Svatba v červnu 2007

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, zdravím všechny, co plánují svatbu na červen 2007 :-)! Jste tu některá?
Profilova fotka
Ahoj holky, no my máme svatbu v polovině, ale byla fuška začátkem ledna sehnat to co by se nám líbilo - tzn. dobrý cukroví a buchtičky. No a taky jsme měli velký štěstí, že penzion ve kterým chceme hostinu byl zrovna na ten termín taky volný. Kapelu jsme sehnali tak tak, až jsme jich obvolali 22, všichni už měli plno :-| je to děs v dnešní době by se svatba měla zařizovat snad na rok dopředu. Jinak doplňky na svatební hostinu kupovat ani nemůžu, protože se nemůžu rozhodnout pro barvu kytky - tudíž nevíme ani do jaky barvy bude svatba sladěná, že :-( a boty????? to už vůbec nevím, kde bych teď mohla sehnat nějaký pěkny nejlépe otevřeny botičky, když je leden a nasněženo :-( co myslíte? ženich taky nemá oblek - teprve se bude kupovat. Ale jinak moje kadeřnice už byla zamluvená, tak jsem si naštěstí stihla zamluvit jinou, malovat se budu asi sama, vyhlášená fotografka už měla taky zamluveno, takže taky máme naštěstí jinou a o kameramanovi ani nemluvě :-S Jo a s tou občankou to nechápu, oni jsou snad padlí na hlavu :-D
Profilova fotka
Ahojky Holky. No tak my už máme všechno snad zařízené a teď pomalu dokupuju nějaké věci na svatební tabuli.Teda ne já,ale tátova přítelkyně,ta tím teď žije :-D Jinak pozvánky a oznamka už se tisknout a pozvánky na večerní oslavu a jmenovky už jsem si udělala.taky mám zamluvené,boty koupené,bižu taky a ženich už má oblek a i boty.restaurace zamluvená,jídlo jedem domluvit v úterý (hostina bude u známých v restauraci,takže pohodička,kvůli nám zavřou celou restauraci)hudba zamluvená mo prostě skoro všechno. Horejsi:s matrikou si nic nedělej,mě málem taky pěkně vypekli s datumem.
Profilova fotka
Holky nám se strašně líbí oznámení, který dělají až v Prostějově nebo co a jinak jde objednat přes net, tak nevím, jestli do toho mám jít. Ono ti vypadá na fotce trochu jinak než ve skutečnosti, že. Takže z toho mám strach a vy už máte oznámení, tak brzo? Nebo mně to brzo připadá. A jak dlouho před svatbou se vůbec oznámení posílají? A co ta svatební cesta? :-D
Profilova fotka
no svatební oznámení se posílá tak 2 msíce do předu,takže někdy v dubnu to budu posílt.No mě to brzo nepřijde,než to dorazí domů.a hlavně kdybych pak všechno najednou objednala,tak se nedoplatim.až přijde oznámko,tak jdem ke zlatníkovi si nechat udělat prstýnky.ja totiž nechci pak na všechno čekat měsíc protože v červnu je skoro nejvíc svateb jak jsem tak slyšela a tak raději dřív,,ať to všechno dojde v čas
Holky, horejsi - nenech se děsit. Času je sice dost, ale vybraly jsme si svatbami přeplněný měsíc :-) Mám pocit, že čím déle se přípravy oddálí, tím více kompromisů musí člověk udělat, ale určitě záleží na lokalitě. Takže jsem nakonec ráda, že nás okolnosti přinutili začít velmi brzy :-) popelko - firmy většinou nabízejí, že za úplatu pošlou vzorek a pak jeho odečítají od konečné ceny zakázky. My budeme oznamko vč. pozvánky na oslavu posílat už během března, protože máme, tedy já mám, polovinu rodiny trvale v zahraničí, vč. segry svědkyně a na oslavu zveme dost lidí ;-)
Profilova fotka
No to je pravda, takhle jsem nad tím nepřemýšlela. Já jsem myslela, že stačí to oznámko tak měsíc předem, takže jsem si říkala, že to budu posílat tak v polovině května, ale to je asi už teda pozdě. Pro prstýnky bych chtěla jít v březnu, doufám, že si nějaký pěkný vyberem hned :-D a co myslíš niikkyy s tím oznámkem přes net, šla bys do toho? Jo nejvíc svateb bývá prej červen, červenec, srpen, září - tohle jsou nejvíc žádaný měsíce na svatby.
Profilova fotka
almo koukam ze mame stejny termin,kde to mate v praze??
