Svatba v červnu 2007

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, zdravím všechny, co plánují svatbu na červen 2007 :-)! Jste tu některá?
Profilova fotka
no lae bydlet v nejakem hruznem stavu bytu nechci,ale ta rekonstrukce bude treba jen na mesic tak bychom tahli 2 najmy no :-( chci jit proste do hozoveho v tomhle jsem zhyckana
Profilova fotka
Nebo tak. Uvidíš jak to bude vypadat. Nebudem dělat závěry. Třeba to bude stašný a třba super. A kdy se tam jdete podívat? A proč jde ten kluk pryč vám říkal???
Profilova fotka
no ja bych to tady nemela ventilovat nikdy nevis kdo tu je ;-)
Profilova fotka
kouzlo IP
Profilova fotka
snad bude tomas je s nim za dobre
Profilova fotka
Joooooooo to bude ok ;-) ;-) ;-) :-) Tak držím palečky!!!! Já budu mít takové starosti až budem vybírat to auto. Bude, nebude, tohle nebo tohle jééééééé ať už to je za náma a čekáme ty minina coooooooooo :-D :-D :-D :-D :-D
Profilova fotka
jo to urcite uz bych chtela i¨mit vse zarizene a mit brucho a byt doma :-D auto nastesti mame jeste par splatek a je moje teda nase :-D
Profilova fotka
Kdyby jsme žili v Čechách tak by nám to naše jetě nějakou dobu vydrželo, ale potřebujem větší letadlo. Tak já se dnes loučím jdu se naložit do vany, protože jsem nějaká zmrzlá. Tak držím palce a až budeš vědět jak to vypadá s bytem tak to určitě napiš papapapapa :-D
Profilova fotka
jo urcite pisnu,dekuju,tak pa a dobrou x-)
Profilova fotka
Ahoj holky, tak včera byl důležitý den, i když se to vůbec nezdálo. Navrhla jsem svému milému, že bysme se mohli jet jen tak podívat na prstýnky, moc se mu nechtělo, ale říkala jsem si - co doma? =-) tak jsme vyrazili do známého zlatnictví. Přijedem tam, pan zlatník před nás vytáhl 6 velkých plat se snubníma prstýnkama a my hodinu vybírali. Nejdřív se rozhodovali mezi 4 a postupně zúžovali výběr. bylo fakt strašně těžký si z tolika prstýnků vybrat a to nám nabízel ještě katalogy x-) no já jsem je zkoušela a nějak podvědomě jsem si pořád ten jeden nechávala na ruce a nesundala ho a mezitím zkoušela jiný prstýnky,....a pak jsme se rozhodli (byl to ten co byl celou dobu na ruce), zamluvili je, nadiktovali vyrytí, zaplatili zálohu,.... a už se na nich bude pracovat :-D nejhorší je, že jak su nerozhodný typ, tak jsme přijeli dom a já pořád přemýšlela, jestli je to ten pravej, jestli jsme si neměli vybrat ten druhej nebo tak........miláček už ze mě byl na mrtvicu, ale copak mám být klidná, když jich tam měli tolik. No a dneska ráno jsem sedla na net a hned ho našla a přesvědčila se, že je prostě krásnej, tak kdyžtak se mrknite do alba ;-) ale tam působí hodně široce, my máme trošičku užsí
Profilova fotka
popellko tak GRATULUJU :-D x-) niikkyy tobě taky gratuluju - k bytečku. Snad to vyjde. A ze stěhování před svatbou si nic nedělej. Nás to taky čeká. A to byt teprve sháníme, ale potřebujeme ho co nejdřív. No to je jedno. Každopádně na svatbu už snad vše máme, pak už jen pár telefonátů a návštěva restaurace... x-) No a pak jen dva až tři dny před vyzvednout objednané a odvézt něco odněkud někam. :-D Takže to stěhování bude v pohodě, chceme si udělat nový podlahy, kuchyň, možná koupelnu...ale těším se na to. 8-) A vůbec mi nevadí, že to bude před svatbou. :-)
Profilova fotka
Ahojte holkyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy. Popelko já ti tak závidí, že už je máš objednaný. Taky se nemůžu dočkat až je budem mít alespoň objednané. Jsou kráné. I ty vaše radus. Stěhování vám tedy vůbec nezávidím, protože jsme se za poslední 2 roky 2x stěhovali a mám toho až po krk. Tak doufám, že se tento a minimálně ještě 2 roky stěhování vyhnem. :-D :-D A jak je v robotě ženský????
