Svatba v červnu 2007

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, zdravím všechny, co plánují svatbu na červen 2007 :-)! Jste tu některá?
Profilova fotka
Jo a jinak hrachovou kaši miluju :-) mňam :-D
Profilova fotka
dzabii ale ten jeden den z těch dvou je den svatební, takže tě to ve finále vyjde úplně stejně jako bys měla svatbu o víkendu. mamča je účetní a takhle mi to říkala
Profilova fotka
anien: to já vím :-)
Profilova fotka
holky jen pro upřesnění, ze zákona máme právo na dva dny volna, ale od letoška jen jeden z nich je placenej. Jinak právo máte na jeden den příprav a jeden svatební. Proto když máte svatbu o víkendu nebo ve svátek, dostanete volno jen jeden den na přípravu. Ale nemusí to být den před svatbou. Např. ty co se budou brát 7.7., čtvrtek a pátek před je svátek, takže volno na přípravu si můžou vybrat ve středu :-)
Profilova fotka
Holky, včera jsem začala nadepisovat obálky na oznamka. Včra přišla oznámení, jupííí :-D . Trošku jsem byla zklamaná, protože jsem čekala, že budou na mnohem tvrdším papíře, ale s tíím teď už opravdu nejde nic dělat... tak jsem se uklidnila :-) Ale je to pěkná fuška, ty obálky... Když je posíláte, dáváte klasickou známku? Mamina cosi mlela, že za jejich mladých let :-D :-D :-D se posílal jako tiskovina ze levněji.. To už je asi prehistorie, co? Jinak já jdu určo v punčoškách :-) Bílé samodržky už si nikdy neobleču :-) A k tomu nového, půjčeného, starého a modrého - šaty z půjčovny jsou jako půjčené, platí to ???? :-D
Profilova fotka
Axi: to prý neplatí :-) Taky jsem si to myslela .... Na oznámka jsem dávala obyč známky :-) a zrovna mi prodali nějaký s panou Marií s Ježíškem v ruce :-) to byla prdel ... hned byly ohlasy :-)
Profilova fotka
axi platí
Profilova fotka
a pokud máš letošní kolekci, tak jsou i nové, ne ;-) :-D
Profilova fotka
holky, co platí x neplatí :-) Teď jsem z toho fakt jelen 8-) ! Šaty platí a známky neplatí, jooo?
Profilova fotka
aha tak neplatí, no já mám svoje koupený, tak jsem to neřešila. Jinak my oznámka většinu rozdali osobně. Ještě jich máme pár na rozeslání a kupovat budeme klasický známky. Možná dokonce ty za 9,- protože máme nestandartní formát, prostě ne klasickou pohledovou velikost... Hele holky jakou barvu punčošek si berete? A koupíte si klasický? Nebo s podvazkovým pásem? A na ty klasický pak navlíkneme ještě povazek?
Profilova fotka
šaty prý teda neplatí, známky jsou klasika, žádná sleva. Obyč. poštovní. Třeba s Marií a Ježíškem :-D
Profilova fotka
dzabii: já taky nebudu mít nic na krku, jenom dlouhé náušnice... Dneska jsem konečně koupila podprsenku a jenom za 500,- Kč, paní v salónu mi tu samou nabízela za 850,-, ale zase nemám smetanovou, ale bílou, ale to pod šatama nebude vidět.... ;-)
Článek se načítá
Profilova fotka
dzabi první 2 dny jsem nesměla nic horkého pít a jíst. Také asi záleží v jeké čésti pusi to máš. Já to měla na horním patře nad 1 (pod rtem) takže tam se mi jídlo nedostalo. Taky jsem si první den nesměla čistit zuby a až druhý den bez pasty a pak vyplachovat slanou vodou.Jinak pak po kontrole už jsem si zuby čistila normálně a jedla taky. Radus já budu mít šampaň barvu punčošek (samodržky) a na nich podvazek. Jinak děkuji za pochvalu úlovku.
Profilova fotka
Marie a Ježíšek fakt měli úspěch ... Axi: šaty neplatí jako půjčené :-) :-D
Profilova fotka
Takže neplatí NIC? Jejdanánky a co já si půjčím? Sakriš, sakriš! Dzabii, to jsi mi vůbec neměla říkat ;-) :-D . Jinak mám šaty z e-bay objednané už 10 dní, ale Číňan je hajdalák a ještě je noposlla, bojím, bojíím, aby došly včas :-( Dražba taky stála za prd, kdosi to vyhnal až na 100 dolarů a to už mi přišlo moooc :-( Naštěstí je hned druhý den dal na net - kup hned za 80 dolarů. Nejdřív jsem si říkala, že na to kašlu, ale miláček mi je objednal, aniž bych to věděla a prozradil to až odpoledne... Je to moje zlatíčko! V sobotu plánuju rozlučku se svobodou - máme dámskou a pánskou zvlášť. To bude akce x-)
Profilova fotka
To jsem řešila včera Axi :-ú co půjčeného atd - toho ani nebudu mít tolik na sobě :-) My asi rozlučku mít nebudeme ... teda zatím není kdy by jsme jí udělali :-) máme toho dost, manžílek pracuje převážně přes víkendy ... :-S
Profilova fotka
Holky tak půjčeného taky nic nemám a ani nevím co by to mělo být :-( My rozlučky se svabodou mít budem. Každý zvlášť. Já nejspíš v sobotu týden před a miláček v pondělí.
