Svatba v červnu 2007

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, zdravím všechny, co plánují svatbu na červen 2007 :-)! Jste tu některá?
Profilova fotka
Magi - jééé, to je dobrý, my máme taky takový rozpočet, už jsem si řikala, že jsem divná :o))
Profilova fotka
Nazdarek holky ... a kluci ;-) Tak jsem se sem take po dlouhe dobe dostal. Mel jsem nejake problemy ohledne formalit s diplomkou ve skole, ale ty jsem vsechny dnes rano vyresil a muzu pokracovat "vesele" v psani. U nas se sice pripravy zastavili, ale jenom pro to, aby mohli udelat ne krok, ale skok dopredu. To si tak v sobotu vyrazila moje Hrosice na vanocni nakupy a najednou vola ... hele, maji tu hezky oblek, presne takovy, jaky jsme rikali, ze by jsi mohl mit na svatbu ... ihned doraz. Mno, a tak jsem vyrazil. V kramu se nakonec sesla cela komise - obe maminky a dokonce jeden tatinek. Maminky vyber pochvalili, tatinek zaplatil a ja mam oblek na svatbu :-) Mno, a to je ten skok ... od te doby zase nic ... ale tesime se stale vic (ale pst, pry se to nema rikat ;-) )
Profilova fotka
Zappo, gratuluji k obleku, to je super! Myslím, že teĎ většinou asi přípravy na vánoce zastínily ty svatební. A to jsem si uvědomila, jak se to blíží, že nás to čeká už za půl roku, to fakt letí. Včera jsem v levných knihách narazila na docela pěkné panenky ve svatebním (velikost barbiny) a jen za 99 Kč a přemýšlím, jestli do toho jít :-) Jinak nic, ani nemáme pořád čas se stavit po restauracích kvůli hostině, tak snad nám dobrá místa nikdo nevyfoukne. Jo jak to máte s oficiálními oznámeními doma? My zatím nic, ani vlastně nevím, jestli to přítel doma říkal, že se chceme brát, ale po těch letech už se nikdo divit nebude :-), jen se bojím, aby nám zase do příprav moc nezasahovali :-)
Profilova fotka
Ahoj.muze se k vam vetrit dalsi cerven?? :-) :-)
Profilova fotka
vis ze jo, od toho tu jsme ;-)
Profilova fotka
ahoj leandre, no tak u nás všichni věděli dřív než já, že mě přítel požádá o ruku...i když já jsem to taky tušila a dokonce jsem to čekala o dva týdny dřív než to přišlo. Jinak jsme pak už jen oznámili datum, který jsme vybrali. No a proběhla i oficiální žádost o mou ruku, i když dodatečná. :-)
Profilova fotka
Tak ahoj všichni nakonec ze 7.7. se přesunuju na červen, protože tohle krásné datum je všude se vším obsazené (kadeřnice, šaty,....), takže si vyberu méně náročné datum a v červnu (až červenci) jsme se s miláčkem dali dohromady (ale první pusa byla v červnu x-) ), takže asi červen. Ještě by se mně líbilo září. no a jelikož nemáme pořád zamluvený kostel a ten se bude zamlouvat až v lednu, tak kdoví, jestli se to ještě nezmění. Každopádně miluju léto, teplo, tropická horka - jako je 30 stupňů mně taky problém nedělají (nevím jak cukroví), ba naopak jsem jako ryba ve vodě, takže asi červen. :-D Je tady někdo, kdo nemá na červen zamluvený kostel, úřad, šaty, fotografa, místo na hostinu,......?
popelka: Ahojda, tady se hlasi jedna, ktera nema pripraveneho vubec nic:)
Profilova fotka
katrionka: a kdy budeš nebo budete s tím vším začínat? Chcete svatbu v kostele nebo na úřadě? A kdy vyrazíš na šaty? No ani nevím, jakou jsi mně udělala radost, že nejsme sami, co to necháváme po novém roce ;-)
Ahojky taky ještě čekám po novém roce :-)
Profilova fotka
Ahojáček barbarku? A vy co, kostel nebo úřad? A kdy se vydáš na lov šatů ty? A místo na hostinu půjdete zamlouvat kdy? Máte už stanovený pevný datum?
popelka: Na saty pujdu mozna pristi tyden. A vse zacnu pozvolna zarizovat v lednu. Svatba bude na urade. Pritel by sice chtel v kostele, ale ja nejsem vubec verici ani nikdo z nasi rodiny, takze to jsme zavrhla. A co ty? J a si ani nemyslim, ze na pripravy uz je pozde. Je tak akorat:)
Článek se načítá
Ahoj popelko :-) nene nejsme ani jeden křtěný, takže kostel ne.Ale chci to na zámku Konopiště. Ještě jsem tam ani nevolala. Nemám vůbec nic. Vše nechám na klid po svátkách. Datum chceme 2.6.2007....co vy? a Odkud jsi ty? Co se týká hostiny, šatů atd tak to ještě nevim. Snad to vše vyjde! A co ty jak jsi na tom?
