Svatba v červnu 2007

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, zdravím všechny, co plánují svatbu na červen 2007 :-)! Jste tu některá?
Profilova fotka
A co je za znamení tvůj přítel? Já mám blíženca :-) Taky doufám, že na svatební cestu vyberem něco jako svatební dary, když se nás někdo zeptá co bysme chtěli, tak říkáme radši penize a uvidíme. a co se stane s těma brošenýma prstýnkama? Tak jaký potom, když ne brošený? Hlaďoučký? Já zase slyšela, že u prstýnků s kamínkem je to složitý se zmenšováním nebo zvětšováním, kdybych ho časem potřebovala zvětšit :-|
Profilova fotka
Ahoj holky, teda nějak jste se rozhovořily... :-D Možná už jsem to někde psala, ale mě je 24 a s Ondrou jsme 4 roky. Jen k těm prstýnkům. Neslyšela jsem nic o tom, že by matný praskaly, vlastně ani nevidím důvod. Vím jen to, že když se mat nechává čistit (ať už bílé nebo žluté zlato), tak je z něj časem lesk. Nic víc, na druhou stranu , nikdo je nenechává čistit každý rok, že? ;-) My jsme teda chtěli lesk, bez kamínků a kombinaci bílého a žlutého zlata. A máme. Jsou nádherný a už se nemůžu dočkat, až je budeme nosit pořád. x-) Jinak mě se párkrát o svatbě zdálo, většinou to byli nějaký komplikace, nebo blbosti...znáte to. Víc se o svatbě zdá Ondrovi. Přípravy mě baví, ale litovat že je po všem rozhodně nebudu, protože budu šťastná, že jsme manželé a to bude nádherný. Už teď se nemůžu dočkat. Pak příjdou zase další věci, jako příprava na miminko, to bude taky nádherný... Nad svatební cestou pořád koumáme, asi vyrazíme do Řecka, nebo nás včera napadlo Bulharsko, spojit dva termíny, být tam dýl, pořádně to rozjet...No a pak nějakou exotiku nejspíš v únoru, nebo dubnu. Buď S.A.E., nebo jestli vyjde Keňa, nebo Dominikánská Republika. 8-)
Profilova fotka
Jé to se máááte. My to letos asi nezvládneme, protože chceme koupit nové auto a tak na to asi nezbyde. Auti potřebujeme víc na to naše cestování. Asi si uděláme svatební cestu až příští rok. Muj sen jsou Maledivi. Ale to nevím jestli klapne. :-| :-( Já myslela jako kde pracujete. Vaše zaměstnání. ;-) :-D
Profilova fotka
popellko je vaha no ne matne ale brousene,jak je to zasah do toho zlata tak se ti za rok zbrousi samy a budes z nich mit leskly a vybledly to brouseny, Radus ja tady rikam co mo reklo asi 6 zlatniku,hned me na to upozornili,takze asi na tom neco bude,ono spoustu ti jich nic nerekne jde o kseft,ale muj bratranec je zlatnik a primo to dela,takze asi vi o cem mluvi a rekli mi to i v zlatnitnictvi u Rydla my letos budem kupovat byt ale dovcu si utecet nenechame
Profilova fotka
Popellko, zvětšení prstýnků s kamínkem není problém, teda pokud nemáš kamínky po celém obvodu. Horší by to bylo, kdybys měla nějaký složitý vzorek, protože při změně velikosti by se změnila struktura toho vzorku... :-) Kouzlo, Maledivy by se nám taky líbili. Těžko vybrat jedno místo. :-p
Profilova fotka
tak prstynek s kaminkem jde taky spatne zvetcit,ale neni to zas takovy problem,oni ho nastipnou a zvetsi
Profilova fotka
radus: máte krásný prstýnky, akorát, že jám mám prstíčky jako panenka, takže budem muset vybírat nějaký tenčí, jelikož prstýnek bych chtěla nosit pořád a nesundávat ho, tak aby mně seděl Mně by se líbilo na svatební cestu na Mauricius, ale haha o tom si nechám zdát :-D niikkyy: No a když chceme prstýnky ze žlutýho zlata a já bez kamínku, tak by byly nejlepší jen obyč. hladké kroužky bez broušení nebo co myslíš?