Profilova fotka
popelko já ho taky objednávala přes net!!! u Stoukalovych,poslou ti nedriv krekturu a ty to pak potvrdis nebo ne! jinak Almo ja tady nikohonedesim,jen rikam svuj nazor a me zkusenosti kdyz jsem shanela na zactku ledna fotografa a tak a ty mi rekli ze jsou ne cerven plny ze to je nejvic svateb.tak proto radeji vsechno zarizuju dopredu,abych nemusela delat zadne kompromisy a mela to tak jak chceme
Profilova fotka
No právě, oni tam mají napsaný, že pošlou korekturu, jenže zas to je na mail, takže v papírový podobě vůbec nevím, jak by to vypadalo, ale když to není tak hrozný, tak do toho půjdeme asi taky. Jelikož takovy oznámko jsme jinde neviděli jenom na netu |-| a s tím měsícem svateb je to fakt, moje kadeřnice už byla zamluvená na 16.6. v listopadu minulýho roku, fogografka už od října a kameramani měli taky plno. Ale su taky strašně moc ráda, že nám vyšlo to místo na hostinu, protože to je taky strašně žádaný na svatby a sál s barem, tanečním placem, zahrádkou a WC bude taky jenom! pro svatebčany. Na oběd bude asi klasika - knedlíčková polívka a svíčková a večeře bude formou rautů. Jenom nevím, na kolikátou si pozvat kapelu, paní tam nám řekla, že od začátku, ale já si myslím, že po obědě se hned stejně tancovat nebude, všichni si budou chtít popovídat, tak aby se nemuseli přeřvávat nebo co myslíte? =-)
Profilova fotka
to melo byt ze ti pošlou korekturu a ne kerekturu,pardon :-D
Profilova fotka
já budu mít muziku i při obědě.zase jíst za ticho to se mi nechce,ale na ten oběd si dělám CD s pomalýma písničkama a budou puštěný jen po tichu jen takový podtext oběda.Jaký máš oznámko?pošli mi web stránku,jsem zvědavá.ja ho mám v albumu
Profilova fotka
Ty kerektury jsem si ani nevšimla, věříš? :-D :-D :-D :-D Jo při obědě taky budu mít puštěný CD s pomalýma písničkama a tak potichu, jako kulisu, ale nevím, co s tou kapelou????? JInak mám oznámka z volny.cz/svatebnioznameni/....ty máš v albu taky některý jejich oznámka. My bysme chtěli takový to černo-bílý č. 071
Článek se načítá
Profilova fotka
jojo vidim,jo to je hezky a kamarad tady odtud mel taky oznamko a bylo hezky.kapelu si pozvi az tam prijdou kamaradi nebo jak to vlastne budu te mit
Profilova fotka
Ahoj nam bude kapela poustet na obed pisnicky z cd k dokresleni atmosfery a pak az se najime tak nekdy zacnou hrat aby se to jidlo zas vytancovalo. my to docela nechavame na nich, aparaturu si pripravi rano tak zacnou podle situace. my to mame v hlave vsechno vymyslene jen sehnat to nove misto :-(
Profilova fotka
a měl ten kamarád taky nějaky takovy černo-bílý, já si to nedokážu představit na tom papíru, aby to nebylo moc tmavý nebo tak. jo kamarády budeme mít pozvaný tak mezi 3 - 4.tou hodinou. a taky bych ráda to jídlo vytancovala :-D v těch šatech budu tak stáhlá, že stejně nebudu moct pořádně jest, ale zas než slehne, tak chvílu počkáme
Profilova fotka
ne on mel barevne.a myslim ze cernobile na tom neni co zkazit. jo taky budeme mit kamarady pozvany mezi 3-4.obrad je v 11 pak nejake to foceni a 3-4 bude akorat.taky to chci vytancovat a v tom korzetu toho taky asi moc nepojim
Profilova fotka
No to doufám :-D Jo my máme taky obřad v 11.hodin, pak se jedeme fotit, potom oběd a pak se začnou pomalu svážet kamarádi, myslím si, že je to tak akorát. Nejdřív jsme je chtěli pozvat na 5.tou hodinu, ale kdo by to tam jinak rozjel a dělal zábavu, když ne kamarádi, že? Akorát mám strach, že se tam kamoška víc napije a bude nějaká ostuda, ale snad se aspoň na mojí svatbě udrží. Ona totiž pije dost, na každý akci se smete, tak snad to nebude tak hrozný. Já už jsem jí domlouvala, ale ona je jak načasovaná bomba :-S já budu mít šaty vcelku, ale už když jsem si je zkoušela, tak jsem byla stáhlá jak v korzetu. A nevím, jestli si pod ně mám koupit podprdu bez ramínek nebo mám jít bez? a pojedete někam na tu svatební cestu?
