Svatba v červnu 2007

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, zdravím všechny, co plánují svatbu na červen 2007 :-)! Jste tu některá?
Profilova fotka
Taky doufám, že se dětičky pomamí nabo potatí. Moc bych si přála, kdyby alespoň jedno dítě mělo rádo koně jako já, ale myslím, že to stejně asi vyhraje ta házená,protože bude v házenkářském prostředí vyrůstat a ještě jsem neviděla potomka (z kruhu házenkářů), které by nabylo blázen do tatína a házené :-D :-D
ahoj, já taky doufám, že nemudu mít dvojčátka, ale když se stane tak jsem na to připravené a žádné překvapení by mně nečekalo, protože vím, že je to v rodině. Zítra jdu na zkoušku účesu, tak tam budu půl dne, jelikož mi to bude i barvit a dávat melír a pak česat, jak mi bude barva působit, tak načeše ségru, a pak přijdu na řadu já, tak jsem zvědavá co z toho vyjde a jak dlouho to bude trvat, ono záleží na kadeřnici, teď jdu ke kadeřnici do hotelu, kde máme svatbu a ona nás tam bude česat, ale jinak chodím v brně do klieru a tam to někdy trvá dvě hoďky a někdy i čtyři, záleží na šikovnosti kadeřnice, jednou jsem tam chytla takovou, že jsem tam byla ještě po zavíračce, přišla jsem tam v pět a jelikož mají do devíti a ona ještě nebyla po čtyřech hodinách hotová tak jsem tam byla do půl desáté, to víte, že její kolegyně měli radost, to já taky, protože už mně všechno bolelo od toho sezení. Tak jsem zvědavá jak to zítra dopadne, zrovna si beru závoj, korunku a sponečky co jsem si koupila, tak jsem zvědavá jak to bude vypadat, vyfotím účesy a dám pak na net.
Profilova fotka
Ahoj holky, kouzlo: fakt krásný šatky pro družičky, takže uvidíš, že nakonec to bude OK ;-) jinak jsem to tady jen tak prolítla očima a musím říct, že moje mamka byla u kartářky a ptala se na mě a ta samozřejmě viděla svatbu na spadnutí,....a taky že bych měla mít 2 děti - holčičku a chlapečka (to už je druhá kartářka co to řekla, takže na tom asi něco bude :-D ) a může to prý být 2 v 1 - tzn. dvě děti - jeden porod. Takže to by byl teda mazec x-) :-D :-)
Profilova fotka
ahoj holky, tak se nám to krátí, co? Konečně už máme objednané a vybrané prstýnky, nu že to byla fuška. Ve čtvrtek jdu ještě jednou zkusit svatební šaty, koupila jsem si korunku, tak to chci zkusit, jak to bude vypadat a taky vyměnit závoj, protože ten můj původní byl se zlatým lemováním a to se mi ke štrasu teda vůbec nehodí.... a taky půjdu změnit objednávku na kytku,t y ze mě budou mít radost, už jsem jí jednou měnila, ale co, mám na to nárok, ne? jinak ty dvojčátka - to je teda mazac, já mám doma 2,5 letou holčičku - raráška a představit si jí ve dvojím provedení, tak mě odvezou :-)
Profilova fotka
Ahojky holky. Tak jsem se dnas dozvěděla kde miláček domluvil neší svatební noc. Je to na zámeckém statku. Je to miláček. Taky jsem byla dnes u zubaře na takové malé operaci při vědomí. Řezali mi dáseň. Strašný. Dostala jsem antibiotikum a ještě nějaké léky na bolest a musím 2 dny ležet a nic dělat. Jenže tady mám takový humbuk, že to drobet uklidit musím.Léky natěstí zabraly a tak to ani moc nebolí. Snad to bude tak pokračovat. Vypadám dost vtipně, asi jako havajský bubeník :-D :-D :-D :-D :-D Doufám, že do svatby už budu fit. Jenni určitě nám fotečky z účesem ukaž. Už se těším ;-) Popelko děkuju taky jsem z šatiček pro družičky nadšená a s těma prvníma se vůbec nedají srovnat. Vůbec nevím co mě to napadlo, že jsem je vzala. vanskah myslím, že by pro ně mělo plati "zákazník náš pán" ty to platíš a tak nevidím důvod, proč by ti nevyhověli. ;-) ;-) ;-) ;-) ;-)
