Svatba v červnu 2007

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, zdravím všechny, co plánují svatbu na červen 2007 :-)! Jste tu některá?
Profilova fotka
holky tady je taky nádherně a já su zalezlá v práci a TRPÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍM tady vyloženě ;-( ;-( ;-( , když je takhle, tak bych až brečela, ještě ke všemu mám tak dobré spolupracovnice, že mají tak blbý pindy, že nevím nevím, jestli se svatby dožiju ]-( ]-(
Profilova fotka
Taky si to vychutnávám. My to máme složitější vzhledem k té vzdálenosti od doma a spousty přátel co na svatbě budou jsou taky v zahraničí a proto co můžeš udělat dnes neodkládej na zítřek (moje heslo). Jo holky byla jsem na první zkošce účesu, ale ještě nemám foto(snad dnes večer). Moje svědkyně a kadeřnice v jednom mi objednala vlasy a zkoušely jsme přibližně jak to bude vypadat. Na začátku června bude dalčí a ve středu před svatbou až mi bude dělat barvu tak obarvíme i ty přídavné, aby měly stejnou barvu. Jsou to pravé vlasy a jsou 70 cm dlouhé takže je budu mít až skoro na zadek. Holky takové háro mít jsou bomba!!!!!!!!!
Profilova fotka
Kouzlo, mohla bys mi poslat fotečku toho vašeho internetového oznamka? Nechci nic kopírovat, jen okouknout tu bílou :-)
Profilova fotka
dzabii: mě by se ta tvoje kyti krásně vyjímala s nějakou růžovou. No i když by to byl velký rozdíl. Ale s modrou by to taky nebyli špatný, víš, že by ta kyti vynikla. Když by sis vzala ještě nějaký doplněk takovéto barvy-třeba další kytky na stůl, tak by na té růžové krásně vynikly. nebo to nech smetanový, to by taky bylo moc pěkný. axi: z toho si nic nedělej, času máš ještě furt dost. taky si myslím, že záleží, kde se budete fotit-v jakým duchu to chcete? Jestli venku na trávě nebo tak, tak nějaký to tričenko-nátělník a rifle by se mi líbili a jestli v ateliéru, aby jste tam byli jen vy dva, tak i něco šmrncovního.
Profilova fotka
ahojky, tak nám dneska přišli prstýnky, ale jsou hnusný... já mám hodně hubený prsty a jsou moc objemný, nu jo to je to objednávání z netu, ještě že je můžem do 14-ti dnů vrátit, hned zítra letí ranní poštou a jdeme k nám do zlatnictví, snad něco vyberem. Jsem z toho zoufalá, protože nám řekli, že lhůta pro výrobu je cca 8 týdnů, takže to už moc času není....
Profilova fotka
Nebo bych taky mohla obarvit naprony a šály, ne? No i když to bude flekatý, tak to bude originál :-) :-D
Profilova fotka
vaneskah: jojo já bych se bála objednat prstýnky přes net. Jediný co máme přes net je oznámení a to se jim povedlo, ale prstýnky bych měla strach už kvůli těm mým tenoučkým prstům ;-) no štěstí je, že se to dá vrátit a uvidíš, že si vyberete mnohem hezčí, prostě úplně nááááherný - tfuj, tfuj, tfuj :-D
Profilova fotka
dzabii. taky řešení :-D vaneskah. no juá mám taky hubený a navíc širší kloub, takže já bych si je přes net nemohla vybrat. Navíc, to je taková věc, že je nejlepší to ozkoušet, přece jenom to není tričko atd. Navíc my to máme ve zlatnictví a byli hotové do týdne, tak nějaké obejdi a mrkni. Mimochodem, včera nám volali, že si pro ně můžem přijet a budou stát 14 000kč. Málem jsem upadla :-D no co, chtěla jsem je ;-)
Profilova fotka
Axi dám ho do alba tak se mrkni.
