Svatba v červnu 2007

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, zdravím všechny, co plánují svatbu na červen 2007 :-)! Jste tu některá?
:-D jo jo ....nesnáší zkoušení, je schopnej si koupit džíny, aniž by si je vyzkoušel :-) ale je fakt, že se má v očku, protože jsem mu je vždy max. zkracovala......na oblečení si prostě nepotrpí, ale to jak vypadá, na tom mu alespoń trochu záleží, v roztrhaným tričku by nevyšel... :-) hezky se učeše, navoní a tak.....ale prostě nemá rád to tzv. "škrobené"........
Profilova fotka
hancak a proto ho miluješ ;-) x-)
Profilova fotka
no to já si ho taky předělala podle svého,dřív by šel s košem jen ve slipech :-D teď má taky někdy takové manývry ale jak vidi můj pohled tak hned JOJO já se obléknu :-D
radus, myrty k vyvazkum davat nebudu. Zelenou moc nemusim, ani nevim, kdo by větvičky přidělával. A jestli se k myrtě vztahuje nějaká pověra, tak to stejně neřeším. x-) Takto se mi líbí víc. Dám do alba aktuální, tyto bílo modré budu prodávat, neladili by mi k šatům, cha. ;-) Takový puntičkář nejsem, ale ruční práce mě vždy bavily. x-) :-)
radusaondra: no nejen pro to..... :-) .....i když po 11 letech je to spíž už taková souhra :-)
Profilova fotka
almy já na pověry taky nedám, ani nezjišťuju co se k čemu vztahuje, jen jsem myslela, že myrty tak nějak k vývazkům patří. Ale když na to příjde, tak je taky nemusím mít. Uvidím, jaká bude cena, protože nám to nikde neroste.
Profilova fotka
Ahojky.Tak kdepak je nějaká červňačka?? :-D
Profilova fotka
Ahoj Niky, já tu jsem, ale jen na chvíli. Snědla jsem něco špatnýho, tak furt odbíhám. Zrovna při poslední návštěve WC jsem si říkala že jestli mě čekají takové nevolnosti v těhotenství, tak to teda nazdar!
Profilova fotka
Ahojky!!Jejda a copak jsi snědla???No v těhotenství budeš zvracet ale z jiného důvodu a budeš se při tom radovat :-D A co přípravy??Nějaké novinky??
Profilova fotka
Husarskou roládu..... ale dost o jídle, jinak..... :-D :-p Přípravy stagnují, teď spíš vymýšlím plán, jak dostat přítele do obchodu na oblek a myslím, že jsem na to přišla! DOmluvím se s jeho svědkem, který k nám v určitý den a čas přijede a společně ho dotáhneme do krámu a tam už mu nezbyde nic jiného. Já mu dám, že si vezme 3 roky starý oblek ve kterém absolvoval 4 jiné svatby...
Profilova fotka
Koukám,že taky ten tvůj miluje vybírání obleků :-D Ten můj je přímo nesnáší,nejraději by šel v džínách :-D
Profilova fotka
Můj drahý "miluje" jakékoliv nakupování. Oblek jako takový mu na sobě nevadí, ale nákupy...!
Článek se načítá
Profilova fotka
Ten můj ty obleky prostě nenávidí,tak snad to vydží na té svatbě
Profilova fotka
Niky, pro dnešek se měj fajn, já jdu zkusit rozchodit nevolnost s pejskou na procházku.
Profilova fotka
Tak ju,papa a záchodu zdar :-D
Profilova fotka
Ahojky je tu někdo? :-D
Ahojky všichni! :-) Právě jsem se vrátila z matriky. Dneškem "TO" tam máme sepsané a podepsané. ;-) Paní matrikářka je fajn. Ženich samozřejmě nezklamal musel být opět "vtipný", prostě si beru přerostlé dítě a dobrovolně. Cestou na matriku jsme dostali do auta noviny a co on v kanceláři před matrikářkou udělal, noviny si otevřel a začal číst. Jednoduše dělal, že tam vlastně vůbec není. x-) Ale kdo se ujišťoval, že matrika je podstatná a chtěl, aby byla zařízená co nejdříve a kdo se zuřivě vrhnul na vyplňování formulářů? On samozřejmě. :-) Zrovna teď volal, že úkol je splněn a jeho prsteníček byl změřen, hurá! x-) Tomu, že ještě včera tvrdil, že prstýnek nepotřebuje a dnes chce ladit jejich vzhled říkám super pokrok. Také už bylo na čase :-) ;-) Přes víkend jsem začala vytvářet jmenovky na stůl a docela jsem se vyřádila. Zatím bohužel nevím kolik lidí nám ze zámoří dorazí, tak asi budu muset nějaké přidělat, ale to neva. ;-) A co Vy, nějaké novinky? ;-)
Profilova fotka
Ahojky holky, takže já jsem byla 14 dní nemocná a na net se nedostala, ale i tak jsme pokročili :-D ženich má oblek nevěsta korunku už se začíná rýsovat svatební líčení kytka budou oranžové růže máme vybraný svatební dort a dorty pro rodiče byly jsme vyřídit papírování u faráře ohledně sňatku pokřtěný x nepokřtěný.............no a jelikož budeme mít svatbu v jiném kostele, než pod který spadáme, tak to vypadá, že budeme mít na svatbě 2 faráře :-N toho mýho a toho co patří k onomu kostelu. No proč ne, to je tak někdo nemá :-D :-D :-D
Profilova fotka