Ahoj kouzlo, přeju brzké uzdravení a doufám, že to tě to nebude bolet. Před chvílí jsem se vrátila z květinářství a už víme předběžnou cenu, bude se lišit jenom podle použitého materiálu jako jsou drátky, florex, florexové srdce a přísavky a další. V květinářství nám budou dělat 2 dvojsrdce na dům( jedno nám, jedno našim), 2 girlandy na dům, srdce na auto, 4 kytky na kličky na auto, pak další dvojsrdce do hotelu,břečťan na 14 sloupů, květiny do 2 stojanů, 2 ikebany na stůl na obřad,, 7 kulatých kytek na stoly ( větší), 5 kulatých kytek na stoly ( manší), 38 růží na plátky, 1 kulatá ikebana do stojanu na dort,,39 růžiček do květináčků na ozdobu stolů a rautů,75 myrt, kytky pro 2 košíčky pro družičky, moje kytka převizlá z růží a kal, korsáž pro ženicha, pak dvě kulaté kytky pro maminky, 2 korsáže pro maminky, 2 korsáže pro tatínky, 1 korsáž pro svědkyni, kytice pro svědkyni( lepená růže), 2 kytky pro babičky. Snad jsem na nic nezapomněla. Za všechno budou chtít okolo 40 000,- , což není moc, protože je tam jen 400 růží a další kytky( za řezené květiny chtějí 25 000 a další bude podle toho kolik bude další materiál a práce, a benzín, jelikož nám je povezou 100 km,ale pořád je to levnější než v jiném květinářství, takže celková cena bude okolo 40 000,-)
Profilova fotka
40.000,- za kytky? :-N Tak to je hustýýý. To my dáme 10x míň 8-)
Záleží kolik jich máte, my je máme hodně, všechny co jsou tam napsané. Cenila mně to i jiná firma a za stejné množství chtěli 120 000,-. což je fakt velkej rozdíl.
Profilova fotka
120.000,- :-o tak to je ještě horší :-p
Ono fakt záleží na firmě, my tohle květinářství máme vyzkoušené a vždycky udělali všechno co jsme chtěli a jak jsme chtěli, jenže byl problém, že nerozváželi, naštěstí to začali dělat, tak to máme od nich. jsou fakt moc ochotní a levní. Třeba růži mají za 30,-, což v brně je kolem 55-65,-, což je polovina ceny.
Profilova fotka
Týýýýýý brďo tak to je ranec! Jenni už se těším na fotky, protože to bude opravdu nádhera. ;-) Nám to spočítali zatím na 6000,-
Profilova fotka
no já se taky těším na fotky, hlavně na hafany - jenni máte úžesnej fráček
Článek se načítá
ještě čekám na jeden fráček a šatičky pro holčičku, má je růžový z tylu, mělo by to přijít tento týden, problém byl totiž v tom, že největší fráček dělají na malého středního pudlíka, a jelikož náš druhý pejsek je střeďák tak jam má být, má 9 kilo, tak se nevyrábí, nakonec nám paní majitelka našla firmu, která ho ušije, tak by to tento týden mělo být i s šatičkama, ty nebyli na skladě, tak dodací lhůta byla 3 týdny, bude k nim mít i korunku, ona je totiž miluje, na to jí naučila moje ségra. Co se týče svatby, tak jí máme ve stylu amerika, kulaté stoly pro 10 lidi, bílé ubrusy, bílé potahy na židlích, plno květin, rautové stoly, nechci žádné cukroví na stolech, protože chci aby si každý vzal na co má chuť, fotky ze svatby jsem určitě dám. Fotí nám to arab z Brna, je to skvělej fotograf, akorát má problém s češtinou, hodně lámavá a musí se na něho mluvit hodně pomalu, ale zase má krásný fotky a to je nejdůležitější, je moc ochotný, nepočítá si hodiny, ale má balíčky. Já jsem na fotky hodně náročná, protože nám to měla původně fotit jiná fotografka, kterou nám domluvil hotel, ale bylo to strašný a video ještě horší, to dělal její manžel, ještě že jsme viděli ukázky, protože kdyby ne tak bych se pak zbláznila, protože kdybych měla ze svatební hostiny jen minutu, tak by mně to zabilo.