Profilova fotka
Ja mam taky saty vcelku a podprsenku si asi vezmu, aby to vypadalo jeste zajimaveji ;-) svatebni cestu budeme resit az na posledni chvili, mam v praci domluvenou dovcu s tim, ze s ni muzu hejbat a protoze chcem exotiku tak last minute jsou nejvyhodnejsi. S kamoskou to mas spatny, ja bych se s nekym domluvila at ji hlida,da pozor aby nic nevyvedla. Jinak by budeme mit kamose hned od zacatku, tak zabava bude v plnem proudu, teda doufam!
niikkyy - já jsem reagovala na vyděšenou horejsi ;-) :-) Vidíš, ani jsem si nevšimla, že máme stejný termín. My se bereme ve Viničním altánu v 11,00hod. Kde Vy? Šaty mam zatim take v celku, a podrprsenku si nejspíš brát nebudu, ještě nejsem napevno rozhodnutá. Uvídím na zkoušce v dubnu. ;-) Svatební cestu vůbec neplánujeme. Možná vyrazíme začátkem července na pár dní do Dánska. Sice sním o cestě do Řecka, ale tam mě v hlavní sezéně nikdo nedostane, vedra moc nemusím. :-.
Profilova fotka
ja mam saty s korzetem.jinak svatebni cestu planujeme ale chceme jet az nekdy zari rijen.cekame jestli nedostaneme dovcu od milacka z prace
Profilova fotka
almo:aha ja myslela ze je to na me,tak promin.my ji budeme mit na Zbraslavi taky v 11 hodin
Profilova fotka
No právě, my bysme chtěli na svatební cestu buď Řecko nebo Španělsko, vedra miluju, takže v sezóně by mně to nevadilo a taky bych chtěla AI a ten krásnej hotel s bazénem. Teď jsem se dívala a všude to je tak zaokrouhleně 20 000,-pro jednoho a to nevím, jak tohle dáme dohromady :-( chtěli bysme jet v srpnu, možná to přesuneme
Profilova fotka
no my asi vemem nejaky last minute,nevim jeste uvidime.a ohledne penez,tak to doufam ze nam na tu dovcu zbyde,protoze svatbu nam plati rodice a my v tom budem tak za 20000.coz je parada,takze na svatebni cestu by nam mohlo zbyt
Profilova fotka
kde jste kdo???
Profilova fotka
nějak to tu zesláblo :-( Tak co červňačky a červňáci u nikoho nic nového? :-) My jsme konečně zarezervovali foto a video. Chceme jen na obřad. Ne žebychom nemohli nikoho sehnat, ale nějak jsme se k tomu nemohli dokopat. :-p ;-) Tak teď už máme vše možné koupené, objednané...Takže už jen před svatbou objednat koláčky a dorty, v cukrárně domluveno. A kytka je taky vybraná, takže před svatbou objednat, aby z Holandska přivezli kytky dle mého přání. Mám moc šikovnou květinářku. :-) No a menu se domluví až podle potvrzených účastí, v restauraci jsme domluvený že stačí koncem května. Menu je jasný, spíš už jen množství. No a svatební cestu budeme řešit na poslední chvíli. Teda místa už vymýšlíme teď. Zatím poslední varianta je hned po svatbě asi Řecko a pak v únoru S.A.E. Chceme totiž nějakou exotiku a chceme jet hned po svatbě. A jelikož tyhle naše dva požadavky nejdou skloubit dohromady :-p , protože v červnu bývá v Karibiku období dešťů, hurikánů...ale chceme vyrazit hned po svatbě a nečekat až na podzim, tak pojedeme na dvě svatební cesty. 8-)
Profilova fotka
Ahojky,no mi mame uz vsechno hotove objednane a zamluvene a restaurace uz je domluvenna i co a jak takze ted uz jen cekame na cerven :-D
Profilova fotka
Ahoj niikkyy, ty seš tady? My jsme na tom stejně, ale množství budeme potvrzovat až před svatbou. Protože i když nám všichni slíbili účast, tak člověk nikdy neví. Takže už pak jen řekneme že chceme 35 obědů 8-)... No a na kytky a koláčky je čas, vlastně domluvený to je, tak teď zas až těsně před už jen objednat. No spíš si jen pohlídat, že objednávku někam nezaložili. Důvěřuj ale prověřuj. :-D
Ahoj holky, červnové nevěsty. Mě už to taky čeká, ode dneška přesně 4 měsíce, 2. června na nádvoří Průhonického zámku. Kde to máte vy?
Profilova fotka
Ahojky.my to máme na Praze 5 na Zbraslavi
Profilova fotka
Za 140 na Valdštejně :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?