Svatba v červnu 2007

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, zdravím všechny, co plánují svatbu na červen 2007 :-)! Jste tu některá?
Profilova fotka
Ahojky tak uz jsem v praci. Dopoledne jsem psala z domova,doma me zlobi internet
Profilova fotka
Jo tak dílo se povedlo a teď Bůh mě ochraňuj před ním :-S :-S :-D :-D Já už ho miláčkovi slibovala strašně dlouho, ale moc se mi do něj nechtělo, protože ho vždy doslova žeru než ho udolám. Ale už to nešlo a dnes jsem ho musela udělat :-D :-D :-D Holky musím s tím našim hafanem ven, ale až přijdu tak se zase přihlásím. Zatím pa a moc se nedřete ;-) ;-) ať si mám s kým psát. :-D :-D
Profilova fotka
kouzlo nebuj cekam na tebe ;-)
Profilova fotka
Holky, dala jsem na pár minutek do alba svoje šatičky, tak na ně jukněte - večer to vymažu, ať nikdo nekouká :-) :-D
Profilova fotka
juu Axi jsou moc krasny,uz vis jaky uces k tomu??
Profilova fotka
Díky, niky :-) Jsi zlatíčko! Právě jsem pořád měla namyšlený výčes, ale asi si nechám rozpuštěné vlasy nebo polorozpuštěné. Už k nim mám i bižu z křišťálu s černými kamínky - na šatkách jou křišťálky swarovski :-N . Právě jsem se do šatek zamilovala, jen teď koukám tady na všechny ty alby, kde se holky ptají, co jim sluší a pořád vidím spoustu nových a krásných, úžasných šatiček, tak jsem se začala v noci budit, jestli jsou to ty pravý :-) a jestli mi sluší. Snad jo ;-) .
Profilova fotka
Tak já to pro dnešek balím! Konečně :-) Paaa
Profilova fotka
tak papa a nebud se jsou nadherny ;-)
Profilova fotka
Ahojky tak jsem tady. Dneska byl náš pes oravbu na pěst. Lítal jako blázen. No jeho oblíbené 300 z místa 8-( :-D Axi máš opravdu krásné šatičky. Máš taky dlouhou vlačku co? Já jí mám taky myslím, že až půjdu tím zámkem tak půjdu já pak dlouho dlouho vlečka a potom ostatní :-D :-D Mám stejný problém Axi taky mě pořád hlodá to, že bych možná našla lepší. Až pojedu v dubnu do Čech tak si je pojedu ještě jednou zkusit a ubezpečit se. Já budu mít na 100 polorozpuštěné vlasy, protože mi nesluší vyčesané nahoru, nebo alespoň já si to myslím a necítím se v tom. A co ty niky už víš účes????
Profilova fotka
no ja bych chtela polorozpustene.neco jako stahnout to nejak hezky do falesneho jakoby culiku a nad to pichnout zavoj,ja mam totiz strasne jemne a elektricke vlasy a mit drdol,tak mi to vubec nebude drzet a budu to mit priplacle jak kr...Drdol jsem mela na plese a katastrofa natocila mi to super kundrlinky rozcesala ze to zacne davat do drdolu a vlasy po rozcesanii byli v puvodnim stavu,takze uplne rovne
Profilova fotka
Tak to já mám vlasy docela v pohodě, ale na účes co chci je nemám tak dlouhé. Takže musíme něco vymyslet s mojí kadeřničkou (svědkyní), aby to vypadalo jak má. Buď příčes nebo mi je falešně prodlouží jen na ten svatební den. Je šikovná tak ať si na mě vyhraje. Závoj mít nebudu, nějak jsem se v něm necítila, ale na některých nevěstách vypadá tak krásně, že bych ho taky chtěla. Ale mě fakt nesluší. Prostě vlasy musí vypadat tak perfektně, aby nevadilo, že nevěsta nemá závoj :-D :-D :-D :-D :-D Jinak niky máš taky moc krásné šatičky. Já se těším až tady pak budem čučet na svatební fotky, kde budem vyšperkovaný, vymalovaný, načesaný............
