Svatba v červnu 2007

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, zdravím všechny, co plánují svatbu na červen 2007 :-)! Jste tu některá?
Profilova fotka
Já nosím gelové už asi 5 let denně!!Nechej si je udělat co nejpozději před svatbou.Já jdu v pátek.Jinak se ti ošoupe lak.
Já mám gelové a jdu ještě ve čtvrtek, když se ti ošoupe lak to nevadí, můžeš je odlakovat a zase nalakovat bezbarvým lakem, ale pokud chceš tak i na jinou barvu, ale pokud si to necháš udělat dlouho před svatbou tak ti odrostou a na doplnění se chodí každé tři týdny.
Profilova fotka
Jo ale když je budeš mít krásně nazdobené tak si je přece nebudu přelakovávat ?!?!??
Profilova fotka
Taky kytí ještě zamluvenou neám, ale už jsem se ptala známeho zahradníka a ten mi říkal, že stačí 14 dní dopředu ( a to jen kvůli tomu, že chci ty kaly fialové ... viz album) ... takže s tím si hlavu nelámu ...
Profilova fotka
myslím, že je dobré si nechat udělat nehty jednou cca měsíc předem, aby si člověk zvykl a případně mu dorostli vlastní (když je bude jen pokrývat gelem) a pak těsně před, aby nebyly odrostlé, to není moc pěkné. Teda mně se lak téměř neošoupává, maximálně tak po 14 dnech
Profilova fotka
Já jdu na nehtíky den před .. už je taky nosím delší dobu .. už bych ani vlatní mít nemohla :-D
Profilova fotka
ja budu mit taky gelove..jinak na ne jdu taky ve ctvrtek s pedikurou v patek budu doufam jen relaxovat :-D jinak se mi taky neodira lak.. kytky mame uz zamluvene, ale spis proto aby to uz bylo a nemusela jsem se o to starat
Profilova fotka
Já jsem nemyslela celý lak, ale když nosím francouzskou manikúru tak po nějaké době ty bílé špičky jsou ošoupané...nebo snad jediná tady něco dělám rukama?? :-) :-) :-)
Profilova fotka
ne, ale nechávám si bílé špičky nabarvit pod poslední vrstvu gelu nebo přímo bílým gelem
Profilova fotka
Ahoj holky, já jsem taky nosila gelovky asi tak třičtvrtě roku, takže zvykat si zas nemusím - vím co to je :-D Pak jsem je sundala a vlastní nehty - to byl děs. Byly měkký jako papír a do dneška se lámou :-( no ale na svatbu si nechám samo gelovky, protože je to náááádhernýýýý. Jen jsem chtěla vědět kdy tak asi na to pudete, ale jak tak sleduju bude to tak čtvrtek - pátek, že? Ale já vůbec nevím, jak bych to stihla, protože ve čtvrtek budu celej den rozvážet výslužky a v pátek zas povezem do restaurace cukroví, dorty,.... tak asi ve středu ;-)
Profilova fotka
ahojky, já jdu na nehty den před svatbou, takže ve čtvrek, ale asi jsem tu jediná, kdo bude mít vlastní. Mám je pevný a když chci tak i dlouhý. Moje manikérka mi furt říká, že takový dlóóóho neviděla. Tak to mě těší. Chodím jen na P-Shine, užívám si tu péči a masáž rukou... :-) Určitě si nechám francii, nějak se mi líbí nejvíc, teď jen s manikérkou zkoušíme jak nazdobit levý prsteníček a pak se rozhodnu, co se mi líbilo nejvíc, ale asi zvítězí ozdoba kamínkem či kamínkama. Jinak kytky mám domluvenou, ale objednat jí mám začátkem června. Dneska jedeme na matriku, upsat se a zaplatit nějakej tisíc za obřad. A když už budeme v Turnově sejdeme se s nějakýma videografama, protože fotografa jsem dnes objednala, úplně jinýho než jsme chtěli původně, ale mám na něj výborný reference a fotky na jeho webovkách nás fakt zaujaly. A cenově slušný, docela mě překvapil. Ve čtvrtek jsme už objednali dort a koláčky (ty budeme mít na 3x) :-N Chtěli jsme se jen podívat co mají, ale majitelka, se kterou jsme jednali byla tak šikovná a pohotová, že jsme hned objednali. Dort na obrázku nemám, protože jsme si navymýšleli vlastní variaci. A cena mě taky potěšila. x-) No a v pátek máme schůzku v restauraci, ještě doladíme nějaký detaily. 8-)
