Svatba v červnu 2007

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, zdravím všechny, co plánují svatbu na červen 2007 :-)! Jste tu některá?
Profilova fotka
niikkyy: ne nemáme :-( ale náhodou už jsme pokročili, na Vánoce jsme ani nevěděli, jestli červen nebo červenec a teď se rozhodujem mezi 9.6. a nebo 16.6. :-D
Profilova fotka
tak aspon ze uz se aspon rozhodujete.my jsme se hadali ja chtela 1.6 a milacek zase 15.6 tak zvitezil on,ale byl kompromis :-)
Profilova fotka
jé hoky s tím datumem je to sranda...já chtěla jen a jedině 26.8.2006,ale nějak se mi to nepodařilo, jelikož jsme chtěla mít svatbu na Špilberku ale v ten den tam měli nějakou výstavu korunovačních klenotů...ach jo...no a jinde jsme nechtěla...pak jsem přišla s nápadem mít svatbu na zámečku v Brně-Líšni a tam už volné datum neměli tak jsme se nakonec brali 19.8.2006 a bylo po vysněném datu¨,ale to mi vůbec nevadí, jelikož to není o tom mít nějaké pěkné a nebo zajímavé datum.... :-)
Profilova fotka
Nazdarek. Vy jste se tu pres ty vanoce tedy rozjeli ... od me posledni navstevy par dni pred svatkama tu pribylo asi 7 stranek :-) Mno, my jsme taky trochu pokrocili ... vyrazili jsme 28.12. na hory - do Jizerek do Bedrichova - mno a vyjeli jsme si 29.12. na vylet do Jalbonce, ze okoukneme nejakou bizu, hlavne tedy strasy k satum - korunku, nausnicky a nejaky nahrdelnicek. Mno a Jablonex nezklamal :-) Nakoupili jsme tam vsechny tri vecicky, pro ktere jsme vyrazili a moje Hrosicee je dostala jako novorocni darecek :-) A pak po Silvestru, kdyz jsme se vraceli z hor domu jsme se domluvili, kam ze to vlastne pojedeme na svatebni cestu ... na Kretu. A to jsou asi tak vsechny nase novinky ... takze zatim krasny den ;-)
Profilova fotka
zappa:pěkný den... :-)
Ahojky všichni :-) Zappo, to jsou náhodičky, také jsme byli v Bedřichově. Stihli jste běžkovat? x-) Blahopřeji k novorocnimu dárečku. ;-)
Profilova fotka
Ahojky, nedá mi to a musím vás tady všechny pozdravit a pořát vám všem hodně úspěchů v Novém roce. 2v1 jana 06 :-D
Profilova fotka
taky Ti přeji vše nej v novém roce 2007 :-)
Profilova fotka
teda cervnaci kde jste??
No přeci tady a aktualizujeme svá alba x-) ;-) :-) Pod stromečkem jsem měla champagne perličkovou bižu. Je krásná a skvěle ladí k zamluveným šatům! x-) Zítra máme schůzku s majitelem restraurace a cateringové firmy, abysme projednali detaily naší hostiny a pohoštění. :-) jana06 - Jani, máme 2v1 chápat jako náznak nejakých novinek? ;-)
Profilova fotka
Ahoj.no konecne nekdo :-) me prijde bizu dneska,uz je asi i doma jestli ji milacek prevzal.uz se taky tesim
Profilova fotka
moc hezka ta bizu.ja jdu na saty zitra,tak snad mi nejake sednou,hlavne ty co mam vybrane
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj holky, zdravím. tak to je mazec, my ještě nemáme rozhodnutý termín a vy už máte vybraný šaty, bižu,...ach jo. Já nevím, jestli se vůbec v červnu vdám teda? :-D jinak když jste tak u té bižuterky, tak jsem si koupila nádhernou na vánočních trhách a co se nestalo? z naušnice už mně vypadl kamínek 8-( fakt paráda. Jo a ještě jsem se chtěla zeptat, když tento nebo příští týden zamluvíme kostel, kdy bysme měli zamluvit místo hostiny?
Profilova fotka
Ahojky holky...chci se zeptat co vsechno uz mate na svatbičku zařízené???
