Svatba v červnu 2007

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, zdravím všechny, co plánují svatbu na červen 2007 :-)! Jste tu některá?
Radusaondra: Ahojkýýý! Asi všichni chodí do "2007", ale myslím si, že za pár týdnů se to začne trhat. U mě nic nového zatím není, jen mám už nacpanej počítač obrázkama staženýma z netu... Koukám také po bílých lodičkách. V létě si je chci totiž koupit ve slevě ( ;-) ). V zimě bych je těžko scháněla a na zkoušení šatů se hodí... Co u Tebe nového?
Profilova fotka
Taky koukám po botech, ale kupovat je zatím nebudu. Čekám že po létě zlevní a jdu do toho. Viděla jsem sice hezký, ale za 1300,- a já vím, že už je pak nikdy na nožku nevemu, tak mi to příjde zbytečně drahý. To je výhoda toho, že svatba bude za rok, tenhle rok můžu vše omrknout a nebrat první co mi příjde pod ruku jen proto, že mě tlačí termín. Netlačí, ale strašně se těším. Teď jsme spíš ve fázi šetření. Koncem roku začnu utrácet. Jo a taky jsme se domluvili s rodičema, že okolo 22. června (spíš to vyjde na 24 - víkend), že si uděláme malý výlet a pojedeme se všichni podívat na Valdštejn, kde se budeme brát a na chalupu, kde bude hostina. Ten termín chceme proto, že to pro nás bude simbolické, takové mínus první výročí :-D a hlavně že si uděláme představu, jak to v tu dobu bude všechno vypadat - počasí (i když na to se nedá spolehnou) a taky cesta pro kolonu...chodíme tam sice často, ale spíš v létě a pěšky (vlakem). :-) Jé koukám, že nemáš album, kdy bude?
Rodusaondra: My jsme také ve fázi šetření, ale někdy kolem října to vypukne. Nikdo o tom zatím neví, ikdyž asi hodně lidí tuší, že to příští rok bude... Album zatím nemám, protože si myslím, že je to zatím zbytečné. Stahuju si ale obrázky do notbooku. Přítel už je z toho hotovej kolik toho už mám :-) .
Ahoj, je tu jeste nekdo cervnovy, nebo i cervencovy 2007?
My by jsme radi 7.7.2007 a uplne nejradeji Sychrov, ael nevim, jestli se mi to podari, nicmene saty uz mam zamluvene :-N .Ja vim, je to brzo, ale byla to laska na prvni pohled(u tech satu). No a rodice uz jsme take pozadali.
Profilova fotka
Ahoj viznerko, no pokud chceš Sychrov a ještě k tomu takové šibeniční datum, tak si na ten Sychrov pro jistotu cvičně zavolej. A to asi co nejdřív, ať pak nejsi zklamaná. Na Sychrově je totiž fakt nábuch. :-p Jinak ze šatů si nic nedělej, já už je mám doma - jen tak jsem se byla mrknout v jednom obchodě a tyhle se mi zalíbily na první pohled a i když jsem koukla i po jiných, tohle byly ONY a kdybych si šaty kupovala za rok, stejně by byly ve stejném stylu...ale jsou pečlivě uschované (přede mnou i před přítelem) :-)
Ahoj holky! Viznerko: Souhlasím s radusaondrou, aby sis alespoň na Sychrov zavolala, jistota je jistota. Já ještě šaty doma nemám, budu si je na podzim půjčovat. Mám ale doma závoj. Je po mamce, vloni se v něm vdávala segra a je fakt nádhernej a hlavně čistě bílej - to se v půjčovnách moc nestává... Jak pokračujete v přípravách??
