Svatba v červnu 2007

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, zdravím všechny, co plánují svatbu na červen 2007 :-)! Jste tu některá?
Profilova fotka
Ahojky popellko ;-) tak to ti teda nezavidim,to by me z toho trefil slak,ja jsem vzdycky tak strasne nastvana kdyz nekam jedu a oni to tam nemaj a nebo maj zavrino,uplne mi to kazi naladu, :-S A ten vliselin,to je ta latka co se dama trepa na auto jako vyzdoba a nebo jako serpa,pruh latky treba na stul. uz vis?
Profilova fotka
Niky: Aha a kde se to prosím tě dá koupit? My bysme teda měli mít výzdobu v ceně pronájmu, ale kdyby třeba byla ošklivá, tak ať vím kde co koupit.
Profilova fotka
decoma.cz tam jsem ji objednavala ja
Profilova fotka
Diky, hned tam juknu. ;-)
Profilova fotka
jo koukni :-D
Profilova fotka
niikkyy: no ani mně nemluv, to byl teda den blbec a ještě jsme asi tak 15minut jeli za traktorem, kterej jel tak 20kou, takže fakt super. A to, že na oznámka měli zavřeno mě naštvalo z celýho toho včerejšku nejvíc, myslela jsem, že když tam nabízí takovy služby, tak budou mít aspoň do 17.hod. Ještě jsem kvůli tomu letěla z práce :-( teď jsem si tak říkala, že bych mohla pár kilek do svatby shodit, jenže mám ráda jídlo, takže nevím jak :-D ne, že bych byla tlustá, ale vždycky jsem mívala vosí pas a od té doby co chodím k miláčkovým rodičům a tam je to jak ve výkrmně, tak po vosím pasu vůbec nic nezbylo ;-( no nic snažím se mít víc pohybu, jezdím na rotopedu, jím míň atd. jenže mám pořád stejně - ach jo :-S a včera jsem se na to vyprdla a když byl ten Valentýn, tak jsme si s miláčkem koupili zákusky a pořádně ho oslavili - ať žijou diety :-D :-D :-D
Profilova fotka
popellko: já taky jím a dost,ale nastesti kvuli stitne zlaze nedoazu pribrat,jen bricho,ale to poctive kazdy den cvicim,takze to jde! A stema rodicema te chapu,my at jedem k nasim nebo tchyni,tak to vypada ze jsme rok nejedli kolik chystaj jidla a jeste nam to nabali domu,takze po jejich navsteve mam narvanou lednicku. A o babicce ani nemluvim,ta nam vzdycky zabali pulku jejich bytu,bali vsechno.
Profilova fotka
jéééé kdybych tak nepřibírala, tak bych měla život jako v pohádce :-D jojo s tím jídlem je to tak, můj miláček má ještě bráchy a jelikož sama ženská a 3 chlapi, tak vaří jak pro hordu vojáků a dává porce jak kdybych chodila na pařezy nebo co :-D ale má to vždycky dobrý, takže to se nedá to nesníst. A moja mamka je to samý, sice toho nevaří tolik, ale je tak výborná kuchařka, že je mně líto to pocuchat. No za tu dobu co chodím s miláčkem jsem přibrala 6kg, takže doufám, že aspoň něco pude dolů :-S ještě jsem se chtěla zeptat, jestli nevíš o nějakým internetovým obchůdku? třeba sháním postavičky na dort |-|
Profilova fotka
popellko koukni na www.timidekor.cz www.svatebni-shop.net
Profilova fotka
Jo díky, dneska už valím, tak se měj papa
Profilova fotka
papa
Profilova fotka
Ahoj holky ;-) tak bych se taky rádá přihlásila do klubu červňáčků. Je to už docela obsáhlé téma a tak jsem to četla jen tak letmo. My budem mít svatbu 23.6.2007 na zámečku v Manětíně. Jsou to ZČ. Máme už zamlovené místo na slevnostní oběd, pak na raut, fotografa,oznámení už je doma a nějaká ta dekorace už se taky rýsuje. Šatičky pro nevěstu i ženicha už jsou zamluvené.Prstýnky půjdeme objednat v dubnu až se vrátíme do Čech. Teď třeba vybíráme jakou muziku na obřad. Holky prosím poraďte :-( ;-) :-) Závidím vám, že můžete na ten svatební veletrh. Jéééééé já bych se tam vyřádila :-p :-D
Článek se načítá
Ahojte červňáčky :-) já se budu také vdávat letos v červnu a to 9.6. na zámku v Kuníně - jestli jste některá v "podobné situaci", tak si můžeme napsat něco o vybraných dodavatelích a o tom, jak jsme daleko s přípravami a tak .......... :-) Je tady někdo z okresu Nový Jičín a okolí?
