Svatba v červnu 2007

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, zdravím všechny, co plánují svatbu na červen 2007 :-)! Jste tu některá?
Ahoj, můj přítel ho nosit bude, nosí pořád i zásnubní prsten( pečetní ), a na snubák se moc těší. Můj taťka taky nosil snubák, ale asi před dvěma roky ho přestal nosit jelikož mu začal být malý a moje mamka ho zase nikdy nenosila, protože jí byl velký a zmenšit si ho nenechala, přítelova mamka ho zase nosí a jeho taťka ne. My ho budeme nosit každopádně oba dva. Už se nám to krátí a i když už všechno máme, tak mám strach aby se to všechno stihlo a hlavně abych nezapomněla nic doma až povezu dekoraci do hotelu.
Profilova fotka
Ahojky holky, jen ve stručnosti, protože mám dneska hafo práce :-| Tak jsme ve čtvrtek vyrazli na focení... Ta vaše bílá mě tolik pohltila, že jsem běžela ještě odpolko do obchodu a s výkřikem, koupím cokoliv bílého, jsem koupila bílé tílko, úplně pekelně drahé, ale vyšívané s korálky a hlavně bílé! :-) Skoromanžu jsem taky nahnala do ateliéru v bílém tričku :-) Tam jsme nevěděli, co s rukama a nohama a fotograf řekl, že to stojí za .... Nic se mu nelíbilo :-( já fakt nejsem fotegenická, takže hrůza! A co teprve svatební fotky!!!! a bylo po focení :-) Takže změna plánu! Druhá etapa, tentokrát prý už to rpavě ořechové, měla proběhnout v pátek brzičko ráno, už před sedmou byl sraz u rybníka, trochu romantika! Já na sobě kabát, protože byla zima jak hrom (to drahé tílko teda zůstalo ležet ve skříni, nejradši bych si nakopala!). Žádné sexy kočka! A nastalo focení - abych se tvářila přirozeně, potřebovala bych tak půl litříku vína, ale to nebylo :-(, takže jsme se k sobě vinuli jako liány a smáli jako blázni, že nám to nejde. Fotograf nad námi kroutil hlavou, že si dáváme pusy jako brácha se ségrou - jo líbat se před objektivem v sedm ráno u rybníka a zmrzlí :-D ... Jsem opravdu zvědavá, co z téhle akce vznikne... A teď už se nam našem oznamku pracuje ;-) , hrozně moc doufáme, že se z těch všech moc fotek aspoň jedna povedla, už k rybníku nechci :-D :-D :-D ! V pátek jsme ještě jeli do Brna vybrat prstýnky, to byla taky dobrá story, ale snad příště :-) Teď valím makat!
Profilova fotka
axi: tak to jsem na to vaše oznámko fakt zvědavá. Už se na něj těším. To jste si ale museli užít srandu zase ne :-D neboj, to drahý tílko se bude někdy hodit x-)
Profilova fotka
axi: taky su moc zvědavá na oznámení a držím pěsti, snad se povede a jinak taky su zvědavá na historku s prstýnkama :-D :-D :-D My jsme včera byly s mamkou pro mašle na auta, ale budou se muset stejně kupovat nový 8-( nějak špatně jsem to odhadla, myslela jsem si, že ženich a nevěsta mají stuhu třeba 2 cm vepředu a vzadu jsou zdobený tenočkou stužkou a ostatní svatební auta taky jenom tou tenoučkou i vepředu, ale pak jsem si pustila na videu pár svateb a zjistila jsem, že i ty ostatní auta mají vepředu stuhu širší, aby byla vůbec vidět. Takže 2cm se dá na auta ostatních svatebčanů, tenký budou dozadu a nám s ženichem koupím tak 4cm 8-) No do svatby zbývá 60 dní, takže se mně zdá, že to teď nějak strašně moc letí, zítra už to bude 59 a potom už to pude pod padesátku a poletí to.........30.....20.....10.....5......ááááááááááááááá :-o :-o :-o x-) :-D ;-)
Ahoj, přítel jde dneska domluvit ohňostroj, původně jsme měli jít spolu, ale pejsek byl na operaci a dokud má stehy tak nechci nikam chodit, protože kdyby mu praskli, tak ať je s ním někdo, aby jsme ho mohli zavést na veterinu, naštěstí už ve středu mu je jdeme vytáhnout, tak v pátek půjdeme už spolu konečně domluvit kameramana. Příští úterý jdu i se ségrou na zkoušku účesu, tak jsem zvědavá jak to bude vypadat. Začátkem května nám řeknou cenu květinové výzdoby tak jsem zvědavá na kolik to nakonec vyjde, protože toho máme opravdu hodně.
