Svatba v červnu 2007

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, zdravím všechny, co plánují svatbu na červen 2007 :-)! Jste tu některá?
Jani, moooc blahopřeji a dřím pěsti, ať je vše v pořádku. x-)
Zappo, byli jsme až nahoře mezi parkovištěm a stadionem, kde se startuje Jizerská 50 v oranžové bytovce. Jsou tam prima apartmány. Drahoušek je bývalý vrcholový běžkař (tzn. zimní olympiada mě s ním fakt "děsně bavila" :-S 8-( , hádky byly na denním programu, zvažovala jsem rázné odstěhování ;-( , prostě hrůza), takže my jsme běžkovali. Tedy on běžkoval, já jsem se plácala ;-)
Profilova fotka
niikkyy: já ještě nevím, ale taky uvažuju nad růžovo bílou nebo modro bílou. Možná taky červená, ale to asi ne. Zatím vítězí asi ta růžovo-bílá. Prosím taky o nějaky adresky. Děkuji :-) Ahoj Kato a kdy budeš mít svatbu ty - kolikátého?
Profilova fotka
popelko:taky IP
Profilova fotka
ahoj lidi :-) niikkyy nestihla jsem ti odepsat, když ses ptala kolik nás bude stát obřad. Takže zaplatíme 3520,- Poplatek zahrnuje poplatek za obřad mimo trvalé bydliště, poplatek hradu Valdštejn za pronájem terasy nebo kaple (dle počasí), povolení příjezdu až k hradu, nějaké ty režijní náklady co si určuje matrika a živá hudba při obřadu - to je slušná cena. zappo, almo13277 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jakto že jste byli o svátcích na Bedřichově a ani jste se nestavili u nás v Jablonci? To nemůžete dát vědět? Zlobím se 8-) :-D :-D Bedřichov je super ne? A Jablonec taky. Zappo těší mě, že jste si u nás vybrali bižu a doufám, že budete spokojení. x-)
Profilova fotka
Verunka se tu ptala co kdo má na svatbu. Takže i když to mám popsané v albu u foteček, tak to sem ještě písnu: - máme zamluvený termín obřadu na matrice a na hradě - máme zamluvenou restauraci i ubytování pro hosty - 2. 1. 2007 jsme taky zamluvili DJ, který nám bude hrát na svatbě Toť vše ze zamlouvání a teď hmotné statky :-) , takže mám koupené - šaty - bižu na krk - boty - a dostala jsem od kamarádky podvazek pro ženicha máme: - oblek - košili - kravatu - boty i ponožky - a pásek (takže komplet oblečenej) No a jinak máme prstýnky, svatební skleničky a svícínky na svíčky, rozmyšlené menu i barvu svatby a stanovený rozpočet. Jo a koupené víno, sekt a nějaké vermuty na hostinu. Teda sama koukám, že je toho dost, ale na druhou stranu moc ne. Ale to hlavní máme a na ostatní je ještě celkem dost času. 8-) :-)
Profilova fotka
Teda Ráďo ty už máš zařízenou celou svatbu...noooo, to jsem pěkně pozadu...
Profilova fotka
Jóóó kdyby všechno veru. To důležitý snad jo. Ale ještě musíme objednat koláčky, dorty, kytku (o tý už jsem se svojí květinářkou mluvila, představa je jasná a ona je moc šikovná, takže už jen 2 týdny před svatbou objednat květiny), no a pak udělat oznámení, jmenovky, košíčky na koláčky (pořád nevím, jestli vyrobit, nebo koupit), krabičky na výslužky a etikety na minivínečka (ty už sice mám taky navžený, ale určitě budou ještě nějaký úpravy a pak je musíme nalepit na ty lahvinky. No a hlavně sehnat kadeřnici a kosmetičku :-N Pak už jen prkotinky jako ozdobný lístečky na svatební tabuli nebo tak něco, možná svatební talíř na který bych chtěla aby se mi každý z hostů podepsal, ten asi objednám ze svatebního shopu. No zbývá toho dost, ale řešíme teď podstatně důležitý věci mimo svatbu, tak doufám, že se vše vyřeší a bude v pořádku. Ale nic špatnýho ve vztahu - naštěstí. :-)
Tedy to mi křivdíš ;-), v Jablonci jsme také byli. Rádi tam chodíme do bazénu na masáž a do sauny a bylo to žůžo :-) x-) :-D
Profilova fotka
Almi já myslela za mnou :-D :-D :-D Jak říkám Jablonec mám ráda...tak hlavně že se vám tady líbilo a když někdy zase přijedete (třeba na Jizerskou fifty a nebudeš se chtít nudit na trati, tak se ozvy :-) x-)
Profilova fotka
Verunko jsi tu??
