Svatba v červnu 2007

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, zdravím všechny, co plánují svatbu na červen 2007 :-)! Jste tu některá?
Ahoj holky, já jsem taky v práci, bohužel :-(
Profilova fotka
Ahojky,já jsem doma s malým,nepracuju,jinak se mám docela fajna co ty?Kolikátýho se budeš vdávat?
Profilova fotka
nikkyy-jaký budete mít prstýnky a za kolik?
Profilova fotka
nejdriv musim zplatit auto a pak teprve muzem mit mimi.prstynky?jsou v albu a cena necelych 8 tis,ale budeme mu davat sve zlato,takze jeste levnejsi. a svatba bude 15.6.2007 Manesa:ahojky
Profilova fotka
ahá,a jak dlouho budete ještě platit?Máme mimi,a u toho platíme hypotéku,a plno jiných splátek,měsíčne zaplatíme 18000,a já beru 5000,a dá se to,jestli máte oba dva dobrej příjem tak se to dá,a od novýho roku je vyšší mateřská....
Profilova fotka
JO DALO BY SE TO,ALE SCHAZIMI JEN ROK,TAK TO POCKAME.
Profilova fotka
tak to jo,to se dá,kdybch do těhotenství nepřišla jak slepá houslím :-) tak malýho ještě ted nemám. A jak plánujete na svtabu?My termín už máme taky,šaty mám taky,jen zbytek a na to je ještě čas. V únoru chci jet na svatební veletrh.
Profilova fotka
NO MILACKOVI UZ PRISEL OBLEK A KOSILE,SATY MAM VYBRANE,JEN TAM SKOCIT A ZAPLATIT JE A PAK MAM NEJAKE MALICKOSTI.NEJAKE DEKORACE NA STUL,POLSTAREK NA PRSTYNKY,NA CESTE JE PODVAZEK,DEKORACE A NECO HEZKEHO NA KRK A NAUSNICE.ZBYTEK AZ PO NOVEM ROCE ZACNU SHANET.A CO TY?
Profilova fotka
JDU DOMU,PISNU AZ BUDU DOMA
Profilova fotka
Přítel už má oblek,u šatů mám složenou zálohu a boty.Jinak zatím nic,začnu po novým roce,scháním něco v bordo barvě na krk a do uší,ale zatím jsem celkem nic neoběvila,znáš nějký internetový obchody?
Profilova fotka
oki,tak zatím pa
Profilova fotka
Ahojky ja tady jsem alis
Článek se načítá
Profilova fotka
ahojky
Profilova fotka
odkud jsi?
Profilova fotka
Tak jsem tady.konecne doma :-)
Profilova fotka
rutka:koukni na www.svatebni-shop.net dost veci jsem si tam objednala
Profilova fotka
a nebo taky www.miadesing.cz
Profilova fotka
promin www.miadesign.cz
Profilova fotka
jojo díky.Pojedeš taky na ten veletrh nebo ne?
Profilova fotka
nevim kde to je
Profilova fotka
nevim jestli tam neco najdes na tech strankach.jeste ti nejake kdyztak poslu kdyz si vzpomenu
Profilova fotka
je to v Praze jak je hotel Diplomat tak přímo v něm. uvidíme dyžtak ti dám vědět
Profilova fotka
a kdy??????
Profilova fotka
9.2.-11.2. jsem to moha napsat hned. Ty bydlíš i v praze?
Profilova fotka
jojo bydlim,kousek od hotelu Diplomat.Ostuda ze to nevim :-N
Profilova fotka
ale čoveče není,ale je to zvláštní :-)
Profilova fotka
nejak jsem to ani nezaregistrovala
Profilova fotka
sam ani nevím kde jsem k tomu přišla,ale to je jedno,taky bych tomožná nevěděla kdybych neprojížděla asi diskuze,co vyrábíš krom toho že sedíš doma na netu?
Profilova fotka
no prilitla jsem z prace,rychle jsem neco ukuchtila a ted tu hacam a relaxuju
Profilova fotka
jsem koukala k tobe do albicka a ty bile saty tak tam mas tu cervenou kytku,ty ti moc slusi

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?