Svatba v červnu 2007

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, zdravím všechny, co plánují svatbu na červen 2007 :-)! Jste tu některá?
Profilova fotka
popelko me je 23 a kolik je tobe??? doufam ze tu nejsem nejmladsi :-D jinak ty tvoje sna,tak to je mazec,me se teda zdalo jen o snehu,zatim jeste nic, jinak mam super sny o mimcu,ale nejhorsi na tom snu je ze ho rodi muj skoromanzilek :-D
Profilova fotka
Ahojte holky, jo tak to jsem ráda, že nemám noční můry za svatby jenom já. Mě se každý týden zda, že je všechno úplně tak jak nechci. Třeba že na hlavě mám obří diadem, který neustále padá, na krku hnusnej zčernalej štras, šaty nejsou vůbec ty co jsem si vybrala, kytice je obrovská, že ji nemůžu ani nést a nalíčená vůbec nejse. Potom ještě přijdeme o 3 hodiny pozdě na obřad, kde už jsou úplně cizí lidi a jídlo na raut ještě vůbec není udělaný............... :-N :-N no opravdu blázen. :-x :-x Mě je 24 ;-) :-D :-p (jestli jsi to tedy chtěla vědět i o mě) :-D
Profilova fotka
Ahojky kouzlo Tak tvoje sny je taky parada co??jeste ze ja skoro zadne nemam
Profilova fotka
ahoj holky, tak po delší době jsem se opět dostala k tomu, abych něco přispěla do diskuze. Tak jsme si se skoromanžílkem minulý týden vyzvedli prstýnky. Už nám chybí jen oblek, košile, kravata a boty pro ženicha, oznamko (to necháváme na konec, jelikož moje babi a přítelova mamka tak trochu balancují se zdravím) a objednat kyti (ale to víme kam jít). Jinač by už to mělo být snad vše. Jak tady čtu ty vaše sny tak to abych se pomalu bála usnout. Teda přiznám se, že se mi už taky zdál jeden, že jsem od ženicha dostala kytku - co kytku to vypadalo jak koště - a zastala se mě osoba od které bych to nečekala :-p . Takže jsem se probudila z bušícím srdcem. Jinak se přidávám k těm co se už těší a budou smutné až bude po. :-|
Profilova fotka
Ahojky hafacko. jee jake pak mate prstynky,mas je v albicku??my si pro ne jdem az v dubnu
Profilova fotka
Ahoj kouzlo, no nevím v kolik máš obřad, ale my máme šibeniční čas 9:00. Takže svědek ženicha dostal za úkol to ohlídat ať dorazí včas, ale musím zaklepat zatím se mi o tom nezdálo, že by jsme nedorazili včas. :-N Jak tak koukám na tu hodinu tak jsem fakt zvědavá jak to zvládnem :-D
Profilova fotka
Ahoj niky, jj mám je v albíčku, ale teď o víkendu je mám v plánu nafotit a dát do alba tak v pondělí by mělo být vše v albu.
Profilova fotka
hafacko to je teda hruzostrasna hodina,my to mame v 11 a taky mam pocit ze to nemuzem stihnot.a 9??tak to bych ani nesla spat
Profilova fotka
niikkyy - neboj, vypadá to, že nejmladší su tady já. Mně je 21, ale v dubnu mně bude 22, takže se už budu vdávat jako 22letá :-D A plánujete miminko? Já bych chtěla ještě tak 2 roky počkat, nevím kamošky už některý mají, ale já se na to ještě nějak necítím. No ale nakonec možná všechno bude jinak, že :-D Ahoj kouzlo, jasně ráda se dozvím kolik ti je a kolik je červnovým nevěstám všeobecně :-) , protože všichni říkají, že už se to teď nedělá, že se všechny vdávají ve 30.ti, tak jsem ráda, že to tak není |-| mám dvě kamošky o 2 roky mladší než já, už jsou vdaný a mají mimi a taky má nej kamoška se vdávala loni No a jinak se mně taky zdálo, že jsem měla na hlavě 2 korunky, kytku z jakýchsi fialových hrůz, přišla jsem do kostela, jako že se vdávám a tam byl pohřeb, že svatba bude až po...... no děs :-o tomuhle říkám noční můry, ale jak už jsem psala, doufám, že už je to OK a zlatej sníh
Profilova fotka
no asi to tak stejně dopadne,že nepůjdem spát, jelikož máme v plánu, že u mě bude spát svědek (kámoška), takže zajisté budem kecat a chystat a připravovat poslední drobnosti. Jediný zatím kdo mě uklidnil byla kadeřnice, jelikož když jsem tam přišla se zklopenýma ušima, že to máme tak brzo, tak prohlásila ať jsem v klidu, že už měla nevěstu co měla svatbu v 8:00 a vše zvládli. 8-) :-.