Profilova fotka
Ano Niky jsem...
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahojky,jdu se kouknout na tve album :-) objednala jsis neco z tech adres co jsem ti poslala??
Profilova fotka
no pekny,koukam dost objednano :-) super,jen tak dal. a z svatebni shop se ti nic nelibilo??,ani na auto ozdoby??
Profilova fotka
Niky...Ani moc ne...ale já se ještě podívám... ještě dám zítra do toho alba mě ve svatebních šatech...jak se ti líbily???
Profilova fotka
jojo moc hezke opravdu
Profilova fotka
Niky prosim pošleš mi adresku svého alba??? :-)
Profilova fotka
klepni na fotak.je to na druhe strane fotky,je tam fotak,obalka a vykricnik
Profilova fotka
Ahoj cervnovci, chvili jsem tady nebyla a vidim, ze je tady rusno. Preji vsem jen to nejlepsi do noveho roku...myslim, ze to bude skvely rok ;-) Jani, to je skvela zprava...moc gratuluju a hlavne drzim palce, at vse dobre dopadne. Mate uz nekdo doba oznamka? Pouzivate leskly nebo strukturovany papir...ja to delam pres net, tak to zatim nevidim a sbiram nazory;)
Profilova fotka
Ahoj holky, tak sláva. O víkendu se půjde konečně zamluvit termín, na oběd do restaurace, kde chceme mít hostinu a pak se zamluví i ta,.....takže už se to začíná rozjíždět - teda doufám =-) jen doufám, že už to nebude zamluvené. Koncem ledna začátkem února půjdu na šaty,....a pak už se to bude jenom dolaďovat :-)
Profilova fotka
ahojky popelko
Profilova fotka
Ahoj Evy
Profilova fotka
Ahojky holky, tak už máte snubní prsteny nebo kdy máte v plánu je vybírat, aby se to tak nějak stihlo?
Profilova fotka
ahoj popellko...prstynky jeste nemame, ale mame predstavu. Chceme hodne jednoduche obroucky z bileho zlata. Dokonce ani ja nebudu mit kaminek, protoze mam docela velky zasnubni a moc sperky nenosim, tak na me nic velkeho nevypada dobre. Hodne zlatnictvi je tady doporucovano, tak vyberem neco v Praze pri pristi navsteve.
Profilova fotka
Ahojky.my uz mame prstynky vybrane a mame uz domluveneho zlatnika,takze na zacatku unora mu je tam dame aby nam je udelal
Profilova fotka
No vy se máte. My teda máme taky jakous takous představu. Zásnubní prstýnek mám normálně ze žlutého zlata, tak bysme chtěli samozřejmě i snubní ze žlutého. Jen nevím, jestli nějaký obyčejný kroužky nebo jestli bych si třeba já neměla nechat udělat s kamínkem. chtěla bych ho ale nosit pořád a nesundávat, tako jako teď zásnubní, tak aby byl praktický =-) a ještě se rozhoduju mezi barvou kytky, jestli bílé růže s nějaýma sv. modrýma kytičkama namíchat a nebo jestli bílé růže s růžovýma :-. ach jo, to jsou starosti.
Profilova fotka
jo to jsou starosti,ale hezky,my mame vybrane takove jakoby obycejne ale bile zlato ale ve zlutym taky musi vypadat hezky,koukni do meho albicka
Profilova fotka
No to teda koukám, co už všichni mají zařízeno. My máme svatbu 16.6.2007 a zatím máme zařízeno: šaty pro nevěstu, zamluvený termín na úřadě, kadeřnici, fotografku, restauraci - zítra jdeme domlouvat podrobnosti. A toť asi vše ! No nevím Radusaondra maji zařízeno snad již vše. ;-)
Profilova fotka
mische: my jsme se nakonec taky domluvili na 16.6. a nemáme zařízeno ještě nic! Kostel jdeme zamlouvat o víkendu, pro šaty jdu koncem ledna začátkem února, kadeřnici? moje už je zamluvená od někoho jinýho a jinou musím teprve najít, fotografku a restauraci asi až koncem ledna - mám z toho nějakej blbej pocit :-(
Profilova fotka
niikkyy: jo prstýnky jsou OK a jinak šatky - taky moc hezký!!!! ;-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?