Svatba v červnu 2007

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, zdravím všechny, co plánují svatbu na červen 2007 :-)! Jste tu některá?
Profilova fotka
Veru, kde ty vlastně budeš mít svatbu?
Profilova fotka
v praze 5 na zbraslavi. a kde ty?
Profilova fotka
Ctěnice.
Profilova fotka
kde to je? :-N
Profilova fotka
Zámek Ctěnice je ještě Praha (spadá to pod P-19) a je to kousek za Čakovicema nebo Vinoří (záleží z který strany jedeš).
Profilova fotka
jo uz vim,ve vinori mam kamaradku jezdim tam dost casto
Profilova fotka
ahoj...mne ve svatebni den jeste 26, ale hned v cervenci 27..priteli je za tyden 29 let..mame uz zamluvenou svatebni cestu..svatba je v sobotu a hned ve stredu letime na 14 dni na Jamajku..
Ahoj holky. Jak to tak vypadá, tak nejstarší jsem mezi vámi já :-( . Letos mi bude třicet ]-( . Ale všichni říkají, že nevypadám. Dokonce po mě loni chtěli občanku na disce kde byl vstup od 16-ti. Velice, ale velice mi to zalichotilo :-D :-D :-D . S přítelem jsem dva roky a musím říct, že mooooc spokojená. Předtím jsem měla dlouhý vztah a nedá se to srovnat 8-) .
Ahojky já jsem ještě mladší... 22 ale jsme s přítelem spolu pět let tak už je na to tak akorát čas. Máme to na zámku Mnichovo Hradiště. Nemáte někdo tip na hudbu která by se hodila na zámek???
Profilova fotka
Ahojky majdulko Tak to jsme stejne strare,teda mlade ;-) zkus muziku treba od Eltna Johna nebo neco tak,to vy se mohlo hodit :-) jinak te tady vitam
Profilova fotka
Ahojky je tady někdo????? ;-)
Profilova fotka
ahojky ja jsem tu,jestli ti stacim
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahojky to je jasna :-( čka, že stačíč, ale asi už jsem tě propásla co???? Musela jsem nutně s hafanem.
Profilova fotka
jsi tu jeste??
Profilova fotka
Ahojky, máme na 9.6. zamluvený šaty,hostinu všechno a nemáme místo kde se vzít !!!!!!!!!!!!! jsme z Prahy a z Kladna...nevíte o nějakým volným místečku??? propadám panice!!! vůbec nevím co mám dělat!!!! :-(
Profilova fotka
Ahojky Blondynaa! Nejdriv se musite domluvit jestli to chcete na Kladne nebo v Praze. Kde ty mas trvale?na jake praze??A tyky jestli chcete zamecek nebo urad,to je taky dulezite ;-)
Profilova fotka
Ahoj niikkyy, tak co víkend, dobrý? U nás OK, akorát, že jsem se vrátila asi opět k nočním můrám nebo co. Představ si, zdálo se mně, že jsem se měla vdávat (jak jinak :-D ) a už jsem byla celá nalíčená, načesaná, korunku, šatky, rukavičky,....dokonce i pěknou kytku, jenže..... zase tam byl pohřeb. bylo to hrozný, v rakvi ležel nějakej malej kluk, mohlo mu bý tak 8 - 10let a prvně, že bude pohřeb a pak až svatba. Najednou jsem se rozlídla a z našich známých a kamarádů tam byl jeden, protože jsme samozřejmě zapomněli rozeslat oznámení a jedině on si zapamatoval naše datum, jenže byl opilej,.....najednou kolem mě bylo x dalších nevěst a měla to být hromadná svatba,....no děs 8-( dneska jdem udělat další pokus na oznámení, tak mně drž pěstičky a kdyby nic, tak zítra objednávám přes net. jinak jsem se tě chtěla zeptat, jestli už máš naplánováno, jak to bude v tvůj svatební den? Jestli tě ženich uvidí ještě ráno, předá ti kytku,.....nebo jestli tě uvidí až půjdeš k oltáři ;-)
Profilova fotka
Ahojky Popelko Teda ty tvoje sny to je sila.Ale ze se ti zda o pohrbu,to uz je hruza a des,jeste ze neco takovyho se mi nezda,zatim jsem nejak v klidu. No my budem s Tomasem spat u me mamky takze me uvivdi uz rano.Jinak by jsme to udelat nemohli.My bydlime na druhe strane prahy nez bude svatba a jelikoz je to v patek,tyk to by musel chudak cestovat pres celou prahu v tech zacpach a jeste metrem a tohnout se se vsema vecma,protoze auto bych mela ja u sebe.Takze jsme to udelali tak ze budeme spat oba u mamky.Nejak tyhle povery a tradice v tomhle musime vynechat. A jak to budes mit ty?