Profilova fotka
ať už je červen!!!!!!!!!!!!!
Profilova fotka
už za chvíli, ještě se překulí jeden nepodstatný měsíc a pak je na řadě ten náš!!! 8-) :-D
Neboj, to bude hned. Strašně rychle to utíká, ještě nedávno jsem říkala, za rok máme svatbu a teď už je to za měsíc a něco. Teď jel přítel pro penízky k rodičům na zálohu na hostinu, celou svatbu si platíme až na hostinu a cukroví, moji rodiče by totiž nepřežili kdyby nemohli aspoň trochu přispět, takže i přítelovi rodiče platí za svoje hosty hostinu, už to znají, dělali to už 4 krát. Stejně celá svatba mně vyjde daleko daleko dražší než hostina, klidně bych si jí zaplatila, ale naši by semnou asi už nikdy nemluvili, ještě pro ně je to první svatba. J
Profilova fotka
Já ani nevím v jakém stylu to máme. Asi styl alajá. Taky budem mít hloučky a ne klasickou podkovu nebo téčko. Nebude klasická kapela, ale aparatůra napojená na náš počíteč, kde máme asi tak milion písniček (miláček se činí a stahuje kde a co se dá) Taky budem mít projekci kde se budou promítat nače fotky od malinka až do současnosti a v pozdních hodinách záznamy z živých konzertů. Budou rautové stoly a všude budou svíčky (miluju svíčky)a balónky. Už jsem si na ebay vyhlídla helium a tak se ještě dostat k tomu ho objednat.
Profilova fotka
U nás je to také tak moje a přítelovo rodiče platí obídek a raut a my vše ostatní. Alespoň si moho koupit a objednat co chci, když si to zaplatíme. Moji rodiče si momentálně dělají podkrovní byt a tak jsem je nechtěla příliš zatěžovat a i přítelovo rodiče renovují byt. Prostě jsme se dohodli, že to bude tak a myslím, že jsme všichni spokojení ;-) Holky já se tak těším. Doufám, že budu už zdravotně v pohodě, protože tolik zdravotních problému jsem neměla za celý život a teď před svatbou se to vše nahromadilo a pořád nikde nevidím konec :-|
no já jsem taky nechtěla klasické stoly, my to máme po deseti kulaté, na stolech bude uprostřed váze a v ní kulatá kytka, okolo budou čtyři svícny se svíčkama, a čtyři květináčky s růžičkama, okolo to bude posypané okvětníma lístkama, na stolech jinak bude ještě malá papírová nevěsta s ženichem, kde bude číslo stolu, a každý bude mít na stole jmenovku, program dne( bude tam napsané v kolik je večeře, druhá večeře, krájení dortů, ohňostroj) pak ještě menu, a na oběd navíc ubrousky nazdobené, jinak na rautových stolech bude ikebany a menší vázičky s kytičkama, bude tam ovoce, brambůrky, tyčinky a různé oříšky, cukroví a koláčky a marcipánové figurky, vše vude na nerez tácech a malé talířky na nabrání. Dort budeme mít pětipatrový ten se rozkrojí a sní, okolo dortu budou taky okvětní lístky a svíčky. Jinak v sále budou okolo sloupů břečťany s vliselínem a žárovičkami, hrát nám bude DJ, chci jen moderní, pro děti budou bublifuky, omalovánky, minigolf. Taky budou svatební noviny. Obřad máme venku v hotelové zahradě. Bude to tam vypadat tak, že jsou