Profilova fotka
jee dekuju.Padli mi hned do oka :-D tak ja taky zavoj nechtela ale pak jsem ho nakonec koupila ale bude se muset potom na vlasech nejak upravit abych nemela zavoj vsude, jo taky uz jsem zvedava az se tady budu kochat fotkana ze svatby.Ja zas tak nalicena a nasperkovana nebudu,chci to decentne nic preplacaneho,mozna se namaluju uplne stejne jako normalne,v jine barve stinu a make upu se nejak necitim dobre,jak kdybych byla umela,ale moje sestra si na me vymyslela nejake ptakoviny tak uvidim jak to dopadne,ale budu ji verit protoze je strasne sikovna
Článek se načítá
Profilova fotka
Jo to se máš, že segra tě namaluje. Taky jsem si myslela, že se namaluju sama, ale pak jsem nad tím přemýšlela a nechám to na profíkovi. Abych pak třeba nebyla flekatá a rozteklá. Přeci jen mají různé fígle a vychytávky, aby to vypadalo krásně. A hlavně si to chci užít, aby se o mě ostatní starali a já jen seděla a pohoda. Ale ještě musím nějakou kosmetičku sehnat. Mám už v pácu jednu paní tak uvidíme jaká bude. Taky si chci nechat trvalou na řasy a možná je nechat krapít prodloužit, abych nemusela mít moc namalované oči a měla je výrazné. Nemáš s tím zkušenost. Nikdy jsem to neměla.
Profilova fotka
prodlouzit to nemam zkusenost segra mi jen barvi rasy aby si je nemusela tolik malovat.mam je totiz dost dlouhe a rasenka mi to jeste zdelsuje a mam je az do oboci :-D Segra je kosmeticka vizasistka manikura pedikura proste vsechno,takze o tohle se mi postara ona a ja jin budu buzerovat jestli hezky nebo ne,i kdyz ona je schopna me zbit tak radeji budu mlcet :-D
Profilova fotka
Tak to je nevíhoda :-D :-D :-D Mě doufám kosmetička neprofackuje, když se mi to nebude zdát :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Profilova fotka
jo to ti zavidim,ona mi vzdycky kdyz se mi neco nelibi hned serve at mlcim ze tomu nerozumim :-D
Profilova fotka
:-D :-D ono to nějak dopadne, hlavně aby jsme neměli na fotkách monokly 8-)
Profilova fotka
jo to jo doufam ze ne :-D
Profilova fotka
Ahoj holky, mám takový dotaz. Konečně jsem si založila album s přípravama - tamtadádá....... :-D no a chcu se zeptat na prstýnky. niikkyy ty se v tom hodně vyznáš, prosimtě myslíš, že tem můj favorit se jednou ošoupe do hladka? to bych totiž nerada, ale známá mně říkala, že má strach, aby se z něj časem nestal nepěkný skoro hladký prstýnek, co myslíš? :-(
Ahoj, my se bereme 30.6., je to přesně 7 let a 11 měsíců co jsme spolu :-) Jak jste na tom se zařizováním? Už máte vybrané šaty? Já zatím nějak nestíhám a začínám mít obavy.... Jinak všem zúčastněným hodně štěstí a pevné nervy s přípravama. ;-)
Profilova fotka
mmarci vítej! :-) Jo jo, šaty mám vybrané a schované doma. ;-) Jinak buď klidná, ještě je dost času, určitě vše stihneš a vše budeš mít podle svých představ. popellko nemyslím, že by se z toho prstýnku stal úplně hladký. To by si pak nikdo nemohl nechat dělat prstýnek se vzorem, protože by se mu časem ošoupal. Ale určitě se za tu dobu co ho budeš nosit změní. S tím se musí počítat. :-|
