Svatba v červnu 2007

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, zdravím všechny, co plánují svatbu na červen 2007 :-)! Jste tu některá?
Profilova fotka
Ahojky holky tak já už jsem v ČR a dostala jsem se k PC až teď. Mám spousty novinek. Takže máme objednené prstýnky a zaplacenou zálohu, objednané kytky a zaplacenou zálohu, potom sepsané papíry na matrice, a hlavní změna je moje šaty. Dnes jsem byla znovu zkusit šaty a jak jsem předpokládala tak byly velké. Zkusila jsem jiné co mi hned padli do oka a nádhera a jsou vzadu na zavazování takže můžu vesele hubnout dáááááááááál. ;-) :-) Jsou úžasné, ale jediné co mě tak trošku mrzí je, že nemají tak dlouhou vlečku jako ty první, ale paní ze salónu říkala, že jsou jen 2 v ČR. Druhé jsou až ve Zlíně. Takže si myslím, že alespoň moc nevěst je mít nebudou. Axi tak pak dej vědět jak to dopadlo, protože já to mám taky objednané, ale teď to nemohu vyzkoušet, protože mám problémy s pokožkou. Tak to nechci ještě nějak pokoušet. Půjdu až na začátku června.
Profilova fotka
Kouzlo, ty se máš, že jsi takový hubeňour!!!!!! Já se prostě k té dietě nedonutím a nedonutím :-p , až z toho mám depky! Ale koláček k snídani si prostě neodepřu (jo, kdyby jen k snídani :-( ) Dneska vyrazila skorotchýně na nákup šatů, já se od rána modlím, aby si nevybrala něco úděsného! Je schopné přivézt si bílé minišaty těsně pod zadek :-( Jejda, já se bojíííííím ;-(
Profilova fotka
Ahojky ;-) ;-) Axi do hubeňoura mám ještě daleko :-D :-D :-D :-D Ale ty kg jsou na těch šatech znát. Byly vzadu na zip a tak jsem byla neustále ve stresu, aby mi potom při obřadu nesjely z těla :-D :-D Tyhla jsou na šněrování takže už jsem v klidu. Budu držet palce ať si nějakou hrůzu domů nepřinese. Já jedu zítra s družičkama vybrat šatičky tak jsem taky zvědavá. Uloupím je rodičům a pojedem vybírat. To jsem na ně zvědavá na ty dvě naše modelky :-D :-D :-D :-D
Profilova fotka
Družičky jsou zlatíčka... My v rodině žádnou nemáme, jen samé malinkaté berušky a ty by ten obřad nevydržely. tak jsem bez drůžičky :-( Kamarádka měla drůžičku, které bylo pět, a ta byla tak neskutečně otrávená, až kazila svými ksichtíky svatební fotky :-). Kamarádka byla tenkrát na infarkt, ale po roce od svatby už jsme se nad fotkami těm otráveným pohledům hrozně nasmály :-D
Profilova fotka
Holky, právě jsem začala řešit, kdo se v jakém autě poveze na obřad a na hostinu a mám z toho hlavu v .... Máte to už některá vymyšlené, že byste mi poradily? :-) Díky moooc Nevím, kolik lidí může sedět v autě s nevěstou, abychom se pohodlně vešli! A kdo vás poveze? Budete mít v autě i rodiče? Jejda, je toho mooooc :-|
Profilova fotka
axi my máme zasedací pořádek v autech načrtnutej (kdykoli se může něco stát a nějaký auto vypadnout :-| ), ale jinak já pojedu s mamkou a jejím přítelem, který bude řídit. Z obřadu si k nám přisedne ženich. Na obřad pojede ženich se svýma rodičema a ještě svojí sestrou. A ostatní hosty jsme rozmístili ty co mají auta tak do svých a ty co nemají auta, tak jsme přidali k těm co měli volno. Takže všechny auta budou zaplněný (tím budeme šetřit i životní prostředí :-D - žádný auto nepojede prázdný). Chceme vyjít s tím, co máme k dispozici a ne ještě brát auta z půjčovny. Taky proč, že? ;-) x-)
Profilova fotka
Axi, já jsem měla mít 2 dodávky a zbytek auta (asi 6) a před 14 dny mi jedna dodávka vypadla, tak jsem z toho byla k.o., protože to znamenalo místo jedné dodávky 3 auta - kde je vzít.... No prostě hrůza! No a vyřešil to můj táta, kterému jsem volala že jsem v háji a jestli nemá nějakého známého s dodávkou, a to tak, že mi sehnal autobus! Takže já jsem si oddychla, budu mít jen auta dvě - pro mě a ženicha a ostatní frčej busem.
