Svatba v červnu 2007

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, zdravím všechny, co plánují svatbu na červen 2007 :-)! Jste tu některá?
Profilova fotka
o adersach mi nemluv,2 mesice ho prosim,sezen adresy tvych kamosu.jasne sezenu ..... hahahahahahaha hadej kdo to schanel po jehi kamosech?ja!!a to treba pulku moc neznam jen tak od videni ale asi jen 2 ale ty koukali proc chcete mou adresu?on jim ani nic nerekl....no neni to poklad?
Profilova fotka
My už mám erozesláno :-) takže už jen ty prstýnky ... ale to si ještě počkám, do práce jdu až příští týden a kolegyňky teta je zlatnice, tak máme přislíbenou cenu do 6000,- za oba ... což je luxusní, za bílé zlato ... :-D
Profilova fotka
Niky to chce klid u nás to taky neproběhlo zrovna bez problémů a neustálého připomínání. :-| :-|
Profilova fotka
6000,- je opravdu nádhera. My to máme zatím spočítané na 10000,- jsem strašně zvědavá jak dopadnou, protože jsou dělané podle naší představy a né podle vzoru ze zlatnictví. ;-)
Profilova fotka
Ahoj děvčátka. tak my zatím ani nevíme, kdo na svatbu půjde. Z mé strany je to jasné, ale ze ženichové jsou s tím jaksi problémy. Oni nejsou velká rodina a navíc se moc nestýkají, tak to ještě ani neví, koho by mohli pozvat. Ale nevadí, do půlky května, než se bude dělat cukroví, tak máme čas. už jsem jen skoromanžílkovi rozmluvila to, že: přijdou večer kamarádi. Jo,klidně a kdo a kolik? A přítel, to já nevím, třeba nikdo, třeba 10. Takže jsem mu musela politicky vysvětlit, že takhle to opravdu nejde, nejen, že to je svatba=uzavřená společnost a ne nějaká zábava a navíc, co s jídlem, přece nebudem nechávat jen tak do foroty 10 jídel =-) :-N
Profilova fotka
Jo a o prstýnkách ani nemluvím. Já počítala do 8, přítel do 10 a vyjdou nás na 13. Ale když ty jsou tak nádherné. Nevím, jestli z toho mám být nadšená, nebo z té ceny brečet. No co, nic už nenaděláme a budou krásný.
Profilova fotka
Arween určitě se raduj. Vždyť peníze jsou na utrácení a svatbu a vše co k ní patří přece plánujeme s tím, že je jen jedna a ty prsteny jsou tou největší památkou na tento den ;-) ;-) ;-)
Profilova fotka
To doufám, pak sem hodím jejich fotečku, až budou. A navíc nám k nim nabídly dobré celoživotní služby :-D
Profilova fotka
my uz mame vse rozeslane a prstynky taky vysly asi na 10 000 kc..
Profilova fotka
Taky je sem dám až je budem mít. Jsem moc zvědavá jaký budou. Doufám, že budou vypadat tak jak si představuji!!!!!!!! :-)
Profilova fotka
já je i viděla, ty naše, mněli je zrovna nově udělané, akorát s více kamínky. Takže,když jsem je v duchu oddělala a zůstali tam 3, tak to byli ony:)kouzlo: když je dělají podle tvých představ, tak určitě ;-)
Profilova fotka
Snad jo. Musím panu zlatníkovi věřit i když vypadal jako, když včera slezl ze stromu :-D Má i obrázek tak snad to zvládne.
Článek se načítá
Profilova fotka
ahoj holky, nějak teď nic nestíhám, tak jsem se na vás přišla aspoň mrknout. Na Velikonoce jsme byli za příbuznýma na Šumavě, vezli jsme jim oznámka a koláčky (sice brzo, ale před svatbou už se tam nedostanem). Takže teď ještě roznesem oznámka po rodině a pošlem kamarádům.
Profilova fotka
Dnesky jdeme shánět oblek pro ženicha ... to bude zážitek ... :-S nakonec si asi nějaký koupí, protože jdeme na svatbu mojí budoucí švagrovce, tak to vyjde tak nějak nastejno, jestli si ho 2x půjčí nebo jestli si ho koupí. Zajdeme k Blažkovi a bude to :-D
Profilova fotka
Tak my když jsme sháněli oblek, tak jsme u Blažka nepochodili a to jsem na něho spolíhala :-( a tak to nakonec byl OP Prostějov - veliký výběr a dost velikostí ;-)
Profilova fotka
To já jsemzvědavá, co ženich vybere. Jede teď v pátek na zkoušku, ale je to tajný, já ho nesmím vidět. a to jsem se tak těšila, že ho vyberem spolu a obleču si ho do toho, v čem se mi bude líbit. :-( ]-(
Profilova fotka
Ahoj, jsem tu poprvé, ale stránky mě opravdu zaujaly. Teď o víkendu (přesněji 8.4.2007) jsme se s miláčkem dohodli, že se vezmeme. No a naplánovali jsme si to hned na 2.6.2007. Tak doufám, že to všechno včas stihneme ;-) Budem muset, když už jsme si zamluvili termín :-) Má někdo zkušenost s "rychlopřípravami"?
