Svatba v červnu 2007

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, zdravím všechny, co plánují svatbu na červen 2007 :-)! Jste tu některá?
Profilova fotka
Ahojky všichni :-) Taky budu mít kulatou a malou. Mě osobně se nelíbí, obrovské kytice. Ale popellko máš pravdu, že převislé opticky prodlužují. ;-) Tedy jennifer to bude úplná květinová svatba, ale určitě to bude bomba. Já osobně miluju kytky. My to budem mít tak. Moje kytka, korsáž, 1 pro svědkyni, 2 pro maminky,2 na ruku pro družičky. Velký pruh na auto nevěsty a 4 malinké na dveřích,1 malou pánskou na auto ženicha a 7 maníších na raut. Kolik to bude stát nemám ano tušení. Dozvím se to až v dubnu pojedem do Čech. Zatím pčítám tak 5-6000 a doufám.... :-| ;-) :-)
Ahoj kouzlo, já taky nemám odhad to uvidíme, taky jsem zapomněla že taky máme na auto srdce, bude plné, vevnitř bude zelené a okolo kytičky a v srdíčku pak budou sedět medvídci a na kliky na auto máme růžičku ještě s nějakým kvítím a na barák máme nechané udělané dvojsrdce a girlandu okolo dveří a na ten baráček to mám nechané udělané dvakrát ještě jednou pro naše, jelikož tam sice nebydlíme, ale mělo by to být u nevěsty tak ať tak aspoň něco mají, a ještě jsem zapomněla na to, že v hotelu máme taky dvojsrdce na zástěně, která je před " oltářem", aby to nebylo tak prázdné. Jinak taky miluju květiny.
Profilova fotka
Ahoj nikkyy, právě jsem zjistila, že máte svatbu ve stejný den jako my, jen teda 100km od sebe :-) , tak sonduju, jak u vás probíhají přípravy, jestli nejsem nějak pozadu, když už je půlka března. :-S Koukala jsem ti na album a ten dort je nááááádhernej!!! Ty postavičky ti tam dají už v cukrárně, nebo si je musíš koupit někde jinde? Já jsem na ně koukala na netu a všechny mně přišly moc vysoký. Tak se měj zatím pěkně
Profilova fotka
Tak dneska "slavíme" 100 x-) Teď už to bude jízda... :-N
Profilova fotka
Ahojky holky! Dameca: ahojky a dekuju za pochvalu.postavicky nam dam daji uz v cukrarne.Teda ne cukrarny,ale nas znamy co dela cukrare tak mi ho bude delat doma a vsechno sezene sam. Radus my slavime 93 :-o
Profilova fotka
Jo niky jak to vlastně je s tím bytem už je to tutovka????? ;-) My jsme stále nad stovkou, ale včera mi říkal skoromanžel, že až budem na 100 tak koupí metr a budem ho stříhat. Jako to dělál na vojně. :-)
Profilova fotka
Ahojky kouzlo.No jeste to neni tutovka ale tak na 99 procent ano je zamluveny jen porad cekame az to bude na netu at se to muze uz na 100 procent zamluvit,ale vypada to nadejne uz na nedeli,meli by to tam fakt uz dat. Jinak taky jsem premyslela o metru a strihat ho,ale jak se znam tak bych na to urco zapomela a zacala strihat de pred svatbou :-D nejak jsem ted v jednom kole ani sem uz nestiham chodit a to je co rict
Profilova fotka
To tedy jo nějak to flákáš. :-D :-D :-D Já jsem teď v nějakém předsvatebním útlumu. Nemám co zařizovat a musím čekat na Čechy, aby se to zase začalo hýbat a rýsovat. Dneska jsem byla ve městě a koukala do výlohy na svatební šaty a měli tam vystavené jedny z těch co jsem chtěla (PRONOVIAS) A pak mi oči sjeli níž a tam byla cena 1350 euro. Tady je docela ve zvyku šaty kupovat. Je pravda, že je tady taky spousty lidí co si to můžou dovolit, ale 1350 euro na jeden den fího. Ale je fakt, že je pak můžeš prodat. I když by mi jich bylo líto, když vím, že jsou moje a né jen půjčený. Jsou nádhernýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý. ;-) ;-)
Profilova fotka
kouzlo..ja mam saty pujceny..ale platim trochu vic a budou uplne nove a nikdo je prede mnou nema na sobe!! puvodne jsem uvozovla je koupit, ale taky mi to pripadaji siiiiiiiiiilene penize za saty na jeden den
Profilova fotka