Profilova fotka
kouzlo .. tak jsem se podívala taky ... moooc hezký :-)
Profilova fotka
Děkuju dzabii je to po domácku dělané a jen pro ty co nejdou na svatbu. Jen pro takové to oznámení, že se něco děje. :-D Ale myslím, že to asi ani Axi nestihla vidět. Musela jsem jít s Akimem a dala jsem to tam pozdě. :-|
Profilova fotka
Tak dneska to máme za 70!!! Ty jo za deset týdnu budu v tuhle dobu asi pěkně nervózní. Budu sedět u kadeřníka a koukat jak lidi chodí do práce. :-N 10 týdnů...to snad i prázdniny byli delší, co se pamatuju...a jak rychle utekli...no fuj to se to blíží. Radši snad ani do plánovače nekoukat, když si člověk řekne v červnu, tak to je ještě daleko, ale 10 týdnů. :-N :-D Ale jo těším se. x-) Jen mě to nějak překvapilo. No snad stihneme dát byt do kupy a přestěhovat se. 8-)
Článek se načítá
Profilova fotka
My to máme za 62 ... a to uteče jak voda ... Jsem na to vážně zvědavá :-) Holky, budete mít sepsané menu na hostinu? =-)
Profilova fotka
Tak konečně jsem na netu našla fialové "šály" na stůl ... jen nevím, kterou objednat :-) Tak prosím všechny spřízněné duše, aby se koukli do mého skromného alba a řžekli mi názor, která se hodí k té fialové kytičce :-) :-D Děkuji :-)
Profilova fotka
Ahojky dzabii mě se líby ta fialková síťovina, ale ten Lincoln tak ten je bomba!!!!! ;-)
Profilova fotka
ahoj dzabii, ta síťovina vypadá zajímavě :-)
Profilova fotka
tak se nám to krátí .... včera jsme si vyzvedli prstýnky, no ... už se nemůžu dočkat, až ho budu nosit ;-)
Profilova fotka
mische viď? My už se taky nemůžeme dočkat, až je budeme moct legálně nosit... x-) A mám radost, že ho bude nosit i Ondra a rád. Kdyby byl jako někteří chlapy, který prstýnek po svatbě hodí do krabičky, tak by mě to mrzelo...
Profilova fotka
mám doma chlapa, který zatím tvrdí, že ho nosit nebude, ale myslím si, že se to poddá. Prý na to není zvyklí a bojí se, aby mu nepřekážel. Taky se nám to krátí 53 dní a máme to za sebou :o)))) dzabii: Mně se líbí síťka i tkanina, ale tkanina mi přijde praktičtější, i když barevně je lepší síťka
Profilova fotka
49! Vedu! ;-) :-D Včera jsem posílala oznamka a dnes už jsem měla 3 telefonáty, co chceme jak svatební dar. To teda čučím jaký to je fofr. Služby České pošty se asi docela zlepšily.
Profilova fotka
Ahojky holky,tak uz mame prstynky doma a jsem z nich hotova,nadhernyyyyyy :-D
Profilova fotka
Jééééééééé já už je taky chci :-( :-(
Profilova fotka
Ten můj ho bude nosit, když někam půjdem nebo po zápase, ale na tréninky ani nechci, aby ho nosil,protože vím na 100%, že by ho někde nechal. Stačí mi, když ho bude mít na akcích a když spolu někam vyrazíme ;-) ;-) Prostě ho nebude nosit jen do práce. :-D :-D
Profilova fotka
dzabii: mě se nejvíc líbí ta tkanina, poslední do té fialkové. tam aspoň ta tvoje kytička vynikne. Jestli dobře počítám, za 77. to je číslo. Ano mi to jaksi ještě pořád nedochází... :-)
Profilova fotka
Ahojky holky. tak uz tu jsou zase sny o svatbe.kdyby aspon byli hezke ale tohle je silenost.uz 3 dny za sebou,asi z toho zacinam fakt blaznit.dneska jsem se az vzbudila z toho spocena a ubrecena,dobry ne? :-(
Profilova fotka
Ahoj Veru, co se ti zdálo?
Profilova fotka
nykkyy. tak to bude určitě veselá svatba. Co se zdává, to se nestává.
Profilova fotka
ani se neptej co se mi zdalo,vse bylo pripravene ja v satech a nikde nikdo milacek zaomel vsem poslat oznameni a pak prijeli najednou vsichni a nejake dve limuiny a yl vsude mumrajz a ja brecela a brecela nakonec ze svatby seslo
Ahoj holky, když se miláčkova ségra vdávála, tak už všichni hosté byli u nich, protože je svážel autobus a když bylo půl jedenácté a obřad měl být v jednáct tak se zjistilo, že řidič sedí v kuchyni a zapomněl jet pro ženicha, takže to bylo fakt zajímavý, jelikož to bylo v kostele a bylo to jediná svatba za den tak to nebyl tak velký problém, ale stát se to na matrice tak by to bylo asi horší. A když se ženil jeho brácha tak zase zapomněl kytici pro nevěstu v květinářství, problém byl v tom, že musel jet 20 km, a ještě nevěděl jestli už nemají zavžené, protože v sobotu po 12 je to problém, nakonec všd dopadlo dobře. Tak doufám, že nás nic takového nepotká. Naštěstí kytku mi přivezou už v pátek do hotelu tak budu v klidu. Už se těším na ty sny před svatbou, tak týden před svatbou to bude úplně super, to budou ty nejhorší scénáře. :-|
Profilova fotka
ahojky, konečně jsem u nás objevila zlatinictví, kde nám udělají krásné prstýnky a vyšli nám i vstříc, protože můj přítel nebude prstýnek nosit, snad jen vyjímečně - uděláme jeden bílé zlato a druhý stříbro, na první pohled to nebude prý vůbec patrné a ještě ušetříme, protože penízků není nikdy nazbyt...

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?