Profilova fotka
ahojky, já byla na zkoušce účesu v sobotu, ale nějak se mi nelíbil, ještě to musíme zkusit jednou. Koupila jsem si krásnou korunku a chtěla bych vlnité vlasy, kadeřnice mi řekla, že éra popelek je pryč, ale je to moje věc, co si chci nechat učesat, ne? Asi jí vyměním....
Profilova fotka
Vanesko: no jistě, to je tvoje věc a mě se například tak rovné vlasy, jako udělají vždycky těm misskám, nebo jak má Kobzanka a spol nelíbí. Vlnité vypadají živější, opticky je jich víc a je to slavnostnější. jenni: tak ať to s pejsem dobře dopadne a napiš, kolik budou stát ty květiny, ať vím, na jakou cenu se mám nachystat + -. Mě zatím nepřijde, že by to nějak utíkalo, ale už se to blíží to jo. A čím víc se to blíží, tím víc věcí člověk musí zařizovat. Já jdu v pátek na kosmetiku, se těším, svěřím se do rukou odborníka a konečně ze mě bude krasavice. :-D nejvíc se těším, až mě bude líčit, doufám, že budu fakt jiná,ale krásná x-) a musím jít zamluvit nějakou květinářku. A v soboti holky jdu kamarádce na svatbu a pak na večerní párty. Já se těším!!! budud sbírat inspiraci ;-)
arween: tak si to pěkně užij. Určitě se dobře pobavíš. Líčení si určitě užiješ a bude z tebe kočka. Diky za přání pejska. vanesko: je to jen a tvoje věc jaký účes chceš. Musí se přece líbit tobě a taky se v něm musíš cítit ty dobře. Kadeřnice by ti měla udělat co chceš ty a ne ona. Ceny květin jsem pak dám, uvidím na kolik mně to vyjde. Sama jsem zvědavá, protože je toho fakt hodně, ale oni mi řeknou cenu začátkem května z toho důvodu, že to chtějí počítat podle aktuálních cen, což je podle mně fajn. Ve čtvrtek jdu na nehtíky, tak se těším, chodím moc k příjemné paní, super se pokecáná a ani nepostřehnu, že dvě hoďky jsou pryč.
Profilova fotka
já půjdu na nehty až těsně před svatbou. My je v práci nesmíme mít, to by jim byloo jedno, kolik to stojí, ale byli by mi je schopné i ustřihnout. No buzerace, co jiného ]-( jo a já zapoměla, dnes jedem ženichovi pro kvádro x-) a možná bude i slavnostní vestička, no jsem zvědavá x-)
Já jsem totiž na nehty už chodila a pak jsem přestala, a zase jsem začala. arwen: přeju ti aby jste si vybrali krásný oblek. A kam jedete? Budete si kupovat oblek v Brně?
Profilova fotka
vaneskah: jo vyměň ji :-D náš zákazník náš pán a vážně je to tvoje věc, tak by to ona měla udělat, jak nejlíp umí popřípadě poradit co by ti s tvýma vlasama šlo nebo tak a ne ti do toho takhle remcat ;-) arween: taky máme vestičku, mně se to strašně líbí, hlavně na ženichovi x-) x-)
Profilova fotka
Ahoky holky, souhlasím, že účes je jen volba zákazíka a né kadeřnice. Maximálně může říct její názor, ale aby tě do ničeho nutila........... pryč s ní. Jenni držím palce s hafankém!!!!! Axi to jsem tedy taky moc zvědavá jaké bude to oznámko. Měla jsem to naše v albu, aby jsi se mohla podívat, ale asi jsem ho tam dala pozdě. :-| Bude krásný uvidíš. Holky v sobotu jsem si vyhlídla šatičky na převlečení a teď musím počkat až mi mamka pošle korzet a půjdu je vyzkoušet s ním. Jsou v kurzu dvoje. Jedny mám v albu, ale k druhým jsem nenašla foto a jsou kombinace černé a tyrkysové(doufám, že se to tak píše) s krajkou. Ženichovi se líbí víc ty tmavé. Prý ho úplně paraštily do očí. Jsou oboje bez ramínek. Mě zase praštila ta cena, ale prý jestli je chci tak si je mám koupit. Je zlatíčko. Uvidíme jak to dopadne spolu s tím korzetem. ;-) Taky musím ještě pořídit nějaké to prádýlko na svatební noc, která bude až druhý den, aby jsme z ní něco měli :-D :-D :-D :-D A ženich si taky musí koupit nějaké fešácké boxerky. Okukovala jsem některé u Bosse tak ho tam budu muset poslat. Jinak se mi stále nedaří sehnat šampaň samodržky. Ještě zajdu tady do svatebního salónu. Snad tam třeba budou mít. S nehtíkama problém nemám, protože si je dělám sama. Snad jen nějakou pěknou inspiraci na jemné ozdobení.
