Svatba v červnu 2007

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, zdravím všechny, co plánují svatbu na červen 2007 :-)! Jste tu některá?
my teď bydlíme asi 50 km od brna a pracujeme oba v Olomouci a budeme se stěhovat do třebíče, výhoda je , že jsem věděla jaký chci dům, protože asi dva roky jsme sháněli pozemek v Brně, ale nakonec budeme bylet v Třebíči kvůli přítelově práci, mně je to celkem jedno protože dělám na živnostňák a záleží, kde je stavba, takže stejně jezdím a někdy i po více stavbách, ale mám tam mistra, takže když potřebuju tak můžu zařídit co chci, teď jsem jezdila nakupovat do brna, protože my bydlíme na vesnici a nic tu není, tak z třebíče bych nechtěla jezdit každý den nakupovat do brna tak budu muset sehnat něco tam, nebude to snad tak hrozný, protože je tam i kino a divadlo, aspoň podle netu, tak obchod tam bude, doufám, že i bowling, protože jsme ho začali hrát vloni a baví nás, tak snad něco najdeme.
Profilova fotka
to kam jdeme my je taky vesnice jakoby ale obchod maj stavet u baraku,ale nejak me to netrapi oba jezdime makat do prahy tak vzdy neco pritahnu a o vikendu muzu zajet do okolni vesnice a kdyz budu na materske tak pujdu s malym na prochazku a poceste nakoupim,to neresim,hlavne se tam tesim,jaky tam bude klid,zadna tramvaj atd ten klidecek tam a to jsem kdysi rikala ze za prahu NIKDY a hups sama jsem rekla ze chci pryc
to já jsem chtěla bydlet v brně, protože jsem měla dost vesnice, jelikož můj tatínek je blázen do pole, tak když jsem přišla ze školy, pak z práce, tak hned na pole, tak fakt vesnici nemusím, ale nakonec jsem zase skončila ve vesnici o 7 km dál, protože můj přítel nechtěl do města, ale po čase pochopil, že vesnice není taky pro něj, tak jsme začali shánět v brně, ale nakonec to dopadlo na ten Třebíč, aspoň tam mám nějaké kamarády a nebudu tam sama, a taky se tam bude stěhovat semnou i moje ségra, protože ji tam přítel nabídl práci, tak bude chvíli bydlet s námi než si najde pronájem, mně zas nevadí, že s námi bude bydlet, jelikož jí mám moc ráda. :-)
Profilova fotka
tak to mas super aspon na zacatek pomuze treba s necim atak ne?ja jsem taky rada ze tam budu mit ty zname a hlavne ted delame sraz vsech lidi co se tam s nama budou stehovat tak asi pujdem taky att je pozname
To je fajn, aspoň se poznáte. A budeš vědět kdo okolo bydlí. Já už se docela těším, že poznám nové lidi, protože teď jak bydlíme tak na naší ulici jsou jenom důchodci, takže fakt zábava, ještě, že v olomouci máme známí a podnikáme s nima různé akce, tak teď ty akce budeme podnikat v Brně, aby jsme to měli stejně daleko, protože doteď jsme se střídali jednou v brně a jednou v olomouci a to i splacením účtů, což je fajn, protože máme kamaráda a ten se pozve všude sám a pak řekne, příště vám to oplatím ale nikdy nic, sám přijde třeba na narozeniny, kde ho nikdo nezval, pak si objedná drinky a řekne, že to zaplatí příště, takže super.
Profilova fotka
tak to je super. Jen jdu hajat tak dobrou noc a papaa
přeju ti krásné sny a pa :-)
Profilova fotka
Ahoj holky, jestli nevadí vmísím se do diskuse. Třebíč je náhodou celkem pěkný město. Pochází z tama manžel mojí kamarádky, která bude (oba dva) na svatbě. Je tam ta židovstká čtvrť zapsaná v UNESCO a myslím, že je to stejně velký jak Prostějov, který Jenni musíš trošku znát ne? Takže bych se nebála těch obchodů, kina atd ;-) x-) A Brno navíc není tak daleko, tak to bude dobrý. Hlavně, že tam máte známý, to je důležitý. My se stěhovali a v Přerově neznám nikoho, ale pomalu se seznamujeme s mladýma z baráku, uf :-S
Ahoj Arwen, prostějhov moc neznám jenom přes něho jezdím do práce, protože my bydlíme kousek od Kyjova, to je asi 2O km od Slavkova u Brna, mně je celkem jedno kde budu, hlavně že budeme s přítelem spolu, to je to nejdůležitější, nikdy bych ho totiž nechtěla připravovat o dobrou práci a rozhodovat za něho, klidně se budu stěhovat i každý rok, kdyby to bylo třeba, ale tato práce by měla být napořád, jelikož mně stěhování fakt nevadí, ale před 4 roky jsme koupili barák, opravili kompletně a teď se zase budeme stěhovat, tak bych to nerada opakovala, ne kvůli stěhování, ale kvůli starostem s domem a pejskama a tak, ale problém mi to nedělá. Je zase výhoda, že vím, co mně vadí na tomhle domě, tak jsem náš budoucí dům vyřešila tak, aby mně vyhovoval, nejhorší na tomhle stavění je to, že to musí být do konce prosince, protože tam od ledna začíná pracovat. tak chci hned od začátku bydlet s ním.
