Svatba v červnu 2007

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, zdravím všechny, co plánují svatbu na červen 2007 :-)! Jste tu některá?
Profilova fotka
Ty se mááááš, já jsem dneska utahaná jako kotě. Ale už jen 21 minut. :-p
Profilova fotka
neboj ja jsem sice nic nedelala ale jsem taky utahana mzouram tady ockama jak kdybych byla po parbe :-D
Profilova fotka
:-D radši bych byla po ty pařbě :-D To je těžký, když člověk nic nedělá, tak je taky utahanej. Si nevybereš, chce to zlatej střed. Dělat si práci podle momentálního rozpoložení. 8-)
Profilova fotka
to mas zlatou pravdu me nic nedelani strasne unavuje jeste vic nez kdyz mam praci a pak jsem strasne znudena kdyz nemam co delat.ty uz jdes domu co?
Profilova fotka
no Veru, tak já to dnes balím a jdu dom Měj se :-)
Profilova fotka
Tak papa a mej se fajn ;-)
Profilova fotka
Ahojky holkýýýýýýýýýýýýýýýýýýý! Kdepak jste?
Profilova fotka
Ahoj holky, já mám svatbu hned 2. Jsem zvědavá, jaké bude počasí. Oddávat nás budou venku, tak nevím, jestli si ještě nevypůjčit něco přes šaty. :-(
Profilova fotka
Ahoj martinkas, vítej v červnu :-D jojo, taky jsem o tom přemýšlela, i když to mám až polovině, ale budem doufat, že bude krásně teploučko, obloha bez mráčku,..... ale jestli v květnu přijde zima tak nevím. Jinak paní v půjčovně mně šatů říkala, že 2.června a 7.7. je nejvíc svateb ;-) a kolik ti je, jestli se můžu zeptat a co už máte zařízené a vyřízené a koupené doma atd.
Profilova fotka
Ahojky martinkas, máme svatbičku ve stejný den, už to bude, myslím, za 94 dní... To to letí! A taky nás budou oddávat venku, říkám si, že chvilku to vydržím s holými rameny... Ale i část oslavy máme venku, rautík a kapelu, toho se bojím ale ještě víc... Musíme se modlit :-) Projela jsem tady svatby, které byly kolem 2.června a vypadá to, že většinou prší. To mě děsí víc, protože nemáme stan nebo něco takového. Ach jo... Začínám si všechny ty starosti připouštět...
Profilova fotka
Ahojky holky. Martinkas koukala jem na tvoje album a máme šaty ze stejné půjčovny Delta Most že ;-) :-) :-D Holky v sobotu jedem přepadnout Ikeu tak doufám, že tam ještě něco vyhrabu. A nemalujte čertíky na zeď žádná zima nebude!!!!!! :-D :-D :-D
Profilova fotka
Holky, mě už to plánování zmáhá. Mám pocit, že nic nemůže dopadnout... Asi přechodná depka :-D
Článek se načítá
Profilova fotka
axi z toho si nic nedělej. Depku z toho mívám každou chvilku, když to není oznámení a prstýnky - co už je naštěstí vyřešený, tak je to počasí, doplňky, podprda (nemůžu sehnat tu pravou), figurky na dort, dekorace a taky lidi - kdo se tam opije, tak aby nebylo ostuda atd....... a taky jestli vyjdou zpěváci v kostele, tak jak bych chtěla. Je toho vážně moc, ale za pár měsíců to bude za náma a budeme na to krásně vzpomínat, uvidíš ;-) kouzlo: a co konkrétně budete v Ikei nakupovat? že bych se tam taky porozhlídla, ale nenapadá mě, co tam tak můžou mít na svatbu, nějakou tu dekoračku? :-N
Profilova fotka
Jo, tak to mě taky šíleně děsí, kdo se opije a tak... a mám žhavé kandidáty!!!!!!!!!!!!!!!!! 8-( :-| ;-(
Profilova fotka
V sobotu mám schůzku s květinovou designérkou -kamarádkou. Je úžasná! Zatím jsme so domluvily na baričkách - bílá jako dominantní a růžová a lila :-). Asi růžičky a tulipány, ty já miluju :-)
Profilova fotka
