Svatba v červnu 2007

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, zdravím všechny, co plánují svatbu na červen 2007 :-)! Jste tu některá?
Profilova fotka
Ahoj holky :-) konečně pátek!!!!!!!! Já mám ale takový náběh na chřipku, že víkend strávím v posteli s paralenem... aspoň nebudu ale v práci :-)
Profilova fotka
Ahojky!!!krasny slunecny patek :-)
Profilova fotka
Ahoj holky, jak jinak než slunečný, když mám s sebou dneska deštník :-p včera bylo MDŽ (ne že by takovy svátky slavila), ale byla jsem si koupit pro radost krásný tričko na léto s jakoby vykrojenýma ramenama a paní prodavačka mě pochválila, že su nějak krásně opálená, takže 100 minut v solárku se vyplatilo x-) 8-) Každopádně dneska si jdu koupit novom permanentku a dalších 100 minut se ještě trošku opálím - abych zase nebyla jak černoch :-D tohle je krásné opálení jen pro to, že su jinak bílá jak křída. Vlastně bílo-modro-zeleno-fialová ]-( takže teď mám zdravou barvu a na svatbu budu snad krásně bronzová, abych nesplynula s šatama :-D Příští týden by nám měly přijít prstýnky, tak su zvědavá =-) a taky se nemůžu dočkat toho veletrhu, jestli tam objevím TEN závoj a dneska už je to pod stovkou, takže teď už to poletí, už mně zbývá do svatby 99 dní :-o
Profilova fotka
Jé, my nemáme slunečný... Ale v posteli s chřipkou mi to bude celkem jedno :-(
Profilova fotka
Ahoj holky tady počasí tedy nic moc :-| Taky jsem nějaká nekřápnutá, ale zatím to jde. Popelko já jsem se zrovna ze solárka vrátila ;-) Zrovna přemýšlím jak to všechno zvládnem až přijedem do Čech, protože dorazíme v neděli a v pondělí v 19h už zase musí být Jíra na srazu házenkářů. A to musíme jít na úřad vyplnit papíry, zaplatit zámek a místnost na raut a na ty prstýnky. No doufám, že to zvládnem, protože jinak budem mít velký problém. Protože se do Čech pak dostanem až v červnu. Tyhlale věci musíme udělat společně :-(
Profilova fotka
ahoj...zkuste se na urad objednat predem..vim, ze v Hk se da zamluvit urcity cas, aby jste tam zbytecne necekali..ja jdu na solarko vecer :-) to zvlladnete jen budete muset brzo vstavat :-D
Profilova fotka
Nazdarek lidi. Tak jsem mel od predvanoc, kdy jsem se tu stavoval naposledy moc prace a jinych starosti ... statnice. Ale uz se to stabilizovalo, tak uz jsem zase zpet ;-) Tady je ale novych lidi ... tak vas jednoduse zdravim, snad sem zavitam ted casteji, jak jsem mel va zvyku.
Profilova fotka
Ahojky, kam jste se všechny (všichni) ztratily (i)? :-) Já beru antibiotika, ale do práce jsem se doplazila. Ufuf. Teď jsem koukala na fotky spolužandy - Verešky, jojo taky právnice, ale nenáviděná kolektivem Pf UK - nám nikdo nedával zkoušky za úsměv :-( . Měla krásné šatičky a závoj - po takovém taky toužím, snad ho někde vypátrám... Zappo, takže můžeme gratulovat?
Profilova fotka
Ahojky všichni, no teda axi s antibiotikama do práce - ti teda vůbec nezávidím. Já mám dneska klasický pondělí - tzn. nemluvte na mě, ale za hoďku du dom, tak se z toho pomalu dostávám. Jinak momentálně řešíme svatební cestu a vypadá to, že možný to bude last-minute, jelikož nevím nevím, jestli bysme měli tolik peněz, abysme mohli letět normálně :-( Vereška je Verešová? :-. :-N
Profilova fotka
Ahojky kdepak jste vsichni?koecne jsem se sem dostala na chvilku
Profilova fotka
Axi - da se rici ze ano. odflakl jsem diplomku a tak mi ji vratili k prepracovani, ale statnice jako takove mam, takze jsem spokojeny. Jinak o vikendu a vcera jsme konecne definitivne vybrali restauraci ;-)
Profilova fotka
Ahojky všichni, teda tady snad chcípl pes nebo jak se to říká :-D potřebovala bych poradit s vázáním kytky - nevím, jestli normálně kulatou nebo tu visící dolů??? kdyžtak mrkněte do albíčka a poraďte prosím. A taky dneska budu volat na prstýnky, tak třeba už budou x-) včera bylo krásně teploučko a takhle by mohlo být třeba celej červen, že 8-)
Článek se načítá
Ahoj popelko, já jsem taky dlouho řešila dilema jestli kulatou nebo převislou, nakonec jsem si vybrala převislou , takovou co máš v albumu ty oranžové růže, já jsem si toho nechala přidat kaly, vybrala jsem si nakonec převislou kvůli šatům, jelikož mám sukni hodně širokou, tak mi přišlo, že se převislá kytice bude hodit líp, že prostě bude více vidět než kulatá, taky jsem to vyřešila tak, že jí nechci napichat do floristické hmoty, jak se to většinou dělá, ale nechala jsem si stonky svázat stuhou a napíchat do toho perličky.
