Svatba v červnu 2007

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, zdravím všechny, co plánují svatbu na červen 2007 :-)! Jste tu některá?
Profilova fotka
no jo, ale otázka zní, proč to tak je...? Copak to že se lidí milujou a chtějí se vzít busí znamenat, že je každej bude chtít vysát... ]-( alis máš v IP ten odkaz, jsou tam dekorace... nevím co sháníš... ;-)
Holky dneska se loučím! Těším se někdy příště!!
Profilova fotka
tak ahojky... ;-)
Profilova fotka
No to s tím svatebním máte pravdu, taky mám podobný pocit. Třeba i stěma kytkama, sestra vázala pro mojí kamarádku kytku se samých kal, které mam dojem jsou teď oblíbené hlavně jako svatební kytka a jen cena za nákup byla asi 65 Kč za barevnou, takže v krámě vyjde asi na 130 Kč, bílá byla nákupní cena snad dokonce 75 Kč a to je jejich sezona. A přitom v červenci na výstavě květin v Lysé nad Labem jsem si je krásné kupovala kus různé barvy za 20 Kč. A to si vemte, že k tomu přidáte různé druhy zeleně, ozdoby a cena je pak astronomická. Ještě že mám tu sestru v květinářství, kamarádku by kytice a myrty vyšly na 6 000 Kč, kdyby to měla za normální cenu a to neměla žádné honosné velké pugety. Tak jsem si řekla, že co půjde, budu kupovat postupně už teď, aby nás to pak nepoložilo. Třeba dneska mám v batohu 3 lahve vína, které jsou v akci a budu je holt postupně kupovat, pak to nebude tak drahé a taky v jednom dvou měsících.
to je dobry, nerikat, ze chcete neco svatebniho, u kytky se to da zatajit, ale u dortu?
Profilova fotka
ahojky, no u dortu by to asi bylo horší.... :-D
Profilova fotka
no to jo, zvlašť pokud budou ve stejné cukrárně zařizovat i postavičky na dort
Profilova fotka
no postavičky nechceme, tak třaba bych nemusela říkat že je svatební, jen slavnostní.... :-D
Cau holky, jsem blazen, kdyz uz ted mam vsechno na svatbu dopodrobna vymysleny, zamluveny misto i hostinu...? Zatim mam koupeny jenom boty a pradlo na svatebni noc, ale stejne, nesilim zbytecne brzo???
Profilova fotka
No dle mě nešílíš, naopak zamluvené místo a hostinu je asi to nejdůležitější, ne? Je lepší to mít brzo, než pak slyšet, že v tom termínu, co chceš to nejde. Ostatní pak můžeš v klídku a v pohodě zařizovat a nestresovat se, že máš málo času, ne? Teď zrovna čtu knihu Deník šílené něvěsty a tam mluví o tom, že zažizovat místo na hostinu se musí víc jak rok dopředu :D
Profilova fotka
Ahojky holky, sedím u učení a trpím, tak se jdu kouknout na beremese a uklidnit se:-) Nejste tu někdo?
Ahoj červenky! Jste tu některá??
Článek se načítá
Ahoj holky, taky to máme naplánovaný na červen 2007, ale teprve včera jsme si to ujistili a začnem něco zajišťovat, doufám že to všechno stihnu bez stresu. Moje kamarádka zvládla naplánovat perfektní svatbu za 2 měsíce ;-) Jsem tu dnes mezi Vámi poprvé, ale určitě ne naposledy, tak zatím............... ;-(
Ahoj mapich!! Vítej mezi námi, je super, že se to tady krásně rozrůstá.. Mapich: Už máte zamluvený termín na matrice, nebo jste se zatím pouze s přítelem dohodli?
Profilova fotka
Ahojky alis:-) my byli s přítelem o víkendu na úžasné svatbě mé milované kamarádky a moc jsme si to užili, jen jsme zjistili, že moje plány být v den "D" hradní paní:-) musíme zrušit. Málem jsem to oplakala, ale co se dá dělat. V sobotu měli nevěsta a ženich obřad a hostinu od sebe jen v poloviční vzdálenosti, ale všichni umírali únavou! Přítel řkl tak to ne, hlavně musí být všichni spokojení a nasmátí a ne vymačkaní jak citrón, takže hrad rušíme:-(
Jé to je blbý :-( A máte už nějaký náhradní řešení. Já furt doufám, že to co jsme si vymysleli, že nám vyjde. Víc se dozvíme za měsíc, až zajdeme na matriku...