Ahojky Tak my dneska jedem objednat prstýnky a jinak už máme úplně všechno zamluvené,domluvené a milion věcí doma. Teď už budem ejen čekat na ten náš velký DEN. Jinak jsem byla na svatebnim veletrhu a koupila jsem tak závoj přesně podle mých představ a za dobrý peníz. ještě levněji než tady holky nabízejí již použitý závoj v bazaru,takže jsem z něho nadšená. Dokoupili jsme tam ještě sušené lístky růží a nějaké maličkosti. Oznámení už máme taky doma, Tak vlastně to je tak všechno. teď bude nejhorši jen to čekání na červen :-D
Profilova fotka
ahoj, to jsem si zrovna říkala, každý pořád něco plánuje, kupuje, vybírá, zamlouvá...my nic. My všechno možné máme a na zbytek je brzo. 8-) Takže teď už opravdu jen čekáme. No jo v březnu jedeme na matriku a sejdeme se s fotografem. V dubnu pojedeme za příbuznýma na Šumavu, rozdáme pozvánky, pokecáme. V červnu objednáme dort a koláčky, doladíme hostinu. Ale žádný každodenní běhání po nákupech. Lidi co furt kupujete???????? :-N
Profilova fotka
radus ja už nekupuju nic,já už všechno mám. jinak předtím jsem kupovala postupně všechno možné 8-)
radus, asi jste byli rychlí, když už vše máte. My máme přípravy takové rozložené, tak je stále co pořizovat. Naposledy v pátek jsem nakoupila papíry na jmenovky a dokoupila stužky na vývazky, abych se doma mohla realizovat nečím jiným než učením a domácími pracemi :-) Tento týden ještě objednám prstýnky, oznamka a fotografa a v podstatě už také budeme jen čekat ;-) Jo, vlastně ještě boty a košile s kravatou pro ženicha, ale to čekáme až se ozve náš dvorní dodavatel, že mu přišlo zboží x-)
Profilova fotka
no jo, asi jsme byli rychlý. Na jmenovkách jsme se s Ondrou taky vyřádily - teda ne že by byly tak extra, ale hezky se nám na nich spolu dělalo. Prstýnků jsem se nemohla dočkat, tak už je máme od listopadu. Pozvánky na rozlučku už mám hotové, teda v PC, tak je jenom vytisknout. Pozvánky na hostinu necháme dělat s oznámkama. Já se totiž pořád ujišťuju jestli nám něco nechybí, ale asi fakt ne. ;-)
Profilova fotka
Holky poraďte prosím, já budu mít pro ženichovi rodiče dort- knihu s citátem, že jim děkuju za syna a za lásku, kterou ke mně mají atd. a ženich bude mít pro moju maminku srdíčko, ale nevím co by tam tak mělo být za citát???? na nic jsem nenarazila :-( a to jsem hledala všude možně
Popelko, zdá se, že jsme tu všichni nějak bez fantazie, a to včetně mě. ;-( V některých albech jsem viděla jen větu: "Děkuji za dceru.", ale jinak Ti moc nepomůžu. Určitě něco hezkého objevíš. ;-)
Dobré ránko všichni!!! :-) ;-) x-) Zase přispěji se svojí troškou do příprav. Včera jsem měla neskutečně plodný den. Objednala jsem snubáky přesně podle našich představ :-), měla jsem schůzku s nevlastním bratránkem fotografem, umělcem a grafikem v jedné osobě a udělá nám oznámko. Dokonce se prý nejspíš vejde do našich cenových představ. x-) Také jsem ho oslovila, jestli by nám svatbu vyfotil, ale bohužel odmítl. Nicmémě doporučil mi jednu slečnu, která také fotí, tak doufám, že bude mít ještě volno. :-) A ještě jedna věc z pondělka. Už máme dojednané vše na hostinu a na raut. :-) Tak to je pro dnes nejspíš vše. Mějte se krásně. x-)
Profilova fotka
Ahojky Almo. ;-) My jsme byli objednávat prstýnky v pondělí a šikovný pan zlatník nám je udělá za super cenu a taky podle našich představ. :-) Taky už mi přišla krásná čelenka pro družičku a čekám na poslední balíček,což je vliselín na stůl,. Jinak už máme vše!!! :-D Tak to ti budu držet palečky ať vyjde ta fotografka a oznámka ať se povedou!!!My už je máme doma ;-)
Profilova fotka
Niky, co je vliselín na stůl?
Profilova fotka
Tak šerpa jak je uprostřed stolu,nebo organza něco takového
Profilova fotka
Ahoj holky, tak za to my jsme včera měli den blbec. Jeli jsme na oznámka a ženichovi pro boty, na prtýnky,... no ty nej boty, který jsme měli vyhlídnutý - neměli jeho číslo. Paní naštěstí řekla, že by je ještě měli dostat, vzala si moje tel. číslo tak uvidíme - do měsíce by měla zavolat. Oznámení? Pracovní doba do 16:00, takže už měli zavřeno a jelikož bych to nestihla z práce a ani můj milý, tak nevím, kdy si kvůli tomu vezmem volno 8-( vypadá to, že to nakonec objednám přes ten net, prstýnky kam jsme jeli - od 12.-17.2. dovolená, takže fakt super ]-( ale někdy to tak vyjde, že nic nevychází, že :-S almo: když nic neseženu, tak se tam asi napíše - Poděkování za dceru A po pravdě řečeno ten vliselín nebo organza to taky nevím co je :-(

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?