Menu Forum

Svatba v červnu 2007

(Zamčená)
30. črc 2008
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
dzabii
Registrovala se 24. března 2007 na beremese.cz. Přidala 251 příspěvků a 2 alba. Region Praha.
  • Svatba byla 14. června 2007
    V Praze v kapli Libeňského zámku, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
dzabii
Registrovala se 24. března 2007 na beremese.cz. Přidala 251 příspěvků a 2 alba. Region Praha.
 Ahojky Prin emoticon ty jsi tu nová? Nebo jsem tě tu ještě nepostřehla? Případně tě mezi námi vítám emoticon
Jojo, ve čtvrek ... plně tak využiju dva dny volna od zaměstnavatele emoticon emoticon a hlavně pak zbývá dost času na léčení kocoviny emoticon
10. kvě 2007 v 08:03  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
dzabii
fotoportrét
fotoportrét
dzabii
 Ahoj Jenny emoticon to jsou ty náplastě, viď? Funguje to? Teda mě boty nedřou, ale radši tomu případně předejdu. Vy jste na mě tak hodnýýýýýý ... a můj miláček, jak si mě předchází, že jsem pořád smutná a to on nerad vidí ... má radši, když se směju - říká, že krááásně emoticon
10. kvě 2007 v 08:06  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
anien
4
Registrovala se 16. listopadu 2006 na beremese.cz. Přidala 229 příspěvků a 5 alb. Má 5 přátel. Region Břeclav.
fotoportrét
fotoportrét
anien
4
Registrovala se 16. listopadu 2006 na beremese.cz. Přidala 229 příspěvků a 5 alb. Má 5 přátel. Region Břeclav.
 já taky uvažovala jít bez punčoch. navíc jestli bude horko, tak se ještě píct v silonkách?? no nevím. stačí že mi bude horko pod sukní emoticon emoticon
10. kvě 2007 v 08:15  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jennifer
Svatební výzdoba Kennoušek
PRO

Květy a dekorace - Region Hodonín
1
fotoportrét
fotoportrét
jennifer
PRO

1
 ahoj dzabi, emoticon to nejsou náplasti, ale takový gelový výstelky do bot, buď jsou na přední část nožky, nebo na paty. Já je mám vpředu v botičce a jsou super, když jsem chodila v botičkách bez tohodle tak mě boleli nožičky a když jsem si je tam dala tak to bylo daleko lepší, ségra si je nemůže vynachválit, protože ona mána svatbu 12 cm podpatek, jsou to otevřené boty a jsou docela tvrdý, a vzala si je do brna aby je rozchodila a jelikož si vzala silonové ponožky, tak se jí to odlepovalo a musela je vyndat a říkala, že to bylo hrozný, že ten rozdíl jde pěkně poznat.
Naše mamča je prvně nechtěla, protože to je podpatkový maniak, botek bez vyšších podpatků u ní neprojde, takže je zvyklá, ale je ráda, že jsem jí je koupila.

Já si dneska budu muset zajít do lékarny a koupit si náplasti na popáleniny, na urychlení hojení, snad je budou mít, protože jsem strašně šikovná, v úterý jsem tavnou pistolí lepila listy k mašličkám a jak jsem je pokládala, tak jsem ruku položila do toho druhýho co už byl udělanej a tak jsem si sloupla i kůži, zrovna na prsteníčku, kde mám zásnubní a přijde snubák, jelikož je to asi 1,5 dlouhá rána, tak se to bude dýl hojit a ty náplasti jsou super, už jsem si parkrát koupila tento typ náplastí na prasklý puchýře a i když byli velký tak se mo do třech až pěti dní úplně zahojili.
10. kvě 2007 v 08:17  •  Svatba byla v červnu 2007  •  www.vyzdoba-kennousek.cz  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
anien
4
fotoportrét
fotoportrét
anien
4
 jenn: to je nepříjemný emoticon
Ale když si dám tu výstelku do boty, nezmenší se mi tím ta bota?
10. kvě 2007 v 08:25  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
dzabii
fotoportrét
fotoportrét
dzabii
 Koukám, že my červňačky jsme docela šikovný a vůbec nemáme smůlu ..... emoticon
10. kvě 2007 v 08:30  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jennifer
PRO