Profilova fotka
Já to brala tak, že Olomouc trošku znáš, svatba v okrese Přerov, tak Prostějov jsi z rychlíku taky viděla :-D No, do baráčku já bych se taky hned stěhovala. Ale nemáme takové příjmy, ale doufáme, že časem se nám taky zadaří. No my se stěhovali před 9 měsícema a ještě nejsme ani zařízení, takže teď si další stěhování nedokážu představit :-D :-p Ve slavkově máme známý a v Kyjově taky ;-) :-D
promiň arwen, že jsem ti neodpověděla včera, ale nějak vypadl internet a už nějak nechtěl jet. Víš svatbu máme v Přerově z toho důvodu, že v okolí jsme nenašli nic, kde by se vlezlo 70 lidí a šlo by na jednom místě jak obřad, tak hostina a ubytování a v Přerově v hotelu Jana je tato možnost, tak jsme se tak rozhodli. Původně jsme chtěli svatbu je n v Olomouci v horizontu, sice tam není ubytování ale je to tam krásný a tak jsme si to tam rezervovali skoro rok a půl dopředu, pro upřesnění vloni v únoru, a nakonec nám volali v srpnu, že by tam i jiní chtěli obřad a protože my máme u nich i hostinu, tak že by nás dali jako poslední, to fakt nešlo, jelikož my by jsme se dostali na řadu až kolem čtvrté nebo páté a zaplatili by jsme pronájem terasy na které jsou obřady a pak zábava, výzdobu a všichni by to využívali a co by jsme měli z fotek, a ještě máme svatebčany z okolí 100 km a co by tam asi dělali, když by si neměli ani kam sednout a čekali, až odejde další svatba, tak to ne. Jinak k tomu stěhování, taky nemám radost z toho balení, protože za čtyři roky je toho fakt hodně a taky máme dost zvířátek, tak to bude zajímavý, jinak k těm financím, když jsme kupovali tento baráček ve kterém žije, tak jsme ho platili skoro celej ze dvýho, kromě stavebka na 300 000,- ale jinak to šlo, protože nejsme nikde zadlužený , peníze jsme měli protože přítel dělal v Itálii takže tam si vydělala a taky dělal o víkendech stavební dozory, takže to šlo, já jsem zase chodila na brigády, ale jelikož jsme si toho zvládli opravit sami hodně, nebo spíš skoro všechno, kromě elektřiny, vody , plynu a oken, to se dělalo všechno nové,plyn se přidělával, tak to šlo, ale je pravda, že kolečka, cihly a nic podobnýho nechci vidět, protože ráno jsem šla na pole nebo na brigádu, pak na barák, víkendy celý, a po nocích vařit, aby zedníci, měli jsme tam občas dva měli co jíst, takže takhle to fungovalo půl roku, ale po půli roce jsme se mohli stěhovat do komplet zrekonstruovanýho baráku, teď to řeším že to postaví firma. Je ten baráček montovaný a ty jsou o hodně levnější než zděné, ale hlavně to děláme z časové hlediska.¨ Je pravda,že barák stojí dost peněz, ale je štěstí, že oba si vyděláváme docela slušně, což je fajn.
Profilova fotka
Beruskablanka: mám v Praze svojí kadeřnici, už k ní chodím asi 5 let ... dokonce jsem za ní i dojížděla, když jsem bydlela na horách...je fakt super...nechám všechno na ní ...a líčit ě bude její kámoška, se kterou i spolupracujou ... :-D ... spíš mám strach, abych při cestě k ní nebo od ní neuvízla v zácpě, jelikož je v centru ... a tam se dopo dostat ... je umění .. (a taky ntam zaparkovat) :-N :-D
Článek se načítá
Dzabii: chápu tvé obavy, proto bych radši sehnala někoho po Praze 8 nebo někoho kdo dojde k nám domů. Od kolika máte obřad? My od 11h, v půl 11 tam máme být, tj. nejpozději ve čtvrt na 11 vyrazit, jsem zvědavá, kdy budu vstávat. Ještě že jsem zrušili původní termín od 9 hod. to bych snad ani nešla spát :-) abych to stihla.
