Svatba v červnu 2007

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, zdravím všechny, co plánují svatbu na červen 2007 :-)! Jste tu některá?
Profilova fotka
Tak mi nešlo vložit obrázek do albíčka, zkusím sem hodit aspoň link... Přesně obrázek prstýnku nejde uložit. jen kdybyste chtěla některá kouknout, tak je to tahle adresa: http://www.brosch.cz/main.php?lang=cz dejte oddíl - Prsteny s kamenem a tady na třetí stránce v levém sloupci, uprostřed :-) Prstýnek se dvěma čárkami a dvěma kamínky... Uf Uf je to fakt složité
Profilova fotka
axi: tobě ten zabroušený nedělá dobrotu? Ach jo, já bych chtěla prstýnek, který bych nesundávala vůbec, tak teda nevím, jak to dopadně. Ještě ke všemu kde jsme byli včera ve zlatnictví, tak nám k tomu pán nic bližšího neřekl, takže nevím :-( ono je zlato měkký prý jak žlutý, tak bílý a nejvíc je to 24karátový
Profilova fotka
Axi já bych mu věřila. Je to zlatník a tak ví o čem mluví. Já už jsem taky přemýšlela o prstýnkách z oceli, ale přítel moc nadšený nebyl takže to bude zlato. Popelko jestli ho bude budoucí manžel nosit i v práci tak to chce opravdu vybrat něco co nebude tak podléhat šoupání. Ten můj už mě upozornil, že ho bude nosit jen když někam půjdem nebo po zápase. Když každý trénuje 2x za den tak by ho prý akorát něde nechal. Takže nemám strach, že ho zničí. Jinak to oznámení už v dubnu, ale my jsme časově omezený. Jinak se to rozesílá tak 1 až 2 měsíce před svatbou. Ale zase si myslím, že je to jedno jak si to kdo udělá ;-) ;-) Holky nemáte někdo zkušenost s nástřikem opálení a prodlužováním řas????
Profilova fotka
Kouzlo, na nástřik jdu koncem dubna :-) nechám si i obličej, ale o dost světlejší. Mám na pleti docela flíčky a lupínka - na pažích a ten nástřik to skryje. Takže snad to bude OK, pak zajdu ještě tak dvakrát a těsně tak dva dny před svatbou. Holky, oznamko, tak 6 týdnů před svatbou, stejně to už většinou všichni vědí :-)
Profilova fotka
Nástřik opálení? někde tady to téma bylo, ale to už je dýl co jsem na něj narazila. Jinak já jsem včera začla chodit do solárka, zítra si koupím permanentku a budu v tom pokračovat do konce března aspoň a pak už doufám bude opalovat sluníčko x-) já už jsem se opalovala v nedělu, ale to není ono, je zima a dá se to jen na obličeju, ale v dubnu to snad bude lepší. axi: mají tam krásný prstýnky ;-)
Profilova fotka
Já chodím na slárko pořád, takže jsem celoročně snědá, ale moje svědkyně (zatíčko) mě objednala 2 dny před svatbou na ten nástřik. Pořád říká jak je to krásný a že to vypadá jako když jsi právě přijela od moře. Solárko opaluje takovou drobet jinou barvou než sluníčko :-N . Přemýšlím, že to ještě před svatbou radši zkusím, abych pak třeba nebyla flekatá. Nedělá to fleky že ne????
Profilova fotka
No vidíš, tak to je paráda, já doufám, že za chvilu už nebudu taková bledulka. Chodím tak každej rok v zimě a moc mně to pomáhá i na pokožku, jelikož jsem atopik a alergická na zimu - mrazíky atd. Fleky nevím, ale radši bych to taky zkusila před svatbou. Já bych si zase chtěla nechat voskem depilovat nohy, ale su takovej bolestýnek, že nevim nevim :-N no nic, dneska už valim domů papa
Profilova fotka
Právě že by vůbec neměly být žádné fleky a ta pleť je taková heboučká, ani na pleť nemusíš dávat žádbý veliký make-up... Já se těším, že budu bez flíčků, ale radši půjdu ještě v tom dubnu, tady to stojí pár korun 300,- až 400,-
Profilova fotka
Tak popelko papa taky budu muse na chvilku odejít. Dneska je venku nádherně a jak svítí sluníčko 8-) tak ten náš hafan pořád otravuje, že chce jít ven. Tak musím papapapapapapapa ;-)
Profilova fotka
Ahojky tak jsem zase v praci :-( Tak kdopak tu je?
