Svatba v červnu 2007

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, zdravím všechny, co plánují svatbu na červen 2007 :-)! Jste tu některá?
Profilova fotka
Ahoj všichni, jsem tady úplně nová,o ruku jsem byla požádána přred pár měsíci a teď začnou přípravy, prootže jsme dohodli termín. Bude 22.6.2007. Je to naše seznámení a začátek léta. Místo ještě nevím,ale Praha... teď to tu budu sledovat a inspirovat se, protože svatebních stránek je mraky ale tahle diskuze je best of :-) Vůbec nevím kde mám začít. teda krom toho termínu a místa :-) evča
Profilova fotka
alma13277 - Almo, díky za inspiraci. Kolik lidí počítáš ?? My budeme mít právě oslavu venku na zahradě.
kkatko, zatím jsme došli k různým číslům. Na hostinu cca 35 lidí vč. nás, což je v pohodě, ale na odpoledně večerní oslavu to máme cca 130 lidí. :-N Plánujeme fotbalový turnaj, ale stejně doufám, že účast potvrdí méně lidí. I tak tvrdý alkohol platit nebudeme. Faktem je, že některé svatební položky už jsme dostali svatebním darem :-) , ale stejně počítáme s velkou částkou :-| . Ženich prohlásil "když už, tak ať jsou s námi všichni, které máme rádi" x-)
... chtěla jsem napsat - zatím jsme došli k hrůzným číslům
Profilova fotka
To my to právě budeme mít venku a rovnou všech 70 lidí, nebudu dělit oběd a ostatní lidi mi budou trajdat někde po městě, tak to uděláme tak, že po obřadu si všichni seberem a jedeme k nám na zahradu. Rozhodli jsme se to s přítelem pojmout jako jeden velkej mejdan :o)
Jo, jo, hlavně aby bylo veselo. My (tedy já a ženich souhlasí) to chceme rozdělit. Obřad - kdo dorazí ten dorazí, ženich to má povinné ;-) a po obřadu rodina na svatební hostinu a ostatní hosté na místo oslavy, kde pro ně bude připravený gulášek a jiné občerstvení a budou mít možnost sportovat i jen tak posedět nebo číst svatební noviny. Místo hostiny a oslavy by měli být cca přes ulici, takže pak přijdeme za ostatními a může začít sportovní klání.
Profilova fotka
Tak to zní dobře !!!
Profilova fotka
Ahoj lastovko, vítej mezi červňačky, i když já nejsem zrovna dobrý zástupce této skupiny, chodím sem občas a spíš si jen pročítám. Tušíš alespoň v kterých místech v Praze to chcete mít?
Profilova fotka
Ahoj Almo!díky za přïvítaní...S intenzivními přípravami začneme až po novém roce,teď je to možná ještě trochu brzy...Největší obavy mám z výběru šatů,pač jsem hodně nerozhodná :-| a tak se budu muset obrnit pořádnou trpělivostí...Ale už si třeba s přítelem pomalu vybírame motto na oznámení,dostale jsem dobrý typ na jedny stránky,kde ti zašlou i vzorek zdarma(je to teda přes net),mají je tam moc hezké... :-) Ty jsi zatím jak daleko spřípravami?
Profilova fotka
TO Veveruse : Díky :-) bydlíme na P10 přítel je z P4 původem. Takže nej by bylo něco v okolí. Dnes jsem strávila hodiny nad alby a diskuzemi a je to docela masakr :-) je tu ale spousta inspirace. Nádhera. A kde budeš mít svatbu ty?
Profilova fotka
Ahoj lastovko, vítej. Super datum svatby :-)
Profilova fotka
Ahoj já se vdávám 23.6.2007.uže moc těším,a jak plánujete na svatbu?Už máte na ní něco doma?
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahojky nevěsty, tak já mám termín taky 23.6.2007 v 10,45 h v Havířově na Zámečku ;-)
Profilova fotka
Ahoj holky, tak mám zamluvený viniční altán toho 22.6 13hod, díky za inspiraci, zejména alme :-) takže se teď rozběhne vše kolem :-) hrozně moc teď řeším místo na hostinu, nejlíp na dvoce, desitce, ctyrce :-) Nemáte někdo nějaký tip ???
