Svatba v červnu 2007

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, zdravím všechny, co plánují svatbu na červen 2007 :-)! Jste tu některá?
Profilova fotka
Vanesko přeju malé brzké uzdravení :-) :-) Holky zrovna řeším trable s družičkama. Sice už mají zamluvené šaty, ale jsou děsné, protože jsem je vybírala v rychlosti a přesně se stalo co jsem čekala, že se mi pak nebudou líbit. Psala jsem do salónu kde mám zamluvené svoje šaty zda by to nešlo udělat bez zkoušky jen, že jim pošlu míry a ony vyberou šaty co se budou hodit k mím. Mají tam krásné nové šaty pro družičky a tak nemám strach, že by byly strašné. Hlavně, aby to šlo a byli ochotní to tak udělat. Holky držte palečky. Moc by mi to pomohlo, kdyby to tak šlo udělat. Jinak stále čekám na ten korzet, abych mohla jít vyzkoušet šaty na převlečení. Ach joooooooooo. A taky se mi dnes zdálo, že máme hotové prstýnky. Měla jsem velkou radost a když jsem se probudila a zjistila, že to byl jen sen tak jsem byla pěkně naštvaná. :-| :-| :-( ]-( ]-( ]-(
Profilova fotka
kouzlo: myslím, že v tom salonu by ti šaty na družičkuk klidně mohli sladit s tvýma, takže tfuj tfuj tfuj, držím pěsti a neboj, prstýnků se taky dočkáš. Já už bych ho nejradši nosila. Já zase sháním ženichovi košilu a kravatu, ale to je teda taky něco. Kamarád nám pučil tak krásnou barvu, prostě nádhernou košilu a k tomu i sladěnou kravatu ( do oranžova), ale miláčkovi se nelíbí, on chce sytější, protože má rád pestrý barvy, ale já bych zas nerada, aby byl jak pomeranč :-( ]-( :-. |-| tak teda nevím nevím, snad seženem něco pěknýho, aby se to líbilo nám oběma A ve středu mám objednanou kosmetičku co by mě měla malovat na svatbu, tak máme zkoušku, tak su zvědavá jak to dopadne. Jelikož su zvyklá si dělat řasy jako mrkací panenka, používám kvalitní a dobrý řasenky a dám tam vždycky dost vrstev, abych je měla velikánský :-D tak doufám, že paní kosmetičce nebude vadit, když si je namaluju sama :-N
Profilova fotka
Popelko moc děkuju. Už se paní ozval, že se pokusí něco vybrat a ať jí pošlu míry. Tak jsem ráda. Snad to dopadne dobře. Ty chlapi co :-D pořád se jim něco nezdá. Taky jsem chtěla jít se nechat namalovat, ale mám teď docela velké trable s pletí tak mám strach. Raději počkám, aby se to dalo do pořádku (snad to bude do svatby) a při nejhorším se namaluju sama. Myslím, že to zvládám docela bravurně. Zajdu si koupit nějaký kvalitní rozjasňovač na oči make-up a pudr a něco vymyslím. Asi zkusím Clinique, Chanel nebo Lancom. Snad to dobře dopadne. Hlavně ať se ta moje pleť dá do pořádku. Včera jsem byla na čištění pleti a dneska vypadám jako po dlouhém boji. Strašnýýýýýýýý. Tak doufám, že se to brzo zahojí. Myslím, že je jen a jen tvoje věc, že si řasy namaluješ sama. :-D Držím palce.
Profilova fotka
popellka..ja si taky myslim, ze by ji to nemelo vadit..chces, aby jsi byla sama se sebou spokojena,ne? :-D nechces se cely den nervovat, ze nemas namalovany pekne oci
Profilova fotka
jééé holky, ještě že vy mě chápete. Já mívám taky problémy s pletí, jelikož su atopický exematik - neboli atopik, ale u mě se to projevuje většinou hlavně v zimě (asi su alergická na zimu a to by odpovídalo :-D ) pomáhá mně hodně Dove, od tý doby, co ho používám mám ksichtík i pleť jako celkově OK a taky je dobrá Nivea. Taky bych se nejradši malovala sama, ale běžně make-up ani rozjasňující krémy ani něco na kruhy pod očima (i když je mám) nepoužívám, takže už kvůli tomu ju potřebuju, oči, tváře, obočí a rty bych zvládla, ale jde mně o ten make-up. A na těch řasách si budu stát ;-) x-) :-D snad mně je její kosmetika neublíží a nijak se po ní neosypu :-o A na zdravotní kosmetiku jdu 22. května, takže doufám, že na svatbu budu krásná :-D
Profilova fotka
Holky tak mi zrovna napsala paní ze salónu, že šaty vybraly. Je super, že je mohou porovnat s těma míma a hned uvidí jestli se k nim hodí. Mám takovou radost. A jsou to modely 2007 takže budou určitě supr ;-) ;-) Ještě se mrknu na stránky jestli je tam nemají vyfocené. Já mám problém s akné. Vyrazilo mi, když jsem přestala brát antikoncepci. Když jsem jí brala tak jsem neměla sebemenší problém a teď hrůza. No, ale už jsem v péči lékaře tak snad se to zlepší. Včera to taky byla zdravotní kosmetika. Musím doufat, že lékaři a kosmetička vědí co dělají :-| ;-) :-) Taky bych byla moc ráda, kdyby mě namalovala pofesionálka, ale opravdu musím počkat jak to semnou bude vypadat. A hlavně kde sehnat nějakou dobrou, která přijede ke mě domu.