Profilova fotka
Ahoj holky, tady se to nějak rozhovořilo :-) My jsme měli zamluvenou svatební cestu dřív než termín na matrice. Jedem do Řecka, já tam ještě nebyla a ani jeden jsme ještě neletěli letadlem, takže už ta cesta pro nás bude velkej zážitek. Jinak, mně je 24 a příteli 27 a jsme spolu asi tááák 7 let, ale měli jsme menší pauzičku (jsem se potřebovala vyřádit) ;-) No, a bereme se hlavně proto, že přemýšlíme o miminku a i když na to nejspíš nehupsneme hned po svatbě, tak se na mimí moc těšíme. Jinak prstýnky máme chirurg.ocel + karbon, přítel by zlato ani stříbro nenosil, takže nebylo co řešit. A taky jsem si říkala, že stříbrných prstýnků mám hodně, zásnubní je z bílého zlata...a ocel ještě nemám :-)
Profilova fotka
No budu doufat, že to příští rok klapne a nebo ještě Kuba ta je taky krásná. Letos pojedem asi jen na vodu. No nic teď :-p se budu soustředit na svatbu. Jo kolik máte holky hostů na svatbě???? Já jsem zvědavá co????
Profilova fotka
popelko koukni do meho alba na ty nase prstynky uvidis ze jedna strana je zbrousena a to je to coo pak dela tu neplechu a zlute zlato se ani nezbrusuje,aspon jsem to ani nevidela,porad se ze zlatnikem ;-) ahoj samurajko
Profilova fotka
niikkyy taky jsem se dost o výrobu prstýnků zajímala. Ošidit bych se u zlatníka nenechala, vlastně jim je jedno jestli ti prodají takový nebo makový prstýnek. Hlavně že koupíš u nich a naopak radši ti vše vysvětlí, ty si řekneš že jsou dobrý a koupíš u nich, budeš spokojená a všude je budeš chválit. Taková reklama zadarmo, takže spíš ti zlatních řekne výhody a nevýhody, než aby kvůli kšeftu něco tajil... Ale psalo se tu nejdřív o matu a teď najednou o broušení. To je pak něco jinýho a je jasný, že se časem zbrousí. Stejně jako z matu je časem lest. Jinak auto bychom taky potřebovali, ale obešli jsme se bez něj do teď, tak ještě chvíli vydržíme. Ale říkala jsem Ondrovi, že chci auto než budeme mít mimčo, protože kolikrát to bez auta nejde. Při představě, že se budu s nemocným dítětem handrkovat busem k doktorovi. Už několikrát jsem byla svědkem, že byl autobus plnej a maminka musela čekat půl hodiny na další. V zimě, sněžilo, mráz. No fuj. Takže až budeme mít miminko, tak chci abychom měli i auto. Jo stěhovat se taky letos budeme, doufám, že to do svatby stihneme i zrekonstuovat podle našich představ. Hlavně kvůli tomu čekáme s oznámením, abychom na něj napsali novou adresu. :-p
Profilova fotka
My jsme byli v Řecku minulé léto. přesně na Kosu a bylo to super. Naši přátele co jsme s nima byli měli svatební cestu a tak jsme je doprovázeli. A letos to bude naopak a ještě máme svatbu na stejný den, ale bohužel díky posunu na jiný datum. My 23.6 a oni ji měli 24.6.06. :-D ;-) :-)
Článek se načítá
Profilova fotka
Ajo tak už vím o co de ;-) díky jinak jsem si všimla, že taky budete mít svatbu do oranžova? co kyti, jaká bude? Jo a taky jsem se dívala, že máš botky na malým podpadku(nebo to tak aspoň vypadalo), to su ráda, že nejsu sama. Já mám podpadky 3 cm, abych v tom vydržela celej den a mohla to nosit i po svatbě, aniž bych si v tom vyvrátila nohu a postupně mě zase začlo napadat, jestli jsem si neměla vzít vyšší a tak, ale teď už je to zase OK :-D kouzlo: hostů máme na oběd 20 a pak odpoledne všechno dohromady tak 45
Profilova fotka
no tak ja radeji uz budu mlcet ohledne prstynku ;-)
Profilova fotka
My to auto potřevujem hodně, protože to domů máme 700km a přeci jen 206 už je drobet malá na takové cestování. Taky chceme auto dřív než bude malinkej prcek, aby jsme tohle měli vyřešený. Přeci jen to je pořádná investice a já chci aby miminko potom mělo pohodlí a všechno co potřebuje a ještě víc :-) :-) :-)
Profilova fotka
niikkyy nééé :-D Stačí si ujasnit o čem je řeč. Vše je vyjasněno a ostatní nevěsty aspoň ví čemu se vyvarovat a na co si dát pozor. Ale ono to tak horký nebude a ty prstýnky vydrží krásné dlooouho. :-) x-) No já vyrazím na oběd. Teda jako, protože musím nakoupit na víkend, běžet pro naše oblíbené Rulandské šedé pozdní sběr...večer totiž vyrážíme s Ondrou na véču, tak se odpoledne musím dát dokupy :-D umýt, hlavu, připravit se...teda jááá se těšííím.