1
fotoportrét
fotoportrét
jennifer
PRO

1
 anien, nezmenší, ona je průhledná gelová, nedává se okolo botičky, ale na dno botičky a jak se na to stoupne tak se to tlakem nožičky přilepí k botě, drží to i než tam dáš nožku, mužeš jí pak dát i do druhýh bot, protože tam není lepidlo, ale ten gel se prostě přilepí , má to masážní tečky, takže je to pohodlné.
10. kvě 2007 v 08:33  •  Svatba byla v červnu 2007  •  www.vyzdoba-kennousek.cz  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
prin
Registrovala se 21. dubna 2007 na beremese.cz. Přidala 4 příspěvky a 1 album.
  • Svatba byla 16. června 2007
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
prin
Registrovala se 21. dubna 2007 na beremese.cz. Přidala 4 příspěvky a 1 album.
  • Svatba byla 16. června 2007
    Region Děčín
 Myslím že svatba v červnu je super a není hezčí měsíc. A bez nějakých problémů by to ani nešlo. Po svatbě se tomu zasmějeme emoticon
10. kvě 2007 v 08:34  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jennifer
PRO

1
fotoportrét
fotoportrét
jennifer
PRO

1
 holky taky mě včera vůbec nepotěšili u skleniček, tak dlouho jsem vybírala motiv na vypískování a nakonec až jsme si vybrali, tak nám paní řekla ať to pošlem emailem, a včera mi řekla, že to na to nemůžou dát, že když se tem motiv zmenší tak, že nejde rozpoznat co to je, tak mám radost. Chtěla jsem tam ženicha jak drží nevěstu v náručí.
Zítra by nám měla poslat motivy jaké oni mají tak uvidíme.Snad si něco vybereme.

Ale zase mě včera potěšila soňa, že už se fráček pro pejska posílá, tak jsem ráda. Protože tady se to fakt nedalo sehnat, protože fakt nevím jak by vypadal, kdyby ostatní dva byli oblečení a on ne, byl by smutnej.
Zítra bych se chtěla jít podívat ještě na obojky, už jsem se dívala včera a nic co by se mi líbilo, protože pro holčičku bych chtěla růžový s kamínkama , aby jí šel k šatičkám a pro kluky černej , aby zase šel k fráčkům.

Včera jsem ještě pro psí holčičku sehnala krásnej perličkovej řetízek, ona je totiž parádnice, tak bude mít i korunku, taťka měl zase připomínky, ale co, stejně už nás kámoši a známí mají za blázny, že pejsky máme jako děti, tak co.
Kámoš si ze mně dělal srandu, že pejsci budou lepí oblečeí než on.
Já zase říkám, že když jsem mohla zaplatit šaty pro družičky, jednu jsem viděla jednou a tu druhou vůbec, tak naše mimča si zalouží být fešáci, když s náma budou celý den. Budou nám je hlídat dvě paní z hotelu, sice je to placená služba, je to docela dost, protože od 11 hodin od ráno do rána až půjdeme spát, jelikož nám je budou hlídat celý den a dvě paní, tak se domluvíme na ceně s paní co nám zařizuje svatbu v hotelu, ale jinak si hotel účtuje 150,- za hoďku x 2 , takže by to byli 300,- za hoďku, takže by to pak vyšlo na 5000-6000,- za den, ale zase říkám, že to radši zaplatím a vím, že pejsci budou s náme než sami doma, protože by je neměl dát ani kdo vyvenčit, protože všichni budou na svatbě a jezdit každý dvě hoďky je venčit by bylo daleko dražší, protože by se jezdilo 100 km tam a 100 km, jelikož je to hoďka autem tam a hoďka zpátky, tak by jenom přijel otočil se mohl jet zase. Takže je radši budeme mít v hotelu a na očích, stejně je chci mít na fotkách a budou krásně oblečení, svatbu bez nich by si nedovedla představit.
10. kvě 2007 v 08:49  •  Svatba byla v červnu 2007  •  www.vyzdoba-kennousek.cz  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
dzabii
fotoportrét
fotoportrét
dzabii
 Prin: to doufám emoticon
Jenny: jakže se to jmenuje do těch botiček? Zkusím si to taky koupit,ale určitě se v tom projdu před svatbou v jiných botkách... jo a kde to seženu a za kolik? Děkuji za info emoticon
10. kvě 2007 v 08:50  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jennifer
PRO

