Svatba v červnu 2007

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, zdravím všechny, co plánují svatbu na červen 2007 :-)! Jste tu některá?
Tak holky která je z Prahy???
A počítá se, když jsem z Prahy jen přechodně? :-) Pokud ano, tak momentálně jsem z PH třeba já. :-)
Profilova fotka
Ahojky nevěsty.jste tu některá??
Profilova fotka
Ahoj holky,odpoledne jsem tu jenom nakoukla a vykřičela svoji radost,nemohla jsem tu být tak jsem jen nakoukla.Takže dneska jsem byla na výběrovém řízení a byla jsem vybána a přijata!!!!!!!! Takže od ledna normálně nastupuji do práce,ovšem pokud projdu vstupní prhlídkou což myslím není problém :-D :-D :-D Mám hroznou radost!!!!
Profilova fotka
jejda omyl,tady to nepatří :-N
Profilova fotka
Ahoj holky, je tady někdo? dneska budu v práci jen do 10.hod. a pak hurá domů a už si jen můžu užívat vánoční atmosféry. Jinak včera jsme se s přítelem zase lámali na datem a zase jsme nic nevymysleli 8-( ach jo. barbarek: no tak ať vám to s miminkem vyjde. Kamoška to měla taky tak, že chvilu před svatbou vypustila prášky, na svatbě byla měšíc těhotná a ani to nevěděla a od svatby už nešla do práce :-D
Dobré ranko popelko :-) Tak už jsem taky v práci. Dnes tu taky jsme jen do 12h, tak je to super. Pak sbalit všechny věci, jídlo a vyrážíme k mým rodičům na vánoce. Už se moc těším. Já mám samé kamarádky co jim moc otěhotnět nešlo, takže se docela bojim a nechci právě dlouho čekat. Prostě vysadim a uvidim. Třeba to vyjde. Takže termín ještě nemáte? A jaký vás nejvíc láká?
Profilova fotka
ahoj holky. Já jsem dnes v práci taky do 12 hodin, to je úžasný. Je mi líto přítele, dělá sice od 11, ale zato až do šesti. No a teď toma dělá vosí hnízda.
Ahojky, to se nám ti šéfové nějak smilovali co? Je to fajn. Tak to máš super přítele, když ti dělá vosí hnízda :-)
Profilova fotka
Jééé na chvílu jsem musela pryč, ale už su zase zpátky. No to můj miláček má dneska dovo celej den, takže doufám, že teď balí dárečky, protože zatím ho to nějak netížilo ]-( včera jsem koupila toho kapra, tak už je to stáhnutý a naporcovaný,....zítra nazdobíme stromeček a v nedělu si snad krásně užimem Štědrý den. Bude to poprvý, co budem spolu celej Štědrej den, ráno a odpolende u nás a večer u nich a pak na půlnoční,....a příští rok snad už budem spolu ve "svým". Jinak by se nám líbilo datum 7.7.07, ale to už je snad se vším obsazené - fotograf, kadeřnice a o šaty? No to se nespolíhám, takže právě asi ten červen. Líbilo by se mně 16.6., jenže moja kadeřnica už je obsazená i na tohle datum ;-( tak já fakt nevím. No v dnešní době je to fakt zázrak mít zdravé miminko. Prej 60% mladých s tím má problémy,takže toho se taky bojím. Ale my musíme napřed to bydlení |-|
Profilova fotka
no jo, vyloženě řekl, že se mu do toho nemám plést - tak to není problém ;-) No já musím mít splněné měsíční saldo, kdybych byla s hodinama v mínusu, tak tu dřepím dýl, ale mám hodně přesčasů, tak jsem ráda, že to takhle můžu vybrat. Stejný povolení máme i na příští pátek, ale já mám příští týden dovču, tak to je mi jedno. x-) No já vlastně tenhle týden moc v práci nepobyla. V pondělí sice do šestu, ale úterý a čtvrtek do jedný a ve středu jsem si vzala dovolenou (abych tu nemusela smrdět zase do šesti...). No jo, člověk si musí na konci roku trochu odpočinout, i když já mám pocit, že bych byla víc odpočatá v práci. Dnes nás čeká poslední večírek a pak už bude jen víkend o přípravách na štědrý večer. I když v sobotu nás čeká ještě návštěva babičky. :-)