Profilova fotka
Kouzílko: jak to vypadalo s tím hamáním a pitím? Po tom zákroku?
Profilova fotka
dzabii koukni na příspěvěk od kouzla v 13:01 ;-)
Profilova fotka
My budeme mít rozlučku 9.6. - společnou - u známý na zahrádce, kytara, zpěv, buřtíky, nějaký pivínko a vínko...a zveme tam hlavně ty, co s námi nemůžou být na svatbě :-) 8-)
Profilova fotka
Dzabi už jsem to psal jukni vejš ;-) :-) :-D
Profilova fotka
No jo ... to je to, že si to aktualizuju nějakym divnim způsobem a ne tak často :-) Omlouvám se :-N
Profilova fotka
Tak jsem to pročetla ... teda jako nečistit si zuby, to nevydržim ... fuj ... vždyť já mám kartáček i v práci a vždycky po o to drtim :-) To jídlo mě neva, ale to pití docela jo ... ale co se dá dělat ... Takže nejvíc budu trpět při zákroku a pak když si nebudu moct dát kartáček do pusy ... To je hrůůůza ... A jaký bylo vyndavání stehů? To už neumrtvujou? Doufám... teda že ne ... Zrovna jsem na netu našla kliniku, kde místo injekcí dávají rajský plyn ... toby bylo něco pro mě ... ]-(
Profilova fotka
Nic se nestalo dzabii taky mě to štve jak se to aktualizuje. Holky jsem zvědavá jak to dnes dopadne s tím líčením.
Profilova fotka
Dzabii myslím, že to, že si nebudeš moct vyčistit zuby bude to nejmenší co tě bude trápit. :-D :-D :-D :-D Vyndavání stehů jsem vůbec necítila a to se samozřejmě neumrtvuje to nic není. 8-)
Profilova fotka
Kouzlo: a co mě bude trápit víc? Připrav mě na to... Bolí to pak (po tom zákroku??) když to přijde k sobě? Já jsem jak malý dítě .... Líčení dopadne dobře, hlavně to vyfoť a šoupni to sem :-)
Profilova fotka
dzabii bolelo to asi tak půl hodinky po tom co anestezii přestala působit. Dostala jsem antibiotika a přášky na bolest. Antib. jsem brala asi 5 dni a prášek na bolest jsem si vzala jsen jeden, protože to pak už opravdu nebolelo. Dzabii nemusíš mít strach určitě to přežiješ. Není to příjemný, ale zas tak strašný to není. Taky záleží co to vlasně máš. Třeba ti to budou léčit úplně jinak než mě. :-D :-D :-D :-D Ale neboj dá se to. Když jsem to zvládla já se svým strachem ze zubaře a ještě v cizí zami, kde pořádně těm dotorům nerozumím tak ty to zvladneš taky!!!!!!!!!!!!!!! :-D :-D :-D :-D :-D :-D Když to líčení bude dobrý tak to sem hodím. :-S :-S :-S :-S :-S
Profilova fotka
Holky, tak já fakt nevím, kamarádka mi dala bílémsamodržky, které měla jako náhradní na svou svatbu - tak jí je asi použitý a roztrhaný vrátím :-) To bude mít radost :-D Jé Holky, s těma pusinama mě pěkně děsíte! Mně se občas stane, že se mi skoro zasekne pant a říkají mi, že to je zralé na operaci, ale já radši zapírám že už je to dobrý a asi pořád budu, když vás tak slyším! Já jsem tak ráda, že vás mám, kdo jiný by se mnou takhle o ré svatbě pokecal a pokecal a pokecal, jste moje zkatíčka, babuchy!
Profilova fotka
Kouzlo: kdyby to léčili jinak, tak jen dobře :-) ale zase aby mě to teď nepřešlo a pak zase nechytilo ... Líčení chci vidět :-) a asi nejen já :-) Axi: o pantech ani nemluvím, pěkně mi v nich křupe a občas to až bolí, ale s tím si hlavu teda nelámu :-) až se jednou zaseknou,tak s tím začnu něco dělat. Hlavně bych s tím u své zubařky ani nepochodila, určo by mi řekla, že to je normální nebo že to je počasím - to je její oblébené ....
Profilova fotka
jo jo taky jsem ráda, že to tady mám s kým řešit, protože si dokážu představit, že lidi co neprožívají to co my tak jim asi připadám už otravná :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D Holky dneska mám asi nějakou depičku. Mám dnes opravdu velkej strach jak to vše dopadne. Mám strach, aby mi ten strach nepokazil všechno :-N ;-(

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?