Svatba v červnu 2007

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, zdravím všechny, co plánují svatbu na červen 2007 :-)! Jste tu některá?
Halo, je tu jeste nekdo? Tak jsem zjistila, ze jsem tak trochu pozadu - svatbu jsme vymysleli na červen 2007, ale zařizujeme až ted :-(
Profilova fotka
Ahojky!jsi tu jeste?
Ahojky červňačky a červňáku, vítám "nováčky"! ;-) U nás doma jsme zase o něco pokročili, tedy, když se pochválím, tak já jsem pokročila :-), nějak ty přípravy visí na mně. Máme dokoupenou veškerou výzdobu, mimo jmenovek, které budu vyrábět sama a těším se na to ;-) Ještě vyrábím nové vývazky, aby ladily k mým šatům, ale došel mi materiál, jak jsem to odhadovala fakt nevím ]-( Pomalu, ale jistě se rýsuje cena hostiny a hlavně odpoledního rautu. Jednání jsou naprosto v pohodě a dokonce příjemná. :-) Jediný zádrhel je dlouhodobě ženich, má chvíle, kdy děsně prudí, že jsme to měli udělat jinak, že si ten den vůbec neužije, že to bude hektické, že se bojí, že urazí spoustu lidí a další bla bla bla. :-| Při tom, když mu říkám, že ten den bude takový, jaký si ho uděláme a hlavně, že jsme ještě nikoho oficiálně nepozvali a můžeme naše plány úplně změnit, tak to už prý nepůjde. V tu chvíli si pro sebe vždy říkám "a jdeš do toho dobrovolně, ale ještě si vše můžeš rozmyslet". Máte také občas podobné pocity? Jéje, to jsem se rozepsala, tak radši končím. Pa. :-)
Profilova fotka
Ahojte všechny červnové nevěsty, ráda bych se připojila do vaší diskuze, jelikož se budu vdávat 2.6.07 ;-) Tak jsem si zběžně přečetla starší příspěvky. No my máme místo obřadu Fryštátský zámek v Karviné i místo hostiny - Hotel u Zvonu. Co mám už mám nakoupeno mám v albu a ještě k tomu se přidaly stužky na auta a vývazky pro svatebčany. Tak se mějte přípravám zdar - už to máme za pár (když se to vezme kolem a dokola :-D )
Ahoj všichni, tak mi patříme taky k vám, červenčákům :-) Bereme se 16-tého. Začala jsme zařizovat vše až druhý týden v lednu a musím říct, že už bylo docela pozdě, chtěli jsme se brát v pátek, ale to jsme už byli druzí, zamluvená byla i restaurace, Nikola Bukovská na líčení a účes atd.......o to víc je to komlikovanější, ale nestěžuju si. Ono se to nejí tak horký, jak se to uvaří :-) Momentálně mám zamluvené šaty a fotografa, kosmetičku a předběžně kadeřnici. Máme rozjednané restaurace......doufám, že se pochlapí a pošlou nějaký rozumný rozpočet. Ještě mám problém s hudbou, ale stále ještě čekám, jakou nám doporučí v restauracích a jestli budou mít kapely volno a podle toho se také budeme rozhodovat.......tak nevím nevím, jestli jsme se do toho měli vůbec pouštět :-D Almo: tak trošku se Tvýmu příteli nedivím....také mám obavy, aby vše dopadlo dobře.....ale určitě jo, hlavně aby jsme se všichni vzali :-D
Profilova fotka
ahojky!Vítám nové červňačky!!Jsem ráda že se tu začínáme rozšiřovat!My to máme 15.6 jak už jste si určitě všimli! Jinak přípravy nám skončili,teď jen jedem v sobotu na svatební veletrh a tam už koupíme jen album a závoj a jsme ready a připraveny! Ale musím říct,že to pěkně začíná utíkat,už se nemůžu dočkat.Al emyslím,že mě to pár dnů před svatbou přejde a budu se klepat nervozou :-D Ale co to k tomu zrejmě patří. Tak všem novým přeju hodn štěstí při zařizování!!!Halvně aby vše bylo jak si přeje te! ;-)
Profilova fotka
no my máme vlastně taky už skoro vše zařízeno a už nám jen chybí vybrat menu v restauraci a oznámení. Dnes si jedeme pro prstýnky a zajednat svatební cestu. Taky se už moc těším ;-) Jen doufám že vše vyjde jak má. niikkyy: U nás v Ostravě byl svat.veletr už na podzim a byl nic moc. U Vás 100% bude perfektně organizovaný s plno možností si přímo sehnat, domluvit, koupit. U nás to bylo spíš jen o seznámení které firmy se v kraji vyskytují. :-|