tam ratanové židle po třech pak ulička a zase tři židle, okolo židlí v uličkách budou květy z vlizelínu, v uličce budou na zemi rosypané okvětní plátky růží ( měl tam mít běhoun, ale hotel má vínový a my máme svatbu do oranžova, takže by se to bylo), pak budou na sloupech dané břečťany s vliselínem, dva stojany květin, dvě ikebany na stolech, jsou tam dva stoly, a dvojsrdce za oltářem a na každé židlo bude rýže, takže kdo bude chtít tak může házet. Doufám, že jsem na nic nezapomněla. My jsme měli helium vloni na oslavě našeho pejska, nakoupili jsme helium a balonky a vyzdobili jsme zahradu, vždycky se sejde rodina a slaví se. Vypadá moc pěkně. Balonky jsou super.
Profilova fotka
My máme stoly po 12 lidech a stůl pro nas rodiče a svěky bude rovný. Na stolech bude smetanový a lososový vlizelín. Na něm svíčky(na smetanovém lososové a na lososovém smetanové) okolo peříčka ve stejných barvách a dozička se smetanovou růží a druhá s lososovou. Jmenovky mám udělané z břečťanu a meníčka se tepve budou dělat(až se mamky domluví co všechno na rautu chtějí mít) Na našem hlavním stole bude také vlizelín a ozganza. Také spousty svíček, peříčka, vázy na svatební kytky a jmenovky. Jinak nad hlavama budou lampióny a okolo všude sposty balónku také v barvách svatby. Ještě se musím podívat kde ty lampiony seženu. Nejspíš to vidím na ikeu a ty papírové koule. Tady stojí jedna asi 1euro což je super. No to mi připomělo, že budem muset do Ikei. Potřebuju tam i police do pokoje. Svatební dotr bude mít nejspíš 4 patra. Ještě s paní co nám ho bude dělat domluvím kolik jich budeme chtít. A bude takový jako mám v albu.Na stole pro děti budou talířky s obrázkama, panďuláci, bombonky a různé pochoutky co mají rádi a jedna z našich družiček bude mít zrovna 6 narozeniny a tak jí necháme udělat nějaký speciální dort.
Kouzlo to bude nádherný, už se moc těším na tvé fotky. Vidím, že to máš skvěle promyšlený. my jsme dali pro děti, ale i dospělé udělat marcipánové figurky, budeme jich mít přes 300, tak to snad bude stačit. My zase jak přiletíme ze svatební cesty v sobotu, tak v neděli bude mít náš nejstarší pejsek 7 narozeniny, tak to oslavíme. Jinak letíme do emirátů, byl trošku problém sehnat z all inclusive, nakonec jsme sehnali, sice je hodinu a půl cesty od letiště, ale zase je u indického oceánu a ne v zálivu. Ale jelikož to znám, a nebyla by to hoďka a půl transférem, protože je to poslední hotel, tak jsem si domluvili soukromého řidiče s autem a tpočítám, že tam budem tak za třičtvrtě hoďky, díky tomu, že je to svatební cesta tak jsme ho dostali od fischera zdarma- Taky jsme dostali výlet do dubaje, pojištění a parkování zdarma, ale to je díky ceně, on to má fischer podle cen nějaké bonusy. V září pak pojedeme se všema třema pejskama do itálie na 14 dní, vždycky jsme jezdili do chorvatska s dvěma pejskama na střídačku, ale letos pojedou všichni tři.
