Svatba v červnu 2007

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, zdravím všechny, co plánují svatbu na červen 2007 :-)! Jste tu některá?
Já ti nevím, nechce se mi převlíkat, obřad máme až ve 14:30 a taky si je chci užít.... Jenomže když mě do nich sešněrovali, tak jsem měla pocit, že to nerozdýchám, tak vážně nevím :-N
Profilova fotka
No a ty sukně všude kolem - nějak sebe nevidím, jak pařím na Kabáty a ty sukně všude kolem mě a obruče a vůbec... Krásná budu tak do šesti, možná do osmi a pak fofrem do šatiček, ale taky krásných :-D jestli nějaké seženu
Profilova fotka
holky, když mně sešněrovali a já byla stáhnutá, tak možná bych to i rozdýchala, ale mám problémy se zádama a za tu chvilu v půjčovně mě ty záda bolely,......... ale převlíkat se nebudu, buď mě to trošičku míň stáhnou a taky teď hodně cvičím na záda, abych v nich vydržela, ale chtěla bych až do konce... x-)
Profilova fotka
no já bych si je taky ráda užila, ale jsou moje, tak je můžu kdykoli vytáhnout. Nééé ve svatební den to je něco jiného, každá si je chce užit co nejdýl, ale taky si nedovedu představit absolvovat celou tu zábavu ve svatebních. Obřad bude v poledne, oblečená budu tak od deseti. Navíc na terase tý restaurace chceme opékat masíčko, to sice nebudu dělat já, ale i tak. Klidně se převlíknu až v deset, ale určitě se převlíknu. Jo teď jsem se rozhodla :-D . Teď jen sehnat něco vhodného... :-p
Profilova fotka
Taky řeším převlíct nebo ne, ale asi to taky dopadne, že se převléknu. Ale až po 12h. U nás se říká, že prstýnky a šaty se v den svatby nemají sundavat. Prý to přináší smůlu. Né že bych byla pověrčivá, ale docela se mi to líbí. Ale co na sebe to bude další oříšek. Já a šaty :-( :-( :-( :-( :-( . Hlavně na sebe nikdy nemůžu sehnat něco co by se mi líbilo a taky mi to slušelo. Nooooooooo to bude paráda ]-( ]-( ]-( ]-(
Profilova fotka
kouzlo já jsem na šaty taky náročná, nic se mi nelíbí...asi koukám špatně. Nebo spíš, nelíbí se mi to na mě. :-N Převlékat se po půlnoci? No jo to bych mohla vydržet. Pověrčivá nejsem, ale i tak. Stejně asi nemá cenu vymýšlet v kolik se budu převlékat, prostě až se mi bude chtít, nebo bude vhodná doba, tak vyběhnu do pokoje a převléknu se.
Profilova fotka
Jasně je to na každém kdy se převlékne a jestli vůbec. Jenže mě vůbec nenapadá jak by to převlečení mělo vypadat. No asi začnu pokukovat po šatech, ale koupím je až těsně před svatbou. Kdyby se mi třeba náááááááááááááááááááááhodou podařilo zhubnout. :-)
Profilova fotka
Já právě taky vůbec nevím, jestli si koupit nějaký spodek a k tomu si vzít tričko s nápisem nevěsta, ale spíš by se mi líbili nějaký šaty. Abych je pak užila, ale jelikož šaty moc nenosím, to spíš sukně, tak to asi dá dost práce vybrat ty pravý. Nebo si nějaký koupím a pak je užiju na jiných svatbách...uvidíme jak to dopadne, počkám až jaká bude v létě nabídka.
Profilova fotka
Taky počkám co bude a co mě praští do očí tak si vemu. Radus budeš třeba dělat nějaké překvapení pro ženicha???? ;-)
Profilova fotka
Asi by to něco chtělo, ale zatím jsem bez fantazie. Ondra pro mě bude připravovat svatbní lože, prý už to má vymyšlené. Teď bude slavit 30. narozky, tak taky vymýšlím něco spešl, ale nic mě nenapadá.
Profilova fotka
Já bych chtěla něco z čeho by si sedl na zadek, ale vůbec mě nic nenapadá. Vlastně vím auto, ale bohužel to nejde udělat bez něj. Ale byla by to bomba dát mu jako svatební dar auto. To by si na te zadek sedl zcela určitě!!!!!!!!
Profilova fotka
Auto, no tak to u nás asi neklapne. Já to dnes balím, tak zas zítra. Hezký večer.
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahojdááááááá ;-)
Profilova fotka
Ahoj holky, kouzlo: jo tak to jsme na tom vážně stejně, protože nejdřív šly 2kg dolů a teď to jedno balancuje jednou tak a podruhý tak :-( ach jo, má cenu se trápit, to je tak těžký, ale těch 5kg bych vážně moc chtěla udělat. niikkyy: tak jak to dopadlo s bydlením ? =-) jinak jsem přidala do alba pár účesů, co jsem měla vyzkoušených, tak kdyžtak mrkněte a napište co na to říkáte :-N
Profilova fotka
Ahojky popellko Byt?uz je zamluvenej jen cekame az to daj na net a vyberem si jen v jakem dome ho chceme takze super.Tomas ted odjel za pani z banky domluvit se jak by nam mohla udelat dobrou hypoteku tak jsem zvedava jak dopadne,jelikoz me z te schuzky nejak vysoupl
Profilova fotka
nikkyy tak to drzim palce at to dobre dopadne :-)
Profilova fotka
Ahojky klaras dekuji uz by melo to dopadnout dobre.uz jen vyridit penizky a je to
Profilova fotka
a kdy se budete stehovat?