Profilova fotka
Tak šatičky pro družičky jsou v albu. Co na ně říkáte?????
Profilova fotka
kouzlo..asi mne uz hrabe,ale nevidim je :-N Jinak neboj..plet budes mit do te doby fajn..a nejaka poradna te urcite pekne namaluje..a kdyby neco tak to akne taky pekne zamaskuje..podle mne by nemel byt problem, aby prisla k tobe..moje prijde a bez problemu :-D
Profilova fotka
Ahojky holky :-) tak po delší době jsem se sem koukla a docela to tady přibylo :-) kouzlo.. šatičky jsou super .. já budu mít malýho skoro dvouletýho družáka :-D je nádhernej a už mi říká TETO :-D fakt je luxusní... je to syn mojí svědkyně ... Jinak jsem už konečně sehnala pořádnej failovej fizelín (koukněte do alba) ale teda že to trvalo .. už je na cestě ke mě :-)
Profilova fotka
klaras jsou ve třetí řadě. ;-) :-D Dzabii super, ta barva je fakt bomba.
Ahoj kouzlo, ty šatičky pro družičky jsou moc krásné. Já jsem si dneska sehnala botky, nejsou to sice lodičky, které jsem chtěla, jsou to sandály, ale hlavně, že jsou bílé a sedí. Tak jsem ráda. Já budu mít kosmetičku, která příjde na poslední zkoušku účesu, přijde do hotelu i v den svatby. Tak je to super.
Profilova fotka
Hoky děkuju, mám z nich velkou radost. Jednání se saloném kde si budu půjčovat šaty je opravdu radost. Doufám, že to bude pokračovat až do vrácení šatů a bude vše v pořádku. Jsou strašně ochotní. A to se v dnešní době moc nestává. Budu se muset po nějaké té kosm. poptat, ale hlavně jít na zkoušku, protože si opravdu netroufnu, aby mě namalovala ve svatební den naostro. Jenni hlavní je, že ti sedí a jsi spokojená. Já budu muset moje botky vyměnit, protože mám jiné šaty a jsou krémovější než ty předešlé, ale v salonu mi řekli, že mi je bez problémů vymění za krémové. Takže mi ušetřili další starost.
Článek se načítá
Kozlo, já jsem právě měla bílé lodičky, které jsem si koupila ve svatebním salonu a když jsem si je včera zkoušela, že je začnu rozcházet tak jsem zjistila, že mně jedna bota pěkně řeže a měla jsem tam pěkný rudý pruh, takže jsem hned včera začala obcházet obuvi, ale žádné pěkné nebyli, dneska jsem sehnala bílé sandály, páskové, pak je vyfotím a dám do je do alba. To máš super, že jsou v salonu tak ochotní, to je málo kde. Do salonu do kterého jsem si dávala nažehlit šaty, tak jsou strašně ochotní. Právě u nich mně miláček domluvil i gelové nehty domů, protože já jsem chodila ke své paní, měla jsem tam jít i včera, ale zase mně to nevyšlo, byl problém v práci a musela jsem tam zůstat, protože dělám na žl, a tím pádem jsem tam musela zůstat, a mám strach aby to tak nedopadlo i na další termíny nehtů, tak jsem to zrušila a říkala jsem si, že bych šla na nehty přímo v hotelu, kde máme svatbu, oni by to byli schopní domluvit ( protože do práce jezdím denně 100 km tam i zpět a někdy dál, podle toho kde je stavba, tak s nehtama byl v tomhle problém), tak miláček hned zavolal do toho salonu, kde mně nažehlovali šaty a domluvil to a pak mi to řekl, takže je moc hodnej. Říkala jsem si, že když běžně jezdí domů,tak bych to mohla takhle praktikovat i po svatbě, protože domů se dostanu až kolem půl šesté a oni jezdí v tuto dobu po klientkách, takže by mně to vycházelo. Dřív jsem právě na nehty chodila a musela jsem to právě kvůli tomu přerušit, protože k paní ke které jsem chodila tak dělala jen do 12.00, tak jsem k ní chtěla chodit i teď, ale nějak to pořád nevycházelo, tak jsem ráda, že mě miláček mile překvapil.
