Svatba v červnu 2007

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, zdravím všechny, co plánují svatbu na červen 2007 :-)! Jste tu některá?
Profilova fotka
Ahoj holky, kouzlo: no nám paní nabízela v tom penzionu, kde budeme mít hostinu boxy a malou tabuli jen pro ženicha+nevěstu a rodiče a jinak svatebčané aby seděli v boxech a uprostřed taneční plac.......říkala, že ten velký sál je tak na svatbu pro 80 lidí (jelikož ho ještě zvětšovali) a že by nám to stačilo a my přemýšleli........ nakonec jsme vybrali velký sál, i když budeme mít jenom 45 lidí, však to se nějak zaplní (třeba stolama s rautem nebo tak). A když jsem potom mluvila se známýma co byli na svatbě v boxech, tak můžu říct, že jsme udělali dobře. Říkali, že tam prostě vázla zábava a bylo to takovy divný a roztrhaný,....a taky já jsem chtěla vždycky klasickou svatební tabuli ;-) ale to je každýho věc samozřejmě a vy boxy mít nebudete, takže myslím, že si to můžeš udělat, jak budeš chtít a oni v té restauraci (nebo kde to máte :-N ) vám s tím určitě nějak pomůžou třeba to navrhnout co a jak. Vlastně já taky nevím, jestli my to budeme mít do U nebo do T, ale jedno z toho to bude :-)
Profilova fotka
Ahojky holky, svítí sluníčko :-) To je paráda, jen jsem v práci do půl šesté :-( ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁCh jo...
Profilova fotka
Ahojky holky ;-) Popelko my ten raut nemáme v žádné restauraci s obsluhou vše si budu připravovat sama den předem. A u nás bude skoro 100lidí a když jsem to navrhovala na papír tak to vipadalo moc dobře. Podkova vypadala strašně při tolika lidech. Jak v jídelně :-( Ta místnost je velikánská a tak by se to tam i hodilo. Tak já nevím.
Profilova fotka
kouzlo jdi do toho, myslím, že to bude vypadat dobře. x-) My budeme mít U. Bude nás 36, T se mi moc nezdá, max. na malou skupinku, ale U vypadá dobře a v tý restauraci to tak vychází nejlíp. A jaký budete mís stoly? Kulatý x hranatý... axi jo jo venku je tak krásně a já tu jsem dnes taky do půl šestý. Chjo Chjo :-S
Profilova fotka
Ahojky holky!!!ted jsem koukla do svatebniho planovace a zdesilala jsem se :-N 100 dnu 8-) :-o
Profilova fotka
Holky tady je tedy pěkně ošklivě :-( :-( a ještě jsem nějaká nachcípnutá. Jsou tam obdelníkové stoly. A vymyslela jsem to, že bych spojila 4 dohromady. Zkusím během dne dodělat ten návrh vyfotím ho a dám do alba.
Profilova fotka
Jo jo, venku je krásně a letos má být prý jedno z nejteplejších lét, tak snad nám to počásko vyjde holky 8-) říkala jsem, že v červnu by nemělo ani jednu sobotu pršet :-D a já su tady dneska do čtyř, ale dom přijedu tak kolem čtvrt na 6, takže taky nic moc :-( kouzlo: a co na to říká miláček nebo se zkus ještě kamošky nebo tak....ale hlavně, ať se to líbí tobě, ne, ;-) niikkyy: já to mám napsaný v kalendářu v práci, co den, tak se u datumu krčí malý čísilko a dneska tam mám 101 x-)
Profilova fotka
niikkyy to je krásný ne? Já se na tu stovečku těším. Ale pak to bude fofr. :-N
Profilova fotka
no já myslím, že by nemělo pršet žádný pátek - neděli. A to selé léto... :-D Kouzlo vyfoť to a dej do alba, ale máš to vymyšlený dobře.
Profilova fotka
jo je to krasne a zaroven z toho mam strach jak to leti :-N
Profilova fotka
Ahoj Niky já mám 108 to je ještě dlouhooooooooooooo :-( Miláčkovi se to taky líbí víc než ta podkova a mě taky. Hlavní problém bude v rodinách. To budou zase ksichtíky. No uvidíme, zkusím jim to navrhnout a pak bude zase dlouhé obhajování proč jsme se tak rozhodli a bla bla bla........ :-( :-p ;-( ]-( Někdy nevím jestli je to naše savtba nebo jejich. :-p
Profilova fotka
Kouzlo to je taky za chvili
Článek se načítá
Profilova fotka
takže my to máme za 107...za týden budu slavit stovku :-D ...prostě červen se nám blíží, i to počasí se pomaličku chystá :-) Ještě nedávno jsme to měli za 150 a říkali si že začnem stříhat metr, a hle je tu stovka a od pajdy to snad ani nebudeme stíhat počítat. :-N Ale těšíme se stráááááášně moc.