Taky si to myslím, ale přiznám se kdybych měla ty peníze nazbyt tak si je asi koupím :-p :-D A pak jsem je třeba mohla prodat na ebay :-D :-D Bane jsou důležitější věci do kterých budem investovat peníze. Třeba do miminka jestli se někdy povede. ;-)
Profilova fotka
Ahoj holky, tak nám už přišlo doobjednaný oznámení a nejradši už bych ho rozdávala :-D a taky jsme byli včera pro prstýnky a jsou nááááddheeeernnnýýýýýýýýýýýýýýýýýý :-D :-D prostě jsou ještě krásnější než jsem myslela, že budou a byli jsme z nich nadšeni. taky už bych ho chtěla nosit, ale však se dočkám, že x-)
Profilova fotka
Popellko tak pak musíš prstýnky vyfotit a dát do alba. :-) My jsme chtěli začít střhat metr při 150 (abychom využili celej krejčovskej metr ;-) ), ale doteď jsme se k tomu nedostali a už ani nedostanem. Ještě že tady mám spolehlivou časomíru, takže přesně vím, na čem jsme. :-D
Článek se načítá
Ahoj popelko, my máme svatbu o 14 dní dřív než ty, ale oznámení jsme už začali rozdávat, aby v případě, že někdo nepůjde měli možnost změnit zasedací pořádek. Jelikož už mně naštvala moje skoroškvagrová, teď tvrdí, že ona na svatbu nepůjde, nevím proč, ale jelikož skorošvagr jde tak když nejde ona a jejich tři děti taky ne, tak když mám stoly po deseti tak to udělalo pěknej nepořádek v zasedacím pořádku, taky jsem už jim dala šaty pro družičky, nechala jsem jim udělat i kytky, tak nevím, jak kdyby nemohla jít. U nás se ještě ptali na matrice jestli tam budeme mít malý drůžičky a kolik, tak pak to bude vypadat skvěle, když už jsem jim předtim nahlásila, že tam dvě budou. Já si budu muset nechat zmenšit snubák, aby mi na svatbě nespadl, jelikož mám o trochu míň tak mi padá. Nerada bych ho ztratila.
Profilova fotka
radus: mám je v albu, akorát že v kombinaci s červeným zlatem (jinou kombinaci jsem nenašla a když je fotím, tak se od nich odráží světlo a není skoro nic poznat), ale jinak my máme celý žlutý, široký 5 mm a jsou z Benetu :-) mně je OK, ale myslím, že miláčkovi je hodně volnej, sice mu přes kotník nespadne, ale i tak si myslím, že mohl mít o číslo míň. Jenže v červnu bude asi teplo a v teplu natíkají ruky, takže to necháme tak, abych mu ho lehko navlíkla a jestli bude dělat neplechu, tak ho zmenšíme po svatbě My metr nestříháme, ale v práci mám kalendář a začla jsem tam psát dny od červa po teď a proto mám u každýho datumu malý čísilko a dneska je tam 93 ;-) aspoň já mám tak přehled. jennifer: no o nás už všichni ví, kdy bude svatba, kde a tak, takže doufám, že s tím počítají :-o a oznámko jsme si řekli, že budem rozdávat až tak v květnu, že teď je ještě brzo, tak nevím :-. mám jedno u sebe v práci a přemýšlím, kdy ho pověsit tady na nástěnku, ale asi zítra, protože přesně od zítřka za 3 měsíce to propukne :-D a víš jistě, že skorošvagrová nepůjde? Třeba to bylo jen nějaký unáhlený :-|
Ahoj popelko, jo prý nepůjde, jelikož prý se nepohodla s manželem aspoň tak nám to řekla skorotchýně, tak nepůjde, on jde protože je přítelův brácha, tak uvidíme, nechám tomu volný průběh a budu dělat změny v zasedacím pořádku až v pondělí před svatbou, snad už to bude vědět, jelikož jak jednou řeknu v hotelui, kdo kde sedí a kde mají být jaké jmenovky a hlavně počet jídla tak už se s tím moc nenadělá. No o nás taky všichni ví, ale někteří kamarádi už se ptali jestli teda svatba bude, hlavně když už před dvěma roky jsem každýmu řekla, kdy bude svatba a to mně přítel ještě před dvěma roky ani nepožádal o ruku, ale stanovili jsme si tohle datum z toho důvodu, že jsem dělala ještě školu na dálku a vloni jsem jí ukončila, tak jsem nechtěla dělat zkoušky a chystat svatbu. A když jsem bylo vloni oficiálně požádána o ruku tak to bylo jasný.