Profilova fotka
No takže my - svatba v kostele. Přítel sice taky není věřící (občas se mnou do kostela zajde) a z jejich rodiny možná tak babička, ale my jsme zase věřící rodina, takže bude asi kompromis - v kostele, ale beze mše. Ještě ke všemu bych chtěla jiný kostel a jiného faráře, než který slouží v tom kostele, takže další komplikace. Ale taky to všechno nechávám právě až po novém roce. Teď jsem měla velkou lítačku po dárkách, v práci je toho taky dost a chci si užít Vánoce naplno. To jsem si oddechla a spadl mně kámen ze srdce, že není pozdě. Slyšela jsem, že některé holky už mají všechno možné zamluvené a tak jsem nechtěla panikařit :-o a přípravy si v klidu vychutnat. Na šaty bych chtěla vyrazit až koncem ledna, spíš v únoru. Ale pevné datum ještě bohužel nemáme :-( pořád si nějak nemůžeme vybrat. Chtěla jsem toho 16.6. - jenže to už má moje kadeřnice taky obsazeno, tak nevím. Snad se přes svátky nějak rozhodneme :-D jsem z okolí Brna, už vím který kostel bych chtěla a kam pojedu pro šaty, akorát ještě nevím kde hostinu a do jaké barvy sladit svatbu?
Myslím, že začít po novém roce je akorád. Bude klid po vánocích a víc času. Já to taky tak vidim. My to právě chceme na zámku. Je to tam moc hezký a hlavně když kvete ta zahrada. Což by v červnu bylo. tak jsem zvědavá. Jinak nemám vůbec představu. Šaty chci každopádně bílý a asi spadlá ramínka či rukávky. Nejsem žádná vyžle, takže korzet si dovolit nemůžu. To bych pak někde ztratila prsa a to by přítel hodně brečel :-) Koukám, že nevěst z Brna je jak máku. Taky si s jednou píšu a je z Brna. A kde jsou nějaké pražandy???? :-D
Profilova fotka
No tak to su vážně moc ráda. nejhorší je, že nemáme ani to datum přesný namyšlený a to už bysme aspoň mohli mít. Však ono to nějak dopadne. Jéééé kdybych nebyla věřící a nechtěla svatbu v kostele tak 100% na zámku asi v Náměšti. Hlavně odsud musí být moc hezký fotky a to kde se budem fotit my - nemám tušení. Taky bych chtěla v nějaky krásný zahradě mezi zeleným a květinkama....jen doufám, že v červnu nebude ještě zima :-S a hlavně pršet. Protože bych chtěla šaty taky bílý s vlečkou buď na tenoučký ramínka nebo bez,taky závoj a korunku. Akorát, že pořád nemám barvu kykty - jediný co vím, že chci růže. Chvilku se mně líbí to a chvilku to, momentálně bílé namíchané s růžovýma :-) nebo by se mně taky líbily bílé namíchaný s nějakýma sv. modrýma kytičkama. Ach jo, vůbec nevím. Jo hlavně doufám, že všem nevěstám rok 2007 přinese štěstí :-)
Myslím, že času mám dost. Snad!Já musim na zámek zavolat a zjistit co a jak.Aby měli volno. Na jejich stránkách to vypadá, že volno zatím mají. V červnu by snad mohlo být hezky. Já vlečku moc nechci. Nevim jak bych v tom pak tancovala. Chci si šatů užít, takže bych v nich chtěla být celý večer. Růže miluju taky, takže taky vítězej. V albu mám jedny růžový a ty jsou super. Ještě ale vybírám. U kytky z růží je dobrý, že si jí pak můžeš nechat na památku uschnout :-) Jojo snad nám rok 2007 to štěstí bude jen nadělovat. I když pro mě byl šťastný a převratný i tento ;-)
Ahojky všichni, předem přeji všem krásné vánoce a šťastný vstup do (pro nás tak důležitého) roku 2007! Popellka: Vidím, že nejsem sama, kdo je nerozhodný, já také pořád měním barvy a sladění :-) Navíc mám taky hrůzu z toho, že bude pršet nebo tak, protože mám šaty s vlečkou a svatbu na zámku, kde je nádherná zahrada, takže v případě špatného počasí by mě to opravdu hodně mrzelo...