Profilova fotka
Jééé holky já zapomněla, že vy to máte v pátek :-N příště se polepším ;-) ale je to pravda víkendy by měly být krásný, když už je člověk doma nebo něco a léto by mělo být taky celý krásný a ne aby 14 dní v kuse lilo :-( a když už bude moooooc sucho, tak by mohla být jenom nějaká bouřka přes noc a ráno zase sluníčko, teploučko,..... niikkyy: taky se začínám bát toho, jak to letí a hlavně začínám PANIKAŘIT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!§ :-o :-o :-o protože jsem začla zmatkovat, jestli vůbec mám mít korunku tu co mám koupenou nebo tu z těch bílých perliček, co mně navrhovala paní v salonu, nebo bez korunky a co bižu k tomu,...... :-. ach jo teda. kouzlo: svatba je to vaše a nikdy se všem nezavděčíš - vždycky se najde někdo, komu se něco nebude líbit, ale udělejte si to podle sebe, třeba mojí mamce se taky moc nelíbí naše oznámení (je prostě na jiný styl) a taky jsme si to udělali a vybrali podle sebe ;-)
Profilova fotka
ono je to strašně těžký, zavděčit se nikdy nemůžeš všem, protože každý jsme jiný a máme jiný vkus...ale na to já vždy říkám, ty lidi můžou být rádi, že jsou pozvaný, měla by to pro ně být pocta, zadarmo se mají a napijou, zábava bude a nezáleží přece na tom, jaký je tohle a támhleto, hlavně aby se den vydařil a pak hlavně to manželství. :-) Na druhou stranu, chci aby se to rodičům líbilo, protože pro rodiče je vždy pocta že vdávají dceru/žení syna. Ráda si vyslechnu názor. Ale nic se nemá přehánět. U nás je vše celkem v klidu a když něco, tak nakonec uznali že jo.
Profilova fotka
Holky budete některá na svatbě "vybírat do střevíčku" ?
No, já mám do svatby 87 dní... :-( Asi se zblázním, na jednu stranu mám posit že plaším a honím moc dopředu a zase naopak - že už jsem to mohla mít dávno zařízený... Každopádně souhlasím s radusaondra - a já zas říkám, je to naše svatba, tak bude po našem a jestli se to někomu nelíbí, taktu být nemusí. Pro mě je nejdůležitější, abychom si to užili my a aby manželství vydrželo!!!! Nad střevíčkem přemýšlím, ale chce to, aby to bylo takový spontální... Mám strach aby se všichni bavili, aby vše bylo nenucený - aby vše probíhalo přirozeně... Asi takovýhle záležitosti přenechám znamým, o ktrých vím, že jsou v poho a přesně poznaj ten pravej okamžik, kdy a co... Moc s tím nechci mít starosti a zatěžovat si hlavinku ;-)
Profilova fotka
Ach jo holky, už mám zase menší depku. Včera nám přišly katalogy od Eximu - Španělsko, Řecko, Tunisko, Turecko, Egypt a Bulharsko 8-) na svatební cestu bysme asi chtěli do toho Řecka a když by nevyšlo to, tak Španělsko a ono už by bylo na čase něco takovýho objednat nebo aspoň mít vybranýho nebo co já vím, jenže ty ceny :-o ach jo, měli jsme se vzít a mít na svatbě jen svědky a za to pak letět na nějakou pořádnou, pěknou a romantickou svatební cestu do toho hotýlku s bazénem někde na pláži s all inclusive. Takhle to vypadá, že si na to snad budeme muset pučit a to nevím, jestli bude miláček chtít ;-(
Profilova fotka
My do střevíčku vybírat nebudeme. Budeme mít cikánku, tu udělá Ondry svědek a za pochování "mimča" budeme vybírat od ženských, a aby nebyli chlapy "ochuzení" tak pro ty bude dražba podvazku. ;-) Popellko, to už jsem si říkala tolikrát, za ty prachy co se vrazí do svatby by byli krásný Maledivy, nebo tak něco. Ale zase si chceme i tu svatbu užít. Doufáme že něco dostaneme na svatebních darech (nechceme nic věcnýho). No a podle toho kolik se nám sejde korunek a co budeme mít my, tak vybereme svatbní cestu. Předběžně se domluvíme v cestovce co by se nám asi líbilo, to ať nám ohlídají a hned po svatbě koupíme zájezd, odezd ihned, ve finále i ušetříme na last minute. Nebo koupíme zájezd těsně před svatbou a to co vybereme budeme mít jako "kapesné"... x-)
Profilova fotka
