Svatba v červnu 2007

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, zdravím všechny, co plánují svatbu na červen 2007 :-)! Jste tu některá?
Profilova fotka
Jo, holky, tak myslíte, že mám jít do těch šatiček, které ám v albu? Ach jo, šatů jsou miliony... =-)
Ahojky nevěsty. Máme termín 9.6.2007, takže sem zapadám ;-) axi: ty šatičky jsou moc hezký. Ale především záleží na tom, jak se v nich cítíš. Zkoušela jsem si šaty jenom v jednom salónu u nás v Ústí a hned druhý jsem si vybrala. Kdybych šla ještě do těch dalších tří salónů, tak by mě asi vezli nohama napřed. :-D
Profilova fotka
Aljo, tak vítej mezi nevěstami štěbetalkami, protže tady se furt kecá :-)! Já se v nich cítím báječně jako princezna. Ale jak už jsem psala, pořád vidím nové a nové šaty, hodně holek zakládá fóra, poraďte, které šaty vybrat a já začínám tápat, jestli jsem to nějak "nezvrtala", když jsem byla taky jen v jednom salonu! Jak mi říká můj skoromuž, kdyby nebylo beremese, byl by doma takový kliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiid :-) :-) :-) :-)
Profilova fotka
Ahojky je tu nekdo?
Profilova fotka
Holky, jste tady?????
Profilova fotka
ja tu jsem ale jsem v praci a akorat jdu balit veci
Profilova fotka
Dobré ráno holky, konečně pátek - jupíííííííííííííííííííííííííííííííííí! axi: ty šatičky jsou krásný, já osobně jsem teda pro čistě bílou, ale jinak jsou fakt krásný, vážně jako princezna. Mimochodem moje první slova, když jsem si oblíkla svoje první zkoušené svatební šatky (ty to nakonec i vyhrály), tak byly: jééé já su krásná jako princezna :-D šaty jsem si zkoušela jenom dvoje a už jsem nevěděla, který, takže víc jsem jich na sebe nedávala. Čím víc, tím hůř |-| a taky už žádný na netu nehledám a nedívám se, protože už mám vybráno a pro mě jsou to ty nejkrásnější šatky na světě. Jo a taky mám vlečku ;-) Ahoj aljo - vítám tě mezi červnovými nevěstami 8-)
Profilova fotka
Ahojky popelko uz jsi sehnala zavoj?
Profilova fotka
Dobré dopoledne holky :-) Jak je dneska? Já trpím v práci jak pes. Mám totiž migrénu a jelikož zastupuju nemocnou kolegyni, tak nemůžu ani odejít domů. :-(
Profilova fotka
Ahojky Radus Ja se teprve do prace chystam a vubec se mi nechce.dneska uz pracojum na novem pracovisti a tam nam odrizli net fakt super,vubec se tam netesim :-(
Profilova fotka
Tak to je fakt blbi, ze vam odrizli net. :-| A navic musis nosit nejakou tu uniformu, ne? Myslim, zes to nekde psala... Máš to aspoň blíž domů?
Profilova fotka
domu to bliz nemam tam jak jsem delala ted tak jsem jezdila autem a sem nemuzu neni kde parkovat.jo uniformu musim mit bohuzel taky.tak a ani vecer nemuzem zdrhnout driv,takze poctive do 22,30 a pak se potahnu tramvaji s tema bezdomacema to bude romantika
Článek se načítá
Profilova fotka
no tak to sis "polepšila"
Profilova fotka
jo uzasne,radeji bych zustala tam kde jsme byli ted
Profilova fotka
Ahoj niikkyy, ne závoj ještě nemám :-( ale chystám se na svatební veletrh do Brna, takže uvidíme, třeba tam, jinak nevím. Ale už máme objednaný oznámení - bude to s tou holčičkou a chlapečkem a do 10 dní by mělo být doma ;-) jinak tu práci ti vůbec nezávidím, my jdem dneska večer na ples, tak doufám, že aspoň vyhrajem něco v tombole. Hodilo by se něco do nové domácnosti :-D
Profilova fotka
ja ho sehnala na veletrhu takze urco tam nejaky sezenes,ja mam takoy dvouvrstvy dole olemovany mam jen kousicek v albu a jsem s nim spokojena mam dlouhy asi jen 50 cm jo tak budu drzet palecky at neco vyhrajete ;-) jinak tu praci si taky nezavidim,tak si aspon doma budu muset poradne uzivat internet a vas ;-)
Profilova fotka
Popelko, svatební veletrh v Brně je tento víkend? A kde, prosím, prosím?
Profilova fotka
Ahojky Axi je to hotel Voronez 24 a 25 brezna aspon myslim ;-)
Profilova fotka
Radus: zkus mast na migrény, myslím že se jmenuje Migrenal, je v takové malé tubě a má ji asi každá lékárna. Mě docela dost pomáhá, ne že by mi migrénu vyléčila úplně (mívám ji naštěstí jen 1.den menstruace) ale hodně to zmírní.
