Svatba v červnu 2007

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, zdravím všechny, co plánují svatbu na červen 2007 :-)! Jste tu některá?
Profilova fotka
Popelko, úplně tě chápu, já si svůj zásnubák taky občas jen tak prohlížím a pořád se mi moc líbí. A to ho nosím už rok. Jak jsem psala bydlíme spolu (už skoro tři roky) u našich, no a tak i Vánoce slavíme doma a 25.12. vždy jezdíme k Ondrovým rodičům. Ale těším se že příští rok budeme sami, ve svým. I když jen sami dva, bude to krásný. Vánoce mám fakt ráda. :-) Jinak v Itálii jsem byla jednou a to na severu, moc mě to nenadchlo, i když bylo tam krásně, ale nebylo to ono, asi tím že do města bylo daleko...no to je fuk. Ale Palmová Riviera se mi líbí a určitě mě láká. Jak říkám je to boj, tolik krásných míst. Jinak myslím, že to vůbec není o tom chtít něco víc, svatební cesta může být krásná i v Čechách, pokud si vybereš to správný místo a hlavně seš tam s tím pravým. x-) Například já mám moc ráda Chorvatsko, někomu to třeba příjde obyčejný, že tam jezdí každý a tak, ale je tam nádherně (aspoň na těch místech kde jsem byla já). Takže ani nad svatební cestou v Chorvatsku bych neohrnovala noc. To aby ta "dovolená" byla exklusivní si stejně uděláte sami.
Ahoj holky, vás tu dneska je, muzu se taky pridat do debaty?
My taky bydlíme půl roku u jeho rodičů. Tchýně je naprosto super.Jsou z nás kámošky. Svojí mamku mám v Děčíně, tak tady mám aspoň jí. Já si taky myslim, že je krásně všude, hlavně když jsi se svojí láskou. My jsme zásnubní víkend strávili v Jindřichově Hradci a vřele doporučuju. Mám i tipy na super penzionu. Byli jsme na večerním představení na zámku, na vyhlídkovém letu, na Červené Lhotě, na úzkokolejce atd atd atd. Nádhera a romantika v jednom. Hlavně když jsem dostala ten prstýnek...pěkně mi běhal mráz po zádech. NOjo byli jsme v penzionu Romance, tak to už mluví za vše:-)
Ahoj katrionku jasně přidej se :-)
Profilova fotka
Jasně nejsme malý abysme k Vánocům dostávali nevím co, mě udělá radost i ta žehlička, skleničky...budeme to potřebovat, tak proč nevyužít Vánoc? Navíc jak už jsem psala, sama bych si třeba nekoupila takový nádobí. Jedna moje kamarádka nerada dostává oblečení, ale já si říkám když si vyberu boty za 3 tisíce, nebo triko za litra, tak proč ne k Vánocům?Jenom proto že jako dítě dostávala oblečení...no jo tak to chodí, člověk musí koupit i to co děti potřebují, ne jenom to co chtějí. :-p
koukam a tiše závidím vaše krásná zasnoubení. To já musela žádat sama. Mám totiž hrozně nerozhodného mužského:) a zásnubní prstýnek jsme taky ozeleli:(
Profilova fotka
Ahoj Katri :-D Jak je v Hradci?
Přesně tak musíme uvažovat realisticky. Dnes je do bytu vše drahé, takže jsem vděčná za každý dárek. Sami by jsme si tolik věcí nekoupily. Takže mám radost ze všeho. Už aby byla neděle, nějak jsem se naladila a to mi přítel zrovna psal po skype, že doma balí dárky pro mě :-) Už se těšim.
Profilova fotka
No vidíš, já mám prstýnek 9 měsíců a taky si ho pořád prohlížím a tak. Nechala jsem si ho zmenšit, aby mně byl tak tak a dělám s ním všechno - koupu se, spím,....prostě ho nesundávám. Jenom když se třeba koupem v řece nebo tak, abych ho neztratila :-| My spolu budem bydlet až po svatbě a tak mám taky radost s takových věcí jako je pánev, nádobí,....protože je ještě tolik věcí, co bude chybět i když už se zdá, že toho máme moc. No já mám ráda písek, takže Itálie byla parádní. Popravdě řečeno na severu např. Bibione - tam by mě nikdo asi nedostal, ale ta palmovka je víc uprostřed, takže tam to bylo nádhrný, moře krásný čistí, modřounký, vlny byly taky parádní,....akorát nám loni moc nevyšlo počasí. Každopádně na svatební cestu bych tam chtěla a chtěla bych all inclusive, protože bych si tu cestu chtěla užít :-D
ahoj radusko asi stejne jako v Semilech :-D
popelka-já bych do Italie urco nechtela, nás okradli tesne pod Neapoli. Motorkari nás okradli přímo na křižovatce, kdyz jsme cekali na zelenou. Hruzny zazitek!!!