1
fotoportrét
fotoportrét
jennifer
PRO

1
 ahoj, jmenuje se to party feet je to od scholl, koupíš to v lékarnách nebo v dm drogerii, cena byla asi 150,-,
pokud je chceš na přední část nožičky, tak na obalu je namalovaný letní otevřený boteček, a pokud na patu tak je tam lodička, je to ve fialovým obalu, pokud obal otočíš na druhou stranu tak je to tam nakreslený, kam to patří.
Na výstelce je pak namalovaná pravá nebo levá noha, takže zaručeně poznáš na kterou nožičku to patří.

dzabi zadej na seznamu party feet a vyjede ti obrázek jak to vypadá a když na něho klikneš tak se ti zobrazí i další varianty jaké se vyrábí.
10. kvě 2007 v 08:56  •  Svatba byla v červnu 2007  •  www.vyzdoba-kennousek.cz  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
vaneskah
Registrovala se 11. ledna 2007 na beremese.cz. Přidala 164 příspěvků.
  • Svatba byla 23. června 2007
fotoportrét
fotoportrét
vaneskah
Registrovala se 11. ledna 2007 na beremese.cz. Přidala 164 příspěvků.
 Ahoj holky, děkuji všem za podporu...
Jenže svatba se blíží.... objednala jsem ženichovi košili, tak doufám, že přijde brzo a v sobotu jdeme kupovat boty. Jsme ale oba tak otrávení, že se nám nechce nic... Dokonce jsme uvažovali o zrušení, ale on by určitě chtěl, abychom se vzali... Svatba je za 44 dní, tak snad se ještě trošku vzpamatujeme...
Teď už se snad nic nestane, mám dvouletou princeznu, tak hlavně aby nám nemarodila, strašně moc jí na svatbě chceme, i když není ženichova, má jí za vlastní a strašně se "milují"
10. kvě 2007 v 08:58  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
dzabii
fotoportrét
fotoportrét
dzabii
 Vanesko: přes to se přehoupnete .. je to život ... emoticon A že má přítel rád dceerku, to je super ... emoticon
Jenny: děkuji, jdu na to mrknout a odpo hnedka vlítnu do lékárny
Venku je pěkně hnusně, tak jen doufám, že se to do toho června vybere .... Hlavně ať neprší emoticon to by mi vadilo nejvíc ... klidně ať je zataženo, ale bez toho deště
10. kvě 2007 v 09:05  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jennifer
PRO

1
fotoportrét
fotoportrét
jennifer
PRO

1
 dneska je fakt hnusně, tady před chvilkou přestalo pršet, ale je emoticon zatažený a zima.