Profilova fotka
Mám to promyšlené, ale na tebe nemám. Ty to máš do sebemenšího detailu ;-) ;-) Tu svatební cestu ti moc závidím. Je mi to líto čím dál víc, že nikam nepojedem (myslím k moři) I když možná pojedem s kámoškou na pár dní do Andalusie. Ale to bez manželů, protože budou mít přípravu a budou trénovat 2x za den. Byla bych moc ráda, kdyby to vyšlo i když mě bude mrzet, že pojedu bez miláčka. Ale to je ještě daleko a nemusí to vyjít. Uvidíme. Zrovna mi miláček oznámil, že na svatbu přijedou i lidi tady z Mindenu. Asi kolem 10 lidí. Udělal mi strašnou radost, protože už jsem nepočítala, že přijedou. Je to přeci jen daleko a hlavně jsou to všichni házenkáři a v dobu co máme svatbu je období dovolených. A u házenkářů je období dovolené dost omezené. Vlastně můžou na dovču jen od 4.června do 15.července. Pak už je sezóna a to se nikam nedostanou zase celý rok. :-( :-( :-( Tak jsem předpokládala, že všichni pojedou někam k moři. A my to máme ještě omezenější, protože miláček je i v nároďáku a to je minimálně o dalších 14 dní méně. :-( :-( :-( No co se dá dělat. Hlavně ať nám vyjde svatba a všichni jsou spokojení a my šťastní. To oželím i tu svatební cestu.
Profilova fotka
Jo Jenni a co u kadeřnice????? Máš fotečky???? ;-)
ahoj, já jdu ke kadeřnici zítra, pak jsem dám fotečky. Já jsem byla vloni v létě u moře jenom se ségrou, jelikož jsme si už dávno něco takového plánovali, úplně jsme si to užili, ale je pravda, že mi miláček moc chyběl. Bylo mi smutno, první týden ani tak ne, ale další týden mi bylo smutno. :-( My jsme původně chtěli letět na mauricius, ale nechtělo se mi čekat v londýně 5 hodin jako mezipřistání. Když jsme letěli do dominikány, tak mi to stačilo a do emirátů jsem chtěla, tak jsme nakonec zvolili emiráty. V říjnu bych chtěla letět na krétu, kvůli potápění, aby si mohl miláček zapotápět, ale nevím jak mu to vyjde s dovolenou, protože už tak všechnu vyčerpá na svatbu, jelikož bude 3 týdny v kuse doma a pak ještě v září itálie, ale na tu bude mít neplacené volno. my totiž jak jsme byli na silvestra v egyptě, tak jsem ho dokopala k licenci na potápění, jelikož to dávno chtěl, ale pořád se na něco vymlouval, a tady už neměl jak odporovat, hotel jsem už znala, protože jsem tam byla v červenci a personal si mně taky pamatoval tak to bylo fajn.Někdy mi to teda lezlo na nervy, hlavně protože i nocič ručníků mi nosil drinky, prostě něktěří byli až moc dotěrní, pak až mi řekli, že i když seš zasnoubená tak to nic pro ně neznamená, je pravda, že i před miláčkem mně tam balili, že až máš prostě snubák nebo dítě tak tě neotravují, já už jsem pak i na letišti policajtovi tvrdila, že jsem vdaná, přece se ještě s ním nebudu dohadovat.