taky se těšim až se vše udělá a bude klídek. JEdeme dnes k mým rodičům do Děčína. Zítra ozdobíme stromeček a pak se půjdeme projít na vánoční trhy. Dáme si svařáčeka a užijeme si to. Přítel už je taky doma a balí mi dárečky. Jsem moc zvědavá. Jsou to naše první vánoce, tak se strašně moc těšim. PRíští rok taky budeme ve svém. Koupili jsme si pod stromeček byt a v lednu se snad stěhujeme. No a začnou přípravy na svatbu:-)
Článek se načítá
Profilova fotka
Popelko, tak my budeme příští rok už taky slavit Vánoce ve svým. Stěhujeme se už v lednu. Jinak jsme na vánoce pořád spolu - bydlíme spolu, ale u rodičů. Můj Ondra jde ještě v sobotu do práce, ale snad jen od devíti do dvou, tak bychom pak vyrazili za tou babičkou a pak hned domů a taky zdobit stromek. Kapra mít letos nebudeme, já to nejím a aby jsme měli rybičku, tak jsme udělali kompromis a udělám lososa - je výbornej a hlavně je bez kostí, což je něco pro mě. :-)
radusaondra...jé taky do svého bytečku? My taky...hurá. Je to už dlouho můj sen. V lednu tam uděláme nějaké úpravy a hurá stěhujeme se.Příští vánoce budou ve svém a možná už jako manželé a těhotní...doufám Jak děláš lososa?Taky ho miluju!
Profilova fotka
Jééé to je krásná představa x-) a krásnej dáreček pod stromeček. No na leden se teda vůbec netěším, budem bývat v práci dýl a já tady budu prvních 14 dní snad spávat 8-( bude tady toho moc a moc a všechno se musí udělat, takže to vypadá, že s přípravami začnem až koncem ledna. Snad to stačí. Jinak chtěla jsem budoucí tchýni a tchánovi a tak oznámit, že příští rok bude svatba, protože to neví, jenom tuší - sice o tom klábosíme, ale ne tak, jakože na 100% a ona říkala, že by to pro ňu byl na Vánoce nejkrásnější dárek, ale ten můj to prostě na Vánoce oznamovat nechce, prej si to mám nechat až po Novym roce, že na Vánoce má být vánoční atmosféra a tak a ne se řešit svatba. Ach jo a mohla jsem někomu udělat takovou radost pod stromeček ]-(
Profilova fotka
Jo jo, přípravy na svatbu...bude to náročněj rok, nebo spíš půlrok...stěhování, svatba...ale děláme to pro sebe, tak se strašně těším. barbarek u nás jsou vánoční trhy od úterý, tak každý den chodíme na svařáka (já si teda dávám horkou griotku). Sice to není jako u vás v Praze, ale to mi stačilo, když jsem měla narozeniny a byli jsme na Kleopatře a pak jsme vyrazili na trhy - atmosféra dobrá, stomek na staromáku je krásnej, ale těch lidí...no a u nás je taky krásně. Máme pěknej strom(ek), krásně ozdobenou radnici...tohle období prostě miluju. :-)
No to je škoda. TO by byl právě moc hezký dáreček pod stromeček. Ti chlapi mají občas zvláštní myšlení :-( My jsme spolu právě na vánoce poprvé, tak se moc těšim. Tchýně mi říkala, že se mám těšit, protože přítel mi prý snad vykoupil obchoďák. Tak se těšim, protože netušim ani jeden dárek. Jo jen jede...vybrala jsem si knihu originálních ručních prací. Vánoční atmosféru miluju.Jen mi chybí ten sníh. A to že nám vyšel byt je opravdu ten nejhezčí dárek jaký jsem si mohla přát. :-)
radusaondra - jo vánoce v Praze jsou hezké, ale ty lidi to je děs. Já jedu k rodičům do Děčína a tam je to taky v klidu. Tady v Praze se bojíš o kabelku a tak jsi pořád ve stresu. ALe jinak je staromák letos moc hezký a je tam krásná perníková chaloupka. Pro nás to taky bude náročný rok....v lednu úpravy bytu, stěhování, přípravy na svatbu, práce na miminku. To ale docela příjemné starosti.