Profilova fotka
popellko, důvody proč bych do toho prstýnku nešla už tu vesměs zazněly - chci ho nosit pořád, stejně tak Ondra. My jsme chtěli kombinaci bílého a žlutého zlata, lesklé, oba bez kamínků, původně 18 karátů, ale protože to je měkký zlato, tak 14. Chtěli jsme jednoduchý, bez složitých vzorků - no a máme takový jaký máme x-)
Profilova fotka
niikkyy no přece já. :-D :-D :-D
Článek se načítá
Profilova fotka
popellko, ale opravdu si vyber podle toho, co se líbí tobě. Ty musíš být spokojená. x-)
Profilova fotka
radus tebe jsem tu dlouho nepotkala.koukam ze se tady zase resi porad prstynky :-D
Profilova fotka
byla jsem tu včera dnes a zítra... :-D Popellka se ptala stánku před, proč bych si ty její nevybrala, no ;-) Něco nového? Kdy dorazí prstýnky?
Profilova fotka
ja vim delala jsem si srandu :-D
Profilova fotka
Halooooooooooooooooooooo je tady někdooooooooooo? =-) :-.
Profilova fotka
jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Profilova fotka
Já takyyyyyyyyyyyyyyyyyyy
Profilova fotka
ahojjjjjjjjjjjjjjjjjjjj Salyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy
Profilova fotka
Jéééééééééééééééééééé váááááááááááááás jééééééééé tadyyyyyyyyyyyyyyyyyyy :-D :-D :-D :-D Tak povídejte co je nového????????????
Profilova fotka
praveeeeeeeeeeee jsemmmmmmmmm seeeeeee dovedelaaaaaaaaaa zeeeeeeeee moznaaaaaaaaaaa budemeeeeeeeee mitttttttttttttttt bytecekkkkkkkkkkkkkkkkk,,,,,,,,,,aleeeeeeee nechciiiiiiiiiiiiiiii toooooooooooo zakriknoutttttttttttttttttttt
Profilova fotka
Supééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééér :-D :-D :-D :-D čoveče to šlo rychle. Nedavno jsi psala, že až po svatbě a hle je to tady. Tak držím palečky. A už jsi ho viděla??????
Profilova fotka
ne jeste ne dneska mi to milacek volal ze nam ho nabid jeho kolega chce ho pusti je to 3+1 policejni za 7 tis mesicne a pak za rok k odkoupeni za necely milion snad to vyjde,to bych skakala radosti a to by mohlo byt mimco drive :-D stejne mam strach ze to nevijde ze bude osklivy :-(
Profilova fotka
To je skoro zadarmo. Nebuj a kdyby tak vše se dá zrekonstruovat a za takovou cenu. To budu moc držet palce, protože to by byla bomba!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Profilova fotka
to by teda byla musim doufat ze by to slo nejak zrekonstruovat,jezisi ja bych byla tak stastna
Profilova fotka
akorat mam strach aby to vsechno slo na nas prepsat je to slozitejsi kdyz je to sluzebni byt a jeste ted pred svatbou se stehovat a delat byt?ty brdo to by byl zahul
Profilova fotka
To ti věřím. To by byl svatební dar ;-) ;-) ;-) ;-) Uvidíš třeba to klapne až po svatbě a budete mít čas vše vyřídit.
Profilova fotka
to ne ten kluk to potrebuje predat co nejdriv
Profilova fotka
A tak to jo. Tak se přestěhujete užijete si svatbu a pak se dáte do rekonstrukce nééééééé :-) :-) :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?