Profilova fotka
jennifer: díky za radu, koukla jsem do tvýho albíčka a máš korunku ze stejná bižu jako já, akorát, že já mám jinou. Ale tuhle jsem si zkoušela taky ;-) jak budeš učesaná? ono je zas lepší asi manipulovat s tou kulatou, ale já budu mít taky širokou sukni a vlečku, tak možná ta převislá by taky nebyla špatná. Ach jo, já se z toho rozhodování picnu :-o
Ahoj popelko, vidím, že o té kytici taky přemýšlíš jako já, taky jsem si říkala, že se s kulatou bude líp manipulovat a že bude se lépe dávat do vázy, ale nakonec zvítězilo to, že na fotkách prostě víc vynikne a navíc maminky mají kulaté kytice, svědkyně má jen jednu růži ne klasickou má jí s těmi nalepovacími lístky, tak aspoň vyniknu. Já si je nechám asi učesat nějak nahoru, nějak podobně jak máš tu fotku s korunkou a závoj pod to. Já mát totiž troje šaty, původně jsem měla mít jenom jedny bílé a druhé jaka populnoční oranžové, ale když jsem přijela na zkoušku šatů, a to jsme měl domluvenou schůzku, že šaty ani nenažehlili, zapomněli mi pod ně objednat spodničku, tak si dovedeš představit jak vypadali, protože mi je donesli v obalu o trochu větším než kldyž si kupuješ povlečení,tak jsem byla tak naštvaná, že jsem si koupila ještě jedný v praze, ale co chceš dělat, když už byli dávno zaplacené, tak na obřad budu mít v barvě ivory a s vlečkou, a pak se převlíknu to těch s tou širokou sukní, ty jsou teda bez vlečky.
Profilova fotka
tak já jsem taky přemýšlela o kytce a budu mít kulatou. Kámoška mi říkala, že měla převyslou a strašně jí celý den štvala, byla s ní špatná manipulace...Ale to nebyl hlavní důvod proč chci kulatou, prostě se mi líbí, budu mít jednoduchý bílý šaty, takže kytka i tak vynikne. A ta snadná manipulace bude jen + x-)
Profilova fotka
troje šaty? Tak to je dobrý :-D já budu mít jen jedny a doufám, že v nich vydržím, protože když svatební šatky tak na celej den, abych si to pořádně užila, jelikož SNAD se vdávám jednou v životě :-D radus: ale já nechci nějak extra převislou, jenom tak 2 - 3 květy, tak jak mám v albu tu sv. růžovou (akorát teda že z oranžových růží), to by nemuselo být tak hrozný a taky při mojí výšce 162 - 163 cm si myslím, že by mě to mohlo i opticky prodloužit x-) ale rozhodnutá ještě nejsu, uvidíme. No a pro prstýnky si mám zavolat odpoledne, že by je měli dneska dostat, tak třeba už je dneska budeme mít 8-)
Profilova fotka
Ahojky lidičky, konečně tu zase někdo je... :-) Včera jsem se vyležela a dneska už zase tvrdě robotuju :-) Já jsem se taky rozhodovala mezi převislou a kulatou kytí a nakonec to vyhrála taková zvláštní :-D . Nebude prostě převislá - vypichovaná z floristické hmoty a zavázaná stuhou. Podobnou mám v albu - ale moje bude z lila tulipánů a bílých kal. Uvidíme, jak se mé báječné floristce povede x-) . Je strašně šikovná Kolik penízků počítáte na kytky komplet - kytice, korsáž, maminky, výzdoba na hostinu i auta?
Profilova fotka
axi nádherná kytka popellko však já proti převyslím nic nemám, taky se mi líbí, jen jsem si prostě vybrala kulatou 8-) No a za kytky (moje, korsáž, 2x maminky, svědkyně, auto nevěsty a auto ženicha, myrty) počítáme 3.500,- Naše floristka je strašně šikovná a hlavně vstřícná. Vždy dodrží dohodnutou cenu a nikdy se nesnaží natáhnout cenu kytice na přízdobě. A když jsme to byli dohodnout (už nás zná), tak říkala, že si nebude účtovat práci. A že nad tím nějaký čas stráví...