Profilova fotka
Ahoj holky, teda nestíhám číst a to jsem tu nebyla jen dnes :-D Jenni: 40 000 za kytky? To je ranec. no my budeme mít jen klasika, pro nevěstu, korsáž a pro maminky a něco na stůl, takže oproti vám to není nic. A holky, fakt se těším na vaše fotečky, máte to krásně vymyšlený, do všech detailů a budete to mít určitě nádherný. U nás se to začíná komplikovat. tak nejen, že taťka půjde na operaci s těma plotýnkama ajako pomocník teda bude k ničemu, ale po jednom řidiči, který nám odřekl, se nám ten druhý teď v sobotu vyboural a je celý dolámaný ve špitále. takže to do svatby taky asi nestihne. Pomalu nám začínají řidiči docházet. my budeme mít svatbu klasiku po česku ala já. ještě to nemám přesně domyšlený, jen vím,že balonky budou, svíčky budou-plovoucí ve sklenicích s kamínky nebo v mísách s květinkama, podle toho, co budeou v restauraci mít. A chci ji venku. mám tu možnost, tak to chci ozvláštnit x-) A chci nějakou zábavu. Svěřila jsem to bráchovi, coby svědkovi, ale myslím, že budu muset změnit osobu, nevím, jestli je ten pravý. Musím to s ním ještě probrat.
arwen to ti vůbec nezávidím. Snad to bude s taťkou dobrý, můj taťka byl na stejné operaci pařed pár lety. U nás te´d lítá po doktorech mamina, nějak jí začala otíkat nohy a když šla u nás do nemocnice na vyšetření tak to prý nic není, tak jsme jí našli jinéh doktora a asi půl roku jezdí každých 14 dní na různé vyšetření a po různých doktorech, má to totiž od ozáření, na kterým byla před 13 lety, ale nevím proč jí zrovna otekla noha, protože rakovinu měla jinde, tak teď měli strach jestli se jí to nevrátilo, ale v noze, naštěstí ne, ještě jí našli žlučové kameny. Takže taky lítáme. Já vždycky říkám, že kyž už tak už se to člověku hroutí a ještě v nejmíň vhodnou dobu. My jsme zase nechtěli českou svatbu, v tomhle jsme se s miláčkem shodli, a je taky pravda,že mi se vším pomáhá, aspoň co se týče zařizování, protože dělat menu, nebo mašličky by asi nezvládl, ale zase jsemnou všude chodí a zajímá se o to, vždyť i nehty mně domluvil domů, je to takovej miláček hodnej. Kámoška, která se vdává, zase chce úplně českou svatbu, divila se že nemáme svíčkovou k obědu, že oni všechno klasické až na kapelu, že budou hrát jen modernu. My právě máme obřad v hotelové zahradě a právě na stejné úrovni je i kongresový sál, kde je hostina a hned vedle je restaurace, takže to bude všechno při sobě a budeme mít všechno pro sebe a kdo bude chtít tak bude moc jít ven, navíc tam budou naši psí miláčci a budou je nám i pracovnice hotelu hlídat. Je dobře když se člověk může projít po venku.
Profilova fotka
arween sice je to naplánovane, ale víš jak to je. Nikdy to nevyjde úplně na 100%.Snad to, alespoň z velké části vyjde. :-) :-) :-) Holky já se tak těším až tady budem třeba v červenci drbat a koukat na naše fotky. Joooooooooooooooooooo :-D :-D
Profilova fotka
Ahojky holky, tak ja uz ted vim ze to nevyjde na 100% jak jsem chtela,jsem s nervama vite kde :-( nejak se na vse prestavam tesit
Já se taky těším na fotky. je mi jasné, že všechno nevyjde na 100%, ale ˇaspoň z velké části. Moje druhá bábina, kde jsem trávila většinu dětství, tak něví jestli přijde na svatbu nebo ne, samozřejmě i strýc, bydlí spolu, já se jich doprošovat nebudu, ale kdo se z nich má vyznat, jednou se tváří jak kdyby bylo samozřejmostí, že půjdou a po druhý zase se tváří, že je jasný, že nepůjdou, tak nevím jak se z nich mám vyznat, u nich to nemá cenu. tak to nějak neřeším, prostě 14 dní před svatbou mi řeknou definitivně a bude to , protože hotel není holubník a potřebují to vědět jak kvůli ubytování tak kvůli hostině.
Profilova fotka
Jenni to nějak zvládnemte uvidíš. Ahojky niky copak se stalo??? :-o

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?