Profilova fotka
ale jo
Profilova fotka
My máme na oběd 50 lidí a na raut dohromady 100lidí. :-) Jsme velká rodinka, ale je tam také hodně přátel. :-)
Profilova fotka
kouzlo kdy plánujete miminko? Já pořád tvrdím to samé, chci mít byt podle svých představ, něco odcestováno (hlavně nechci odkládat svatební cestu, protže to už pak není ono), auto...aby už bylo vše a investovalo se už jen do prcka, chci mu dopřát vše co bude potřebovat a nechci ho o něco připravit jen proto, že se zrovna musí udělat tohle a koupit tamto. A to jsem říkala i Ondrovi, že dřív mimčo nebude. Naštěstí to vidíme stejně.
Profilova fotka
Jo to mě taky dobet mrzí, že ta svatební cesta nebude hned po svatbě, ale co se dá dělat, nějaký kompromis musí být. Uvidíme jak to bude s naší smlouvou v klubu atd. a když to bude vše ok tak jsme se domluvili na dlouhé podzimní večery :-D :-D :-D
Profilova fotka
Tak už jsem zpět - chtělo to vykázat nějakou bohulibou činnost v práci i když mám dneska nechuť jak v pátek :-D . Kouzlo máte nádherného pejska a umí nádherně pozovat před foťákem :-) ;-)
Profilova fotka
Holky taky se musím zozloučit. Jdu udělat nějaký oběd a s hafanem ven. Večer taky máme nějakou akci tak abych to měla vše hotové. Papapapapapapa :-) ;-) :-D
Profilova fotka
Hafacko děkuju za Akimka. Je to naše modelka (aspoň ten pes) :-D :-D :-D :-D papapapapa
Profilova fotka
papapa a ať se obídek vyvede 8-)
Profilova fotka
Teda holky, musela jsem se začíst na půl hodiny abych tu dnešní diskuzi stíhala... Vy jste zapracovaly ;-) Jinak k tématu - v úterý mi bude 27 a mimi děláme hned po 1.6.. Vlastně díky tomu, že přítel už chce mimi, jsem ho zlehýnka dotlačila k svatbě, jinak by jsme se brali až tak za 2 roky - dle jeho představ. Jinak jsme spolu už 6. rok. Jo a holky které přemýšlíte o Řecku, doporučuju Karpathos. Naprosto klidný ostrůvek s nejúžasnějším mořem. Mimochodem je na něm nejkrásnější pláž Evropy, ale teď mi vypadlo to jméno....
Profilova fotka
Ahojky veru
Profilova fotka
Ahojky taky Veru. ;-)
Profilova fotka
Koukam ze zacnete hned po svatbe zadelavat na mimi??my zacnem az tak v listopadu
Profilova fotka
No, kdyby bylo na přítelovi, tak už jsem tak v 6. měsíci :-) . Ale dítě se přece rodí až po svatbě....
Profilova fotka
jojo taky jsem toho nazoru

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?