Profilova fotka
alis, tak v pátek to bude rok do svatby, viď? No a pak už to poletí. :-) Já jsem si včera tak zkušebně doladila MENU. Já jsem původně taky chtěla šaty z půjčovny, nabízeli mi, že si vyberu v nové kolekci a ušijou je na mě a já je pak vrátím. Budu je mít za cenu půjčovného, ale šité na míru podle mě. To se mi líbilo. Ale pak jsem jinde uviděla ty MOJE šaty a bylo po plánech. Původně jsem si taky chtěla půjčit boty, ale rychle jsem od toho odstoupila. Půjčovný taky není nejnišží, to si radši něco přidám a koupím si nové a hlavně bylo na všech vidět (v různých půjčovnách), že se často nosí. Kůže popraskaná, barva taky né zrovna bílá... Proto teď spíš jen plánuju a uvidíme, jak to nakonec vše bude. Už se těším až se za měsíc pojedeme s rodiči podívat na ten Valdštejn. Jo a když jsme byli na Sychrově na Velikonočních trzích, tak tam zrovna byla jedna svatba, mraky lidí a stánků a mezi nima se procházela nevěsta se ženichem. Přišlo mi to - přinejmenším zajímavé. ;-)
radusaondra: No už to máme za "pár" haha :-) . Dnes mám v plánovači 364 dní... Jenže když jsem viděla jak bylo včera hnusně.......No snad za rok bude lepší....Momentálně prohlížímený stránky Anděl. svat. studia a přemýšlím, jestli si mám nechat zaslat katalog za 12,- Kč známku. Ségra si tam kupovala svatbení botky za 999,-..moc hezký, jenže nesitelný pouze na svatbu. Šaty si tam ale nepůjčovala, dávala si je šít. Taky docela řeším menu. Oběd bychom chtěli klasiku. Ale s večeří si nevím rady - jestli jednotné menu - kuřecí steak s hranolkama a bramboráčkama nebo rautík. Máme možnost sehnat vyuzené sele plněné šunkou, která by se pak krájela...jenže to není teplé jídlo... Bude nás cca 25..jestli není raut vyhozený peníze....¨ Co u tebe nového?
Alis,tak budeme mat svadby v ten isty den.Na jednu stranu mi to pride byt este strasne daleko ale na druhu stranu by som uz najradsej zacala vsetko vybabovat.U nasich sme este neboli ziadat, len som im to dneska od radosti oznamila a reakcia mojho tatka bola viac ako chladna... ;-( Takze hned od zaciatku to ma maly-velky skraloup.
ronikacz: Zdravím! Hmmmm to dokáže člověka podebrat co.....No nelam si s tím hlavu a nech tomu volnej průběh. My se to chystáme rodíčům oznámit na přítelovi narozeniny - to je konec října. Reakce bude sna kladná ;-) , protože jsme spolu už téměř sedm let a rodiče už spolu jezdí na dovolené....
Ahoj holky :) dekuju za rady, na Sychrov jsem si uz volala, ale jeste je pry brzo, jeste si me vubec nenapisou, jednoduse nas zatim nechteji, pry si mam zavolat na zacatku ledna, tak uvidim. :-) jeste jsem uvazovala o Hrubem rohozci, jenze ten sotva znam, na Sychrove jsem delala zive obrazy a prohanela jsem se po chodbach v kostymu Cerne Berty :-D zazila jsem toho tam spousty, takze tohle misto pro me hodne znamena. Snad se to povede. No a potom me jeste napadl Jested, protoze to je z meho pohledu to nejkrasnejsi misto na zemi a navic muze za meho Honzika :) Ale krapet tam fouka :-D :-D :-D
Článek se načítá
Profilova fotka
viznerko na Ještědu opravdu krapet fouká. ;-) A to byste tam měli asi i hostinu ne? Když už se tam potáhnete. Ale nakonec asi vyhraje spíš ten Sychrov, viď? Jen kdyby NÁHODOU bylo už obsazeno...No volej hned 2. ledna, ať máš jistotu. Alis, no já jsem viděla opravdu krásný boty u Bati a pak taky botky na přezutí, každý za tisícovku. Klidně bych si je hned koupila, ale když je ještě čas, tak si počkám na ty letní výprodeje.
Ahoj, radusaondro divala jsem se na tve album, to je Valdstejn, ze jo? A tu svatebni cestu ti uplne schvaluji, moc ti to preju, ja bych tam byla hned, ale asi mi to tak rychle neprojde (zatim) ;-) :-D musim na nej zlehka, moc velky cestovatel neni, ale to se snad zmeni. Jak jste spolu dlouho?
Profilova fotka
dnes jsou to 3 roky, 2 měsíce a 5 dní :-D . No ale známe se asi 12 let. Na svatební cestu se těším, už jen proto, že chceme jet hned po svatbě, takže i kdyby to bylo někam k rybníku, tak to bude super. Nakonec možná pojedeme někam na Kypr, Egypt, Řecko - nevím. Protože ta Keňa je koncem června tak o 10 tisíc za osobu dražší než v dubnu. Takže bychom jeli někam takhle a do Keni až další rok v dubnu, no a pořád by to mohla být svatební cesta - nabízejí tam totiž pro novomanžele služby typu snídaně do postele, nebo každý den koš ovoce na pokoj... No a dávat dvacet tisíc jen za to, že pojedeme v červnu a ne v dubnu, to je škoda možná i zbytečný. No ještě uvidíme, třeba se nám dostane pár penízků, i když ty budou potřeba od ledna na bydlení.
alis, taky resim docela jidlo, i kdyz mi nasi rekli, ze mi financne pomuzou, nechci je moc zatezovat, saty a korunku jako detsky sen jsem si splnila, ale jinak to moc prehanet nebudu, zatim je to opravdu docela daleko a muze se lecos zmenit, ale napadla me varianta restauraci vynechat uplne, po obradu rovnou k nam na chalupu a tam mit pripravene stoly s chlebickama a salatama a tak a pasika nad ohnem, co si o tom myslite?
