Svatba v červnu 2007

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, zdravím všechny, co plánují svatbu na červen 2007 :-)! Jste tu některá?
tak jo zatim, ja e tady kouknu po nejake praci a kdyztak se taky jeste vratim, tak papa a krasne svatky
Profilova fotka
Ahojky...o Štedrý večer me přítel požádal o ruku a chceme to mít už v červnu...není pozdě na přípravy???Stihnu to všechno??A poradíte mi jaký mají bát moje první kroky??? :-(
Ahoj Verunko, podle mě pozdě není. My doma máme jen figurky na dort ;-) a to to máme v plánu 2.6. A hodně teď už vdaných paníá by ti potvrdilo, že hezkou svatbu připravíš i za 3-4 měsíce. Takže hlavně klid :-D
Profilova fotka
A vy nemáte ani zamluvený termín? Ani místo? :-)
Profilova fotka
Mě by zajímalo jestli si máme někde zamluvit termín třeba na zámku a potom jít teprve na matriku nebo naopak..
Verunko nic, ale času dost
Profilova fotka
A kdepak to chcete mít?
Já bych chtěla někde venku, na louce, ale nevím kde sehnat ty bílé stany. Tady je nikdo na půjčení nemá
Profilova fotka
No tak sranda to asi nebude...když vidim že už od března 2006 mají zamluvený termíny na červenec, tak to chci videt jak to zvládnu já...
Profilova fotka
Hele a co zajít někam do svatebního salonu, ty by je měli sehnat, ne???Když říkají že poskytují veškerý služby, tak podle mě by si je tam mohla sehnat, nebo ti s tim alespoň pomůžou...
Záleží na tom kde to chceš mít. Tady ty svatby neběží jak na páse, takže mi když bychom si to zamlouvali v březnu 07, tak se nic nestane. Spoustu věcí najdeš na netu, dovezou ti je až dom,...
Profilova fotka
Já myslela ty stany, že se na ně můžeš zeptat v nějakym svat. salonu.
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahojky.Jak se mate mezi svatkama?
Já je sháněla už loni a nikde nebyly ani v salónech (původně jsem měla už být mladá paní). niikkyy:ahoj, fajn a co ty?
Profilova fotka
Hasik:ja jsem docela s tech svatku ztrhana a zitra mazu do prace. :-( Verunka:ahojky.vitam nove prichozi :-)
Já jdu do práce až na Silvestra :-p takže si ještě poležím u pohádek ;-)
Profilova fotka
hm,to ja mazu uz zitra,vubec se mi nechce!!!
Tak to věřím
Profilova fotka
a co pripravy jak to jde?
nenásilně :-D Už jsme se shodli na snubáčcích
Tak se tu mějte hezky děvenky, musím letět udělat miláčkovi něco k večeři, než mi přijde z práce
Profilova fotka
verunko jsi tu?
Profilova fotka
Ahojky holky a kluci:-) Hlásím se do červnovek:-) Je tu někdo? Pekelně se nudím v práci:-(
Ahoj Axi, už tu asi nejsi co?
Profilova fotka
Ahojky,jste tu nekdo?
Profilova fotka
Ahojky
Profilova fotka
Ahojky.jak se mame,co delas?ja tvrdnu v praci,uz jsem ani nedoufala ze nekdo tady bude
Profilova fotka
Ted jsem tu měla tchýni s tchánem,omlouvám se že jsem hned neodepsala. Jsem s malým doma,jsem na Md,tu práci ti nezávidím-kde pracuješ a odkud jsi?
Profilova fotka
jsem z prahy a pracuju u mestske policie v kancelari odborneho referenta.je jak ja bych uz taky sla na materskou.
Profilova fotka
ta začni pracovat na miminku :-) ,kolikátýho budete mít svatbu?

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?