Svatba v červnu 2007

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, zdravím všechny, co plánují svatbu na červen 2007 :-)! Jste tu některá?
Profilova fotka
já osobně na pověry nevěřím ... člověk si může život (pokud nejde o nějaké životní tragédie) zařídit podle sebe. ;-)
Profilova fotka
Ahojky nevěsty
Profilova fotka
ahoj Veru, jak je? Copak tě to skolilo?
Profilova fotka
Ahojky Veru jsi tu jeste?
Profilova fotka
Ahojky nevěstinky .. my to máme ode dneška za 81 dní :-) letí to jako voda ... Poznali jsme se loni v září, v lednu už žádal naše o ruku ... :-) ja to fakt super pocit ...
Profilova fotka
a pro upřesnění ... máme to 14.6. na Libeňském zámečku v kapličce ... :-D
Profilova fotka
Ahojky dzabii vítej mezi červnovkami! :-) Kouzlo, to vůbec nechápu, jak může mít někdo takovou drzost ukradnout boty skoro před očima :-(. Taky bych šílela vzteky! Zase pondělí, holky, mě klepne... Ten víkend je čím dál tím kratší :-( ;-(
A jak Vám jdou přípravy? Já už jdu konečně v týdnu domluvit náš svatební dort, a pro tchyni, nějak nestíhám, pořád to odkládám, jediné štěstí je, že to zařizuje hotel a ví o tom. Mojí mamině ho mám zařízený už dávno, protože nechtěla tradiční dort, ale něco netradičního, tak jsme jí vymysleli u jedné paní, která nám dělá i marcipánové figurky na svatbu nejen pro děti, že nám udělá marcipánový košíček a v něm marcipánové růžičky, takže mamina může papat až jí z toho bude špatně, paní nám říkala, že to bude drahé, ale když nám řekla 1000,- tak jsem si říkala, že to není moc, protože s takovou cenou počítám i za tchýni. :-)
Profilova fotka
ahoj červnovky!tak mi už konečně jedeme dnes objednat prstýnky a oznámení!!huráááááááááááááá!že to ale trvalo než jsem ho donutila aby zvedl zadek a něco dělal!! :-D pořád jsem vše dělala a vymíšlela já tak u těhle věcí už chybět bohužel nemůže!!!! :-| jinak bych si to taky zařídila sama jelikož s ním je to o nervy.tak třeba už měsíc mu vykládám že bude vše do oranžovo smetanova a on že jo že je mu to jedno!!!tak fajn tak já jsem si vše naplánovala a kopila do oranžova-výzdobu stolu,kytky,výzdobu na auta do smetanové a když jsme minulý týden šly koupit oblek a košili z kravatou tak mu říkám na vem si tady tuhle oranžovou a on mi hlásí,ale já nechci oranžovou já chci červenou.no já myslela že mě klepne :-D .měla sem chuť ho něčím bacit!!!!!! :-D a to není jediný to je pořád něco.
Profilova fotka
Ahojky holky axi ani nevíš jak mě to ..............ale já měla opravdu celý týden povedený. Nic se nevedlo a pořád nějaký problém atd. atd. ]-( ;-( Teď čekám na ten novej korzet a jestli mi ase nesedne tak už si to půjdu hodit. :-p Už jen týden a razíme do Čech a tam myslím, že budu mít hafo práce na zařizování a dolaďování. Taky už budem rozdávat oznámka. :-). Dneska budu nadepisovat adresy na oznámení co budem posílat poštou a posílat netové oznámení. :-D
Profilova fotka
Ahojky holky.jak se mate? Kouzlo: koukam ze nemas moc dobrou naladu,ani se ti nedivim,kd ma prijit ten korzet??urcite uz sedne neboj.
Profilova fotka
Ahojky holky, já mám taky děsnou náladu - už jen to, že je pondělí, mě děsně štve... Tentý týden jsme se měli fotit na oznamko, ale skoromanža upadl tak šikovně, že si natloukl čelo, oko a vůbec celý se natloukl tak šikovně, že z focení sešlo! A konec, já myslela, že mě klepne... Taky jsem furt nachlazená, teče mi z nosu a nemůžu chodit cvičit, takže spíš tloustnu, než abych před svatbou hubla... Nemám závoj a vůbec!!!! To zase bude týden :-(
Článek se načítá
Profilova fotka
ahoj holky, tak už taky pomalu začínám některé věci dokončovat. oznámení musím dodělat tento týden, prstýnky už máme doma, doplňky družičce jsou téměř hotové, jen sehnat šatičky. Teď chci dělat jmenovky na stůl a objednat dekorace na stůl. Čekám na nějakou pěknou košilku.
