho, taky mi jich admin pár smazala, a ne jen těch, ale i miláčka, prý můžou být jen dvě a ostatní věci jen co se týkají svatby, že si člověk musí říct, že tohle prostě chci, když se na tu fotku podívám, takhle mi to bylo vysvětleno a když jsem se s ní dohadovala, že nevím proč by tam nemohl být pejsek, když jde na svatbu a je to svatebčan, že ostatní tu taky mají fotky miláčků a baráků, tak mi bylo odpovězeno, že na ně taky dojde. Kouzlo líčení je moc hezký, takový jemný. :-)
Profilova fotka
Ahoj jenii tak to jsi toho stihla opracdu dost. Máš to promyšlený fakt super. :-D Byla to první zkouška ještě zkusím něco výraznějšího i když na těch fotkách to není tak výrazné jako doopravdy. Ale to až budu sama doma, aby to miláček neviděl.
mamina byla u druhé bábiny a ta neví jestli pořád půjdou na svatbu nebo ne, já nikoho nutit nebudu, když nechtějí ať nechodí, jejich problém. :-| Ještě jsem v Brně kecala okolo svatby s jednou holčinou, pokecali jsme asi hoďku a půl, fakt super človíček, to byla přitom v práci, ale jelikož povýšila a dělá managerku obchodu tak se nemusí nikomu zpovídat. To víš kouzlo někdo to musí mít u nás promyšlený jinak by byl chaos. Ty toho taky hodně stíháš.
Profilova fotka
jenni taky zastávám to, že když nechtí ať nechodí, protože otrávený ksichty bych tam nechtěla. Nám zatím lidi co nepůjdou řekli pádné důvody. Sestřenka s manželem njdou, protože bude rodit a tak chápu, že nechce, ale na obřad se podívat půjdou. Dědeček s tetou taky ne, protože děda nemůže chodit a tak je samozřejmé, že nemůžou a to je zatím včechno. Ale určitě se asi ještě někdo najde.
Profilova fotka
Dobré ránko, nevěstinky ... Kouzlo: líčení super, ale zkus ještě něco výraznějšího - ostatně to píšeš, že to zkusíš :-) Mě zatím účast na svatbě odřekla Teta se strejdou a jejich jedním bratrancem ... Teta musí hlídat malou od fruhého bratrance, jelikož ten se dal na profíky na vojnu a ta jeho prskavka si našla práci. Strejda tam sám jít nechce a první bratránek má v ten den zkoušky... Ale jelikož tam fakt tetku se sttrejcem chci ... tak už jsem je nadloubala, takže se to možná ještě vyvrbí :-) ... ;-)
Článek se načítá
Profilova fotka
ahojky :-) kouzlo, ty oči jsou dobrý, jemný nalíčení. Zbytek doladíš. Ale ty oči se mi líbí x-)
ahoj holky, já bych pochopila u babče a strejdy, kdyby měli pádný důvod, ale oni nemají žádný, jediný kdo z té rodiny chce jít, bydlí ve stejným baráčků tak je můj malý bratránek, ten ne přemlouvá, ale oni mají výmluvu typu, kdo dá prásátku, když mu dají ráno víc, tak to do druhého rána vydrží, tohle se mně docela i dotklo, protože jsem tam do svých 14 let byla skoro pořád a hlavně se mě dotklo víc, že prasátko je pro ně víc než já, pak se zase vymlouvají jak se tam dostanou, přitom mají feliciu i favorita, takže mají dvě auta a potřebují jen jedno, nové oblečení mají také, protože vloni děda umřel, takže si kupovali na to nové oblečení a pak se ještě vymluví jak by tam trefili, nabídli jsme jim že od našich jede kolona aut, že pojede ženich, pak naši, pak další tři auta od přítelovi rodiny, pak přítelovi kamarádi, takže aut bude dost, takže nemusí mít strach, že by se jelo rychle a ztratili by se jim, protože i když se pojede po dalnici, přítel pojede pvní a bude určovat rychlost, i když rád jezdí rychleji, ( ale ne tak jako já), tak nebude moci, protože bude mít nazdobené auto, takže aby mu květinové srdce neulítlo, tak pojede pomalu. Mamka tam byla včera, a ptala se jich jestli teda jdou nebo nejdou, že to potřebuje vědět do neděle, protože jdeme ve středu do hotelu a tam už to chtějí vědět, protože svatba se už blíží a chtějí doladit jen detaily a musí vědět počet obytování a počet osob kvůli jídlu a babča jí na to řekla, že ona neví, jak to má do soboty vědět, hlavně že na rozmyšlení měla skoro rok. Pokud nechce jít, tak ať nechodí, sice mně to bude štvát, ale radši být naštvaná teď než na svatbě se dívt na to jak jsou otrávení.