Profilova fotka
kouzlo: šatečky jako pro princezničky x-) dzabii: barva je fakt akorát ke kyti x-) já byla dnes taky u kosmetičky na čištění, taky mám po vysazení HA opět akné, ale malovat se nechám od ní. Těším se, že to bude super od profíka. A byli jsme si pro prstýnky a už jsou doma. Ale ani z nich nemám moc radost, protože máme tichou domácnost. drahá polovička mě totálně vytočila, tak jsem ho naoplátku vytočila taky a nějak se s semnou nebaví. nemůže rozdýchat, že jsem na něho byla dost hnusná. :-S
Profilova fotka
Jenni opravdu to nemáš jednoduché. Já s nehtíkama problém nemám, gelové nehty dělám a proto si je udělam kdy potřebuju, ale docela mě vrtá hlavou jak to vyřeším s tou kosmetičkou. Znám spousty holek co líčí, ale mě se prostě nelíbí jak to dělají. Doufám, že se ta moje pleť zlepší. arween taky máš po tom čištění červený a oteklý obličej? Dneska už je to dobrý, ale mám na obličeji čevené skvrny po tom jak mě mačkala a mordoval. Bylo to tedy hustý. Myslela jsem že jí kopnu někam :-D :-D Doufám, že se brzy zahojí. Joooooooo kde jsou ty časy, když jsem měla pusu bez jediného pupínku :-S :-S Ale prášky nechci znovu začít brát, protože plánujem v tomto roce miminko(nebo pokusy o miminko) a dost dlouho mi trvalo než se mi tělo srovnalo a začalo fungovat na vlastní hormony. Holky myslíte, že už je pozdě zamluvit kameramana?
Profilova fotka
kouzlo: já myslím, že není pozdě. No, já je mám červený i normálně, když si je majdám, takže nic nového. a oteklý a jinak červený ani ne. A ukazovala mi barvičky, který by si pro mě představovala a moc pěkný, taky bych si takové vybrala-hnědou, do zlatova a na jiskru v oku takovou béžovooranžovou, když mám oranž.kytku x-)
Ahoj kouzlo, taky si myslím, že není pozdě na kameramana, my jsme se dneska domlouvali na podrobnostech i když jsme ho měli zamluvenýho už dřív. Je lepší, aby si se podívala na ukázky práce toho koho co si vybereš. Protože nám doporučil hotel fotografku a její manžel dělal video a ještě, že jsme to viděli, protože když jsem viděla video tak mě málem kleplo, protože nejvíc záběrů tam bylo u nevěsty doma jak se cpou, pak trochu obřadu a z celé hostiny asi minutu, jen ukázka prvního tance a ještě vždycky to zastavil a vložil do toho fotky, takže tam bylo víc fotek než videa, tak to už ne, a fotky jeho manželky taky nic moc, mně se teda nelíbili,protože na každé fotce měla nevěsta zvyšený šaty s podvazkem, což kazilo celý fotky, aspoň mně se takový fotky nelíbí. My to máme na videu tak, že tam budeme mít fotky z dětství a ze součastnosti a sestřihy z celé svatby, pak bude svatba, která bude asi hoďku až hoďku a půl a pak poděkování všem hostům. Tím, že bude u nás celý den, asi až do jedné do rána, tak za celý den s pán účtuje 12 000,-, ale lepší s připlatit než mět pokažené video, tak i fotky. Na fotky teda máme araba, ale má úžasný fotečky, strašně se mně líbí od něho. Taky vyjde ve všem vstříc a neúčtuje s dobu, ale má balíčky, což je super. Jinak holky problémy s pletí Vám nezávidím, já naštěstí nemám s tímto problém, protože prášky neberu už přes 6 let, jelikož nesmím, protože mám špatná játra. Je to vrozený, chodila jsem s tím asi rok po nemocnici, mám totiž pět krát vyšší bilirubín, takže mi pak řekli, že je to vrozený a že ať mi je špatně, že mi na to žádný prášky nedají( to už jsem změnila nemocnici,protože v té prvníměli každý týden po celý rok jinou diagnózu)
Profilova fotka
Mě se srašně líbí líčení co mám v albu a myslím, že je to přesně na mě. Hnědé linky a pak hnědo zlaté a krémové stíny. No jsem moc zvědavá jak to dopadne. :-D
ahoj holky, máme termín 30.6. a ještě nemám vybranou kadeřnici. U nás jich je sice hodně, ale zatím nemám žádné reference ať už pozitivní či negativní. Kdy se chodí na zkoušku?