Profilova fotka
barbarek taky budem dělat nějaký úpravy, hlavně elektriku, pak vymalovat, plovoucí podlahy, nová kuchyň...bude toho dost, ale móóóc se těším. Přecejenom bude to naše - naše hnízdečko lásky...vše si uděláme podle sebe. Bude to moc fajn. x-) Lososa? No jen ho okořením a udělám na másle. Dělám to docela často, poslední dobou skoro každý týden. Mám teď spešl koření od NAHRINU, sice dražší, ale výborný. Popelko, nevěš hlavu - o Vánocích bude určitě spousta jiných radostí a aspoň uděláte rodičům radost do nového roku. Přítel má asi pravdu, mluvilo by se především o svatbě. I když já jsem byla minulý rok o Vánocích požádána o ruku, ale už bylo po všem, po dárcích...a vlastně jsme pak nic neřešili, protože to bylo jen o tý žádosti a ostatní (jako datum, místo...) jsme vymýšleli časem.
Profilova fotka
Ale jinak to bylo móóóc krásný a byli to ty nejhezčí vánoce - zásnubní x-) x-)
No my taky, plovoucí podlahy, dlažba, malování atd. Ale taky se těšim.Jakmile člověk ví, že to dělá ve svém tak ho to těší a maká rád. Lososa mám taky ráda, jen jsem ryby nikdy nedělala.No musim to zkusit, Jojo koření Nahrin znám. Jsou dobrá. Popelko přesně tak. Užívej vánoce a pak to krásně po novém roce oznámíte. Radost bude i tak veliká!
Já dostala zásnubní prstýnek v Jindřichově Hradci, kde jsme byli na romantickém víkendu, který jsem Petrovi zaplatila k narozeninám a zároveň k půl ročnímu výročí.Bylo to kouzelný. Hezky po romantickém milování....jsem dostala krabičku na pupík :-)
Profilova fotka
jo barbarku to je krásný...no asi každý z nás se zásnuby líbili, mě se třásli ruce ještě týden, když jsem někomu ukazovala prstýnek. Byli to fakt super vánoce. Barbarku kde jste to byli v přesně v Řecku na dovolený? Vypadá to tam krásně. Pořád koumám kam na svatební cestu. :-N
Profilova fotka
Jo starosti jsou to krásný. My jsme spolu loni na Vánoce byli poprvé, ale akorát u nás přespal, ráno jel dom a přijel za mnou večer pod stromeček, dali jsme si dárky a jeli na půlnoční. No a letos spolu budem celej den - no to je paráda. Ale stejně už se těším až budem samotní ve svým a nazdobíme si spolu ten stromeček a tak. Už to bude jiný a to snad bude příští rok. Já o některých svých dárečkách vím, protože třeba podprdu - tu jsem si musela vyzkoušet a vybrat, ale snad tam nějaký to překvápko taky bude ;-) jinak jsme si teď ještě nakoupili hodně věcí do domácnosti - talíře do mikrovlnky, pečící mísu, teflon.pánev, kořenky, hrnky, krásný misky,.....no už se těšíme až budem spolu. Jestli teda někdy vybereme to datum :-D
jojo každé zásnuby jsou krásné a člověka to dojme. Jo Řecko vřele doporučuju. Je to tam překrásný!!!!!!!!!!!!!! Byli jsme na Kefalonii ve Skale.Ta fotka je přímo z nejkrásnější pláže na Kefalonii....pláž Myrthos. Jinak fotek mám ještě daleko víc a nádherný! Myslim, že jako svatební cesta je to úžasný. Jela bych tam hned zase!
