Svatba v červnu 2007

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, zdravím všechny, co plánují svatbu na červen 2007 :-)! Jste tu některá?
To je pravda, nekteri muzsti se neangazujou vubec, moje kamaradka musela priteli zmerit obvod prstenicku krouzkem na klice a pak s tim jit vybrat prstynek pro neho. On by s ni totiz nesel :-D
Profilova fotka
haalooo,je tady nekdo? :-(
ahoj koblizek - v praci super, je si tady tak vysedavam a pisu s nevestama. Pujdu domu asi v jednu a do prace az za rok:)
ty si psala, ze jdes pristi tyden do prace, vid :-o
Profilova fotka
No my nad tím přemýšlíme a pořád vymýšlíme, kterou sobotu v červnu, líbilo by se mně 16.6., ale jak už jsem tady několikrát psala to už má moja milovaná kadeřnica svatební česání někomu jinému, tak já fakt nevím a už su z toho zoufalá ;-( nic se mně nelíbí tak moc, že by to bylo to pravé, chvílu řeknu to, potom zase to a ten můj medvídek je taky tak nerozhodnej, že prostě nevím
Profilova fotka
tak neco podobneho mam doma,ale na prstynky nastesti pujdeme spolu-uff :-N :-) ale ja jsem na druhou stranu rada,bude vsechno jak ja si predstavuji a nastesti se semnou treba nebude hadat ze on to chce takhle a takhle barvu takovou a takovou...rika mi,ze to nechava na ma,hlavne aby ja jsem si to uzila a libilo se to me,ze se mu to urcite taky bude libit :-) takze zarizuji s maminou ;-) a vzdy jen doma oznamin a popripadne ukazu,NEE teda saty!!! :-) co vy chodi vsude svami a poradi co a jak nebo jak to chce ?
Mě se líbí 2.6. Původně jsem chtěla v srpnu...přesně rok na zásnuby, ale je to pro nás pozdě, takže červen je ok. Hlavně už snad bude teplo a všechno pokvete. Jelikož to chci mít na KOnpišti a tam je hezká zahrada, tak to kvést musí. Jsem zvědavá jak se bude snažit ten můj chlap s přípravama. V lednu to zjistim. Teď na to ještě moc nemyslim.
Profilova fotka
katrionka,jo jo jdu do prace jeste letos ]-( ty se mas az za rok :-)
koblížku já jdu taky ještě letos, tak můžeme smutnit spolu :-)
Profilova fotka
bar díky :-) Holky musím jít pracovat, tak se zatím loučím. Kdyby se sem už nedostala, tak všem přeju krásný Vánoce, klidný svátky a bouřlivej vstup do novýho roku. pááááááááá :-)
My jsme jeste se zarizovanim moc nezacali. Ale na prstynky pujdem spolu. Vybrali jsme chirurgickou ocel, z toho má radost a taky zna dobre obchody tady v Hradci. No a pak tam chce sam vyryt datum. A taky se bude podilet na oznamenich, ale to je tak vsechno. Jinak kdyz se doma zminim o nejakych pripravach tak ma oci v sloup ;-)
Profilova fotka
holky,myslite ze bude teplo,ja mam strach,kdyz si zima dava takhle nacas,aby se to vsechno nesouplo a mi tam jeste v cervnu nekosili :-(
Článek se načítá
Nemáš zač pokochej se :-) Já taky ve 12h mizim, tak se měj, hezký vánoce a příští rok tady!
Profilova fotka
No mně se strašně líbí na vdávání měsíc září, ale to je taky pozdě a v červnu snad bude teplo, dlouhý den - bude dlouho večer světlo a taky už spolu budeme moct bydlet i přes prázdniny. Jo 2.6. není špatný, 9.6. taky ne, 30.6. se bude taky dobře pamatovat - jakože posledního června. Ach jo. Holky, tak já už valím, loučím se s vama, krásný Vánoce s miláčkama, hodně dárečků, pěknýho Silvestra a šťastný Nový rok......a snad se tady sejdeme po novém roce. Třeba už budem mít datum ;-) mějte se krásně papa
jo ze zimy v červnu mám taky strach. To počasí je nějak divný. Aby jsme se nevdávaly v kulichu a v rukavicích. Jé koblížku ty to budeš mít na Hluboký? To ti závidim. Tam je to krásný. Ale z Prahy daleko :-(
Popelko ahoj a ať ti jezíšek nadělý hodně plných oříšků a vyberete ten datum!
tak pekne Vanoce, a mejte se krasne koblizek: Myslim, ze ten den bude krasny i kdyz bude prset. Prece si ho nenechame zkazit nejakym pocasim :-o
Profilova fotka
katrionka,taky dobry,vidis tak pokracujete aspon pomalu v pripravach,tak taky treba neco zarizuj sama,nebo nakupuj a pak jenom oznam,unas je podle pritele motto:svatba se zaridi sama- coz jsme ja :-) :-D taky na to neni,nebavihoto uz jen ze ma jine starosti,hraje hokej,takze je porad fuc nebo odpociva,kdyby jsem mela na nej cekat,tak nemam nic
katri moje řeč :-) papaapa
tak to koblížku vypadá, že jsme tu zůstaly samy dvě :-(
koblizek. kdyz ja neco zaridim a on pak zbrbla, ze by to mohlo byt trosku jinak, lip, levneji a tak. u nas si ani tak nemysli, ze se to zaridi samo, ale ze spis, ze se to zaridi za 14 dnu, takze zacne plasit az v kvetnu ;-)
Profilova fotka
ja vim,snad to vyjde,ale ja jsem takova smolnicka,ze ty v Hradci budes mit krasne a me tady bude snezit :-D Tak taky krasne Vanoce a bohateho jezucha(tedy rodice a pritele :-D )papa
barbarek, ja jsem tu jeste :-)
koblizek - vzyt nevesta v bilem kozisku je taky krasna. Vzpomen na Libušku safrankovou v popelce ;-)
no to je dobře, nějak to poumírá....ale budu taky muset začít vytvářet nějakou činnost ...asi :-p
Profilova fotka
ja myslela ze koncis,jsem tady porad :-)
ja ne, prala jsem krasne vanoce tem, co odchazeli. barbarek- co chces vytvaret v patek, pred svatkama?:) Ja uz budu vytvaret jen klid a nicnedelani :-)
Profilova fotka
katrionka,hlavni je zacne plasut :-) ne delam si srandu,tak treba po novem roce,kdyz uz si uvedomý,ze je rok 2007 tak zacne plasit a obujete se do toho :-) ted si porad muze rikat jeste rok cas kam chvata ;-)
jéééé popelka....to bylo fakt krásné. Holky bude ok, v červnu a sníh to snad ne :-o I když při dnešním vánočním počasí bych se nedivila. Já jsem zvědavá na toho svého přítele. Zatím to moc neřešíme, tak se nemusí zapojovat, ale pak to začne. Tak jsem na něj zvědavá. Třeba mne překvapí. Chtěl to zkusit jako v Ordinaci v růžové zahradě-jestli sledujete. Že to nachystá jako překvapení. No nevim zda bych mu to chtěla svěřit do rukou a být z toho mimo :-)
koblizek - a kde budete mit hostinu? Nekde venku?

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?