Profilova fotka
Ahojky Terezko, podle mě to vše hravě zvládnete ... Není to zase taková fuška ... Já mám zatím otevřenou otázku botiček .. mám je objednaný, už dávno měli přijít a zatím nic .. doufám že mi budou, protože jestli ne, tak už vážně nevím, kde je seženu ... Jsem dost vybíravá :-) ... v první řadě bych objednala oznámení, fotografa, vybrala šaty a hlavně zamluvila místo na hostinu ... to je asi tak to nejdůležitěší ... Samozřejmě kadeřnice, vizážistka atd... :-D
Profilova fotka
Ahoj spolunevěsty, koukám že přípravy vrcholí u všech plus mínu stejně. Já jsem včera večer řezala a svazovala oznamka a dnes jsem je obálkovala. Před chvilkou jsem zkončila, byla to docela fuška. Teď už jen zbývá zítra zaběhnout na poštu (to bude brnkačka) a hotovo. Teda ne tak docela, pak musíme příští týden obvolat ty co jsou zvaní na oběd aby potvrdili účast a já pak mohla udělat zasedací pořádek. To asi teprve bude něco. Nemáte na to nějaký systém? Nejradši bych udělala cedule jen pro nás dva a rodiče a ostatní ať si sednou jak chtějí...
Profilova fotka
Ahojky holky. Já jsem jaksi v klidu, no my to stejně máme až na konci června, tak si říkám, času dosat. A přesně jako dzabii-to nejdůležitější už máme, takže super. No zasedací pořádek budu taky řešit. ono je to asi celkem jedno, protože podle něj to bude stejně jen na oběd, tak se to proháže. No vedle nevěsty a ženicha jasně rodiče a svědkové a pak bych to brala nejbližší příbuzní, bližší a na konci stolu-stolů vzdálení příbuzní a známí atd. A klidně si může každý sednout kam chce, já z naší rodiny jsem první, kdo si tu svatbu vypiplává se jmenovkama atd.nikdo to neměl a to už jsem byla na 4 svatbách. Tak si z toho veru takovou hlavu nedělej.
Profilova fotka
čauky, tak dnes jsem měla poprví tak živej svatební sen. Už se mi párkrát o svatbě zdálo, ale to nic nebylo. A dneska: ve svatební den jsem zapomněla jít ke kosmetičce a kadeřnici :-N , kterou mám mimo jejich otvírací hodiny objednanou už na sedmou (normálně otvírají v devět). Vzpoměla jsem si až v deset, tak jsem tam rychle doběhla, oni samozřejmě naštvaný, že kvůli mě vstávali a já nikde. Jenže prý si mám vyčlenit tak 2,5 až 3 hodiny. No a ve snu jim říkám, že mám tak půl hodiny, ať mi aspoň vyčešou nějakej drdol a na obličej naplácají něco málo make-upu ať se na fotkách nelesknu. Z kadeřnictví jsem koukala přímo na dům přítelových rodičů (což je nemožný, ale co ve snu, že ;-) )Tam už byli všichni slezlý a já houkla na ženicha, ať někoho pošle aspoň pro kytky, že jsme na ně zapomněli. :-p No nikdo se k tomu neměl. Pak jsem koukla na svoje nehty, jak se mi odlupuje francie a uvědomila jsem si, že mám tu starou a včera jsem zapomněla jít i na nehty. (jsem objednaná den před svatbou). Takže dobrý. :-N Obřad bude ve 12. No ve snu bylo půl druhý a já furt říkála, že na nás určitě nepočkají. Najednou jsme s nazdobenýma autama byli na hostině, dokonce před nás postavili něco šlehačkovýho. Ale to bylo pořád před obřadem, tak nevím jak jsme to měli vymyšlený. Říkala jsem, že když to nestihnem do dvou, tak už tam bude další svatba a máme smůlu. Na Valdštejně jsou totiž na obřady vyčleněný dvě hodiny aby bylo dost času se fotit a nepletli se tam svatebčani z různých svateb. Ale na matrice nám řekli, že tam po nás už nikdo není. Tak nevíc, co jsem v tom snu plašila. Každopádně je fakt vtipný zapomenout jít na nehty, ke kosmetičce a kadeřnici a vyzvednout kytky. 8-)
Profilova fotka
Ahojky holky, já koukám, že jsme pěkně ve skluzu :-( . Teprve dneska se jdeme fotit na oznamko, ani netuším, co si vzít na sebe, tak tady sedím v práci, okusuju tužku a horečně o tom přemýšlím :-(, ach jo... na prstýnky jedeme teprve v pátek zamlouvat... Nejhorší je, že už mě to nebaví a spíš než radost, je to starost, přítel už o svatbě nechce nic slyšet a já si říkám, že radši taky ne... Ach jo, když si vzpomenu na to nadšení ještě před Vánoci - asi to plánování bylo nějak uspěchané, si teď říkám...