Popelko - my letíme do Egypta - opět a tradičně. Už se všichni okolo nás smějí 8-), že netrefíme jinam. Ale na poměr kvalita - cena je prostě nejlepší pro Egypt - pokud se teda chceš placatit u hotelu a to my na týden mooooc rádi. Skoromanža hrozně rád šnorchluje, takže se ráno ponoří do vln Rudého moře a vyleze odpolko :-D . Hotely jsou krásné jako pohádce a bazény, lehátka, all inclusive. Někteří nemají Egypt rádi, že je za zdmi hotelu nepořádek a poušť - ale takový prostě Egypt je a nám se ten místní arabský svět líbí... Kdybys chtěla poradit hotel, písni mi :-)
Profilova fotka
Jééé to su ráda, že nejsu sama. No jo, já jsem taky vždycky chtěla pěknou svatbu a asi by mě to mrzelo, ale ta svatební cesta taky (kdyby nebyla) :-( Jo taky všem říkáme, že chceme peníze, žádný věci. Já už mám něco do domácnosti nakoupený a peníze chceme použít na svatební cestu, jenže tolik kolik to stojí určitě nevyberem a taky by se to v cestovce mělo zaplatit předem, tak jedině, že kdybysme si pučili bysme to pak z těch vybraných peněz splatili. A kdy byste chtěli na svatební cestu a někam do Řecka teda? My asi aby nám to vyšlo trochu levněji tak až v polovině září |-| ale vůbec nevím kam, četla jsem různý příspěvky a to je na výběr: Lefkada Kefalonie Parga Kréta Santorini (ale tam to bude asi dost drahý) Chalkidiki ach jo, tak co já vím :-(
Profilova fotka
Holky dala jsem tam ten zasedací pořádek. Musím s hafanem už otravuje. :-| ;-) :-)
Profilova fotka
axi hoď sem nějaký typy na hotely - nebo do IP :-) Popellko my chceme hned po svatbě, teda svatba bude v pátek tak začátkem dalšího týdne, ideálně úterý, středa... Řecko se mi zatím líbí nejvíc, jak píšeš třeba Santorini (ale ty ceny)...nebo Lefkada, Kefalonie, Korfu... Nebo někam úplně jinam, hlavně AI. No a jak už jsem tu psala tak příští rok někdy v únoru až dubnu nějakou exotiku...pokud našetříme penízky, který nebudou potřeba jinde...nebo pokud nebude na cestě miminko :-) ;-)
Profilova fotka
kouzlo vypadá to dobře. U každýho stolu bude 12 lidí? To budete mít přes 80 lidí ne? To je dost...tý jo. Ale na tohle množství bych taky nedělala U, a až vůbec ne T. Nechala bych to tak jak si to vymyslela. Je to dobrý. :-)
Profilova fotka
axi: jasně, že mně můžeš poradit, budu ráda a jestli máš nějaký zkušenosti i s Řeckem, tak můžeš taky 8-) raduš: až budete vědět kam přesně v tom Řecku tak dej vědět, ale třeba se do tý doby rozhodneme :-N a AI bych chtěla taky, doufám jenom, že to vyjde ;-) a kam bys chtěla za exotikou? kouzlo: Jo je to dobrý a každopádně originální, mně by nevadila na tomhle tabule do U, ale tohle je taky OK ;-)
Profilova fotka
Popellko než my něco vyberem, tak už budete pryč :-D Ne jestli chcete jet až v září a my se opravdu rozhodnem pro Řecko, tak dám vědět, a pak i jaký to tam bylo. :-) Taky si pohrávám s myšlenkou spojit dva termíny a tím si prodloužit svatební cestu, když už tak ať stojí za to. Ale vše bude záležet na financích. Jinak nás láká Dominikánská Republika, Keňa, S.A.E.
Profilova fotka
Jééé já bych zase jela do Řecka aspoň na 14 dní, ale tolik penízků nebude - spokojím se s týdnem. OK a když něco vybereme my s rádcem - náš známý , který snad procestoval půlku světa, tak dám zase vědět já, ju? Tak já dneska pomalu balím papa 8-)
Profilova fotka
Jééé já bych zase jela do Řecka aspoň na 14 dní, ale tolik penízků nebude - spokojím se s týdnem. OK a když něco vybereme my s rádcem - náš známý , který snad procestoval půlku světa, tak dám zase vědět já-co jsme vybrali, ju? Tak já dneska pomalu balím papa 8-)
Profilova fotka
Řecko - 2 týdny - hned exotika - příští rok vymyšlené je to pěkně, teď jen aby to vyšlo. Tak popellko měj se :-)
Profilova fotka
KOUZLO, VYPADÁ TO ÚÚÚÚŽASNĚ :-) Závidím ti hodně místa na hostině ... Ty hotýlky - určitě oblast Makadi - To je každopádně jednička! Fajn oblast, procházky po hotelových areálech od Fischera třeba Hurghada hotel Arabie Beach jinak spokojení v hotelu Sunrise El Palacio v Hurghadě, hotel Grand Azur-ale tam je málo korálů:-( na Sharmu třeba Sheraton :-) úžasný areál a dokonalé moře :-) Grand Azur s horším přístupem do moře nebo Baron Palms, Iberotel Fanara, zajímavá je i oblast El Gouna To jen tak na úvod :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?