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahojky popellko ;-) Tak moc gratuluji k prstynkum,je krasny neboj,urcite jsis vybrala dobre.A jaky jsem si nechali udelat,Nakonec ty brousene nebo ses zalekla nesi diskuze a mas hladky? Ahojky radus.Neni k cemu gratulovat bytecek na 99 procent nebude :-(
Profilova fotka
Ahoj Niky jak to, že nebude?????????? :-o :-o
Profilova fotka
asi nam ho nedaj protoe tomas ma do konce 1 rok a pak chce odejit abychom meli rentu a oni nam ho nechhcou dat protoze vi ze uz bude mit 10 let odslouzino a pujde do ksa a za rok by nam ho sebrali,je to postaveny na hlavu
Profilova fotka
niikkyy tak to je škoda, i kdyby se musel upravit, tak za tu cenu by byl super. Mě to příjde taky postavený na hlavu. Co kdyby chtěl zůstat? Přece nemá napsaný na čele, že odejde? A i kdyby se teda chtěli nějak pojistit, tak by mohli dát do smlouvy, že musí zůstat u policie třeba ještě 3 roky. To by se dalo vydržet. :-S
Profilova fotka
Kouzlo no v rachotě nic moc, ale ve 12 půjdu na oběd a pak už to uteče. :-p
Profilova fotka
Radus ale on chce odejit,po odslouzenych 10 letech ma narok na mesicni rentu od statu do konce zivota a jeste odchodne a u policie to jde pekne k nule sebrali jim penize tak by byl blazen kdyby neodesel,ach jo :-(
Profilova fotka
Niky nevěš hlavu. Vše špatné je pro něco dobré. Čeká na vás někde bejvák jako blázen a ještě jednou budeš ráda, že to nevyšlo. ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) nebuj ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) Já jsem udělala myšakovi oběd a asi se půjdu podívat do města a udělat si nějakou radost :-D :-D 8-) 8-)
Profilova fotka
Ja taky varim a draha polovicka chrape.prisel z prace. Asi jo asi mas pravdu,ale ja si vzdycky pro neco nadchnu a pak vesim hlavu ze to nevyslo
Profilova fotka
OOOoooooo díky za gratulace holky, niikkyy je takový, jak to vidíš na obrázku, ale myslím, že by to mělo být v pohodě ;-) škoda, že vám to s bytečkem nevyšlo. My se budem s přítelem stěhovat do bytečku buď měsíc před svatbou nebo nějak kolem toho, ale abych pravdu řekla vůbec se tam netěším. Je to 2+1 bez balkónu :-( ve 3.poschodí bez výtahu,....a do budoucna chceme domeček. Tam zůstat nechcem, jelikož já bych chtěla 2 děti určitě, kdyby to šlo, tak klidně 3 a do takovyho bytečku by se to všechno těžko vešlo. A já miluju takový ty posezení na zahrádkách pěkně v létě pod slunečníkem, takže to vidím tak, že stejně budu věčně nalezlá u tchýně :-N jelikož ti mají posezení a hned pod tím teče řeka, takže je to nádherný. A taky se v létě strašně ráda opaluju ( i když bych neměla se svou pokožkou) a vydržím venku ležet od rána 9.hodin třeba do večera do 9.hodit - i když to sluníčko už ani nesvítí :-D prostě su venkovní typ a v bytě umřu........ach jo. a ještě ke všemu si miláčkovi rodiče letos chcou koupit bazén - áááá :-o takže na byt se netěším, ale doufám, že se brzo naskytne domeček a bude to OK. Holky chtěla bych vědět váš názor co se vám líbí víc (na oznámení): Oznamují všemu světu, jednu prostou krásnou větu: "Budeme se brát", dne 16. června 2007 ..... atd. a nebo Příbuzným a známým svým, tajemství své prozradím, že 16. červen 2007 bude naším dnem svatebním. Kostel ....... atd.