Profilova fotka
Ty brďo, Raduš! My počítáme tak desítku :-( ... I když nějakou část dostaneme svatebním darem - ale je v tom i výzdoba v restauraci. Ale stejně. To koukám :-) A díky moooc za pochavlu kytí!
Profilova fotka
To víš že jsem ráda, že to vyjde takhle. Vím, že kdybychom šli do jinýho květinářství, vyšlo by to dráž, ale sem chodíme fakt pořád a jak už jsem psala, je fakt šikovná a vstřícná. :-)
Ahoj popelko, já jsem chtěla taky jenom jedny bílé a druhé oranžové na převlečení, ale když jsem viděla v jaké jsou stavu a to jsou nové a koupené, tak se mi chtělo brečet a říkala jsem si, že se snad ani vdávat nebudu než v takových šatech a jelikož to segra viděla jak jsem zdrcená i přítel, který na nás čekal, tak když jsme se stavili v Praze pro boty, tak mně donutili si koupit jiný. Tyhle jsem si nechala poslat domů, protože jsem si říkala, že nepojedu skoro 400 km a zase bude zklamání, když mi je poslali bylo vidět, že je nenažehlili ale viseli, tak už vypadají úplně jinak a když jsem si pod ně dala správnou spodničku ještě čekám na original, ten by měl přijít začátkem týdne tak uvidíme jak to bude vypadat, protože když jsem si je zkoušla u nich tam mi dali spodničku pro úzké šaty, nakonec mi řekli, že šaty jsou mi menší a že se nedají dopnout a když jsem si je zkoušela doma tak úplně bez problémů, prostě mi je špatně oblékli. Jinak ceny kytek nám řeknou v květinářství až začátkem května, jelikož mi nechtěla říkat cenu koncem února, kdy jsme tam byli, protože mi říkala, že neví jak se změní. Ale určitě to bude levnější než v zimě. My máme taky květinářství, kde to máme vyzkoušené, chtěli jsme to od nich původně, ale jelikož nedělali dopravu tak to byl problém, ale už dělají tak je to super. My toho totiž máme dost, máme ikebany na dva stoly na obřad, pak jednu na hostinu k dortu, pak máme břečťan na sloupy jak do zahrady, tak do sálu, pak dvě kytky do stojanu, sedm kulatách kytic do váz, pak sedm menších kulatých kytic do váz, které budou u rautů, 39růží do květináčků, které budou na stolech a u rautů, okvětní lístky z růží i když mám doma umělé, tak je využiju jinak, ty z květinářství budou na stoly a k dortu, pak kytičky pro maminky , babičky, svědkyni, košíčky pro družičky, korsáž pro tatínky, ženich, svědka, maminky a svědkyni, myrty, snad je to všechno tak jsem zvědavá.
Profilova fotka
no jennifer, máte toho dost ;-) My kytku na výzdobu mít nebudeme. Obřad je na hradbách, na stůl matrikářky tam něco mají. A restaurace je celá ve dřevě, sama o sobě má svý kouzlo, takže bude ozdobený jen svatební stůl.
Profilova fotka
Raduš: však já jsem to nemyslela nijak špatně =-) každýmu se líbí něco a mně se toho vždycky líbí víc, jako třeba kulatá i převislá :-D takže pak nevím no. Jinak u nás bude kytka moje, pak korsáž pro ženicha a kytky pro maminky. Potom akorát hoooodně kytek na výzdobu kostela a taky něco na hostinu a to by snad bylo. Na autě budu mít panenku.
Ahoj holky, nerada vam se lezu, ale nechci zakladat novou diskuzi a koukam, ze zrovna resite taky kytky ;-) . Chci se jen zeptat, jestli nevite, jaky pocet kvetin ma by na svatbu? Lichy nebo sudy? Ja to nikde nenasla. :-( Diky moc za odpoved. Preju krasne pripravy a nadhernou svatbu podle vasich predstav. Anchi*
Profilova fotka
U nás se dává lichý počet. Sudý je na hřbitov nebo pohřeb nebo tak....
U nás se taky dává lichý.
Ahoj my to s těma kytkama máte tak, že máme svatbu na zahradě v hotelu a u nich i hostinu, my jsme právě chtěli všechno na jednom místě, jak obřad, hostinu, tak i ubytování a fotit na zahradě se dá taky i když fotky budou ještě v parku.
Díky, holky ;-)
Profilova fotka
Není zač :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?