Ahoj broučku, já mám šaty pro družičky z www.nexya.cz, pokud si tam nevybereš tak stačí požádat o poslání fotek šatů a oni ti je nafotí a pošlou e-mailem, já jsem to tak měla, byli strašně ochotní. :-)
Profilova fotka
tak to ja taky marodim.ale nastesti uz vsechno na svatbu mame tak me nic netrapi,no nic ted nas trapi starosti z bytem vymyslet co a jak atd,takze nastesti ze jsem vse na svatbu zaridila brzo jinak bych se z toho ted zblaznila
Profilova fotka
ahoj..mame prstynky..oznameni dojdou tento tyden a pristi letime do CR..slava!nesnasim pondeli a hlavne zmenu casu..myslela jsem, ze rano umru 8-( nikky vy mate ale rok..svatba..dum..nadhera
Profilova fotka
ahojky holky, tak mi už jen tři měsíce bez tří dnů.... Už máme skoro všechno, teĎ sháním šatečky pro drůžičky, ale asi je jenom půjčíme...Ještě uvidím... pro tu nejmenší jsem sehanala šaty v bazárku... Jinak oznámko už jsme nejbližším rozdali, ještě nás čekají ostatní příbuzní, ale to zařídíme až v polovině dubna... Musíme vybrat košili pro ženicha, podle toho kytku mojí barvy - z čehož jsem tedy hotová - můj skoromanža odmítá veškerou červenou, růžovou atd.... snažím se prosadit vínovou,a le jelikož má světlý oblek, tak nevím, zda se to bude hodit. Ještě možná světlounce meruňkovou, to jsem zase zvědavá já - jak k tomu budu shánět kyti... ach jo...
Profilova fotka
Ahojky Klaras.j mame to nejak nabite,ale nastesti svatba je pripravena tak se ted venujem bytecku.tenhlle rok je blaznivy a hlavne tech penez toto lita,hlavne za ten byt a to chcem jeste letos zacit pracovat na mimisku,takze rok 2007 je pro nas asi nejak zacarovany a plny zarizovani atd :-D ale co jinak bych se mohla nudit a takhle mam co delat. ahojky Vaneshko: jo uz se to pekelne blizi co? my to mame dneska za 81 dnu,je to sila porad sleduju jak to utika,jeste nedavno jsem rikala je teprve prosinec na co se honit obcas neco objednam a zaridim a bude to jeste je to daleko a hups je skoro duben a zacnou se rozesilat oznamka husty :-D
Profilova fotka
cas leti jako voda..za chvili tu bude cerven..ja budu 15.6. plasit a nikky bude pit sampano :-D
Profilova fotka
neboj ja taky budu 15 plasit to se neboj :-D
Profilova fotka
nikky :-D ..kde se to v parze berete? V kolik?
Profilova fotka
promin myslela jsem v praze
Profilova fotka
na Praze 5 na zbraslavi v 11 hodin.a vy?
Profilova fotka
16.6. v kostele sv Frantiska z assisi9u karlova mostu) ve 2 odpoledne.. :-) kdyz zjistim, kde je v praze zbraslav tak se prijdu podivat
Profilova fotka
vis kde je radotin nebo tak?je to se Smichova nadrazi smerem na Dobris atd
Profilova fotka
ja jsem v praze ztracena :-N ..vim,kde je letiste a tim to tak konci :-N ale mam knizku a tam je mapa!! :-)
Profilova fotka
aha tak to jo,ty nejsi rodila prazacka nebo si nebydlela v Praze?
Profilova fotka
ne ja jsem z hradce kralove :-D v praze jsem nebydlela..pro svatbu tam jsme se rozhodli,protoze asi 80 % hostu prileti ze zahranici,tak je alespon nemusime dostavat z letiste atd
Profilova fotka
Přesně tak niky nálada u mě je na bodu mrazu :-( Korzet má přijít snad dnes nebo zítra, ale asi spíš zítra, protože DHL jezdí tak kolem 11h takže už je pozdě, ale třeba budu mít ještě štístko. klaras taky se těším do Čech i když to nemám takovou dálku jako ty ;-) :-D No vidíte na družičky jsem málem zapoměla.Šatičky taky musím půjčit. Musím udělat seznam co všechno a hlavně kdy zažídit a taky kolik si na to vzít peněz ;-)
Profilova fotka
druzickovske saty snad budou hotove tento tyden,rada bych pro tu malou privezla s sebou na vyzkouseni.Minuly tyden jsem konecne objednala boty..tak snad do pristiho tydne prijdou :-) c sobotu jsme vyzvedli prstynky..slava

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?