Profilova fotka
Ahojky Verunko a popelko. Popelko ja si myslim ze by to chtelo zemluvit taky uz ted s tim kostlem najednou at mas aspon tot jiste.od toho se pak vsechno vyvyji. Verunko:ja uz mam oblek pro milacka,kosily a kravatu,zamluvene datum a restauraci,bizu,polstarek na prstynky,ted budu objednavat fotografa,nejakou dekoraci mam a podvazek aneco do vlasu a zitra jedem s kamoskou na saty a dneska jedu koupit krabicky na vysluzky a v sobotu do ikei na nejake malickosti.o sladke mam postarano od tatovi pritelkyne,dort je vybrany a navrh u znameho cukrare.tot zatim vse
Profilova fotka
Ahoj Verunko, tak to ti můžu říct úplně přesně - nic :-D :-D :-D nemáme vybraný ani termín buď 9.6. nebo 16.6. do konce příštího týdne bysme měli jít zamluvit kostel a faráře. Koncem ledna si chcu jet vybrat šatky a to je asi jediný co vím. Jo a ještě jsem už byla na zkoušce svatebního účesu, který dopadla úplně jinak, než bych chtěla, takže už sháním kadeřnici, aby to bylo to pravé ořechové.
Profilova fotka
Ach jo jak to tady čtu, tak já sama nevím, kde začít :-( sice jsem si vytiskla svatební plánovač, ale tam je toho moc a moc dopodrobna a podle toho se mně špatně jede. niikkyy: už víš do jaké barvy budeš mít svatbu sladěnou?
Profilova fotka
Verunko vim,do oranzova.taky uz jsem objednala vyvazky a kytky mi bude vazat kamaradka.kadernice je moje kamaradka a licit me bude segra,je kosmeticka
Profilova fotka
koukni na net na nejake stranky a tam si toho dost objednas,nakupuju jedine tak
Profilova fotka
Nazdarek. Almo, vy jste byli take v Bedrichove? A kde presne, na ktere chate? My jsme byli na podnikove chate od Hrosicee mamky z prace ... je to pod upravnou vody, naproti Vermontu kousek za zacatkem Bedrichova kdyz prijizdis z Janova. Bezkovat jsme nebyli - nakonec jsme nebrali ani lyze - a ja ani nemuzu ... finisuji skolu, pisu diplomku a bohuzel na ostatni nemam vubec cas.
Profilova fotka
jééé no ty už to máš tak pěkně zajíštěný. Mně bude vázat květiny taky známá, řekla bych kamoška, ale ono je to něco jako moje adoptivní babička :-D kadeřnice vůbec nevím, protože ta má, ke který chodím, tak už na 16.6. svatební česání už má někomu jinýmu :-( tak proto sháním náhradu a malovat se budu muset asi sama, protože v okolí žádnou kosmetičku, která by mně přišla namalovat dom neznám :-|
Profilova fotka
a v jakym okrese to budes mit??prijde mi ze toho mam malo :-(
Profilova fotka
No okres Brno :-) Nééé už toho máš víc než dost, ale já jsem si myslela, že stačí tohle všechno zařizovat až tak v březnu :-S no a jestli už máš oblek, kravatu,...pro miláčka, tak teda já pochybuju, že teď bych ho k něčemu takovymu přesvědčila. Jemu by tak vyhovoval měsíc před svatbou, kdyby se to řešilo x-)
Profilova fotka
no nic, já teď budu muset na chvilu odejít zatím pa
Profilova fotka
ja se ho na nic neptala,objednala jsem mu ji pres net a pak oznamila,nic nekupuju vse objednavam,a jakou barvu chces mit svatby ty?
ahoj holky, přidávám se k červnovým nevěstám a přeju pěkný den :-)
Profilova fotka
Ahojky Almo, ano, je to jedna velká novinka, která o sobě (pokud vše bude v přádku a probíhat tak jak má) dá v září pořádně vědět :-D To znamená, že i když svatba nebude, tak bude něco víc.... jana
Profilova fotka
Niky já budu mít svatbičku do růžovo bíla ale nevim, kde mám sehnat výzdobičku na stůl - ubrousky, balonky, apod...když všechno objednáváš přes net, tak mi prosím pošli nějaké adresky...
Profilova fotka
Veru: IP
Profilova fotka
Ahojky jano, tak to je skvela zpravicka :-) Moc a moc Ti s Hrosici gratulujeme :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?