Profilova fotka
Ahojky popellko ;-) Koukala jsem do tvého albíčka na ten prstýnek.Musím uznat že je krásnej,na povrchu máš takový ten drsnější povrch viď?no počítej s tím že se ti to osoupe do hladka,dá se to opravit,ale tím jak ti to pořád budou zbrušovat tak prstýnek bude pořád tenčí a tenčí Ahojky radus ;-) Ahojky Mmarci. Vítej mezi námi ;-) a neboj všecho určitě ještě stihneě bez obav.jen by to chtělo se pomalu do pomalu už pustit :-D
Profilova fotka
Jééé holky díky za rady, tak nebyl by lepší potom jenom nějakej ten obyčejnější prstýnek, co myslíte???? Jo na povrchu je to takovy drsnější ;-) ale na ruce vypadal moooooc hezky. Jinak jsem objevila, že bude v Brně svatební veletrh, tak se tam asi vydám a zkusím štěstí, třeba tam budou mít ten závoj, ne? Mmarci - neboj my toho nemáme zase tolik, akorát mám vybrané a zamluvené šatky, koupenou korunku a bižu a botky. Ženich má akorát oblek. No a samozřejmě už máme zamluvený termín v kostele, hostinu a konečně jsme se rozhodli do jaké barvy budem svatbu ladit. Jinak jestli jsi trošku pročítala diskuzi, tak momentálně řešíme a budem řešit oznámení a taky prstýnky,já musím ještě koupit punčochy, pěkný spodní prádýlko, vymyslet líčení,sehnat krabice na výslužky, stuhy na auta.......................je toho moc :-o ale co se dá dělat. Včera mně pan zlatník u zkoušení prstýnků nabízel, že mně to za 500Kč rozmluví - kdyby ho tak slyšela jeho žena :-D :-D :-D
Profilova fotka
no popellko musíš se rozhodnout sama (teda s přítelem) jaký se to líbí. Naštěstí je tak velký výběr. :-D Ale ono nic není tak horký, prstýnek nezůstane takový, bude čím dál hladší, ale ne za rok, ale postupem času... ...viď niikkyy ;-) ... ...ale pokud chceš slyšet můj názor, tak i když je prstýnek krásný, já bych do něj nešla. Tak a teď je to jen a jen na tobě (na vás), no nelehký úkol. :-)
Profilova fotka
Holky, jak vidím, tak jste všechny s přípravama o hodně dál než my. Hlavní problém u nás je, že doma se o přípravách nemůžu ani zmínit, miláček to nějak špatně nese, teda aspoň na venek se tak tváří. Šaty mám vybrané, ale ještě není na ně složená záloha, to snad zvládnu tento týden. Cukroví apod. říkala paní, že se má u ní objednat tak 2 měsíce předem, tak to mám ještě čas. Teď vymýšlím kytku a doplňky pro přítele, abych to sladila. Na výzdobu zatím vůbec nemám čas a sice tuším, jak by to mělo vypadat, ale nevím kde sehnat. Oznámení a prstýnky jsme neřešili zatím vůbec. Aspoň moje mamka nám pomáhá tím, že sehnala kontakty na možné hostiny, ale všichni to chtějí zamluvit už teď a my nemáme čas se tam ani zastavit, tak nevím. Další problém řeším s kadeřnicí, zatím žádnou nemám, nehty a líčení snad zvládne jedna slečna, ke které chodím. Výzdoba aut už trochu tuším jak bude vypadat.
