Svatba v červnu 2007

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, zdravím všechny, co plánují svatbu na červen 2007 :-)! Jste tu některá?
Profilova fotka
ty jo ja se spletla.jsem si spletla diplomat s hotelem Duo,tak u diplomatu nebydlim :-| :-o
Profilova fotka
jsi tu???
Profilova fotka
je tu nekdo??
Profilova fotka
Ahoj,promin že jsem utekla bez rozloučení,ale ten náš roťák mě odsud vytáhnul a musela jsem si jít s ním hrát. Jo a ty šaty budu mít.Složila jsem i zálohu. A ty máš jaký šaty? Ještě jednou promin
Profilova fotka
Ahojky.v pohode,ja si to myslela.Saty ktery budu mit mam v albicku.jsou to ty jak je tam napsano tyhle chci.
Profilova fotka
jj tak se na ně mrknu.co budete dělat na silvestra?
Profilova fotka
jsou moc hezký
Profilova fotka
jsou nadherny ve skutecnosti jeste hezci.Na silvestra jsme doma.milacek jde 1 do prace tak nikam nemuzem.a co vy budete delat??
Profilova fotka
My budem u známých.Tak prozměnu tu dneska seděl dneska skoro manžel a můj švára a hráli hry,už mi nakrkli a vyhodila je od toho,tak jsem zvědavá kdy mě zas vyhodí. :-) ]-(
Profilova fotka
tak u nas je to opacne,na pocitaci jsem nalepena jen porad ja
Profilova fotka
tak to se máš.jo a s tím hotelem to bylo dobrý. Co budeš mít na krku?Nězo v barvě nebo bílý?
Profilova fotka
jaky hotel? mam to v albumu bile perlicky
Článek se načítá
Profilova fotka
no jak si psala že ten u kterýho bydlíš je Duo a ne Diplomat.... A jak se těšíš na svou svatbu?
Profilova fotka
jo to bylo dobry.tesim se moc,ale prijde mi to strasne daleko,nejradeji bych to mela uz zitra.a co ty?nemas nejake dobre web stranky na svatbu?
Profilova fotka
taky se těším,ale jsou u nás v rodině hodně hádky ze tchýní a tak. Jsem říkala že když mě všichni naštvou a řeknu jalo že jí ruším a vbemu se raději po tajnu. Stránky bohužel nemám,akorát ty co jsi mi psala.
Profilova fotka
jak to?u nas jsou vsichni v klidu az teda na tatovu pritelkyni,od te doby co to vi mi kazdy den vola ze neco sehnala azaridila atd,ale ason mi dost pomaha.zamluvila restauraci,a domlouva to s nima atd.
Profilova fotka
no nevim jak bych to napsala. Chtěli nám jí platit,ted už zase ne. No a jelikož máme svatbu 23.6. tak by mělo být i hezky,tak si říkám když máme možnost mít svatbu venku tak proč to tak neudělat že jo?No a jim to prostě vadí.Říkám jí,proč budu někomu platit 3000 za pronájem salonku když bych venku na zahradě měla prostě o 3000 bohatší jídelníček nebo cokoliv jinýho?Říkám jí a jestli jde prostě o to že bude okolo někoho lítat takže se bát nemusí,že si klidně pro všechno dojdu a tak. A ještě jsem jí říkala že ten den D my máme za sebou,že se nám narodil zdravej a krásnej kluk.Že nám jde jen prostě o tu formalitu,tak nevím o co jí zas jde víš.Je to takovej kolotoč.... ]-(
Profilova fotka
no tak to chapu.anbidnou se ze to zaplati ale na oplatku to chtej udelat podle sveho kdyz to plati.tak to ti nezavidim
Profilova fotka
Já sobě taky ne.Jdu uspat malýho avleze sem ten můj chlap tak se zatím měj a já se brzo ozvu pa.
Profilova fotka
tak doboru noc,pa
Profilova fotka
PF 2007 !!!!!!
Ahoj nevěstinky, tak vše nej do našeho roku ;-)
Profilova fotka
Ahojky
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsem tady a dneska jakož první den v práci je to teda děs. Jinak Vánoce byly krásný, Silvestr, Nový rok,.....všechno jsem krásně prožila s miláčkem, akorát že pořád nemáme 100% rozmyšlený to datum |-| Už to všechno vypadalo, že teda 16.6. ale.........další den bych měla dostat "to" a nevím, mám strach, že z tý trémy to třeba dostanu dřív a ve svatební den bych se s tím vážně nerada otravovala a taky se bojím, že bych byla taková protivná a roztěkaná a moc přecitlivělá....no však víte, jak to myslím. Ale než jsem si to vypočítala, tak už jsme byli rozhodnutí na toho 16.6. ach jo. tak nevím, jestli to neposunem na 9.6. ach jo. Jinak jsem taky byla u jedný kadeřnice na zkoušce svatebního účesu mezi svátkama, chtěla jsem vyčesanej drdol, nahoře bych měla korunku a pod drdolem závoj, ale ten účes dopadl úplně jinak :-( vůbec to nebylo podle mých představ. No já su teda zvědavá, jak to dopadne :-(
Profilova fotka
Ahojky, tak dnes jsme mohli zamluvit termín na matrice, takže teď už oficiálně: 22.6.2007 ve 12 hodin na hradě Valdštejn Museli jsme čekat až do ledna, ale volali jsme hned ráno a nebyl problém vybrat si hodinu, kterou jsme chtěli, takže super. x-)
Profilova fotka
Ahojky holky,taky vas zdravim v novem roce. Radu:tak to se mas ja tam jedu terpve pristi tyden,ale termin a hodnu mam zamluvenou na matrice po emailu.oni se nam stehovali cely urad,tak jdem jen vyplnit papiry pristi tyden
Profilova fotka
niikkyy tak to my na matriku zajedem vyplnit papíry a zaplatit poplatky až začátkem dubna, prý stačí nejpozději 2 měsíce před svatbou. A další dobrá zpráva, živá hudba je započítaná v ceně obřadu. A poplatek je celkem nízký, na to že obřad je na hradě. Super :-)
Profilova fotka
Jééé vy se máte. No nic my budem muset taky začít něco dělat, takže to vypadá, že se budem muset co nejdřív už vážně rozhodnout a během tohoto nebo příštího týdne jít za farářem zamluvit kostel atd. a už to konečně vypukne :-D
Profilova fotka
To ja to udelam uz rovnou kdyz tam budu,nebudu mit pak cas tam nekde litat,delam blbe sichty a jeste bydlim jinde nez mam trvale bydliste tak to zmaknem pri jednom.a kolik jsi platila?my to snad budem mit zadarmo kdyz tam mam trvaly pobyt a chcem to jen na urade??
Profilova fotka
popelko.vy jeste nemate ani vybrane datum??

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?