Profilova fotka
Jo a jinak já jedu v autě s tátou a mou svědkyní a přítel se svou mámou a svým svědkem + v každém autě řidič (také svatebčan), takže 1 auto = 4 lidi
Profilova fotka
Ahojte. Axi: u nás se to dělalo vždy tak, jak jsi přijela, tak jsi jela. Takže naše rodinka dojela v autiku na obřad, tak samozřejmě i na hostinu a pak jsme se tak i odebrali domů. Takže na naší svatbě to bude stejně. přece nerozsadím tetu ze strejdou, nebo bratránka s manželkou a jejich holčičkou atd. Prostě rodiny od sebe. Jen v autě nevěsty nás asi poveze můj brácha - svědek a taťka. Toť vše. Jinak se každý dopraví jak chce - je to v místě bydliště a po hostině už budeme mít na rozvážku řidiče.
Profilova fotka
Ahoj holky, to tak strašně letí, už je duben za chvílu květen a pak červen - aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :-D :-D :-D :-D chtěla jsem se vás zeptat, jestli budete mít na svatbě živou hudbu a kdy vám začnou hrát. My máme děcka pozvaný tak mezi 3-4 hodinou a nevím, jestli by třeba měli začít hrát už dřív (než se tam navozí děcka) a nebo by se mělo počkat, než se navozí, ale co do tý doby dělat? :-S
Profilova fotka
popelka: no my máme obřad o půl jedné. Takže než skončíme a než se dovezem na obídek bude půl druhé. Tak počítám do půl třetí oběd a pak hodinka a půl na odpočinek. Budou se číst přání novomanželům (jestli nějaké přijde :-D ), chvilku se popovídá a je 16h,na kdy dorazí kapela. Máme živou hudbu, naštěstí jsem sehnala kamaráda z práce. A hrají moc pěkně, mají i nějaké CD, takže špatní fakt nejsou a navíc mám speciální cenu - že jsme kamarádi ;-)
Ahoj, my máme obřad v 11, hodin a kolem 12 oběd, a máme Dj, takže už na oběd se bude hrát nějaký podtón, aby se dobře papinkalo, a my se pak půjdeme fotit, tak bych chtěla aby už rál něco hostům, aby zábava nestála. ;-)
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahojky. Tak jsme si byli v Brně vybrat prstýnky. No nádherný, jen jsme jaksi trošku překročili plánovanou sumičku, trošku víc - 13500kč. Myslela jsem, že se do 10 vlezem, ale asi jsem náročná :-|
Profilova fotka
Holky ach jo.......... v srpnu bysme se měli začít stěhovat do bytu (už su na to slovo docela alergická). Já jsem tam totiž nechtěla jít od začáku, jelikož su zvyklá na domek s velikánskou zahradou a miláček taky vyrůstal v domku, ale on to tak nebere. No a tak si pořád říkám, že je to jenom na přechodnou domu, než se nám uvolní domeček o který bysme měli zájem, ale zatím není k mání, ale včera přišla nájemnice co tam momentálně je zaplatit nájem a už to bylo. V bytě je plíseň, takže pořád větrají, stříkají Savem,....vykrádají se tam často sklepy, sousedi jsou bordeláři co neumívají země, pořádají dýchánky a děcka tam ječijou do noci, dědek pod nima je buzeruje a dělá naschvály,..... to jsou teda fakt skvělý vyhlídky!!!! V bytě budem doufám maximálně 2 roky, ale nevím jestli to tam vydržím. Měla bych se radovat se svatby a že budem s miláčkem konečně spolu bydlet a zatím su tak nešťastná z toho bytu, že nevím. Ani nevím co s tím mám dělat ;-( asi to budu muset překousnout, ale je to velký sousto! |-|
Profilova fotka
popelko: tak to je drsný, takový podmínky, a jiný jste nesehnali? Ale tak všechno se dá, když to máte na tu přechodnou dobu, tak to vydržíte. Mysli teď na svatbu a na byt až to bude aktuální. Nenech si to tím kazit, stejně je to až v srpnu, tak si te červen nekaž. Budu držet palečky, ať je to lepší, než doufáte. x-)
Profilova fotka
arween: díky moc ne lepší nebude, jelikož tenhle je už koupený, koupili ho miláčkovi rodiče, ještě dřív než jsem se s ním znala, ale pak zjistili, že udělali kravinu, jenže když už je to koupený, tak na přechodnou dobu bude muset stačitl. Jo máš pravdu, teď se budu zabývat svatbou a těma krásnýma starostma s tím a tohle nechám na později. Třeba ta přechodná doba bude kratší než krátká - budu doufat ;-)