Dneska jdem se svědkem a jeho manželkou na večeři, chtějí nám dát svatební dar, že nechtějí nám to dát na svatbě, ale před. Tak jsem zvědavá. emoticon
Pro mě není ani tak důležitý svatební dar, ale to že mi na svatbu přijdou lidičky, které mám ráda.
Protože jedna kámoška mi nepřijde na svatbu a docela mě to mrzí, hlavně ta její výmluva. že pozvání nečekala, hlavně když už vloni v červnu jsem jí říkala, že bude svatba a že jí zvu, ale že až bude oznámení tak jí pozvu ještě jednou a div se u toho nerozbrečela a teď to prý nečekala, to určitě. A pak ještě aby toho nebylo málo tak mi řekla, že Přerov je z ruky a že už je domluvená z bráchou s se ségrou na víkend v Kolíně, samozřejmě kolín je ještě dal a navíc vím, že se s nevlastníma sourozencama skoro vůbec nestýká. emoticon
10. kvě 2007 v 09:12  •  Svatba byla v červnu 2007  •  www.vyzdoba-kennousek.cz  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
dzabii
fotoportrét
fotoportrét
dzabii
 výmluvy nemám ráda ... a docela by mě to i na...kdyby mi nepřišla nějaká nej kámoška - samozřejmě omlouvá se pouze nemoc ... nic jiného emoticon
10. kvě 2007 v 09:18  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jennifer
PRO

1
fotoportrét
fotoportrét
jennifer
PRO

1
 přesně dzabi, taky mě to na....., a ještě když ti napíše, že jsou od září už domluvený, takže tady jde vidět jak se stýkají.
10. kvě 2007 v 09:20  •  Svatba byla v červnu 2007  •  www.vyzdoba-kennousek.cz  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jennifer
PRO

1
fotoportrét
fotoportrét
jennifer
PRO

1
 ještě jsem zapomněla před chvílí volala paní kadeřnice, že příští pátek nemůže, tak půjdeme už ve čtvrtek, to nevadí aspoň to bude o něco dřív, tak uvidíme co z toho bude, ale bude nás česat právě přímo paní majitelka, tak uvidíme, a i s vizážistou, tak se pak i se ségrou vyfotím a dám to do alba.
Budu si muset založit zase nový, jelikož už se mi to tam nevleze, musím vyfotit ještě i ubrousky, a další věci a to se fakt už nevleze do alba co mám.
10. kvě 2007 v 09:23  •  Svatba byla v červnu 2007  •  www.vyzdoba-kennousek.cz  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
dzabii
fotoportrét
fotoportrét
dzabii
 no jasně ... a jako kdyby to něšlo přesunout, že? ... Podle mě se tady teprva ukáže, kdo si zaslouží být náš dobrý známý .... Nikomu se fakt vnucovat nebudu ... emoticon
10. kvě 2007 v 09:24  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
anien
4
fotoportrét
fotoportrét
anien
4
 já už bych se taky měla pomalu objednávat na zkoušky líčení a účesu. strašně se to blíží a kapku nás to začíná děsit. včera sme měli přesně měsíc do svatby emoticon
10. kvě 2007 v 09:40  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jennifer
PRO

1
fotoportrét
fotoportrét
jennifer
PRO

1
 já už se docela na zkoušku těším, protože po minulé zkušenosti budu klidná až uvidím výsledek, ale zase si říkám, že to bude fajn, protože paní češe i pro lindu a tv, tak uvidíme, dělají to podle typologie a příjmá na základě toho i kadeřnice, pokud se zmýlí tak jí nevezme, takže by to mělo být super.
Vezmu si sebou i korunku a závoj.
Hlavně jsem ráda, že přijede i do hotelu, protože to byl hlavní požadavek, protože si časově nemůžu dovolit jet do brna a pak do přerova, takže přijedou oni a hlavně i když máme obřad v 11 hodin, tak se snad vyspím, protože jim bude líčení i účes trvat 2 hoďky nás obou.
10. kvě 2007 v 09:44  •  Svatba byla v červnu 2007  •  www.vyzdoba-kennousek.cz  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
dzabii
fotoportrét
fotoportrét
dzabii
 Já mám zkoušku líčení a účesu 31.5. tak jsem na to zvědavá ... emoticon
10. kvě 2007 v 09:52  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jennifer
PRO