Profilova fotka
Jasně pokud nechtějí, tak ať nechodí ... :-) ale zase já u strejce a tetky vím, že tam chtějí, jen slíbili Zdendovi (to je ten, co šel na profíky - a měl o to zažádáno dost dlouho a vzali ho až teďka v dubnu) že mu budou hlídat Kačenku, když ta jeho piksla (nemám jí zrovna v lásce) není schopná s ní být doma a radši si našla práci ... no a na jesle je ještě malá ...
Profilova fotka
Dobré ranko holky, já jsem si zase říkala, že někdo nebude chtít jít a bude nás o tršičku míň, že se líp vlezeme ke stolu a jako na potvoru chtějí jít všichni, zařizují si dovolenky a všechno ostatní. To je pech :-D Jen babča to na mě zkouší, že asi nepůjde, že ji bolí nohy, ale já vím, že je to jen naoko - touží po tom, abych ji přemlouvala a přemlouvala a přemlouvala .... Babucha jedna!
Profilova fotka
Jo, kouzlo, to líčení je prostě kouzelné :-)
Profilova fotka
Holky, neznáte nějaké dobré webovky s náušnicema a řetízkama? Potřebuju inspiraci (ale ai jen na naušnice, kámošky babička má zlatnictví, tak aby mi je po ní pak poslala ... ) přeci jen bydlí trošku dál .... ;-)
Profilova fotka
Haloo, holky, kde jste kdo? V práci nuda, tady nikdo .. te je hrůůůza :-S
Profilova fotka
Ahojky tak já se hlásím :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Profilova fotka
holky tak myslíte, že bych se měla namalovat výrazněji????
Profilova fotka
tak jsem dala do alba ještě jednu fotku s bleskem. Hned to vypadá trochu jinak nebo??????? :-)
Profilova fotka
Ahojky Kouzlo :-) určitě to zkus, za to nic nedáš ... Ono tohle je hezký, ale třeba na tý fotce to tak nevynikne ... ;-) Ve skutečnosti je to výraznější než na té foto :-)
Profilova fotka
zkusím to uvidíme jak budu vypadat.
Profilova fotka
Tak teď mi můj drahý řekl, že neví jestli stihne být včas doma, abychom jeli sehnat ten oblek ... Jako co to je za jejich debilní logiku? Kvůli tomu jsem si prohodila v práci směnu ... Kdy to chce shánět? Až budu mít rozsekanou hubu? No ten mě teda zase pošimral na nervech ....
Profilova fotka
to chce klid dzabii ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) :-D 8-) určitě něco seženete.
Profilova fotka
No tak tim bych si nebyla tak jistá, když už je to všechno všude zamluvený ... ale děkuji za uklidnění :-) Prý půjdeme v pondělí ... tak to uhodl .. jestli mi budou dělat něco s tou boulí, tak bude rád, když mě nějakým způsobem dopraví ze zubařskýho křesla k nám do pelíšku .... :-|
Profilova fotka
Ahojky holky, já už chci domů! Já bych se asi nenechala malovat nějak výrazněji, líbí se mi jemnost. V pondělí musím zavolat kosmetičce, kdy bude mít čas na zkoušku :-) Včera mě ten můj taky vytočil a jaaak :-( Občas bouchnu jako papiňák, protože mi přijde leccos šíleně důležitý, pěkně si to naplánuju a ono ejhle, drahá polovička má úplně jiné představy, třeba spánek místo posezení a přáteli, večeři doma místo venku atd. Já pak skřípu zubama a zatím jde vlastně o pěknou blbost, jojojo, kdybych si to nemalovala jako pohádku :-D
Profilova fotka
A co zítra to taky jsou savtební salóny otevřené??? A někdy i v neděli když se s nima domluvíš.
Profilova fotka
Dzabii, vy chcete oblek půjčovat? Nekupovat?

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?