Profilova fotka
az k 1.1.08je to novostavba tak se to teprve stavi
Profilova fotka
to utece rychle :-)
Profilova fotka
niikkyy: tak to gratuluju, neboj on to určitě nějak udělá a pak si ho pěkně zařídíte, vybavíte,.... ;-)
Profilova fotka
Ahoj holkyyyyyy. Niky vidíš já ti říkala, že to dobře dopadne a budete mít krásnej novej byt!!!! ;-) ;-) A do 1.1.08 to uteče rychla. A mužeš se dál v klidu soustředit se na svatbu. Popelko musíme vydržet a nevzdát to hned po prvním boji. Třeba prohrájeme pár bojů, ale válku vyhrajem :-D :-D :-D :-D :-D Jinak hladovku jsem včera zvládla dobře, tak mám takovej dobrej pocit. Popelko podívám se.
Profilova fotka
Ahojky kouzlo.leden je akorat to zaplatim posledni splatku na auto a zacnem platit hypo.Ale vcera me gakt nastval tak jsem mu rekla at si to zarizuje sam ze ja jsem zaridilo vsechno okolo vybehala a obednala byt a na vsem se s nim domlouvala a on mi rek ze si to dneska jede vyridit sam ze ja bych to nestihala do prace.proste me z toho vysoupl.bych ho nekdy zabila :-)
Profilova fotka
Kouzlo: ahojky, no však neboj, já se nevzdám, i kdybych měla snad přestat jest, ale musím aspoň těch pár kilo zhubnout ;-) nikkyy: od toho jsou na světě chlapi - aby plodili děti a aby nás rozčilovali :-D ale to se nedá nic dělat. My to musíme vydržet - to je náš úděl holky ;-) no nic, já dneska už valím a dostanu se sem až zítra, tak se mějte papa a ať vám to v práci uteče :-D
Profilova fotka
Niky na to se vybodni. Prostě chlapi potřebujou občas cítit se důležitý a potřebný :-D :-D Uvidíš jak to zařídí!!! To chce klid a nohy v teple niky ;-) :-D Popelko ten poslední účes co se ti líbí nejvíc je fakt nej ;-) ;-) Vypadá super a až tam bude ta korunka tak to bude úplná bomba. Jo ta záclona je fakt vtipná :-D :-D :-D
Profilova fotka
Ja vim,ale nastvalo me to,vsechno zaridim s nim spolecne a pak tohle a ted by mohl zacit tvrdit jak to uzasne sehnal a vse domluvil ;-) Popellko tak papa a jo souhlas s kouzlo posledni nej ;-)
Niky, buď v klidu... My stavíme, do toho svatba a kdo myslíš že to má vše na krku!? No ano, hádáš správně, já přeci, jsem už ze všeho někdy fakt unavená a nervózní 8-( 8-( 8-( Ale prostě každý máme na něco vlohy a protože ten můj vyvolený dělá čest svému zamení - je Váha, tak než se k něčemu vyjádří a rozhoupe se, tak já už to mám hotové.... :-D Zase je fakt, že tohle je snad jediná "vada na kráse" a když se nad tím tak zamyslím, tak i když mě to štve, tak si to vlastně užívám 8-)
Profilova fotka
Holky, tak jsem dneska zase zašla do obchodu na ty popůlnoční :-) :-) :-) Už se tam na mě divně dívají :-N . A asi do těch bílých nepůjdu, jsou krásné, jenže ten střih mi přidává kilečka A TO NEEEE! Asi ještě počkám, tak měsíc a případně zaútočím na švadlenu :-). Kdybyste měla některá tip na nějaké popůlnoční, šup sem s ním. Fotečky atd. Díky moc. Jo, viděla jsem jeden krásný bílý kostým - kalhoty a sáčko. To se mi taky nezdálo vůbec špatné! Bílé sako na holé tělo, hmmm, když bude ten nástřik opálení... Hmmm Ale asi to stejně vyhrají nějaké šatky. Když princezna, tak celý den 8-) popelko, určitě ten poslední
Profilova fotka
Ahoj, tak já se připojim.My to máme 29.6 Chtěli jsme 30.6 (to máme také výročí 6let), ale nejspíš už vyrazíme na dovolenou, takže 29. Pa Ještěrka8
Profilova fotka
Ahoj jesterko vítám tě u červnových nevěst ;-) ;-) ;-) ;-) Tak co už mát hotovo, zažízeno??? ;-) Hoky přemýšlela jsem jak budem mít uspořádané stoly na svatbě a vážně uvažuji, že je nebudu dávat klasicky do podkovy, ale udělám takové ty hloučky. Co vy jak to budete mít??? :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?