Svatba v červnu 2007

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, zdravím všechny, co plánují svatbu na červen 2007 :-)! Jste tu některá?
Profilova fotka
dekuju,ja byla na obidku,tak jsem nepsala
Profilova fotka
Ahoj holky a kluku, tak už jsem právoplatnou členkou této diskuze neb už máme konečně zamluvený termín 1.6. ve 12:00! Takže teď rozjedu veškeré další přípravy a konečně i občas nějakou tu diskuzi ;-)
Profilova fotka
Ja si taky chci brat saty z Dela Sposy. Maji tam krasne saty a libi se mi i pristup majitelky.
Profilova fotka
jojo byli tam opravdu super.zkusila jsem 3 a hned jsem mela jasno
Profilova fotka
mische nemáme :-) to jen tak vypadá x-) niikkyy hezký prstýnky, chcete kombinaci lesku a matu? Vypadá to moc krásně, ale slyšela jsem názory a zlatník mi to potvrdil, že když je časem necháš vyčistit, tak budou celý lesklý, což ale není špatný, jen budou vypadat jinak. popellko a jakou chcete mít barvu svatby? Podle toho se rozhodneš pro barvu kytky...ale bílé růže namíchané s modrýma kytičkama můžou vypadat nádherně. Tak jestli máte modrou či modro-bílou svatbu, tak jdi do toho. :-)
Profilova fotka
JOJO CHCEME JE LESK A MAT,TAK UVIDIME JESTE JESTE JAK SE S NIM DOMLUVIM
Profilova fotka
Veruse: a vy jste termín zamlouvali až dneska? To by byla paráda, aspoň bych se necítila tak blbě, že ještě nemám nic zařízený :-( ale snad to už po víkendu bude lepší. radusaondra: no právě, barvu svatby nevím, myslela jsem, že se to řídí podle kytky. Já miluju modrou barvu, skoro všechno oblečení mám ve skříni modré, maluju se do modra, prej mně modrá sluší,... a jelikož chci jako svatební kytku růže (a modré jsou moc tmavé), tak jsem uvažovala o bílých a do toho nějaké sv. modřounké kytky - vypadá to hezky. No a jelikož jsem blond, tak si myslím, že by nebyly špatný i ty růžový. To je teda dilema.
Profilova fotka
pokud máš ráda modrou, tak jdi do ní. Modro - bílá svatba bude moc pěkná. :-) A to i když jseš blond :-D Však víš MODRÁ JE DOBRÁ 8-)
Profilova fotka
No jo, já abych v tom nebyla moc bledá, ale jelikož bych ráda chodila před svatbou do solárka, tak snad ne. JInak mám strach, že v červnu bude ještě zima, jak to tak vypadá, jestli se opozdí a to bych taky nerada. Proto jsem si přece vybrala léto, ne? Četla jsem si tvůj příspěvek v diskuzi - svatební cesta a na kdy ji plánujete?
Profilova fotka
popelka: na matrice jsme byli včera, protože termín rezervovali až od nového roku. Takže mě se bez termínu zatím nechtělo jít do zařizování jiných věcí, kterým ale teď už nic nebrání... A ono 1.6. je už za 4 měsíce a něco! Docela to letí! A kd ymáš termín ty?
Profilova fotka
veruse: jééé to su ráda, že v tom nejsu sama. Hned jsi mně zvedla náladu :-D :-D :-D :-D protože my půjdem termín rezervovat asi až zítra a doufám, že ještě budou mít volno. Chtěli bysme 16.6. tak snad se to povede. Jéjé to to letí, úplně začínám mít pocity občas, že to nestihnu všechno, jak bych chtěla. No uvidíme. Tak já valím papa holky a pěknej víkend, snad v pondělí už napíšu, že máme termín konečně zamluvený!!!! ;-) tak pa
Profilova fotka
Ahoj holky, tak vám slavnostně oznamuju, že oficiální zamluvený termín naší svatby je 16.6. 2007 - a už je zamluvený kostel, místo na hostinu, cukroví, koláčky, a taky můžu říct, že jsme asi s tímhle začli za pět minut dvanáct - jak se říká, protože všichni už to mají docela dost plný. Paní co má nejlepší koláčky nám už nechtěla dělat, ale nakonec jsme ju ukecali :-D no a jediný s čím máme problém - nemůžeme sehnat kapelu. Všechny už jsou obsazený :-( ale ještě to musíme zkoušet!