Profilova fotka
Ahoj holky, já jdu 21.4 na svatbu kamarádce a jsem nervózní, jako by to měla už být moje vlastní. Dnes mi ukazovala jaký má ubrusy na stůl, prstýnky atd. Už se těším, až ji uvidím, jako nevěstu :-N x-)
S tou kadeřnicí Vás chápu, my máme taky obřad v 11 hodin a kadeřnici mám na hotelu, radši tam přespím, a nebudu muset brzo vstávat, protože kdybych měla jít do brna, tak bych nemusela chodit ani spát, protože svatba je v 11 a ani nevím, kdo by mně ráno v 5 ráno načesal, takže bych se ani nevyspala, protože hoďku do brna, pak tak 2 hoďky účes a líčení, pak hoďku domů, pak se převléct a tak hoďku a půl do Přerova, normálně to jezdíme hoďku, ale když pojede víc aut, tak se pojede pomaleji, takže to jsem vzdala a mám to vklidu na hotelu, na pokoj mi přijde kadeřnice z hotelu, půjdu si k ní i na zkoušku a i kosmetička, kosmetička přijde i na poslední zkoušku účesu, tak jsem ráda, že nemusím nihoho shánět. :-D Arwen určitě si to na svatbě užiješ a jak přijdeš na svatbu a uvidíš svou kamarádku tak s tebe nervozita spadne. Určitě bude krásná nevěsta. :-)
Profilova fotka
Ahoj holky, tak tu vaši diskuzi jsem jen tak přelítla, jenom bych chtěla poradit, jestli si mám dat make-up nebo ne? Nepoužívám ho vůbec a ani na to nejsu zvyklá a taky v tom teple.......... jenže prý bych si ho měla nechat dát už kvůli fotkám, abych se tak neleskla, tak nevím :-N co vy?
Profilova fotka
Ahoj popellko, já make-up taky nepoužívám, ale na svatbě ho mít budu. Kosmetička mi říkala, ať na líčení počítám hoďku a půl, bere to od hlavy až po dekolt a ramena. Prý to vydrží až do rána. Právě kvůli fotkám bych do toho být tebou šla.
Profilova fotka
make-up si taky nechám dát a to se normálně vůbec nelíčím, protože je mi líto vstát o 10min dřív.Bez make-upu navíc malování dlouho nevydrží
Já teda make-up používám a na svatbě taky, na fotkách by se jinak člověk leskl. Včera jsem konečně sehnala krabičky na bižuterku, kterou jsem koupila maminám a dám ji je při darování dortu, budeme jim je dávat na hostině jako poděkování, nemáme sice klasické dorty s poděkováním, pro přítelovu maminu mám srdíčko, potáhle marcipánem a na něm marcipánové kytičky a pro moji jenom marcipánový košík s marcipánovými růžičkami. Konečně jsme se shodli na dortu i my, máme čtyři stejná patra potažená marcipánem a na nich marcipánové růžičky a kaly, a páteé patro je vyvýšené, protože nahoru přijde cukrový altánek a v něm bude ženich a nevěsta a přes okraj dortu budou také růžičky a kaly, korpus máme vanilkový, protože ani jeden nemáme rádi kakaové dorty(čokoládové) , pak vanilková náplň a prokládaný jahodami, aby to nebylo tak suché, jelikož marcipán je přece jenom trochu suší, tak uvidíme jak to nakonec bude vypadat a chutnat, protože tohle nám zařizuje hotel u cukrářky, takže nevím ani jaké dělá cukroví. ;-)
Profilova fotka
Ahojky holky - tak ode dneška už to máme za 60 dní, strašně to letí .... Ale nervozita u mě nevrcholí, spíš klesá :-D , nevím, co si o tom myslet. Říkám se, že i kdybych se rozkrálela, tak stejně všechno nedopadne na 100% a než se kvůli tomu nervit dopředu.... Konečně jsme sehnali pro ženicha oblek - černý s proužky od Blažka, mám z něj radost - musím vymyslet košili a vestičku, pořád nevím... Přemýšlela jsem, že bych ženicha vyladila celého do bílo černé - žádnou barvičku, ani na kravatě, ale nevím, jak to bude vypadat... Nemáte někdo takovou fotku? Díky moooc Make-up mít určitě budu, ale jenom slabounký, protože před tím chci jít na nástřik opálení a kosmetička mi říkala, že pak nemusí být make-up tak intenzivní - jen proti lesknutí se - pleť vypadá po tom nástřiku svěže.