Profilova fotka
jo u nás to je že si tam nakoupis atd,je i na netu minuly rocnik,uz se tam tesim.musim varit za chvili napisu
hancak já se drahouškovi svým způsobem také nedivím, ale štve mě ten přístup a nějak se přes to nemůžu přenést. Jde o to, že to celé vymyslel on (myslím tím, kdy a jak svatbu pojmout), spolu jsme vše probrali ze všech stran a odsouhlasili jak svatbu vlastně chceme, což by bylo v pohodě. Ale já teď vše zařizuji, jak jsme se dohodli, s ním konzultuji a on nadává, že jsme se měli dohodnout jinak, protože takto ten den bude strašný. A když se chci dolmluvit a změnit svatbu tak, aby byl i on spokojený, tak to je podle něj pozdě. Ale jak pozdě, vždyť jsme ještě ani nikoho oficiálně nepozvali! :-| ]-( Já zastávám názor, že jaké si to uděláme, takové to budeme mít a pokud je přesvědčený, že ten den bude strašný, tak opravdu strašný bude, což ani jeden nechceme. A teď babo raď, jak z toho ven. Já prostě dál připravuji a organizuji, jako by nic a doufám, že se z toho probere a před svatbou se mu nálada zlepší. Tím pádem moc velkou radost z těch příprav nemám, ačkoliv bych normálně byla ve svém živlu. :-| :-(
Že bych ho přihlásila do "Hry o přeborníka znechucení svatby"? ;-) :-) x-)
Profilova fotka
Tak jsem tady.Almo to máš teda pech co?to já bychvyskočila z kůže kdyy takhle reagoval
niikkyy, také mám co dělat, abych z ní nevyskočila ]-( Alespoň, že tu z toho můžu vypsat :-(, hned je mi o něco líp. On se normálně chová jako dospělý chlap, ale v tomto je jak hysterka. Nejhorší je pro mě, že ho takový splín chytá tak jednou za dva týdny nebo na někde návštěvě, za chvíli je zase v pohodě, ale já jsem rozhozená do další scénky. :-| Snad už se s tím smíří a přejde ho to nebo dostane na holou a bude! ;-)
Článek se načítá
Profilova fotka
jo snad ho to přejde,vidíš!!jéé tak to jsem zvědavá ažmu budeš dávat na holou :-D Ten můj mi zase na všechno na co se ho zeptám řekne HMMMM to bych ho taky zabila a nejlepší je,že když mu něco ukazuju na netu tak se ani nekoukne a pak řekne hmm jo dobrý,zabít je,fakt že jo,ale aspoň si to dělám podle svého :-D
No, tak takové reakce musí být také fakt "prímové". Zabít málo, OBA. Snad tu naší snahu někdy ocení :-) Jinak díky za podporu a případně poreferuji, tak ten výprask dopadl. Jen aby se to neotočilo :-), zatím mě vždy přepral :-(, budu muset být zákeřná potvora x-)
Profilova fotka
musíš kousat štípat a ječet u toho,to mám vyzkoušené :-D prímové to je,opravdu.snad jo,snad nám to jednou vrátí,ale nevím jak,jeho reakce a svatebni noc byla taky super :-(
tak to mě děsíte, snad to zvládnu, na veletrh jdu také, šaty, které jsem si vybrala se tam budou prezentovat :-) , tak budu mít super inspiraci......na to jak bych mohla vypadat celkově a na pozvánky, stužky, a ty další maličkosti je snad dost času, sladké máme v cukrárně objednat až týden předem...tak nevím....já to asi zas tak nehrotím..... hele almo: já si myslim, že si ten Tvůj oddechne až všechno zařídíš :-) a bude už pak v klidu......ale jesli mu pomůže to naplácání na holou, nevím, nevím......... :-)
Profilova fotka
hancak, u nás taky stačí objednat cukrový týden předem, ale už jsme se ptali, zjišťovali ceny, druhy... koláčky prý stačí den předem, ale pro jistotu je objednáme dřív. No vlastně je budeme objednávat nadvakrát, mám příbuzný na Šumavě, v dubnu se tam jedeme podívat, rozvezeme pozvánky a koláčky, pak nás to samý čeká u hostů z Jablonce a okolý x-)