Profilova fotka
No jo, ty se na zámek můžeš aspoň informovat na netu, já doufám, že v kostele volno bude |-| No jelikož šaty taky nesundám a chci si jích užít, tak samozřejmě vlečku odepínací. Ale koukala jsem do alba a tam máš tvé vysněné šaty taky s vlečkou. Pokud nebude obepínací, tak ju oželím. Co ale neoželím je korunku a taky pořád přemýšlím jaký k tomu účes, jestli drdol+korunka+závoj pod drdol nebo jestli rozpuštěné a natočené jen s korunkou nebo jestli falešný drdol jen z těch vrchních vlasů,....no to bude porod. Jinak koukám, že jseš taky světlejší typ, takže ta růžová na růžích by byla fajn. Právě proto chci taky růže, taky si ju nechám usušit :-D a kdy pudeš vybírat ty šatky, víš aspoň měsíc nebo to necháváš jen tak?
Profilova fotka
manesa: jéééé to je paráda, já nejsu na tomhle světě sama, kdo to tak pořád mění a neví a váhá a je nerozhodný :-D :-D :-D jupíííí, to mám radost. Tak jaká barva u vás vládne momentálně? A datum svatby? Vy můžete mít krásný fotky i z vnitřku zámku, ale co my - ve špatném počasí v ateliéru? No třeba bude krásně, letošní červen byl taky krásný ;-)
No se zámkem to mám asi jednodušší. Na těch šatech vlečka je a abych byla upřímná, tak jsem si jí ani moc nevšimla. A oni dělají i odepínací vlečku? To by bylo super. To by mi pak taky nevadilo. Jsem opravdu světlejší typ, takže světlé růže by byli ok. Ještě musim zjišťovat nabídku. Na šaty si myslim, že půjdu tak v lednu či v únoru. Aby byl výběr. Ale chci do června něco zhubnout, tak nevim,kdyby se mi to povedlo, jestli se pak dají šaty upravit. NO tolik se mi asi zhubnout nepodaří :-) O účesu jsem taky moc neuvažovala. Ale nechávám si kvůli tomu růst vlasy, aby šel nějaký drdůlek.Drdoly se mi líbí. A nebo je hezké, když máš něco vyčesané a něco spuštěné. Jojo to jsou představy a realita bývá jiná. Uvidíme co moje kadeřnice vykouzlí. Ale korunky se mi taky líbí. Závoj bych chtěla případně jen malý vzadu, aby vyniknul účes ;-) Ty jo jak o tom mluvim, tak se nějak začínám víc a víc těšit! A plánujete miminko? My vysadíme na jaře prášky a uvidíme.Ale už by jsme brzo rádi :-)
a proč taky vlastně nemáš album?????
No zatím vede bílo-růžová kombinace. Holky, já mám šaty z vlečkou, která se dá připnout, takže při tancování vám nevadí. Tak uvidíme. Svatbu máme 9.6.2007. Popellka: Můžu se zeptat odkud jsi? Máš takový ten náš moravský přízvůk.
aaaa koukam, ze se tu taky nekdo vdava 9.cervna:)
Katrionka: Ahojky, my už jsme se "viděli" v tématu 9.6.2007 :-)
a jooo, ja nemam vubec zadneho pamatovaka:)
Profilova fotka
No já nemám album, protože ještě jsem ani nezkoumala, jak se sem ty fotky dávají a taky není čas si s tím vyhrát. net mám jen v práci a to vždycky jen napíšu a honem pryč nebo tak. ale teď jsem se do toho úplně zažrala :-D taky mně to nějak víc baví. já jsem taky na blond - ne úplně, spíš taková přírodní barva, takže asi taky něco do růžova. Vlasy si nechávám růst taky, kdyby to náhodou vyhrály ty rozpuštěné, ale asi ten drdol se závojem pod tím. Některý nevěsty se mně líbí i když jsou zahalený a pak jim ženich závoj oddělá a políbí je..... je to takovy romanticky. No prostě nerozhodnost mnou vládne :-D V lednu si myslím, že chodí hodně nových kolekcí - jako se šatama, tak snad nějaky krásný vyberem. A viděla jsem šaty s odepínací vlečkou i s takovou, co se dá vzadu zaháknout a šaty hned vypadají jinak. Miminko? To ještě ne, prvně musíme zařídit nějaký to bydleníčko, víš. A potom se pude na mimi ;-) a kolik ti je?
Profilova fotka
okolí Brna ;-) takže moravák jak poleno :-D
Profilova fotka
jééé holky, zrovna mě to s vama začlo tak bavit, ale už valím. Dneska jedu pro kapra ;-) tak se mějte krásně papa
je mi 28 :-) tak třeba zítra papa

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?