Profilova fotka
radusaondra: ráda vím tvůj názor, ale nevím proč bys do něho nešla? :-( máš pravdu hoooodně nelehký úkol. ahoj broucku2, no tvou situaci ti po pravdě řečeno nezávidím, že o tom nechce tvá druhá polovička an slyšet. Víš ten můj si myslel, že to stačí řešit 2 měsíce předem :-D ale když pak viděl, že v lednu jsme zamluvili všechno tak tak, koláčky už nám paní napíct nechtěla, naštěstí jsme ju přemluvili, obvolali jsme 22 kapel, ale všechny už měli volno kromě jedné a naštěstí je na ňu chvála a znám je, tak to bude OK. Zálohu za šatky už mám zaplacenou a jak jsem psala oznámko a prstýnky řešíme - radši všechno dřív než pozdě, ale tím tě samozřejmě nechcu strašit |-| ale tu hostinu bych zamluvila co nejdřív, myslím, že je nejvyšší čas. Nebo si to aspoň obvolala a zamluvila to předběžně. já jsem z toho byla zničená už na začátku ledna a to jsme zamluvili hostinu tak tak, protože máme žádané místo :-D ale vyšlo to. kadeřnici už mám taky zamluvenou, to by zas neměl být takový problém, líčit se budu asi sama, nehty si taky nechám udělat pár dní předem.
Profilova fotka
popellko jak rika radus je to na tobe me se taky strasne libily ty nase kdyz byli zbrouseny ale nakonec jsme pristoupili na to,ze je mame leskle. Ale je to opravdu na tobe.Za rok se ti to neobrousi,ale tak za 2 mozna asi jo,me hlavne vadilo ze by na tom bylo idet kazde klepnuti a sram,jsem hrozne trdlo a vsude rukama bouram a porad neco delam,tak jsem nechtela aby to tam bylo videt ;-) Ahojky broucku2
Profilova fotka
Ahojky všechny zdravím. Promiň niky včera jsem se ani nerozloučil. Odpadla jsem ani nevím jak ;-) :-D K těm prstýnkům. Já zastavám názor, že když se ti líbí tak do toho jdi. Já sama za sebe vím, že si dávám na šperky pozor tak se nebojím, že si ho hned zničím, ale jasně, že je to na vás jak si to rozhodnete. Hlavně ať jste spokojený. Dělám to zak, že když mi něco padne do oka tak to beru jak nad tím začnu přemýšlet tak to vždy stojí za ......... Jinak taky už mám šaty i ženich (oblek), zamluvený datum na zámku, místo na slavnostní oběd, místo na raut, objednané minizákusky a paní co nám uděla náš dortík. Svatební oznámení už je také doma i nějaká ta dekorace a bižu. Až pojedem v dubnu do Čech tak jdem na ty prsteny, matriku a zaplatit zálohy na zámek a místo na raut.Taky už začneme rozdávat oznámko, protože to máme drobet složitější kvůli té vzdálenosti a pak už se dostanem domu až v červnu.
Profilova fotka
Ach jo, to je těžký. NO jasně ,já bych do toho šla taky hned, ale jsou to prstýnky na celej život - aspoň doufám :-D takže bych chtěla, aby vydržely co nejvíc a ještě ke všemu miláček pracuje manuálně, takže jemu obzvlášť :-S No vidíš kouzlo, ještě žes to připomněla. Chtěla jsem se zeptat, kdy budete rozesílat oznámení??? Na začátku května nebo dřív nebo později?
Profilova fotka
Ahojky holky, já taky řeším prstýnky. Nevím, líbí se mi víc zabroušené, ale když vidím, jak dopadl zásnubní za půl roku nošení a to ho sundávám, když přijdu domů, na sprchování a tak. Dala jsem do albíčka ty, které se líbí nám. Náš zlatník nám tvrdí, že bílé zlato je poměrně mškký materiál a nejlepší bude nechat si udělat jádro prstýnku z oceli a pozlatit hutnou vrstvou bílého zlata. Ještě nikde jsem to neslyšela, tak se mi to moc nezdá. Ale zlatník je obrovský profík, tak na něj asi dáme. Ach jo, to jsou starosti :-) Jinak my nemáme taky skoro nic - zamluvené šaty, boty, bižu zajištěného kadeřníka a kosmetičku domluveného grafika na oznámení hostinu a obřad koláčky a cukroví objednané a dort. A to je asi všechno 8-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?