popelko to ti moc přeju.Stejné pocity mám já. Jsme spolu úplně první vánoce a hned budeme spolu. Jedeme k našim dnes a budeme tam až do pondělí.Pak zase jedeme na druhý štědrý den k jeho rodičům. Taky jsme si nadělili spoustu věcí do bytečku, ze kterých mám moc radost. Už se ale těšim jak v lednu vyrazim do Ikei. tam mají úžasné doplňky a já jsem vždy unešená a nevim co dřív.
Profilova fotka
Jo tak já jsem dostala zásnubní prstýnek asi nějak jako barbarek. Bylo to sice na moje narozeniny, ale taky po tom krásným milováni...... ;-) no a do dneška si kolikrát dám ruku před sebe a jen tak na něho koukám, jak mně sluší na ruce. Jinak vánoční trhy mám za sebou a dokonce si tam jeden mladík ze stánku, co se mnou začal lačkovat všiml - prej ooooo vy máte snubní prstýnek jak tak vidím a já - ne to je zatím ještě zásnubní |-| takže jsem byla taková potěšená :-) Tak jo, uděláme radost tak jako tak, ale na Vánoce to aspoň mohlo být jakože pod ten stromeček ten nejkrásnější dárek. Ale to je jedno, vím, že tchýňa snad bude skákat metry vysoko :-D ona je totiž bomba a tchán taky. Mám je moc ráda a máme spolu super vztah. Jinak pokud můžu já doporučit svatební cestu (kam bych chtěla taky) - Itálie - Palmová riviéra - San Benedet del Tronto, hotel Excelsior! To je nádhera!!!!!!!!!! Ale pokud chcete něco víc, tak do Řecka bych jela taky ;-)
Profilova fotka
Mě se líbí tolik míst, nejdřív jsme byli naprosto přesvědčení, že pojedeme do Keni, pak Dominikánská Republika, ale teď mi hlavou vrtá Egypt, viděla jsem fotky u kolegy a i když mě Egypt nikdy nelákal, tak tohle mě okouzlilo, no a Řecko se mi taky moc líbí, no a Kefalonie je určitě super výber, stejně tak třeba Korfu...no asi to bude rozhodování do poslední chvíle. Hlavně chceme jet hned po svatbě, což je třeba v tý Dominikánský období hurikánů...tak uvidíme :-p Popelko tak my letos dostaneme od rodičů hlavně vybavení do bytu, vybrali jsme si krásný talíře (sami bychom si je za tu cenu asi nekoupili), pak sadu hrnců, žehličku, misky...no je toho dost. :-)
Profilova fotka
Jéééé když máte možnost jet až někam za hranice všedních dnů :-D tak to bude bomba svatební cesta. A kdy vyrážíte ještě o prázdninách hned po svatbě? No mně třeba miláčkova mamka koupila nááááááádhernýýýýý povlečení, to je tak krásný, už mám dvoje a taky prostěradlo. Holky já bych se už mohla asi vdávat, ne? :-D :-D :-D
Holky to je romantika a ještě k tomu ty vánoce...úžasný. Mě Egypt nikdy nelákal, ale po Řecku jsem toužila strašně dlouho. Je to sice dražší dovolená,ale stojí zato. Na té fotce jak je průzračná modrá voda, tak je tam taková i ve skutečnosti.Když budete chtít napiště mailik a já pošlu nějaká fota :-) Jojo já taky dostanu žehličku, nádobí, povlečení atd atd. Už se na to těšim. Kolegyně v práci říkají, že kdyby dostali k vánocům žehličku tak je klepne, ale já jsem tak natěšená do bytu, že mi to vůůůůbec nevadí. Popelko to s prstýnkem se mi stalo taky. Balil mě ve městě jeden kluk a když zjistil že mám prstýnek, tak mi blahopřál a bylo po všem :-) :-) :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?