Profilova fotka
No právě, já už su teď krásně opálená a nerada bych to zakryla make-upem :-( myslela jsem si, že si dám tvářenku nebo ty bronzový perly z Avonu a namaluju si jen oči a pusu, ale jak vidím, tak asi budu muset jít do toho se vším všudy :-S
Profilova fotka
make -up si budu kupovat až přesně podle barvy opálení těsně před termínem, takže si myslím, že nic nezakryji a naopak zdůrazním
Profilova fotka
Já jsem se objednala ke kosmetičce, protože přece jenom, já nejsem moc výrazný typ a navíc se moc malovat neumím. A šedé linky na oči a stíny to stejně nechci na svatbu. Chce to něco slavnostního, tak se svěřím odborníkovi, snad se to povede. Navíc mám bledou pleť a pihy a já to tak pěkně nenalíčím.Tak snad bude i make-up.
Profilova fotka
Arween, taky jdu ke kosmetičce, já se tak krásně namalovat neumím. Mluvily jsem o tom už spolu a doporučila mi perleťové stíny nebo bílé s nádechem šedé. Říkala, že toho má odzkoušeného hodně, ale tohle je prý nejlepší. Třeba stíny do červena, že na fotkách vypadají ubrečeně a tmavé, že jsou spíš na večerní líčení a tak. Takže jsem si nechala poradit a zvítězila prostě jemnost :-)
Profilova fotka
No já jsem zvědavá, protože jsem zrzka s hnědýma očima a pihy mám. A ono se to mjusí namalovat tak, aby se ty pihy zjemnily, ale byly vidět,jinak je to jaksi horší(to by byla tuna makeupu) a růžovou apod.stejně nemůžu mít, to vypadám ubrečeně i na živo :-p :-N Takže to vyhraje asi hnědá se zlatou. tu jsem teď začala používat a vypadá to celkem přirozeně, ale přitom mi to oči rozjasní. No zítra máme schůzku,aby se na mě mrkla a věděla co a ajak i s pletí. Zrovna mi volala :-)
Profilova fotka
Hnědá a zlatá jsou super, zlatá teď fakt mooooc letí. Já se teď objednala na konec dubna na nástřik opálení :-), už se nemůžu dočkat, jak to bude vypadat, jupííí
Profilova fotka
axi a před svatbou půjdeš zas, nebo ti to opálení vydrží do svatby? A jaká je cena? Nějak to teď letí...
Profilova fotka
Holky tak já možná ten make-up taky zkusím. Jinak su taky "bledý" typ a mám pihy, ale 200minut v solárku, mrkev a opalování se na dvorečku mě krásně spravilo :-D ale ty pihy mám stejně, ale to už od mala :-( naštěstí se mýmu miláčkovi straaaaašně líbí a říká, že je to znamení krásy ;-) no a právě vizážistka mě nalíčila šedou tužkou (jelikož černá by byla na mě moc tvrdá a hnědá by jí zkreslovala stíny) a stíny mně dala takovou hoooodně jemňounkou barvu, ale nedokážu ju popsat - celkově to působilo jako by do růžova nebo meruňkova a přitom to vůbec nebyly růžový stíny, ale vypadalo to moc hezky :-D akorát mám strach z toho make-upu.
Profilova fotka
axi: dej vědět, jaký to je. Já bych to taky chtěla, ale prý to dělá fleky, někdo zase říká že ne. tak napiš, co a jak a za kolik :-D
Profilova fotka
Dám, určitě - ale jdu tam až 27.dubna. Už se těším, ale je to taaak daleko :-( Půjdu určo zase - jednou až dvakrát. Teď to chci právě vyzkoušet, jak bude nástřik reagovat s mou pletí a taky abych zjistila, jak je to s těmi fleky... Říká se, že to vydrží tak týden intenzivní, ale pokud se na to budu opalovat, je to prý výborný základ :-) A my frčíme hned po svatbě za teplíčkem do Egypta - takže paráda :-) Mělo by to stát na celé tělo kolem 300,- Chtěla bych i obličej nějakým světlejším odstínem...

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?