Ahojky všichni! :-) ;-) Lastovko - moc rádo se stalo :-) Monaliza - stav příprav mám popsaný kousek zpátky v diskuzi a v albu je dokonce podrobně rozepsán x-) U nás teď jdou svatební přípravy k ledu. Do Vánoc mám každý týden alespoň jednu zkoušku a celý leden mám vyhraněný na přípravu na státnice. A ženich je v jednom kole neustále. :-S Ale chodit sem rozhodně budu, na to čas bude ;-) Krásný den. :-) :-) :-)
Profilova fotka
ahoj...my se bereme 16.06.07 v praze..
Profilova fotka
bere se nekdo z vas v cervnu v praze?
Ahoj klaras, budu se vdavat den pred tebou na Libenskem zamecku :-)
Ahoj nevestinky, tak se hlasim do klubu cervnacek:) Svatbu budeme mit 30. cervna 2007. Moc jsme si tohle datum prali a ono nam to pekne vyslo-v ten den to bude presne ctyri roky, co jsme spolu zacali chodit:) Co jsem to tu vsecko tak procitala, tak jste me v mnoha vecech skvele inspirovaly, takze moc diky a tesim se, ze si tu pekne pokecame:)
Profilova fotka
Ahojky,a jak plánujete na váš vysněný den?Už jste začali zkoušet šaty?
Profilova fotka
Nazdarek. Mel jsem moc prace a koukam, ze se nam to tu pekne rozmnozilo, to je uuuuuzasne. Protoze ani ja, ani moje hrosicee jsme tu dlouho nebyli, tak jen pripominam ze to mame 21.6. v 1130 na Novomestske radnici v Praze ;-)
Profilova fotka
ahoj....pripravy jsou v plnem proudu.Zajednana hostina, auta a konecne jsme se dohodli na miste svatebni cesty( jamajka) :-) .Jen cekame kolik bude nakonec hostu, draha polovicka je z Australia tak uvididme..prvni zkouska satu za 14 dni.Ted jen rychle hubnout
Klaras - když najedeš myší na fotoragii, tak uvidíš profil s informací, kde je svatba plánovaná. Pražských svateb je tu hodně, včetně mojí :-)
Profilova fotka
Ma nekdo zkusenosti s restauraci na Petrinach?
scharfinka - pěrné datum, původně jsme ho také měli ;-) klaras - v tomto bohužel nemůžu sloužit :-N Jinak nás čeká Viniční altán 23. 6. v 11,00 x-)
ahoj, vsechny zdravim. u nas jsou svatebni pripravy zatim stale ve stejnem bode, neco uz mame, ale poradne se do toho opreme az po novem roce, hlavne do stau. tak doufam, ze pres Vanoce moc nenaberu :-D jinak 30. cervna je hezke datum, ale to mam narozeniny, tak jsme zvolili tyden pred
Profilova fotka
Už jsem byla ve 4 salonech a vposledním jsem se zamilovala a složila zálohu,ted už přemejšlíme nad hostinou jak jí udělat,a samozdřejmě také nad prstýnkama,oznámením atd,vždyt to znáte.Jinak je to v plném proudu. :-)
Profilova fotka
Tak u nás je nového jen to, ŽE UŽ NÁM PŘIŠLY PRSTÝNKY :-D :-N Přišli o víc než týden dříve, o to větší byla radost. :-)
ahoj kkatko,my jsme tedka na 115lidech a taky planujeme svatbu venku na zahrade,s tim ze na slavnostni obed bereme taky vsechny,at jsou s nama cely den...musim se priznat, ze zatim mam z toho trosku strach,ale urcite to bude supr :-D
ahooj tak se taky hlásím na červen..původně jsme chtěli 7.7. pak 5.5. a nakonec jsme zvolili 30.6.- je to rok od zásnub..přípravy nic moc- máme jen hospodu a termín a místo obřadu a já jsme dnes byla zkoušet šaty..toť vše..

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?