Profilova fotka
Ahojky holky tak to my už oznámení rozdáváme, ale jen proto, že to máme drobet složitějí kvůli te vzdálenosti. ;-) Popelko tak to ti závidí, že už máte prstýnky. Jéééééééé já už je taky chci ;-(
Profilova fotka
kouzlo: to nemusíš, neboj taky se dočkáš. Aspoň se na ně ještě můžeš těšit x-) A stejně budou zavřený někde doma :-p no jo, nosit ho ještě nemůžu :-D já su teĎ jen zvědavá na ten veletrh, jestli tam seženu ten závoj, co po něm tolik toužím :-(
Profilova fotka
Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat, jestli budete dělat některá rozlučku se svobodou nebo jestli to budete dělat s přítelem společně s děckama nebo jestli ju budete vůbec nějak dělat. Já bych to nejradši nedělala, ale nevím :-N
Profilova fotka
Ahoj popelko, já rozlučku plánuju jenom s holkama, taková dámská jízda (ty stejně bývají nejlepší ;-) ) a přítel půjde zase s klukama. Ale vůbec to není bůhví jaká tradice, takže jestli se vám nechce, tak to nedělejte, vždyť o nic nejde. O to větší akce to bude na svatbě :-D
Profilova fotka
ahoj..my ji delame kazdy zvlast..jako dameca :-D
Profilova fotka
Ahoj klaras. A jak dlouho před svatbou to plánujete udělat?
Profilova fotka
Ahoj holky, tak nám normálně udělali oznámení za 1 týden. Říkali, že tak 3 - 4 týdny a dnes volali, že už je hotové. nejhorší je, že se mi strašně líbilo a na netu jsem viděla ještě krásnější, mám ho i v albu, ale neměli ho ani v jednom ze dvou salonu, kde jsem na ně kukala. Tak si jen říkám, jestli jsem si fakt vybrala dobře. A tak je to se vším. Nějak mě asi chytá nervóza nebo co. Přemýšlím, jestli mám dobré šaty, i když jsem z nich byla původně úplně nadšená. A když se ještě dívám, co máte všechno vy, tak to asi do června ještě všechno změním nebo co. :-S :-p x-)
Profilova fotka
arween: tyhle pocity já odněkud znám :-D :-D :-D :-D třeba včera mě napadlo, co když se kadeřnici nepovede zrovna ve svatební den účes, tak jak na zkoušce nebo co když se dobře nenamaluju, budu mít slepený řasy,..... nějak u mě nastává panikááááááááááá a to nechcu vidět tak 14 dní před svatbou. To snad nepřežiju nebo co. Ale o šatech ( s kterýma jsem si byla jedině jistá) začínám taky přemýšlet a prostě na to nesmím myslet furt - přece mám ty nejrkásnější šaty ;-) a hlavně pořát řeším, jestli budu mít tu korunku co mám nebo tu z bílých perliček,.... oznámko už je natisklý a zase text písma není podle mých představ, takže jsem na tom podobně :-( ale co už, je to zaplacený a jak by řekl můj miláček, stejně se na to nebudu dívat každej den v životě a to je pravda, takže to už jsem hodila za hlavu. Ach jo, jestli by tohle trápilo třeba naše polovičky :-D
Profilova fotka
Taky to znám. Ale jak píše Popelka, hoďme to za hlavu! Svatební den bude takový jaký si ho uděláme a nejde na něm o to, jestli šaty budou bílé nebo krémové, čelenka perličková nebo štrosová a k jídlu svíčková nebo salát, ale jaká bude ATMOSFÉRA. A ta je opravdu čistě jen a jen na ženichovi a nevěstě. Pokud se budete tvářit upjatě a vážně, bude taková i svatba a pokud se budete smát od rána do večera a drobné nedostatky vezmete s humorem, bude pohodový celý váš svatební den.
Profilova fotka
Holky kde jste? Já stihla přijet domů z práce, vyvenčit pejsku a uvařit večeři a furt si píšu sama se sebou. :-D
tak se také hlásím k červnovým :-) my máme veselku 2. června v 11 hodin v Lounech ...
Profilova fotka
apo: ahoj, my máme týden po tobě, ale v Brně
Ahoj, my máme také svatbu 2. června v Přerově v 11. hodin.
Profilova fotka
Ahojky holky. preji pekne rano i kdyz je pekne zatazeno!!! :-(
Profilova fotka
podle předpovědi to o víkendu lepší být nemá, což mě štve, vzhledem k tomu, že přes týden, když je člověk zavřený v práci je hezky a teď je hnusně

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?