Profilova fotka
popelko to druhy ;-)
Profilova fotka
niky já taky vždy ze všeho nadšená a pak,když to neklapne tak jsem smutná. Ale pak si vzpomenu na jedno přísloví co mi moc pomáhá. Vždy, když se ti zavřou jedny dveře do života automaticky se ti otvírají jinde jiné, ale my je často navidíme, protože se neustále ohlížíme za těma zavřenýma!!!!!!!!! Tak koukat dopředu ;-) ;-) ;-) ;-) Popelko přiznám se, že já moc na tyhle verše nejsem, ale nejlepší varianta, alespoň pro mě je ta 1 vrze Oznamují všemu světu....... ;-) ;-) ;-) Jinak jsem taky venkovní, ale musí být krásně. V bytě co teď bydlíme máme balkóny 2, ale klidně bych je vyměnila za kus zahrádky jůůůůůůůůů. No a bazénej pohodičkaaaaaaaaaaaa 8-) 8-) 8-) 8-) :-D :-D :-D
Profilova fotka
jo jo niikkyy, to chápu, u policie to jde ..., tak každý odchází dokud to jde a dokud je nějaká jistota. Za chvíli seberou i tu rentu. :-S Popellko to druhý je dobrý. Teda pokud je to ještě trošku tajemstvím ;-) aby ten verš měl smysl. Ale jinak je ten druhý moc pěkný. :-)
Profilova fotka
Hmmm tak já nevařím, ale tvrdnu v práci. Ale večer přijedou naši, tak budu dělat medvědí řízky na balkánský způsob. To je název co? Tak jsem si ho vymyslela. x-) My bychom taky chtěli baráček, stačil by malý, tak 4+1, k tomu pěkná zahrádka, bazének, to by bylo. Nejlépe si ho postavit sami, ale když ty pozemky jsou tak drahý. :-(
Profilova fotka
radus jde to tam z kopce a ty renty chtej stahnout proto chce odejit za vcasu aby ji mel prece jim nenechame 6tis mesicne za to muzu platit hypoteku prece ne? ;-) a jeste odchodne,to jim taky nenechame,nic jim nenechame kdyz oni nejsou schopny ti po 9 letech co tam ma zadost o byt a nedali mu ji ani slevu ne dovcu nic,vsechno si berou ty nahore a nebo ty tak zvany vlezdoprdelky :-D
Profilova fotka
Ondra má bratrance u policie, dělá ve věznici...takže vím jaký to je a jak to je k čertu.
Profilova fotka
takze vis o cem mluvim co?ani se mu nedivim ze chce pryc
Profilova fotka
díky za názory ;-) jojo, když je teploučko a krásně, tak se ze mě stává bezdomovec :-D ale jen tak napůl, samozřejmě na záchod a do ledničky chodím :-D co já bych dala aspoń za jeden maličkej balkónek? takhle když bude v létě svítit sluníčko,....tak nevím co bych tam dělala mezi 4 stěnama. No nic bazén u miláčkových rodičů to jistí a jelikož s nima vycházím dobře, budu tam snad pečená-vařená. nám by stačil ještě menší domeček, třeba 3+1 s malou zahrádkou, třeba jen na to posezení niikkyy: to tak chodí všude :-S
Profilova fotka
Ahojky holky! Dneska jsem měla v práci honičku, tak jsem sem nakoukla až teď... S bytečkem si nikky nic nedělej - my jsme taky museli odložit všechno na hodně dlouho někam dopředu. Chceme stavet domeček, ale korunky teď jdou do fimy a domeček je v nedohlednu, takže budeme bydlet u "skoromanžových" rodičů... Dost se toho bojím, ale máme vlastní byteček se vším všudy 4+kk, balkónek a oni jsou pořád pryč - takže často i prázdný bazén se zahradou... Na přžití to docela jde :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?