Svatba v červnu 2007

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, zdravím všechny, co plánují svatbu na červen 2007 :-)! Jste tu některá?
Profilova fotka
ahoj dominikab, vybrali jste dobře, červen je krásný měsíc. No a v tomhle tématu se mnhou bude souhlasit určitě každý, že je to nejkrásnější měsíc. ;-) :-) x-)
Profilova fotka
Zdravím všechny nové holky! Tak my už máme taky rozhodnuto a bude to v kostele na Kampě 30.6. Ano, ano červen je krásný měsíc :-D
Ahoj, zdraím vás všechny. Z červnovek 2006 se přesouám na červen 2007 a snad už nám to tentokrát vyjde. Když už jsme museli termín svatby změnit, chtěli jsme 7.7.07, ale jsme oba práci a tak vyhrálo 2.6.2007
Profilova fotka
ahoj...my se bereme 16.6. v praze..v kostele sv Mikulase na Staromesteskem namesti...
Ahojky, my máme naplánován termín 9.6.2007, skoro přesně na den 3 roky, co jsme se poznali:-) Už se mooooc těším, jen doufám, že všechny přípravy proběhnou v pohodě, občas trošku stresuju, jestli se vše stihne a tak:-)))))
manesa: my bychom se s přítelem také chtěli brát 9.6.2007
Profilova fotka
No jo, Vanoce se blizi ... a spousta priprav, ktere k nim patri ... takze ostatni se musi odloziti ... takze i priprava svatby u nas stagnuje. Chteli jsme stihnout jeste vybrat restauraci, ale zatim to vypada nevalne :-/
Profilova fotka
Ahojky děcka, nějak jsem tady dlouho nebyla, moc práce a žádné přípravy.... prostě to nějak šidíme...jo a vlastně do toho ty Vánoce, ani ty dárky nestíhám. JInak pro ty kdo se připojili později, my máme svatbu 30.6.2007 v Brně v kostele u sv. Jakuba, potom hostina hotel Atlantis, 55 lidí. ;-)
Profilova fotka
Ahojky, termín jsme si vybrali na 16.6.07, ale ještě nic nemáme zařízeno. Snad to stihneme. A co ty???
Profilova fotka
Ahoj Nikito, vitej mezi nas! Mno, vis, kazdy nove prichozi se zepta prave na tuhle otazku :-) Myslim, ze jsem to take udelal :-) Zkus si precist par prispevku zpet a najdes to tam :-)
Ahoj, my jsme se dohodli na 23.6.2007. Niki myslím, že za půl roku se to dá stihnout ;-) ...
Profilova fotka
Ahoj Magi - a jaký máte rozpočet ??
Článek se načítá
Profilova fotka
U nás taky zatím svatba stojí na mrtvém bodě :-( Není ted moc času nad tím přemejšlet,ted v pondělí 11.12. nám budu vyměnovat okna,pak budou Vánoce,takže budem uklízet a balit dárky apod. Hned po Novým roce bude plánovat,místo na hostinu atd.
Profilova fotka
rutka tak to máte okna k Vánocům, viď? Tak to je super. My se po novým roce budem stěhovat do vlastního, trošku zrekonstruujem, takže svatbu budem řešit až pak, ale to hlavní jako je místo obřadu a hostiny máme, obřad zamluvíme hned 2. ledna a hostina je domluvená. :-) Dneska spíš řeším horší záležitost a to takovou lehkou otravu z jídla. Měli jsme včera akci z práce a dostali jsme špatný jídlo, takže spousta lidí je dnes v práci nepoužitelná a o záchody je boj... :-p ]-(
ahooj kkatko,no ani se neptej,je to strasne penez..rikali jsme si ze se musime vlezt do 100tis,ja bych radeji kdyby to bylo 50tis.ale to nemame sanci.a kolik mate vy?
Profilova fotka
radusaondra.no jo k vánocům,ale je to síla.Budem u toho i stříkat topení. Bylo by to fajn,ale máme 20 měsíčního chlapečka tak s ním musím někam zmizet,tychýně chtěla abych byla u nich,ale nemůžu jí ani vystát.Take pořád přemejšlím kam,a k moji mamce?Chodí do práce takže taky smůla.
Ahoj holky, vy mne desite!!! Mame svatbu 9.6. a ja jeste nemam nic vybrane ani zamluvene. Stihnu to vubec??? :-| :-|
Ahoj katrionka, vůbec se neboj, to stihneš a ještě v pohodě. Nenech se stresovat námi, kteří si teď s přípravami dali nucenou pauzu. My jsme doma věděli, že pár měsíců nebudeme mít na svatební přípravy čas, proto jsme se na ně vrhli v září a říjnu a v pohodě a klídku bysme vše za dva měsíce zvládli, a to plánujeme velkou svatbu x-) :-)
tak to jsi me trosku uklidnila. My zacneme s pripravami az po Novem roce, ale jsme oba dva antitalenti na zarizovani, takze to bude fuska:)
Profilova fotka
ahoj..my jsme zcali s organizaci v lete..je na to spousta casu, ale uz nam parkrat volali zpet, aby si overili jestli to vse plati, ze ma hodne lidi zajem..tak se na to radeji vrhni( kostel..matrika a recepce).drzim palec
Profilova fotka
Ahojky, tak nám došli prstýnky a mašličky na myrty....jedeme dál!!!!!!!!je toho eště moc.