Profilova fotka
Ahojky mapich, vítej:-) Takže svatba bude doma, v našem rodném městečku - jen si pořád nevíme rady, kde:-( Obřadní síň je fakt ošklivá, talže tam neeee:-( Asi v parku u jezírka (ale to si moc nedovedu představit ty přípravy:-( ) a je fakt, že na začátku června dost prší, ale bylo by to nádherné:-) Druhá varianta je, že přímo v hotýlku, kde bude hostina - venku na terase nebo uvnitř... Musela jsem se vzdát hradu, ale říkám si, že je svatba o nás dvou a o té pořádné oslavě, byla by blbost, strávit dvě a půl hodiny v autě. tak snad doufám, že je to dobré rozhodnutí. Ale mám toho plné zuby! V noci nespím kvůli státnicí, teď kvůli tomuhle. AAAch jo
Profilova fotka
Budu vám mooc držet palečky, aby slespoň vám to vyšlo přesně podle představ!
Sari: taky nejsem vyznavač svateb na radnici. My to řešíme svatbou v kostele ale se starostou (občanský sňatek).. přece jen v kostele je kapku jiná atmosféra než na zašedlé radnici....
Profilova fotka
A to jde? V kostele se starostou? :-N
No u nás je to buď na radnici nebo v "nevysvěceném" kostele...No a pak ještě v druhém kostele, ve kterém je ale je církevní sňatek s farářem a to my nechceme a vlastně ani nemůžeme (nejsem křtěná)..
Profilova fotka
Jo, ale my nemáme ani nevysvěcený kostel! To je to fakt smůla :-( , ale prohlížím si fotečky obřadů, které proběhly venku a začíná se mi to líbit. Tak se budu modlit, aby bylo krásné počasí. Jdu se vrhnout do víru učení... krásný den, pa
Měj se a nezblázni se z učení :-) :-)
Ahoj holky, také se hlásím k červenkám a od včerejška to ví i obě naše mami, tak už nemusím nic tajit. x-) Sari, držím palce u zkoušek, také mě jich do svatby ještě pár čeká a na státnice chvíli před svatbou radši ani nemyslím. Jinak pokud někdo máte pocit, že moc šílíte, tak mě budete mít za super blázna. S drahouškem nás čeká perné období, tak chceme mít vše předpřipravené do konce září, protože pak do začátku června budeme řešit jen to nejnutnější a budeme šťastní, že se jen jukneme v PC do seznamu a celkem bez dalšího přemýšlení objednáme předem vybrané a společně schválené. Takže svatebními přípravami žijeme naplno. :-), prstýnky, oznámení, oslavu, šaty, oblek atd.............
Profilova fotka
To sari: ber obřad venku, je to fakt bomba a s radnicí se to nedá srovnávat. Holt to počasí je risk, ale existují firmy, které půjčují "party stany" a i je v daný den a hodinu na domluveném místě postaví. Já svatbu plánuji (nebo zatím moc věcí neplánuji, protože si myslím že mám dost času) na 1.června také venku a něco málo jsem si o těch stanech zjišťovala.
Profilova fotka
Ahojky holky, hlásím se k Vám. Je to ale bezva, že se vdáváme. Chtěla bych, aby už byly Vánoce. Holky nejste vůbec šílené, když už zařizujete. V září jdeme napevno zarezervovat místo na hostinu a byli jsme už i u kněze, který nás oddá. Vše pomaličku a ono to nějak půjde, aniž by nás to zruinovalo.
Děkuji za vřelé přivítání. Termín ještě nahlášený nemám, ale chystám se tam příští týden, myslím že jsem dost v předstihu, abych si mohla vybírat. Jinak obřed bude na radnici, máme u nás krásnou historickou s krásným náměstím a parkem na fotky. 8-)
Ahoj holky, tak já se taky hlásím k červenkám. Zatím to vypadá na 2.6.07 ale může se to ještě změnit. Původně to už mělo být teď v září.... ale znáte to.... korunky. Já když to tu tak čtu tak si říkám jestli nejsem divná. Sice koukám, čtu si, kdo, co, kdy, kde a jak, ale zatím nic nezařizuju :-) ono hlavně miláček, poté co jsme to přeložili až na příští rok se skoro tváří, jako by se nikdy nevyjádřil, takže o tom se mnou ani moc nekomunikuje...... taky jsme to oficiálně ještě neoznámili, tak se tím nemůžu ani nikde chlubit... ale tady asi žádné příbuzné nepotkám tak je to jedno :-D
Profilova fotka
Ahojky landy, nic si z toho nedělej, můj miláček to má ve vlnách, ten zájem. Jednou si o tom co a jak zařídíme vykládáme i hodiny a jindy nechce slyšet. Prostě jsou všichni na tom podobně. Vzhledem k tomu, že je to ještě za pár... Jinak moje maminka to ze mne, že se bereme vytáhla na rodinné oslavě a teď to ví už celá moje rodina. S vaškovou rodinou to bude těžší, tak to necháme na později, třeba na Vánoce nebo tak.
Profilova fotka
Ahóóóóój holkýýý, teda pár dní (týdnů) nemám čas brouzdat po diskuzi a ono se to tady takhle rozjede, Alis má album, boty...knížku Deník šílené nevěsty mám přečtenej delší dobu, ale je to super čtení. No u mě je taky pár novinek, ale všechno mám poctivě v albu.

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?