Článek se načítá
Profilova fotka
popellko ta VELKÁ GRATULACE, teď už se všechno rozjede samo, uvidíš :-) Nevěš hlavu, kapelu seženete. My se chystáme na svatební cestu hned po svatbě, ne teda hned z hostiny, ale svatba bude v pátek, takže někdy v pondělí, nejdýl v úterý chceme vyrazit. x-)
popelko, také blahopřeji k termínu. Také přidám naší trochu změn. Ve čtvrtek jsme byli domlouvat místo na hostinu a na oslavu a po 1,5hod. koordinace to vypadalo, že se svatba ze soboty 23. přesune na pátek 15. nebo na srpen nebo na nikdy, :-( už jsme byli zoufalí, tedy hlavně já, protože v termínu 4. - 8. 6. budu mít státnice a svatbu jsem chtěla mít co nejpozději po nich a už u 23. jsem se kroutila. 8-( Nakonec jsem se s tím vylučovací metodou musela smířit a konečný termín domluvený na všech místech je 15. 6. Před státnicemi svatbu odmítám, červenec je letos svatbami nabitý, srpen je pozdě a v září a říjnu ženich pravděpodobně na měsíc zmizí do zahraničí :-| Alespoň se bude svatbou zabývat i ženich, vše špatné je pro něco dobré. ;-) A v sobotu jsme drahouškovi pořídili parádní oblek. Jak sám říká, s tím půjde i do rakve, oblek nosí opravdu jen vyjímečně. :-) Krásný den :-)
Profilova fotka
děkuji za gratulaci, ani nevíte, jak jsem ráda, že už konečně máme něco zamluvený a hlavně vybraný termín :-) ale letos se prej všichni s těma svatbama v polovině roku zbláznili. Už jsme taky uvažovali o změně termínu, ale naštěstí to hlavní - kostel+hostina by mělo být zamluvený, takže kvůli kapele, kterou teď sháním, jelikož i poslední záchrana nám odřekla, že už svatbu mají, se mně to měnit nechce. Dokonce se nám podařilo i zamluvit oblíbenou paní fotografku. Teď ta kapela a budu mít aspoň trošku klidu. No vlastně to jsem ještě nebyla pro šaty :-S doufám, že na mě nějaky zbudou!
Ahoj holky, tak jsem tu taky. Trochu se už známe. Popelko gratulu k termínu!!!!!!!! Máme svatbu ve stejný den!!!!! My jí máme na zámku Konopiště 16.6. v 11h :-) Včera jsem již byla na šatech tak jakmile budou fotky dám je do alba!
Profilova fotka
barbarek: pospěš s těma fotkama! :-) Jsem na tě obzvláště natěšená, protože ve čtvrtek jdu do 2 salonů - jsem děsně zvědavá co vyberu, protože představy jsem si (po zkušenostech kamarádek - jedna chtěla rozhodně šampaň a druhá s ramínkama, hádejte jak to dopadlo???) zakázala.
Profilova fotka
Ahojky holky,ja uz saticky mam minuly tyden jsem pro ne byla, Veru kam jdes do salonu??
Profilova fotka
nikkyy: do toho nového Kleinod a do Andělského. Pak, pokud bych si v těch dvou nevybrala, mám kdyžtak ještě v rezervě Potěšení.