Ahoj nevěsty ;-) . Já se vdávám 9.6. v Olomouci. Minulý tá´ýden jsem byla vybrat šatičky :-) . Byl to pořádný maraton :-D . Obešlamjsem snad všechny salony v Olomouci. :-D . Ale vybrala jsem!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Hned jak jsem je oblékla, teak jsem věděla, že jsou to ony. x-) x-) x-) . Jinak máme zamluvenou restauraci na hostinu, mám nakoupenou výzdobu na stoly a zamluvenou výzdobu na auto nevěsty 8-) . Už se nemůžu dočkat ;-) .
Ahoj Karkulko :-) takže vidím, že máme stejné datum svatby! :-) já už se taky těším - hrozně se to blíží.... začali jsme zařizovat asi před měsícem a velkou část už máme. Já se budu vdávat v Kuníně na zámku. Šatičky už mám taky zamluvené a jsem z nich nadšená. A čím se blíží svatba - tím se mi zdají krásnější a krásnější :-)
Jsem na tom úplně stejně :-D . Dokonce semi o tom pořád zdá :-) . Už máte objednané oznámení???
Ahojky holky, vítejte! :-) Karkule, že se Ti o tom zdá, tak vítej v klubu. Zdají si Ti hezké sny nebo nic moc. Mě zatím potkávají jen černé můry :-S
no, oznámení ještě nemáme - na to je času dost :-D ....... představu nějakou máme, tak řešit to budeme asi v březnu/dubnu......... Jo, mě o snech něco povídej!:-) zdálo se mi, že jsem přišla do salonu pro své šaty a oni je tam prostě nemají - tohle se mi zdá pořád dokola. A mému snoubenci se dokonce včera zdálo, že na naši svatbu zaspal! .......... to jsme teda čísla, že?
Většinou ty černé můry :-. Že jsem prošvihla svatbu, že nepřišel ženich a několikrát se mi zdálo o hostině. Že ji všichni pomlouvali, že nestačilo jídlo atd :-D . Jsem jak blázen :-) . Nevím co budu dělat týden před svatbou :-D .
Profilova fotka
ahojky,vitám nově příchozí :-D Jsem rada že se takhle začínáme zase rozrustat :-)
Profilova fotka
Ahoj holky, jak se říká ranní ptáče dál doskáče (víc sežere a dřív chcipne) :-D ale už su zase tady. Když si tady tak píšete o těch snech, tak v pondělí jsem si koupila svatební boty - otevřené a pak se mně zdálo, že zrovna 16. července napadlo půl metru sněhu :-S Není snad týden, co by se mně nezdálo o svatbě, ale doufám, že to nakonec dobře dopadne. Taky mám šaty s vlečkou - samozřejmě připínací, ale.........mluvila jsem s kamoškou co měla podobný a prej se jí ten knoflíček na připnutí vlečky pořád trhal, že jí to buď někdo přišlápl u "mašinky" a že to nějak nedrželo a pořád jen přišívali knoflíček, tak jsem jí na to řekla, že si vezmu ještě "sychrnajsku" (spínací špendlík)a ona že to nepomůže :-o takže to bude zajímavý, jestli tam nakonec nebudem přišívat vlečku nějak naostro někde bokem :-N
Profilova fotka
Ahojky popellko! Taky mam nekdy takove divne sny ohledne snehu v cervnu :-D Jinak s tou vleckou,ja ji mam taky,ale kratkou a je primo na satech,tak uvidime,doufam ze ji nikdo neprislkapne,abych pak neskoncila jako naha nevesta :-D
Profilova fotka
No to je určitě kvůli ty zimě nezimě, pořád jsem si myslela, že zima přijde tak v únoru a ono nic, tak se mně to přimíchalo do snu, že se to opozdí na červen :-D já mám vlečku taky přímo na šatech - nejlepší by bylo, kdyby se dala odepnout úplně, ale uvidím, jak to s tím bude. jinak ženich možná onemocněl, takže oznámko bude asi přes ten net. A pak v březnu hurááá na prstýnky ;-)