Profilova fotka
Ahojky.ja jsem si nechala udelat gelovky uz v unoru abych si na ne zvykla a hlavne jeste ze tak brzo protoze ta pani kde jsem byla to udelala otresne tak jsem si to doma musela upravit a kdyz jsem sla na doplneni tak je udelala jeste hur nez poprve takze ted jsem si nasla jinou a pohoda.ale jeste ze jsem si je udelala tak zavcasu protoze se mi hned druhy den po udelani zacali loupat.a ted kdyz uz mam asi 5 te doplneni tak je to v pohode.a uz jsem si zvykla.a na doplneni pujdu asi ve stredu,svatba je v patek a ve ctvrtek to nestiham,to musim pro kytky saty kolacky a dort a jeste to jet vse pripravit,takze to padne na stredu,snad to ty dva dny vydrzi dopredu
Článek se načítá
Profilova fotka
Tak já mám šaty naštěstí doma. Dort a koláčky nám cukrářka doveze přímo na hostinu. A pro kytky pojede Ondra ve svatební den. :-) 8-)
Profilova fotka
no ja to mam rozlitane jelikoz dort a kolacky pece kamarad cukrar a dort bude delat doma a kolacky v praci tak musim kolacky - staromak dort - Kladno a kytky mi takybude delat kamaradka a ta bydli na druhem konci prahy a v patek by to tomas nestihal tam zajet ty zacpy to je katastrofa takze pro ne musime ve ctvrtek zas do Vinore a pak saty vyzvednout a odvezt to na misto hostiny ,takze toho je na ctvrtek hodne moc
Profilova fotka
Ahojky holkyyyyyyyyyyy :-D :-D Jak je v Čechách? Tady je krásné počasí. Protože gelové nehty dělám nejsem časově vázaná a asi si nehtíky udělám v pátek večer. Jinak jsem včera psala té paní ohledně korzetu a prý ho v pondělí odeslala takže dneska si myslím, že na 100%přijde. Už jsem s tím otravná co. :-D Kytičky půjdu objednat příští týden. Už mám vše vitištěné a naplánovane co a jak. Tak doufám, že to pro květiářku nebude prolém :-|
Profilova fotka
tak to budeš pěkně rozlítaná
Profilova fotka
no to budu uz ted mam strach jak to zvladnu kdyby byli dve auta bylo by to v pohode. Ahojky Kouzlo:nejsi otravna kdybys videla me jak jsem vyvadela kdyz mi melo prijit dodavatele ze me museli mit radost kazdy den jsem psala jestli uz to odeslali :-D
Profilova fotka
oprava: "vytištěné" no jo jaro :-D :-D
Profilova fotka
v pohode :-D ja to prelouskla :-D
Profilova fotka
ahoj kouzlo. Kdy jedemecdo Čech, už teď někdy, viď?
Profilova fotka
niikkyy: teda s těma nehtama jsi mě dost vystrašila. já jsem myslela, že na tom ani nejde nic zkazit a jak vidím, tak jde :-o no tak teď nevím, ale asi ve středu nebo pátek :-| holky vy nebudete rozvážet výslužky???? já nebudu ve čtvrtek vědět co dřív....... prvně musíme k cukrářce pro drobný a řezy a potom zase k jiný babce pro koláčky a pak to všechno naskládat do krabic a krabiček a pak to zavezt do práce, po rodině a kamarádech, že nevím, jestli ten čtvrtek nebude na to krátkej :-D a kytku? Vypadá to, že si do skladu s kytičkama pojedu sama vybrat co přesně se mně bude líbit a pak mně ju doveze ženich až ve svatební den :-) a já stejně pořád nevím, jestli kulatou nebo převislou :-N a ještě se musí koupit kytky na výzdobu kostela a v pátek se bude kostel zdobit, tak to su zvědavá. Asi na ty nehty půjdu ve středu - to tak vypadá :-D Holky uvidí vás ženich ve svatební den už před obřadem ráno, aby vám předal kytku a tak normálně se všem ukážete? nebo budete někde schované třeba jen se svědkem nebo tak a ženich vás uvidí až na obřadu, jak jdete cestičkou k němu....... =-) ??????????????????????????????????????????