Článek se načítá
Profilova fotka
jenni: ženišek si vybral v Novém Jičíně, od kud pochází. Tak to tam jedeme dnec omrknout. nějaké tmavě modré, téměř do černa a pak černé. No těším se.
Profilova fotka
už se těším, možná dnes budu mít poslední verzi oznámen a už jen tisnout :-)
Profilova fotka
Tak jsme se vrátili a máme už oblek, hurá :-D je do šeda, ale ženichovi strašně sluší, jé ten bude krásný :-D jen se mi zdá, že je mu o něco delší, než by měl být, ale nevím to jistě. jak by měl být dlouhý, má ho kousek pod zadek cca do 10 cm.
Ahoj arwen: to je fajn, že jste si vybrali. můj přítel ho má taky kousek pod zadkem, ono asi záleží na střihu, hlavní je, že je ženich spokojený. my když jsme kupovali oblek tak se mi líbil trochu jiný než jemu, ale nechala jsem ho ať si vybere jaký on chce, protože se v něm musí cítit nejlíp on.
Profilova fotka
Ahoj holky, tak kde jste? Sice to jsou teprve dva dny, ale i za tu dobu se toho může stát ;-) my jedem zítra pro prstýnky! :-D
ahoj arween, to je super že si jedete pro prstýnky, my jedeme zítra ke kameramanovi domluvit podrobnosti. Ohňostroj už je zařízenej, tak jsem ráda. V pondělí budu vědět cenu květin tak pák dám vědět na kolik nás to přijde. Dnes mi přítel řekl, že mě a mé sestře domluvil jako překvapení gelové nehty přímo doma, což je super, protože i tak toho budu mít před svatbou dost a tak toho stihnu víc, protože nebudu muset strávit 2 hodiny cestováním. Tak jsem ráda.
Profilova fotka
Ahojky arween ty se máš!!!!!!! Já jsem taky strašně zvědavá jaky budou ty naše. Ale nevím vůbec kdy je uvidím,protože žijeme v a do Čech se dostanem až na začátku června. Musím to ještě nějak vymyslet, aby jsem je viděli a hlevně zkusili jestli nám sedí a vše je v pořádku.
Profilova fotka
No, to by jste měli, to by pak byl problém, kdyby vám neseděli. I když do 23 června by je snad stihli upravit, ale lepší je dřív. no máte to dost z ruky. A vy žujete v USA? nebo kde?
Profilova fotka
Ne ne žijeme v Německu, ale máme to 700km domu takže je to trochu problém. No nějak to vymyslím. Třeba pošta.
Profilova fotka
ahoj kouzlo, radši bych ten měsíc počkala a na poštu nespoléhala :-p ;-) :-)
Profilova fotka
čauky, tak prstýnky už jsou skoro zařízené.... teď řešíme ženicha... Bude mít světlý oblek a k tomu vínovou rozhlalenku a nevíme pořád jaké boty... ten oblek bude takovej nu světlý kapučíno - spíš tmavá šampaň, on vůbec nenosí obleky,má jeden děsnej ve skříni, ale ten je vhodnej tak akorát na pohřby.... Pořád nevíme, kde sehnat nějaké levnější boty, nechce se nám dávat 1200,- jen jeden den a pak nám budou ležet ve skříni. Černý by ještě pak třeba někdy užil, jenže nebude to jako pěst na oko? mě by to teda nevadilo, ale maminka šílí, jenže když bude mít tmavou košili? Ach jo...
Profilova fotka
Ahojky holky, dneska snad už možná nakoukneme na první verzi našeho úúúúžasného svatebního oznámení. Nevím, jestli se mám těšit nebo se mám bát :-) Venesko - tak to bych taky šílela, být tvou mamkou, ty tmavé boty se podle mého taky naprosto nehodí. Co koupit nové a pak je prodat někomu, kdo je užije? Nebo velice hříšná myšlenka :-) Kamarádka takhle kupuje boty na jedno použití za pár korun (např. barevné k plesovým šatům) u Vietnamců? Blbý, co? Ale napadlo mě to...