Profilova fotka
ja sla do della sposy a hned si vybrala,s andelskym mam spatne zkusenosti,tak jsem tam ani nesla a poteseni??tam si brala saty kamoska na svatbu a kdyz pro ne prisla tak ji je teprve upravovali a byli spinave.no uvidis,treba to byla nahoda
Profilova fotka
Asi záleži na personálu (směny) a štěstí tu má taky svou roli. Já zase mám kamarádku, co je měla z Potěšení a byly čisťounké, voňavounké a perfektně upravené přesně na ní. A druhá je měla z Andělského a taky byly v poho a ještě byla nadšená z personálu. Uvidím, ale zase si říkám, že si jdu vybírat šaty a jestli budou nepříjemní, tak na ně prdím - je na svatbě mít nebudu. ;-)
Profilova fotka
jo ja ti to jen psala jakou mam zkusenost ja,tak se nezlob
Profilova fotka
Já se vůbec nezlobím, taky jsem psala co mají zkušenosti ostatní, omlouvám se jestli to vyznělo naštvaně
Profilova fotka
v pohode
Profilova fotka
Hele holky a co svatební cesta? Už máte vybráno nebo vybíráte nebo ji odkládáte? Já teď objednávala katalogy od různých cestovek, chtěli bysme nějaký řecký ostrůvek. Zatím jsme byli na Kosu a Karpathosu a vypadá to že ty řecké ostrůvky sbíráme :-)
Profilova fotka
Ahoj holky, barbarku a vybrala sis nějaký už? Já se na šaty chystám tak za 14 dní a doufám, že na mě nějaký krásný zůstanou. Akorát máme pořád problém s kapelou, jelikož všechny, na který jsme měli typy, jsou zadaný :-( Stačili by nám 2 hudebníci - nejlépe klávesista a zpěvačka, jenže tenhle termín už mají všichni plný. Ach jo... ale to nejdůležitější už máme zamluvený a to je kostel a hostina. Akorát je dilema, jestli hostinu udělat ve velkém sále - ten je hezčí a se zahrádkou (jenže tam bývají svatby pro 80 lidí třeba a nás bude jen asi okolo 35) a nebo v malé restauračce, ale tam by to muselo být v boxech a z toho já mám strach. Podle mě se to na svatbu nehodí :-S co myslíte? Oni s tím sice mají zkušenosti, ale není to ono
Ahoj holky, přidávám se k vám do diskuse. Svatba bude 23.6. Už máme zamluvený kostel, restauraci, šaty a dokonce i hudbu. S tou hudbou už jsme mysleli, že si budeme muset zpívat sami. Protože víme, že to bývá problém, začali jsme ji shánět už v říjnu. Všichni oblíbení už byli zadaní. Ti co byli volní, tak se nedají poslouchat. Nechci tě popellko strašit, třeba u vás to funguje jinak. Nakonec jsme si sehnali muzianty ze Slovenska. Není to sice podle mých představ, ale už jsem se s tím smířila. Máš pravdu, hostina v boxech se nehodí, ale jestli to jinak nepůjde, tak proč ne. Lepší něco než nic.
Profilova fotka
mirabelka: ahojky, no tak to je drsný. Víš já jsem naopak vůbec netušila, že s hudbou bývá takový problém 8-( a ještě ke všemu jsme ještě před 14 dny neměli určené datum, takže to by bylo zbytečný. A z tý kapely mám vážně strach teda. Já jsem myslela, že to stačí zamlouvat až tak v březnu - haha :-D ftipný, že. Na šatky půjdu až tak za 14 dní, ale to důležitý snad už taky máme - nebo aspoň si to myslím a doufám. Hm my jsme nakonec dostali ještě typ na jakýsi dva muzikanty (jsou fo dva chlápci) a za celou svatbu si berou jen 2 500,-kč, tak mám strach co to bude? Nikdy jsme je neslyšeli a to je to nejhorší, ale říkali, že prej zahrajou všechno od Bacha až po Kabáty. A v těch boxech to být nemusí, můžem to mít v tom velkým sálu, ale aby jsme se tam s tím počtem svatebčanů neztratili :-N
Profilova fotka
ahoj popellko, nemáš nějaký fotky těch boxů a toho velkýho sálu? Líp bychom si to pak představili... Jinak každý ti bude trvdit, že zahraje všechno, ale i tak je lepší si to poslechnout na vlastní uši, nebo mít nějaký reference, nebo jestli mají aspoň nějakou ukázku třeba na CD nebo tak.
Profilova fotka
popellka: my se zatím držíme toho, že budeme pouštět muziku z CD. Máme jen malou, rodinou svatbu a tak to bude asi stačit. S muzikantama bývá někdy moc problémů. Zvlášť pokud je dopředu neznáš - nejsou to kamarádi. Hrajou jen chvílema a nakonec si řeknou o víc než bylo domluveno a musíš se s nima dohadovat.

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?