No to já mám kandidátů a taky kamoška, když se opije, tak vyvádí a pije mooooc ráda. Je to časovaná bomba, takže nevim, nevim, jak to s ňou dopadne, ale snad se bude aspoň trochu ovládat. Ale mám ju moc ráda, tak jsem ju prostě pozvala, takže snad to bude aspoň přijatelny, jelikož jsem ju na to upozornila :-| Já už se rozhodla pro oranžovou a budou to růžičky - ty miluju. Jenom přemýšlím, jestli do toho dát taky něco bílýho - jako třeba frézie a nebo to nechat jen oranžový. A taky nevím, jestli si nechat uvázat kulatou nebo takovou trošičku převislou - ach jo. Momentálně mě chytá depka z doplňků :-( koupila jsem si štrasovou korunku, protože tu jsem chtěla vždycky a tak jsem si šla za svým jako vždy, že. A mám bižuterku (co jsem si koupila před korunkou) a to jsou jakoby kytičky kolem krku a k tomu visací naušničky. Jenže pořád tak nějak přemýšlím, že k ty korunce (jeliko že do špičky) by se víc hodila bižuterka směrem do špičky do dekoltu a ne kytičky kolem krku :-o ach jo já se z toho zblázním a ještě bych chtěla něco do drdolu třeba vlásenky se štrasem, ale všude jsem viděla jenom ty kytky, ale to nejde k té korunce. pomooooooc..... vidíš, je nás v tom víc :-S
Profilova fotka
No ale zase jsem zapomněla na další věc - že kytičky mám na šatech, jdou mně jakoby 2 řadama dolů a tam do stracena a taky na vlečce, tak já už nevím. to jsou problémy 8-(
Profilova fotka
Popelko, tak zkus najít nějakou korunku s kytičkama... Tahle tvoje je moc hezká, ale když se nehodí... a navíc ji určitě prodáš :-). Já si nechala dělat korunku na míru u harman-art. A jsem mooooooc spokojená
Profilova fotka
Popelko chtěla bych vázičky a bambusy. Ty já upotřebím. A určitě tam ještě něco najdu. Pak to hodím do alba tak uvidíš jestli tě něco bude inspirovat. Já jsem si zvolila smetanovou a světle lososovou tak uvidíme jak to dopadne. Já jsem se rozhodla, že když mě něco strašně moc břinkne do očí tak to vemu jak nad tím začnu přemýšlet tak je to špatý. Nějvětší starosti mám se šatama. Pořád mě hlodá v hlavě jestli tyhle a ještě když vidím u jiých holek ty co bych já chtěla tak mě to přivádí k šílenctví. :-( :-( :-x
Profilova fotka
Kouzlo, mám naprosto stejné nervíky se šatičkama! Říkám si, jestli jsem vybrala dobře a jsou to fakt nervy... Ale mám strach se znovu vypravit do nějakých jiných salónů, protože pak už bych nevěděla vůbec NIC!
Profilova fotka
Taky se přidávám:-)my chystáme svatbu na 16.6. v Kadani:-)už máme některé věci zařízené,ale něco stále ještě chybí :-(
Profilova fotka
Ahojky holky.ted se sem moc nedostavam tak jsem vas aspon prisla pozdravit Eviczka vitej ;-)
Profilova fotka
Ahojky Eviczko, vítej mezi čerbnovkami!
Profilova fotka
Ahoj holky,díky za přivítání...během dneška se pokusím zhotovit své album příprav,tak se pak můžete taky mrknout:-)jo a jinak jsem z Kadaně:-)
Profilova fotka
Super! Těším se na tvoje albíčko :-) Už máš šaty? My si tady akorát stěžujeme, jak nás trápí pochybnosti, jestli jsou ty vybrané jsou ty pravé :-p . Tak doufám, že tohle tě netrápí :-)
Profilova fotka
Tak já konečně frčím z práce! Uf uf uf. Dneska jsem tady od půl osmé a sotva dýchám... Páááá
Profilova fotka
Album už je na světě,tak se můžete kouknout:-)Abych pravdu řekla,tak mám taky někdy pochybnosti,zda jsem šatičky vybrala správně:-))asi jsme na tom všechny stejně...Axi chtěla jsem se podívat naoplátku na tvé album,ale žádné jsem nenašla:-(
Profilova fotka
Ahojky evi máš krásné šaty. Taky jsem takové podobné zkoušela, ale bohužel. Já už budu muset přestat koukat na jiné šaty jinak se z toho zblázním. V dubnu si půjdu moje šaty ještě jednou vyzkoušet a koupím si předtím ten korzet a pak se uvidí jestli budu spokojená. Tyyyyyyyyyyyy šaty :-S :-( ]-(
Profilova fotka
Máš pravdu...taky musím přestat koukat na šaty,prtoože jsem pak z toho celá nervozní:-)ale to jsme asi mi ženské:-)pořád si s něčím nejsme jisté :-) kdypak máte svatbu?
Profilova fotka
23.6 na Manětínském zámku. A co už máš zařízeno????? ;-) :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?