Profilova fotka
jóóó holky, tak to já miláčkovi plácám na holou vždy nečekaně (ale vždy ze srandy - je to moje zlatíčko), on by mě totiž jinak přepral :-D no jo jsem já to ale slabá žena :-D
jo, tak to jo, ceny zjišťuju a hlavně chutnám....bojím se abych se vešla v červnu do šatů.... :-)
ahojky holky,potřebuju poradit.Co jsou to svatební vývazky?Jen abych to přesně pochopila.Jsou to ty mašličky co se dávají svatebčanům spolu s myrtou?moc díky
Profilova fotka
Tak já naštěstí s miláčkem nenám problém, nerad chodí nakupovat když si nakupuju pro sebe, ale vždy tiše trpí a nedává to moc najevo. Když nakupujeme pro něj, tak to je v pohodě, pečlivě vybírá, zkouší... Se svatbou taky nemám problém, ale stejně většinu zařizuju já, ne že by on nechtěl, vše spolu konzultujeme, já něco vyberu, on mi to buď schválí, nebo připomínkuje. Zamlouvat restaraci, koláčky, vybírat prstýnky...vše spolu. Já spíš zbírám kontakty, reference. Je to jako s vařením, nikdo to neudělá líp než vy. :-D Takže když si zařizujete svatbu samy, děláte si to podle svých představ. To je přece super. :-) Ale jsem ráda, že mám ve svém muži oporu a že to co vyberu jdeme domluvit spolu. x-)
Profilova fotka
renčo je to přesně tak jak píšeš :-)
fajn moc děkuji,já jen abych něco nekoupila a pak nezjistila,že jsem blbá :-D .ještě jednou díky
niikkyy - :-D :-) :-D renatab - jo, jo, to jsou vývazky (tedy podle toho jsem pochytila tady na beremese). My jsme je pojaly bez myrty, jsou v albu - http://www.beremese.cz/album/view.php... :-) radusaondra - k trpělivosti ženicha blahopřeji. Není nad to, když se také vyjádří, viď. x-)
Profilova fotka
Tak jsem tady ale už píšu z práce :-( Alma:dobrá rada ne??u mě to docela funguje
radusaondra: tak to máme podobné, já vybírám možnosti a druhá polovička odsouhlasuje, většinou se shodnem.....takže ani není moc co řešit. Po restauracích také spolu, na prstýnky vyrážíme také spolu.....jinak všechno co jde, tak vyřizuju sama. Ale co se týká barvy kytky nebo jaký bych měla mít účes, tak to ho moc nezajímá.......a ani se nedivím, tak je to chlap.... :-) a mám problém ho nahnat na zkoušení obleku...nejraději by šel v džínách :-)
Profilova fotka
almo vy nebudete dávat k vývazkům myrty? My máme vybraný tyhle http://www.beremese.cz/album/view.php... Říkala jsem si, že to stačí, ale pak jsem nějak dospěla k názoru, že k tomu kus zeleně musí být =-) Tak asi vývazky donesu svojí květinářce a ona my k tomu udělá myrty.
Profilova fotka
Hancak:tak to máš stejný jak u nás,řekl mi že oblek bude mít jen na obřad a pak se hned převlíkne,tak jsem ho rychle vyvedla z míry,že takhle to nepůjde a oblek a zkoušení??ha to jsem mu všechno objednala já i košily,jinak bych ho nikam nedostala,oblek nesnáši
Profilova fotka
tak to mám opravdu štěstí, na oblek jsme narazili náhodou, hned mě táhl do krámu ho vyzkoušet, dokonce mu ho nepatrně zkracovali namíru, koupili jsme, spokojenost. x-) Když jsme šli kupovat košili a k tomu zároveň i kravatu, tak jsme u toho strávili minimálně půl hodiny. No a kvůli komu? Jo je pravda že jsem si ho vycvičila, aby mu záleželo na tom co má na sobě, aby mu to ladilo a vypadal slušně. Nejen na svatbu... Teda mám doma takovej poklad a pořád se mi něco nelíbí. Se divím, že si mě chce vzít. :-D
Profilova fotka
Radus:my už máme taky vývyzky a myrty si k tomu budu přidělávat sama.Naši známym roste na zahradě myrta,mají z toho udělaný živý plot,takže si to tam hezky půjdu nastříhat a navážem to

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?