Profilova fotka
to ja na migreny trpim hodne dostala jsem od doktorky primo na to prasky a zabiraji hned ale to je jen na predpis Jinak Verus ahoj :-)
Profilova fotka
Ahoj, pardon že jsem nepozdravila, přispívám do různých žánrů diskuzí, že ani nevím kde jsem se s holkama přivítala a kde ne....
Profilova fotka
nevadi ;-) tak ja jdu papat a jedu do prace tak papa
Profilova fotka
hm tak já jsem boj s migrénou vzdala. Doktoři nepomohli, léky (ať už na předpis nebo volně prodejný)nezabírají...navíc ji mám cca 2 - 3 x týdně (i když někdy mám fakt štěstí a třeba i 10 dní je klid), takže prášky tak často brát nemůžu. Mám různý vitamíny, mastičky, olejíčky...ale teď bych potřebovala spíš jít domů a lehnout si. :-(
Profilova fotka
Radus, tak to je mi tě líto. Mě stačí ta migréna 1x za měsíc a jsem z ní úplně hotová. 2-3x týdně bych asi nezvládla. Nemůžeš to mít třeba po nějakém jídle. Mě cca. před rokem brala docela často 2-7x do měsíce a zjistila jsem, že je to vždy po jídle s česnekem. No a pak jsme se dozvěděla že můžu mít kandidózu (přemnožené kvasiny v celém těle) a když jsem si přečetla příznaky, tak v 80% jsem se našla. No a česnek vlastně zabíjí ty kvasinky, ale oni jak umírají tak zasajrajtují celé tělo nějakými splodinami (laicky řečeno) a z toho mi pak bylo zle a byly to i ty migrény. Takže jsem se začala léčit a jako pomocníka při odplavování těch "mrtvol" :-) beru tablety z vilcacory a je mi už fajn. Ale první 3 týdny jsem byla děsně unavená a furt mě bolala hlava. Ježiš to jsem se rozepsala.....
Profilova fotka
axi: promiň nebyla jsem na netu, jojo veletrh v Brně je 24.-25. března v hotelu Voroněž a myslím, že od 10-18.hod. je to až za měsíc - já to snad nevydržím :-D jo snad tam s tím závojem uspěju a taky bych se chtěla nechat namalovat, pokud tam nebude moc velikej nával :-S
Profilova fotka
zkoušela jsem sledovat všechno a po jídle mi nic není. Naopak, když nejím, tak se spustí, takže nějaký diety jdou mimo mě :-) ) Takže jediný čemu se vyhýbám je červený víno. Já bych se ráda dostala na nějaký vyšetření, ale když mi neuroložka po poklepání na kolínko řekla že je vše v pořádku a že má malý rozpočet, který potřebuje pro potřebnější, jako jsou třeba epileptici. Takže mi nepřímo řekla ať neotravuju když mi nic není. ]-( Jo a napsala mi jedny prášky, který se smí brát max. 2x měsíčně, což mi ale předem neřekla a prý až dojdou, tak ať si příjdu pro další. V krabičce bylo 6 tablet, tak jsem tam asi po 3 týdnech šla a dostala jsem takovýho sprďáka, že to takhle nejde, že se to tak často nesmí brát. No tak proč mi je dává, když ví, že mi 2x měsíčně nestačí...no nic už k ní nechodím a nic neřeším. :-|
Profilova fotka
Raduš, asi budeš muset zkusit mímo :-) Moje mamka měla tak děsný migrény, že až zvracela a přešlo to, když jsem se jí narodila. Teta úplně stejně
Profilova fotka
axi taky jsem to slyšela, na druhou stranu znám případy, kdy se po dítěti migrény ještě zhoršili, takže si asi člověk nevybere. Navíc mám právě hrůzu z toho, že v těhotenství nebudu moct brát žádný prášky, takže to asi umřu :-N Taky jsem doma prohlásila, že dokud se to nespraví, tak mimčo nebude. Ale to by asi nebylo nikdy. Ale miláček o mě opravdu pěkně pečuje, kupuje mi vytamínky - ginko, B, hořčík...dává mi obkládky, pořád mě masíruje. x-) Tak snad budu patřit k tý skupině, co po mimču nemají po migréně ani památky. :-) Ale co by mě fakt naštvalo, kdyby mě to chytlo ve vatební den... :-p
Profilova fotka
samo že ve svatební :-D :-D
Profilova fotka
no, to ti budu držet oěsti, aby tě to nechytlo! Já mám migrišky taky, ale asi ne tak silný - ale je fakt, že nesnesu hluk, světlo a nic :-p . Jen ibáč :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?