Profilova fotka
katrionka: ahojky, ty máš sice nerozhodného mužského, ale aspoň už máte vybrané to datum :-D
Článek se načítá
Koukám, že jsme všechny ženský stejný ;-) Já jsem taky byla v Itálii a v Chorvatsku,ale Řecko jednoznačně výtězí. VOda a okolí je tam úžasný.Byla jsem naprosto unešená. Ale se svojí láskou je hezky všude. Katrionko nesmutni, láska je hezká v jakém koliv směru. Hlavně že tě neodmítnul :-) A kdy a kde máš svatbu? Jo jsem tu jediná z Prahy?
Profilova fotka
katrionka: ale to se ti přece může stát kdekoli i tady v ČR :-o
To je pravda a musim rict, ze jsme ho taky vybrali hrozne neromanticky. Pujcili jsme si na jedne pumpe od pani pumparky kalendar, kde mela zapsane sluzby a vybrali 9.6.2007. :-)
barbarek-já nesmutnim, jen obcas si rikam, ze bych to chtela tak, jak to vidim v tech romantických filmech ;-) Svatbu mám 9.6. v Hradci Králové na radnici:) uz se tesim
Profilova fotka
Katri aha, když já nevím jak je v Semilech, protože jsem z Jablonce ;-) Taky s prstýnkem dělám všechno, jen výjiměčně ho sundávám. No a jedinou podmínku, kterou máme na svatební cestu je právě All inklusiv 8-) Jinak mě tchýně řekla, že se můžu vdávat když jsem u nich párkrát dělala oběd, prý to bylo výborný a mám souhlas :-D No aspoň něco. S rodičema máme super vztahy, tak jsem ráda. Když kolikrát slyším nebo tady čtu, jaký vztahy někdy v rodině můžou být, tak jsem fakt ráda že u nás je vše v pohodě. x-)
popelka- ja vim, ze se to muze stat kdekoliv, ale ten zazitek mi staci k tomu, abych si radeji vybirala jina mista. Ale holky mate recht - recko je parada
raduska- aha promin, ja myslela, ze kdyz mas napsano, ze svatba bude v Semilech, tak jsi odtamtud :-)
Profilova fotka
Jé tak už jen 2 hodiny a 13 minut a padám domů. A do konce roku mě v práci nikdo neuvidí. To je super. :-D
Profilova fotka
Ahojky holky,tak dnes super den,jsem v praci taky jen do 12 takze za 2 hodiny a 15 minut dooomuuu :-)
Profilova fotka
katrionka: no prosimtě co já bych za to dala, jen kdyby jsme oba řekli - tak tohle, to je ONO!!!! Holky, jestli se tady sejdeme po novém roce a my nebudeme mít vybrané datum, tak já se snad picnu! :-(
Profilova fotka
katri v pohodě, svatba bude totiž na Valdštejně, ale jinak jsem z Jablonce. Je blbí že z PASu vlastně nepoznáš odkud kdo je, ale jen kde bude svatba.
Profilova fotka
Popellko určitě budete mít datum, věř tomu x-) Kobližku to je super co? Být v práci do 12, to se mi často nestává. :-D
popelka - a nad cim tak premyslite? nemuzete se na datu shodnout nebo jste to jeste vubec neresili?
Profilova fotka
Holky jdu si pro koblížek, tak tu buďte hodné než se vrátím :-D 8-)
Profilova fotka
stim si nelam hlavu,u nas to je ze vsechno zarizuji ja sama,protoze pritel se moc neangazuje,je rad ze ho snicim neotravuju, :-) takze si pripada,ze si budu asi brat samu sebe.Vzdy mu to doma jen ohlasim,mame termin,mame hostinu,mam saty,jediny co zatim absolvoval byl oblek :-) jinak by to asi ani neslo :-D
Profilova fotka
radusaondra,snad me nechces snist? :-N
Tak jsem zět.Radu...poslala jsem ti ty fotky a odkaz na penzion :-)
Profilova fotka
katrionka,ahojky tak jak v praci? ;-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?