Profilova fotka
Ahoj blondynaa, zkus Okoř, my se tam bereme 8.6.2007 Je to přesně na půl cesty mezi Kladnem a Prahou a je to tam fakt romantický. Kdybys potřebovala víc info nebo tel. na starostku, dej vědět. :-)
ahojky holky, budu sice před svatbou spát sama v našem bytečku ale uvidí mě už ráno, protože se musí od rodičů přijet obléknout domů. Jeho rodina bydlí 80 km od nás, tak jen pro některé pojede, ale kdyby řídil v obleku tak by byl celý pomačkaný a to já nechci. :-)
Profilova fotka
popelko ohledne oznameni ti samozrejme palecky budu drzet,snad uz ti to vyde,hlavne dej vedet ju?jak si dopadla. ;-)
Profilova fotka
no je to strašný ty sny, doufám, že už to bylo naposled. A s tím oznámkem doufám, že to vyjde, protože pořád se mně zdá, že jsme je nestlihli rozeslat a celý je to o psychice a o tom, že je ještě nemáme ani objednaný, natož doma.... já nevím, jak to udělat. Líbilo by se mně, kdyby mě ráno neviděl, byla bych doma zavřená v pokojíčku a u sebe měla akorát kamošku a nikdo mě neviděl, až bych přijela ke kostelu, tak by všichni šli dovnitř a byli už v lavicích (bez klasickýho špalíru), ženich aby už čekal před oltářem a pak začne hrát pochod, vejdu já,.....to by byla nádhera. Ale nevím zase, jestli by nebylo lepší kdyby ráno přijel ženich, dal mně kytičku, pusinku,....a pak se jelo, já prošla klasickým špalírem |-| ještě nevím
Profilova fotka
to mi to budeme mit tak ze me proste uvivdi anejak me to netrapi a pro kytky pojedu ja uz ve ctvrtek,pac ta holcina co mi to bude delat ma kramek az za prahou a v patek by se to nestihalo,takze to budu vyzvedavat ja.snad mi to patku ty kytky neumrou :-|
Profilova fotka
Neboj, ona ti určitě poradí co s nima, aby byly ty nejkrásnější ;-) a proč jste se vlastně rozhodli mít svatbu v pátek? Prosimtě ty se tak vyznáš v těch netových obchodech: chtěla bych si koupit bílý, krátký a hooooodně hustý závoj, už jsem projížděla tady i bazar a nic se mně nezamlouvá, tak jestli nevíš, kde bych si takový mohla koupit. V půjčovně odkud mám šaty takový nemají (mají tam akorát takové ty obyčejny s lemem nebo tak, ale ne takovej hustej, co by se mně líbil) a nechce se mně půjčovat závoj odsud, šaty odsud,....
Profilova fotka
Popelko ja si ho kupovala na veletrhu protoze na netu jsem ho nikde nenasla,budes muset zkusit nejake pujcovny :-| Ale kouknu se ti jestli neco nenajdu na internetu,ale az odpo z prace!!ju?? kdyz tak ti to pisnu do IP ;-)
Profilova fotka
jééé na svatební veletrh - to by se mně taky líbilo. jo díky, jseš zlatíčko, snad se ti podaří něco najít, tak já dneska valím, zítra napíšu co oznámení papa
Profilova fotka
tak papa
Profilova fotka
čauky, je tu někdo?
Profilova fotka
Ahojky hlasím se z práce
Profilova fotka
Já! Tento týden jsem vždy připravena!

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?