Profilova fotka
Radus:mě se už podruhý zdálo, že jsme zapomněli koupit prstýnky ... :-N Spíš mě ale trápí to, že nikde nemají dekoraci do fialova .... přece kvůli tomu nebudu měnit mojí vysněnou fialouvou kytí :-( Všude mají bordó, vínovou, tmavě červenou, ale na fialouvou jsem nenarazila ... I kdyby to bylo v barvě lila, tak mi to je jedno ... Nebo se snad ještě nějaká barva hodí k fialové kytí? POraďtě :-N
Profilova fotka
ahoj holky, takto živé sny nemám, naštěstí. Axi nic si z roho nedělej, my máme prstýnky už doma, protože nám byly přímo ty v obchodě a nemuseli jsme je objednávat. Jinak dodávka prý trvá tak 4-6 týdnů, záleží na výrobci, ale letos je hodně svateb, tak je to horší. Oznámení taky teprve tvoříme a zatím nemáme vůbec žádnou představu. Dzabii já jsem řešila podobné věci, chtěla jsem mít růžovou svatbu, ale pak jsme změnili místo na hostinu a musela jsem změnit i barvu svatby, protože růžová nešla použít, ale vzhledem k tomu, že už jsem měla některé věci hotové a nakoupené, tak máme obřad v růžovobílé a hostinu žlutou.
Profilova fotka
dzabii je tu někde diskuze šeříková - lila svatba, nebo tak nějak. Tak si jí zkus pročíst a třeba najdeš inspiraci co kde koupit. Není to tak jednoduchý, ale určitě ne nemožný. :-)
Profilova fotka
Ahoj holky, tak mně se zas o víkendu zdálo, že jsem měla vyčesanej drdol a závoj pod tím, ale on mně pořád padal :-o no taky to bylo něco. Teď se to u mě nějak uklidnilo, ale počítám tak měsíc, 14 dní před svatbou se snad ani nevyspím :-D axi: na focení si vezmi něco v čem se cítíš nejlíp, co ti nejvíc sluší a něco neutrálního. Prostě něco, co máš nejradši a nezoufej, máte ještě čas. my sice doma už máme oznámení, ale stejně je budem posílat až za měsíc, prstýnky už taky máme, ale jsou zavřený v šuplíku a stejně se můžou nosit až od svatebního dne, boty máme koupený a leží v krabici na skříni,.....to je jen taková přechodná depka, uvidíš, že bude líp ;-) dzabii: kdybych už vážně nemohla sehnat nic do fialova, byla by to fialovo - bílá, protože svatební barva je bílá ;-)
Profilova fotka
Dzabii, my budeme mít lila svatbu v kombinaci s bílou a stříbrnou :-) Popelko díky, ale jsem z toho zoufalá :-(. Teď momentálně z oblečení na focení :-(
Profilova fotka
No a máš nějaký návrhy. V čem se bude fotit ten tvůj? měli byste být tak nějak trošku sladění, a když budete mít barvu svatby lila s bílou a stříbrnou, tak co si vzít něco v lila nebo bílý na sebe? :-.
Profilova fotka
Ahojky holky. Mě se zdály ošklivé sny na zčátku. Teď už je to dobrý (zatím) Axi taky bych si vzala něco v barvě co budete mít svatbu. My jsme se fotili v bílé barvě. Je to takové neutrální a něžné. ;-) ;-) ;-) My už máme oznámka, prsteny (objednané). Dělám to průběžně, protože vím, že toho bude před svatbou hodně kolem jídla a tak. Takže vše co jde udělat teď dělám a nenechávám to na později. Pevné nervíky vždyť je venku tak krásně. Tedy aspoň tady :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Profilova fotka
kouzlo tady je taky nádherně. A bude líp. x-) axi já bych si vzala taky bílou. Je to něžné, svatební a hlavně neutrální, ať už pak budete chtít jakoukoli barvu oznámka. A co se týká typu oblečení, tak třeba nějaký sexy triko na tělo. Obyčejný, ale bude to mít kouzlo. Viď kouzlo? :-D :-D Ne nadarmo se říká, že v jednoduchosti je krása. 8-) Jinak třeba se to nezdá, hlavně když koukneš do svatebního plánovače, ale času je opravdu dost. Je jedno, jestli budeš mít prstýnky teď nebo je vyzvedneš den před svatbou. Hlavně teda aby seděli a nemuseli se reklamovat. Oznámko stačí poslat třeba za měsíc, stačí aby o svatbě každý z hostů věděl a neměl třeba naplánovanou dovolenou. Ale oznámko je pak už jen formalita. My máme taky spoustu zařízeno, ale jenom proto, že jsme čekali kdy se začnem stěhovat. No a vypadá to na květen. To bude teprve fofr. Jinak si s ničím nedělám hlavu a jenom si užívám zasnoubení a přípravy na svatbu. Protože jinak by se mi celá svatba znechutila a při první hádce bych jí zrušila. Takhle jsem v pohodě a vychutnávám. :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?