Profilova fotka
Ahoj kočky a kocourci. Nedá mi to, abych se za váma nepřišla podívat. Moooc vás všechny chválím, jak vám ty přípravy jdou pěkně od ruček. Já už mám to nejhorší za sebou a jedu dál. Teď momentálně připravuju Vánoce, takže mi na myšlenky kolem zrušené svatby nezbývá moc času. Musím se vám přiznat, že jsem si jen tak náhodou (přísahám, že náhodou) byla zkkusit svatební šaty. Mnoo, musím, vám říct, že jsem se cítila jako pravá princezna. Mám i několik favoritek (kdyby náhodou... :-D ) Hlavně v Brněnském svatebním salonu u paní Damborské jsem byla maximálně spokojená. Ženská, která ví, o čem mluví. Poradila mi. Jinak vše skoro při starém. Akorát se musím přiznat, že to co se stalo (někteří ví, o čem mluvím), přišlo v pravou chvíli a musím říct, že oba, já i partner se teď na náš vztah díváme z jiného úhlu pohledu. Tak nějak ho hýčkáme a pěstujeme. Přes krizi se snad přenášíme a možná to asi vypadá, že možná nebudeme sami..., ale pšt, nikomu ani muk. Almo, Zappo, Petral a všechny lidičky z června 2007 beldivě vás sleduju... :-D Kdybych vám komukoliv mohla nějak pomoct, nebo poradit, tak písnite, budu moc ráda. Petral, písnu Ti IP. Děcka, mějte se tu krásně a ať jde všechno od ruky. Jana
Ahoj Jani, moc ráda Tě slyším. Konečně zase nějaká známá tvář :-) Doufám, že se máš dobře, doma se Zappou jsme na Tebe mysleli a držíme Ti palečky, ať už se stalo cokoliv. A teď ještě víc, samozřejmě pšt, nikomu ani muk ;-) U nás přípravy nijak nepokračují, neb já sedím pořád v práci, cca 10-13 hodin denně (teď tu jsem taky), takže se téměř se Zappou nevidíme a když už máme chvíli, tak řešíme momentální věci a ne svatbu :-( Dnes jsem se tu objevila na chvilku asi po měsíci a tak mám radost, že jsi tu též byla. Všem nevěstinkám přeji krásné Vánoce a ať na Nový rok do toho "Roku s velkým R" vstoupíte s úsměvem a pravou nohou. :-)
Profilova fotka
Holky já nevím jak vy,ale já mám pocit,že nás ta svatba s přítelem ještě víc stmelila k sobě x-) a myslím,že jsme si teď oba víc než kdy jindy jistí,že jeden druhého chceme za životního partnera.. a doufám,že nás tahle myšlenka jen tak neopustí...
Jééé Jani ahooojky :-) x-) ;-) jsem nadšená, že od Tebe opět čtu příspěvek. A připojuji se h Hrosici a Zappovi, držím palce a přeji, ať je Ti zase báječně. :-) Náš rozjetý svatební vlak také téměř zastavil, ale s tím jsme počítali x-), tak sem jen jukám pro další inspiraci. Přeji Vám všem krásné Vánoce a báječný příští rok. x-)
Ahoj Petral, koukám, že jsi opět zkoušela šatky. Tak jak, které vedou nyní? :-)
Profilova fotka
Ahojky Almo, no je to na prd. Všechny jsou krásné a jak to vidíš v debatě, kterou jsem založila, není to vůbec jednoduchý si vybrat. Teď jsem volala se svou skoró tchýní a řešily jsme ty šaty...no a jsem rozhodnutá, tedy pro teď, že bílé, ale nevím zda ty stejné co mám na fotce...
A jéje, to Ti nezávidím :-( Jak tu diskusi čtu, mají holky dobré rady. Mám stejnou zkušenost - zkoušet, zkoušet a zkoušet, což já nemám ráda :-| Sice jsem byla jen v jednom salonu a natrefila na ty pravé, ale vyzkoušela jsem všechny, které mi byly, abych zjistila jaký styl mi sedí. Je to začínající půjčovna, tak nemají desítky modelů x-) Držím palce, ať brzy najdeš ty správné. :-)
Profilova fotka
Ahojky my taky plánujem svatbu na červen
Profilova fotka
Ahojky taky se hlasik do party cervenu :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?