Profilova fotka
Ahojky hafacko máme obřad ve 12:30 tak to snad zvládneme, ale já už to vidím, že den před svatbou se z toho jak se budu těšit zblázním já ani neusnu. Jako málé dítě, když jsem se těšila na stromeček :-D :-D :-D Řeknu ti, že v 9:00 to budeš mít ráno docela fičák co. No aspoň pak máte celej den na slavení. Holky taky už se těším na prstýnky, ale já musím ještě čekat achjo achjo achjo 8-( ;-( :-S :-| :-(
Profilova fotka
hafacko to je bile zlato???neni z necim nakombinovane?? Nase prstynky jsme museli trochu upravit.chteli jsme pulku mat a pulku lesk a ten mat nam nikdo nedoporucuje,protoze po tak 2 letech to zacina praskat,tak mame cele leskle,tak snad budou i tak hezky popellko a kolikateho dubna??ja mam taky narozky v dubnu ;-)
Článek se načítá
Profilova fotka
Tak ok mě je 25 ať přispěji do trochou do mlýna :-D :-D :-D
Profilova fotka
Niky oni jsou jen podobné - jsou z bílého zlata (já nosím hodně stříbro tak žluté zlato by se nehodilo a taky ho moc nemusím) a jsou od Primosy, ale na stránkách ty naše nemají tak jsem našla jen podobné. No mě se hrozně líbily celé broušené tak jsem udělala ústupek a jsou napůl a za druhé vypadaly asi nejlíp na ruce od přítele. ;-)
Profilova fotka
ja taky nosim stribro tak mame bile zlato.taky jsme chteli brousene ale neminim kazdy rok je nechavvat opravovat
Tedy holky, nějak jsem si nemyslela, že si tu dnes mezi Vámi budu připadat jako stařena ;-(. Za chvíli mi bude 29. Normálně mi to vůbec nepřijde, protože všichni moji kamarádi jsou mnohem starší, ale docela jste mě svým mládím zaskočily. Máte fakt štěstí, že už jste se potkaly s tím pravým. Mně to holt trvalo o něcho déle. ;-) Ale hlavně, že se našel! :-) x-)
Profilova fotka
no uvidíme, doufám že to nebude až tak hrozné. Já nic takového neslyšela. :-( tak jsem zvědavá
Profilova fotka
Taky zastávám variantu bílé zlato, protože nosím stříbro nabo bílé zalto, takže žluté by se nehodilo. Jsem ráda, že už jsme se alespoň shodli na této variantě prstýnků (co mám v albu), protože to byla teda obštrukce je vybrat. Hafacko ty vaše jsou taky kráááááááásný!!!! ;-) ;-)
Profilova fotka
Holky a jak jste spolu s vašima skoromanželama dlouho? My 7.7.2007 budem 6 let. Taky asi nejspíš budem mít napůl matné no tak taky doufám, že to tak strašné nebude :-S
Profilova fotka
hafacko me to reklo asi 6 zlatniku a jeste ke vsemu jeden znamy ktery v tom dela skoro odjakziva.ale to je na kazdem jaky si vybere Almo nejsi stara,co blbnes,jsi v tom nejlepsim veku :-D
Profilova fotka
my jsme ted meli 3 roky no potom co mi to reklo vic zlatniku tak jsem radeji nechala udelat cele leskle
Profilova fotka
no kouzlo vy máte taky krásnééé (a v tom bílém zlatě budou ještě hezčí). Přidávám se Almo k Nikky, si piš že nejsi stará. ;-)
Profilova fotka
Tak to asi začnu uvažovat o změně. Ještě je nemáme objednané tak to můžu měnit jak chci :-p
Profilova fotka
no když už je máme doma tak s tím nic nenaděláme, budu je opatrovat jako oko v hlavě a doufat, že se s nimi nic nestane a uvidíme. Jinak já my jsme spolu 6 let a bydlíme spolu už pět let, jelikož jsme studovali na stejné škole a dojíždění od nás z vesnice bylo katastrofální. :-) První rok společného bydlení tak trochu o nesvárech a vymezování a toleranci a od té doby je to super. Jen teď měl přítel v práci audit a před tím zkoušky v práci tak byl protivný tak to trochu měsíc skřípe. No doufám že nakonec to překonáme a svatba bude :-D
Profilova fotka
29 je nádhernej věk. Jo holky a co svatební cesta????? Bude???
Profilova fotka
My spolu bydlíme oficiílně 2 roky, ale předtím tak na půl, protože většinu týdne byl přítel v Praze a když přijel kak byl u mě. Ale musím říct, že jsme maximálně spokojený a to byldlení spolu nám vyhovuje. (musím zaklepat). Neboj Hafacko, když sním nebudš štípat dříví nebo podobné věci tak si ho nezničíš. Určitě to nějakou životnost musí mít ;-)
Profilova fotka
zkus se zeptat nejakych zlatniku uvidis co ti reknou
Profilova fotka
Jasanda až je půjdem objednat tak to s nima proberem. :-) :-) A co vlastně děláte holky?????
Profilova fotka
Narozky mám 4.4. takže klasickej beránek :-D jinak jsem se chtěla zeptat, proč by se tak často musely nechat opravovat broušené prstýnky???? Asi jsem jediná co tady bude mít žluté zlato, ale jsem blond a myslím, že k blondýnkám se víc hodí žlutý zlato a taky záleží samozřejmě na vkusu a mně se to moc líbí a taky..........zásnubní mám ze žlutého :-) joooo kdybych tak moc nechtěla být s přítelem každý den tak s vdáváním taky klidně počkám, ale protože si nedokážu představit, že bysme spolu nebyli každej den, tak proč ne, že. navíc myslím, že už su "vyřáděná" a už jsme se na to tak nějak cítili ;-) kouzlo: svatební cesta BUDE!!!!! jenom nevíme - Řecko nebo Španělsko? Chtěli bysme si to užít tzn. letecky, hotel s bazénem blízko moře, All inclusive,..... ale je to dost drahý, tak buď až v polovině září nebo na poslední chvilu, jenže to mám strach, že nebude nic vyhovujícího :-(
Profilova fotka
tak to ja jsem taky beranek ale az 18.4 :-D svatebni cesta taky bude,a taky bud recko tunisko a nebo spanelsko a pojedem az v zari,aby jsme nasetrili nejake penizky kouzlo co delam??jsem v praci :-D :-D zivotnost to ma,ale videla jsem uz nekolik prstynku brousenych po 1 roce a katastrofa

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?