Profilova fotka
Radus taky se mi moc nechce, ale dá se ten balíček pojistit a poslat třeba DHL, který jsou docela dost solehlivý. Nejlepší varianta by byla, kdyby je udělali do úterka, protože je zrovna kvůli škole v Čechách kámoška a vrací se do N ve středu. Mohla by nám je přivézt. Bydlí kousek od nás a dost často se navštěvujeme takže bych měla jistotu, že se v pořádku dostanou k nám. Ale pochybuji, že budu mít takové štěstí a budou hotové. :-| :-| Vanesko taky si myslím, že ke světlému obleku to bude ........Já bych volila variantu koupit nové a pak je třeba tady na inzerci prodat. A nebo je třeba i tady seženeš za dobrou cenu. Axi tak pak dej vědět jak dopadlo oznámko.
Profilova fotka
kouzlo: tak to máš teda zapeklité. No tím DHL by to možná šlo, kdyby to náhodou cestou ztratili, tak by ti to měli nějak uhradit ne? vanesko:tak mu kup nějaké světlé, jak se teď dělají takový béžový, nebo smetanový. A nemusí to stát tolik peněz. my jsme koupili v hypernově cca 800 kč černé, už je má asi 3 nebo 4 rok, jsou pořád pěkné a kvalitní a nosí je jen párkrát do roka, na ples a nějakou oslavu. byl v nich na pohřbu a teď v nich půjde i na svatbu.
Ahoj holky, včera přítel mluvil se svým bráchou a už jeho manželka konečně došla k rozumu, ještě minulý týden tvrdila, že nám nepůjde na svatbu ani s dětma, což mně udělalo absolutní chaos v zasedacím pořádku, jelikož máme stoly po deseti, ale prý si to rozmyslela a půjde, tak jsem ráda. Protože jsem nechápala proč nechce jít, první byla naštvaná na svého manžela a nechtěla jít, ale když u nich byl přítel minule tak byli jak dvě hrdličky a i přesto nechtěla jít, tak nevím co jí teď přimnělo změnit názor, ale jsem ráda, že jde. Taky jsem moc ráda, že mi přítel zařídil ty nehty domů, budu pěkně v pohodlíčku doma a hlavně ušetřím dvě hoďky cesty a za tu dobu si budu moci zařídit co bude potřeba, i když přijde až po páté a až zavřou,a povezu cukroví do hotelu až pozdě večer a dostanu se domů až kolem jedné ráno, tak to nevadí, zase se aspoň v pátek vyspím, protože nebudu muset čekat na ségru než jí udělají nehty a budu si moci vyzvednout květinovou výzdobu a jet hned domů a udělat výzdobu domu u nás a u našich a aut, a dostanu se tím pádem dřív do hotelu což potřebuju, protože jinak bych to do čtyř těžko zvládala, protože tam pottřebuju být , protože tam bude už firma se židlama a o hoďku později květinářství, které nám bude dělat výzdobu, tak abych si pohlídala květiny, protože to chci podle svých představ.
Profilova fotka
jé, holky já už se tak těším.... když čtu jak jsme všechny ze svatby nadšené, je to skvělé.... O víkendu jsme chtěli objet nějaké obchoďáky kvůli botám, ale omarodila nám malá, má 40 teplotu, tak budem trávit krásný víkend doma... no jo, co se dá dělat... Koupila jsem si od Dermacolu Enja ten zeštíhlovací krém na bříško, tak uvidím, co to se mnou za dva měsíce udělá :-), abych byla krásná nevěsta ;-)
Já jsem si včera zkoušela boty , chtěl jsem je začít rozcházet a zjistila jsem, že mně jeden botek řeže, tak jsem se rozjela do brna koupit si nové svatební boty, ale nenašla jsem žádné elegantní boty, zjistila jsem, že když jsem byla kupovat boty s maminou asi před měsícem tak byl daleko lepší výběr, tak snad nějaké seženu. vanesko: s malou mě to mrzí, snad se brzo uzdraví. Přeju brzké uzdravení.
Profilova fotka
ju dík moc, byli jsme u doktorky a prý to nic není, jen normální viróza, tak uvidíme.... Já už boty mám, ale všude mě taky tlačí, tak v nich chodím, abych je trošku roztáhla a na svatbě pak mohla existovat.... Teď ještě přítelovo boty, to bude něco ;-) S tím výběrem je to pravda, já botky kupovala v únoru, to byla ještě plesová sezóna, tak měli výběr. Ségra si chtěla koupit minulý víkend a mají samé páskové....

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?