Svatba v červnu 2007

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, zdravím všechny, co plánují svatbu na červen 2007 :-)! Jste tu některá?
Ahoj, dneska je fakt hnusně, chtěli jsme jet někam na výlet s pejskama, ale tak asi půjdeme do kina nebo na bowling, protože aspoň u nás to vypadá, že bude za chvíli pršet.
Profilova fotka
Ahoj holky tady taky děs a hrůza. :-( Už jsem myslela, že je tady jaro. Ať už je červen 8-)
Celý týden to vypadalo jako jaro a teď je to hrůza, žádný teplo aani sluníčko, už aby bylo léto.
Profilova fotka
Holky a jak pokračují přípravy?????? :-)
Profilova fotka
snad těď domluvíme hostinu a příští týden bychom se mohli podívat na pestýnky. Mamka bude zamlouvat cukroví v týdnu a jinak zatím nic moc
Profilova fotka
Já jsem taky v takovém útlumu. Zatím není co zařizovat :-| Ale potřebuji toho ještě spousty...... :-o
Ahoj, my máme už skoro všechno, už akorát musíme osobně domluvit kameramana, jelikož je teď 14 dní mimo ČR, ale holavně že o nás ví, pak ještě musíme domluvit dort, ale máme ho přes hotel tak stačí jenom donést obrázek, ještě musím dotisknout menu, mám ho vytvořené, ale musím dopsat oběd pro vegetarinány, čekám až si ségra něco vymyslí a pak už budu jenom dolaďovat detaily,na to se těším , protože jinak jsme to měli rozlítané, protože bydlím kousek od Brna a něco jsme měli v Plzni, v Praze, v Olomouci a v Bratislavě.
Profilova fotka
Jennifer máš to pvně v rukou. ;-) Snad až se dostanem do Čech tak už se to taky pohne. Holky nemáte někaký dobrý tip na korzet pod svatební šaty? Potřebuju nejlépe šněrovací, ale i na mormální zapínání nevadí. :-)
Profilova fotka
tak jsem tu,byla jsem nakoupit a budu zkouset pect svatebni kolacky ;-)
Ahoj Kouzlo, taky jsem měla problém sehnat korzet, ale nakonec jsem si vybrala bílý šnerovací na luxusnipradylko.cz, zkus se tam podívat, doba dodání je sice měsíc, ale byla jsem u nich i v kameném obchodě a tam mi řekli, že každý obchod nemá korzety, tak jsem si je objednala a čekám na dodání.
Profilova fotka
Děkuju jenni mrknu tam. ;-) :-) Ahojda niky ty si potom budeš koláčky péct sama????
Profilova fotka
jenni mě to na této adrese nic nenašlo nemáš někde při ruce přesnou???? :-( ;-) :-)
Článek se načítá
Profilova fotka
nene nebudu,ale chci pak neco vzit do prace a tomas taky tak tech par kousku uoecu doma vis?protoze budu mit dovcu uz tyden pred svatbou tak abych nemusela tech par kousku objednavat
Profilova fotka
Tak to jo. U nás se bude péct ve velkém někdy ve středu před svatbou. To je vždy velká akce. Všechny tetky koláčkářky z okolí se sejdou a pečou. :-D :-D :-D
Profilova fotka
Ahoj, my máme termín 29,6 na Okoři ;-)
Ahoj kouzlo, omlouvám se ti, napsala jsem to špatně je to www.luxusnipradlo.cz
Profilova fotka
Vítám tě. A váš stav? Jak probíhají přípravi???? ;-)
Profilova fotka
ahojky holky skoro nevestinky,taky mame krasny mesic cerven. Uz se nam to blizi blizi ;-) :-)
Profilova fotka
Taky vítám ;-) :-) Mě to ještě nějak nedochází :-D
Profilova fotka
jenni děkujiiiiiiiiiiiiiiiiiii ;-)
Profilova fotka
Jenni našla jsem tam jeden přesně jak si představuju. Počkám ještě jesli náhodou ještě neseženu nějaký v obchodě nebo na ebay a když ne tak si ho asi objednám. ;-)
Ahoj kouzlo, jsem moc ráda, že si našla to co jsi hledala. A nemáš zač. 8-)
Profilova fotka
Jo a další zpáva. Našla jsem ho i na ebay a už je rezervovaný. Tak až se naobědváme tak ho miláček zaplatí a pak už jen počkám až přijde. To je asi tak 2-3 dny :-) Jestli nesedne tak bude na prodej :-D :-D Ale myslím, že to snad nebude problém, protože je na všechny velikosti. Tak uvidíme ;-)
Tak to ti gratuluju, budeš ho mít dřív než já, to je super, že si našla co si hledala 8-) :-D
Profilova fotka
Dám ho do alba tak se můžete jiknout jak vypadá. Jsem zvědavá jak bude vypadat naživo. Doufám, že bude dobrej :-| ;-) :-)
Ahoj, dívala jsem se do alba a vypadá fakt super. Je moc hezkej. :-) 8-)
Profilova fotka
Jenni dík, jsem zvědavá jaký bude. Až přijde tak ho vyfotím a dám do alba. ;-)
Profilova fotka
Ahojky. vidím, že pokračujete úspěšně dál. Já bych taky nějak měla něco dělat, ale najednou mi přijde, že je na všechno moc času. Mám nakoupeno na jmenovky, tak bych se do nich mohla pustit, svatební noviny už mám, jen je vytisknout, jen nevím na jaký papír. Pro prstýnky pojedem bůhví kdy, snad do konce března. Oznámko si vyzvednem v pondělí a jinak v tom mám chaos. Nevím co teď a co potom. Hlavně si chci koupit nějaký šatičky na převlečení už teď, protože v dubnu jdeme na další svatbu a v červnu před naší vlastní jsme pozvaní na další. Takže musím nějaké sehnat už teď, aspoň je vynosím.
Profilova fotka
Ahoj holky, v sobotu je svatební veletrh, na který se tolik těším a nemůžu se dočkat, ale bojim bojim :-( , že se tam ani nepodívám. Rýmu mám tak, že jsem nemohla v noci spát, v krku knedlu, že nemůžu ani polknout, teplotu srážím paralenem, hlavička mě bolí a přesto všechno sedím v práci a doufám, že to nějak snad překlepu. Neznáte někdo nějakej rychlej uzdravovák? já už byla nemocná na přelomu ledna a února a teď bych měla být zase? Pomoooooooc :-o :-o :-o navíc bysme během týdne měli jet ženichovi pro boty, pro mašličky na krušpánek,..... ;-(
Ahoj popelko, moc mě mrzí, že jsi nemocná, není to nic příjemného. Mně když je takhle špatně tak si zalezu do postýlky, vím, že nemůžeš, že jsi v práci a dám si grok, jelikož je v tom rum, tak se člověk rychle vypotí, mně to vždycky pomůže a nejlepší co pomáhá při horečce tak je studenej zábal, dělám to hodně příteli, protože bývá víc nemocnej než já. Ještě hodně pomáhají šumivé tablety co koupíš v lékarně, nevím jak se jmenují, ale stačí když řekneš na co to chceš. Přeju brzké uzdravení. :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?