My máme svatbu 2. června a na zkoušku jdu teď v úterý, chtěla jsem jít už dřív, ale nějak mně to nevycházelo. Jinak půjdu celkem 3 krát a naposledy bude u toho i kosmetička a bude mně malovat, aby jsme to viděli sladěné, jinak si na zkoušku beru i korunku a závoj, kadeřnice chce i obrázek svatebních šatů, aby měla představuo účesu. Donesu si fotku jaký chci, ale na základě fotky šatů mně ještě poradí s účesem.
Profilova fotka
Ahojky petka myslím, že je jen a jen na tobě kdy si to domluvíš a kolik zkoušek chceš. Mužeš jít teď, ale klidně i 14dní nebo týden před. :-D Já byla na začátku dubna a na druhou jdu na začátku června. Zrovna jsem vmyslela nový účes co by se mi líbil. To bude mít sestřenka radost, že jsem zase vymyslela něco jiného, ale zase tohle je jednodušší než ten předchozí. :-D :-D
Ahoj, já jsem si taky vybrala jiný účes než jsem původně chtěla, tak jsem zvědavá co na to kadeřnice, je to taková mladá holčina, takže to bude v pohodě, byla moc milá, je to hotelová kadeřnice, jelikož bude česat mně i ségru, tak jdeme spolu, aby věděla jak dlouho jí to bude trvat.
Profilova fotka
Holky už mi ty přípravy asi lezou na mozek, protože vymýšlím kraviny :-D :-D :-D Jenni a co budeš mít za účes?
ahoj, původně jsem chtěla nějaký drdol a pod něho závoj a korunku, ale teď se mi líbí takový drdůlem a z něho krucánky, nevím jak bych to popsala něco na způsob popelky a závoj bych dala nahoru. A ty chceš jaký účes?
Profilova fotka
no zatím jsme zkoušely ten co mám v albu jen s ofinkou. Ale teď jsem vymyslela, že by jsme je nechaly úplně rozpuštěné a natočené do prstýnků+korunku. Závoj mít nebudu, protože mi nesedí a necítím se v něm. Mám už doma vlasy na prodloužení a když jsme to zkoušely tak jsem vlasy měla skoro na zadek. Bylo to super. Takové háro bych chtěla. A myslím, že ty vlasy budou tak výrazné, že žádný závoj nebude potřeba. Vlásky jsou pravé, žádná umělotina a tak se budou ve středu před svatbou barvit tak aby mely stejnou barvu jako moje. Myslí, že by to mohlo vypadat dobře. :-)
ahoj, ten účes se mi taky moc líbí. určitě ti bude moc slušet. ségra tak dlouhé vlasy měla,ale začali se jí lámat, tak je musela zkrátit.
Profilova fotka
To by mi bylo líto ostříhat je. ;-( Myslím, že se mi nikdy nepovede vypěstovat takové háro. No když příroda nenadělí tak si musíme pomoct :-D :-D :-D Jenni jdu hajat. Ráno musím ke kožaři. Měj se krásně a dobrou noc ;-)
taky půjdu hajat. přeju krásný sny. :-)
Profilova fotka
cau petka.k ....ja mam termin ve stejny den ...to je vzruso co ... :-D ja nemuzu nic vybirat neziju v CR ..a tak nasi za me musi shanet lidi :-|
Profilova fotka
Ahoj holky, my dnes jdeme na předpremiéru :-D kamoška se mi vdává, takže frčíme na obřad a kolem 18h se k nim přidáme oslavovat. holky, já mám trauma, potěšíte mě? dala jsem jim dárek a penízky, co chtěli, ale nezabalila jsem ho. bylo to na poslední chvíli a je uložený v pěkné bílé svatební krabičce se zlatými proužky, nevadí to? říkám si, že jsem ostuda, že jsem to nezabalila, ale my všude vždycky dávali dary před svatbou, tak jsem to chtěla stihnout, tak proto.

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?