Profilova fotka
no me uz uvidi v ten ten jelikoz budem spat oba u me mamky protoze jinak by jsme to opravdu nestihali kdyby spal doma.takze tenhle ritual nejak ozelime bohuzel,ale co ;-) ja rozhodne chci kytku kulatou a uz ji mam i vybbranou a poslala jsem ji kamosce a rekla ze ji v pohode udela ja taky myslela ze na nehtech se to neda zkazit ale da a jak spatne zapilovane spatne naneseny gel atak.ale neboj urcite narazis na nekoho sikovneho
Profilova fotka
Jo jo holky v neděli razíme do Čeeeeeeeeeeeeeeeech :-D Strašně se na všechny těším. Já ještě nevím jak to přesně ve čtvrtek bude, ale určitě to nebudu nějak dramatizovat. Po sousedech a známích se rozvezou jen koláčky a vyslužky pro svatební hosty se budou dělat až v pátek. A ty budou dělat maminky a spousty kamarádek :-D Já se budu plně věnovat výzdobě rautové místnosti a pak se udělám nehtíky a budu jen odpočívat na sobotu. To jsou moje plány, ale realita může být jiná že. :-D :-D :-D Ve čtvrtek půjdu na nástřik opálení a moje kadeřníčka mi udělá barvu.
Ahoj popelko, já jsem to také řešila, protože máme i opbřad jinde než na matrice a před obřadem se chtějí paní matrikářky sejít a podepsat nějaké papíry a občanky,tak jsem říkal, že mně ženich uvidí a prý jde první ženich a svědkové a pak nevěsta, tak by to šlo udělat i tak, že dá ženich kytku svědkyni a pak ti jí předá. To můj miláček neuvidí ani moji kytku, protože nám doveze všechny kytky květinářka do hotelu v pátek večer a on tam přijede až na obřad, tak to bude pro něho překvapení. Jinak jsem taky řešila, kdy na nehty, protože už od středy nebudu stíhat, musím už vyzvednout nějaké výslužky a rozvést,abych jich neměla tolik na čtvrtek. Ještě ve středu musím vyzvednout marcipánové figurky a marcipánový dort pro maminu, tomu se nic naštěstí nestane, protože je to marcipánový košík a v něm marcipánové růže, pak musím rozdělit cukroví, protže to bude od dvou cukrářek, přítel musí ještě závést cukroví do práce a ještě musím roznést to cukroví ve dvou vesnicích a ve čtvrtek ráno zase pojedu pro cukroví, pak na nehty, pak pro další cukroví a rozdělit to výslužek a zavést do hotelu a to už bude zase půlnoc, v pátek zavezu ségru na nehty mezi tím vyzvednu u naší květinářky kytky na auto a na ozdobení domů, budu dávat i k našim a pak se vrátím pro ségru, pak nazdobím baráčky u nás a u nich a vyzdobím auto, protože mám obavy z toho jak by to miláíček zvládl a pak mně se ségrou zaveze do hotelu, kde máme svatbu, tam budu čekat na firmu, která přiveze židle a potahy a ještě na květinářku a pak jim budu říkat, kde co chci a musím je zkontrolovat a pak už si snad oddechnu a půjdu spát.
Profilova fotka
no my budem davat vysluzky den svatby az bude kazdy odchazet tak dostane vysluzkz jinak to pred svatbou nestihame
To my svatebčanům dáváme taky jak budou odcházet, ale tu středu a čtvrtek budeme dávat známým, a těm od kterých jsme dostali také výslužky a sousedům.
Profilova fotka
My taky niky budem dávat výslužky pro svatební hosty až budou v sootu odcházet, ale pro ty co nepůjdou budem dávat pár koláčků asi v ten čtvrtek. :-D
Profilova fotka
Jsme na tom podobně ... sice svatba je ve čtvrtek, takže to bude trošku posunutý ;-) Hlavně chci do práce urvat co nejvíc :-D
Profilova fotka
Jo a ženich mi přinese kytičku domů a taky si mě vyzvedne, ale chtěla bych aby ostatní lidé mě viděli až na zámku při příchodu na obřad. Snad se to povede. Určitě do mého připravovacího pokoje budou mít přístup jen určití lidé a všem ostatním bude vstup zakázán 8-) :-D
Profilova fotka
No když jsme tak u toho opálení, tak holky v nedělu a v pondělí (když jsem měla volno), tak už jsem se válela na dvorečku na lehátku ve spoďárech a podprdě a můžu říct, že su fakt nádherně opálená. Asi na tom něco bude, že jarní sluníčko opaluje nejvíc ;-) akorát, že teď zas budu čučet dlouho v práci, takže mě zachrání jedině víkendy - ať žije opalovačka :-D Jinak já budu muset rozvést výslužky do práce což je tak 26km od nás, to teda bude něco, a pak po těch známých a kamoškách a budem na to s mamkou samy 2 a pak ještě miláčkova mamka s kamoškou, ale snad to nějak zvládnem 8-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?