Profilova fotka
Ahoj holky tady je nějak mrtvo??????? :-| Dostaly jste hodně o Velikonocích? Já vůbec :-| :-| Už jsme zase v N. V Č. jsem se vůbec k PS nedostala. Pořád jsem něco zařizovala, někde jezdila..........uf. Tak jak to pokračuje??? Musím dát nové foto co jsem pořídila za ten týden do alba. Jinak mám strašnou radost z těch nových šatů a i korzet maminka založila a je bomba :-) :-)
Profilova fotka
Ahojky, tak já jsem o Velikonocích dostala tak akorát, abych byla zdravá na další celý rok, takže pohoda :-D jinak pořád nevím, kterým mám jet autem jako nevěsta. Zlatýho Opla mám v albíčku, teď o víkendu jsem ho viděla naživo a zdá se mně, že ten přede je hooooodně sraženej, takže ta panenka se tam vydá akorát a nevím jak dál s tou výzdobou. Ale zase je hoooodně prostornej a velkej uvnitř. No a pak mám ještě možnost Voltswaten Passat (asi) a to je tmavý autíčko, takže tam byla výzdoba krásná a je prý to i dost prostorný uvnitř, takže přemýšlím a přemýšlím :-. =-) |-|
Profilova fotka
Popelko podle obrázku bych to tipla na Opel Meriva a podle mě jestli máš ještě na výběr Passata tak bych šla do toho Passata! Já budu mít Hondu Acord kombi. Obrovské a pohodlné auto!!!!!! Nejspíš bude stříbrné.
Profilova fotka
jojo je to Opel Meriva a ten předek na výzdobu nic moc. Máme 2 auta - Opla a Voltsvagna a je to Bora (barva tm. šedá) a ne Passat :-N a jedno poveze nevěstu a jedno ženicha. Tam jde právě o řidiče, ten co má Opla by mě chtěl hoooodně moc vézt, je to manžel mojí sestřenky, bude mít na svatbě proslov a je v pohodě, je s ním sranda.....auto mají nový teď od dubna. a ten co má Volt. je jenom známý, takže k němu zase nemám takový vztah. Ach jo, je to těžký fakt :-S
Profilova fotka
Popelko tak to bych volila toho příbuzého s Oplem. Jak ho nazdobit nějak vymyslíš. Myslím, že je důležitější kdo tě poveze. :-) :-) :-) Mě poveze náš společný dobrý kamarád. ;-)
Profilova fotka
Ahojky holky!!jste tu nekdo?
Profilova fotka
Ahojky :-) je tady opravdu mrtvo .. jestli to není tím, že si pár nevěst založilo diskusi přesně na den svatby ... :-S takže se s námi již nedělí o pocity ... Mě poveze limuzínka ... a zbytek? Jak se známí doslechli o svatbě, tak každý nabízí svoje autíčka, takže aspoň mám o starost míň ... Joa Nikky, nic si z toho nedělej, já jsem taky nedostala nášup na Velikonoce :-) takže snad nebude platit to, že uschneme :-) (nebo jak se to říká) :-D
Profilova fotka
Jsem tady. Holky my to dneska máme za 75 dní jééééééééééééé to je ještě dlouhooooooooooooo :-o Jo a taky jsem nedostala. A jestli uschnu tak to třeba nebude tak strašný, alespoň se mi zmenší objem :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D protože mám jiné šaty (na šněrování) tak můžu vysknout a uschnout kolik chci. :-D :-D
Profilova fotka
My to máme za 65 a příjde mi, jako by to bylo už zítra .... Taky mám jiné šatičky ... už do toho salonu nemůžu jít, aby mi nepadly do oka nějaké jiné :-) :-D
Profilova fotka
Já už jsem naprosto spokojenáááááááááááááááááá :-) :-) :-) Jsou to ty pravééééééééééééé
Profilova fotka
holky ale ja dostala a dvakrat. :-D ja to ma za 67 myslim utika to jak voda skoro presne za 2 mesice :-o
Profilova fotka
Holky tak to já jsem ještě v naprostém klidu a přijde mi to ještě strašně daleko :-| :-|
Profilova fotka
me ne akorat oblizuju zmanky a obalky a zitra sup do schranky s oznamkama
Profilova fotka
My už máme 2/3 poslané ještě skoromanžílek sežene adresy co zbývají a je to všechno ;-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?