1
fotoportrét
fotoportrét
jennifer
PRO

1
 určitě to dopadne dobře.
10. kvě 2007 v 10:01  •  Svatba byla v červnu 2007  •  www.vyzdoba-kennousek.cz  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
kouzlo
Registrovala se 30. ledna 2007 na beremese.cz. Přidala 516 příspěvků. Má 16 přátel.
    Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
kouzlo
Registrovala se 30. ledna 2007 na beremese.cz. Přidala 516 příspěvků. Má 16 přátel.
    Region Plzeň
 Ahojky holky tak mám to nové v albíčku. Já si budu punčošky brát, protože stály dost peněz, jsou nádherné, miláčkovi se to moc líbí a budu mít otevřené boty a s potícíma se nohama problémy nemám emoticon emoticon emoticon emoticon Já budu mít zkoušku asi dnes. A už vím, že se budu líčit sama, protože jsem si nakoupila kosmetiku od Estée Lauder a je božská. Dnes přijde kámoška a zkusíme nějaké variace. Jí to strašně baví malovat tak uvidíme co na mě vyčaruje. emoticon emoticon
No holky krátí se to krátí. Né dávno to bylo za 100 a hle měsíc a kousek a je to tady. Tá tá tadá
10. kvě 2007 v 10:23  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jennifer
PRO

1
fotoportrét
fotoportrét
jennifer
PRO

1
 ahoj kouzlo, ten řetízek s náramkem je moc krásnej. emoticon
10. kvě 2007 v 10:28  •  Svatba byla v červnu 2007  •  www.vyzdoba-kennousek.cz  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
dzabii
fotoportrét
fotoportrét
dzabii
 Ahojky Kouzlo ... ještě se vracím k tomu zubařskému zákroku ... emoticon mohla jsi jíst a pít úplně normoš?
10. kvě 2007 v 10:29  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
market01
Registrovala se 17. srpna 2006 na beremese.cz. Přidala 350 příspěvků. Region Nový Jičín.
fotoportrét
fotoportrét
market01
Registrovala se 17. srpna 2006 na beremese.cz. Přidala 350 příspěvků. Region Nový Jičín.
 ahoj holky, jsem tu jen na skok, máme audit, tak se hezky potíme emoticon Mějte se hezkýýýý a krásné přípravy emoticon
10. kvě 2007 v 11:39  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
dzabii
fotoportrét
fotoportrét
dzabii
 já už v práci nemám dneska do čeho dloubnnout... za chvilku si jdu pro obídek, ale teda fakt nevím , na co mám chuť emoticon
10. kvě 2007 v 11:47  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
dzabii
fotoportrét
fotoportrét
dzabii
 KOuzlo: měla jsi šťasný lov, koukám emoticon Nádhera ... Já potřebuju sehnat nějaké naušnice ... na krku bych nejraději nic neměla, jelikož na to nejsem zvyklá a vadí mi to ... nebude to blbý? emoticon
10. kvě 2007 v 11:48  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
market01
fotoportrét
fotoportrét
market01
 no u nás je k výběru samé lepší, asi na mě zbyde hrachová kaše emoticon ale zítra je super těstovinový salát s kuřecím masem a slunečnicový chlebík emoticon
Dzabii, prosím Tě, jak je to s tím volnem na svatbu? Sice jsem četla různé vyhlášky a paragrafy, a nejsem z toho moc moudrá, jedni říkají to a druzí tamto, takže, máš v tom jasno Ty? emoticon Děkuju.
10. kvě 2007 v 11:51  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
dzabii
fotoportrét
fotoportrét
dzabii
 No u nás ve firmě (teda mělo by to být tak všude) mám 2 dny volna ze zákona. Ale když máš třeba svatbu v neděli, tak máš nárok jen snad na jeden den. Je to divný, ale je to tak. To samý, kdybys měla v neděli svatbu, tak pak máš volno jen v pondělí. Ale když to máš ve všední den tak bys měla mít 2 dny 100% .... Zeptej se u vás mzdovky ta by to měla vědět.... Jinak já si stejně vezmu ještě k tomu 2 dny dovšu, takže půjdu do práce asi jen v pondělí ... emoticon
10. kvě 2007 v 11:54  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.