Profilova fotka
je jsem rada ze tu jsi ja se strasne nudim v praci,dneska me to nebavi ale opravdu hodne A u jake firmy budes brat ty oznamka pres net??? Ja brala od tech stoukalu a nemuzu si stezovat. V utery objednany v patek byli doma A prstynky ty uz mame ve vyrobe,ale budou az 6.dubna,maji tam toho strasne moc a jeste maj k tomu dovcu Zenich mi taky marodil,ale uz je to dobry,nastesti,zase umiral pri ryme :-D a ten snih to by bylo husty kdyby byl v cervnu.Kazdy si ze me doma dela srandu. Prej jo vy to mate v cervnu,aby bylo teplo,ale ono bude zrovna 15 snezit, ]-( je nane vidim,pak nemam mit sny o snehu :-D
Profilova fotka
Já vždycky ale jenom na chvilku, jelikož se u nás sleduje jak dlouho jsme na netu a tak, tak vždycky napíšu a zase jdu pryč, víš :-( ale aspoň něco, ne? No ty oznámka přes to volny.svatební oznameni.cz to hnědo-bílý s tím chlapečkem a holčičkou u toho starodávnýho auta. nebo to aspoň chceme nejvíc. A ty oznámka ti přijdou i s obálkama? A to ti poslali na mail jedno na ukázku, jestli to chcete tak? oni toho mají teď hodně skoro ve všech zlatnictví, tak dofám, že nám je stačí udělat do 16.6. :o) jééééééééé ono je dneska taky 16.týho, takže za 4 měsíce touto dobou už budu vystresovaná celá ve svatebních šatech,.....no to bude něco :-D
Profilova fotka
to ja touhle dobou za 4 mesice budu mozna vststavat a pojedu vratit saty :-( jo aspon ze tu vzdycky nakouknes,super :-D jo uz vim,uz jsme se o tom bavili. Me je poslali i s obalkama.musis se podivat s cim to dodavaj
Profilova fotka
to ja touhle dobou za 4 mesice budu mozna vststavat a pojedu vratit saty :-( jo aspon ze tu vzdycky nakouknes,super :-D jo uz vim,uz jsme se o tom bavili. Me je poslali i s obalkama.musis se podivat s cim to dodavaj jojo poslali mi na email korekturu
Dobré ránko holky ;-) S těmi sny se sněhem jste mě královsky pobavily a jsem zvědavá, kdy sněhová můra skočí i na mě :-N Moje můry se zatím točí kolem šatů a trpělivosti ženicha ]-( Ty jeho výstupy se mnou cvičí až hrůza. 8-( niikkyy - ani Ti nevím, jestli mám radost, že za 4 měsíce už bude po. Přípravy mě zatím dost baví.
Profilova fotka
Ahojky almo jo me taky pripravy bavi a taky asi mudu nejak prepadla az to vsechno zkonci.Halvne az pujdu vratit ty saty,jee to bude bolet ]-( asi jim je ukradnu a uz nevratim :-D
Profilova fotka
Ahoj almo, jo přípravy mě baví až moc, není snad den kdybych si neřekla co ještě a tak.... ;-) Jinak už jsem měla i pár snů, kdy jsem vždycky byla namalovaná, načesaná, oblečená, už jsme byli i v kostele,...... ale nikdy jsem se nevdala :-( vždycky se něco stalo a prostě jsem se nevdala, jednou jsme třeba zapomněli rozeslat oznámení, potom se mně nelibíla kytka, jo a taky jsem měla na svatbě cizí lidi, který jsem tam nechtěla,.....ale to už mám doufám za sebou, tohle mě strašilo tak v prosinci, teď je to spíš ten sníh :-D Jo a šatky, který budu mít bych si taky nejradši nechala, aji jsem přemýšlela kolik by stály, kdybych si je chtěla koupit :-D :-D :-D :-D holky můžu se zeptat kolik vám je?

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?