Profilova fotka
viznerko, no to taky řešíme, chceme hostinu u známýho na chalupě. Ten se nabídl, že nám připraví hostinu (oběd) a pak se postará o grilování. No a mísy a tak budeme mít připravený. Taky by ještě udělal gulášek...No a teď nás napadlo, že se možná všichni do chalupy nevejdeme - ve smyslu připravit svatební tabuli. Tak přemýšlím, zda oběd nevynechat a udělat jen odpolední až noční párty. Nebo jet do restaurace a pak na chalupu, ale to se mi moc nechce, myslím, že by se to o dost prodražilo se 40 lidmi.
no tak to jsme na tom podobne, taky me napadlo jenom je nekam jet nakrmit po obradu :-) krky hladove, ale kdyz si predstavim potom to presouvani..... chalupa je docela prostorna, ale svatebni tabule se tam teda taky nevejde. no tak to budou muset babicky prezit bez svickove a zasedaciho poradku, venku na louce je mista dost. Jedine minus je, ze si moc asi neuziju saticky(predstava jak v nich litam kolem ohne s pasikem) :-D :-D :-D to by v salonu asi nebyli radi. :) no a nevim jak budu vysvetlovat babickam, ze si maji na svatbu vzit tepláčky :)
Profilova fotka
no je fakt, že by mi to ulehčilo vymýšlení zasedacího pořádku - není to tak jednoduchý. Svíčková mi chybět nebude, i když to krmení polévkou, ale nějak to bez něj přežiju ;-) . Šaty jsem říkala, že si nechám tak do půlnoci, okolo ohně běhat nebudu, o to se nám postará kamarád, no a při nejhorším šaty jsou moje, tak se snad vyčistí - ale samozřejmě budu dávat pozor a při nejhorším se převléknu dřív. No a hosté budou poučeni o tom, že se bude grilovat, tak aby s tím počítali... 8-) :-D
no o zasedacim poradku jsem ani nepremyslela, i kdyz ono asi ani svatebcany pred obradem seradit nebude nejjednodušši. Nevis jestli existuje nejaky pravidlo pro prarodiče, kteří jako jdou první? Protože tam se nejvice obavam, že by se mohl někdo urazit....(jo a omlouvam se, že pišu chvilku bez hačku a bez čarek, jsem už trochu blazen z prace)
jo a děkuju, že si o tom muzu s nekym popovidat, doma o tom mluvit jeste moc nesmim, mamka mi rekla, at ji neblaznim, ze je to jeste rok, no a muj Honzik mi po prstynku rekl, ze pripravy jsou na me, ze o tom moc nechce slyset, ted uz je to trochu lepsi, ale stejne. (ono to vzdycky vyzni jako ze me nechce, ale neni to pravda, jen vetsiho neromantika bych pohledala) No tak se tesim no, je to lespi nez myslet na to co se deje v praci. Takze jeste jednou diky :-)
Profilova fotka
No sice je to za rok, ale hrozne to letí. Kamarádka se vdava letos v srpnu a uz to ma za 2 mesice. Taky premyslim, jak to udelat s hostinou. Doufam, ze bude tepleji, nez letos. Zatim mam predstavu obrad, obed v restauraci a pak se k veceru presunout k nam na zahradu a udelat grilovani, prase, ruzne salaty, studene misy, chlebicky a tak podobne. Hlavne ze bychom mohli pozvat vice lidi nez na obed a poradne to oslavili s kamarady.
Profilova fotka
ja si ty pravidla řazení musím ještě pročíst, ale to až podle přesnýho a potvrzenýho seznamu hostů. Já doma o svatbě taky moc nemluvím, ono to příjde, a ani není moc o čem, takový ty moje představy proberu tady. No a přítel mi řekl, že už se v tom ztrácí, že vždy příjdu s něčím novým...ale, to není pravda, spíš jen s nějakým upřesněním. Ale bavíme se o tom dost a společně vymýšlíme a vím, že mi ve všem pomůže jak bude moct. Myslím, že i tady se to postupem času víc rozjede, teď to jsou spíš jen plány a až se bude vše realizovat, tak nebudeme stačit přispívat. ALE UŽ SE STRAŠNĚ TĚŠÍÍÍM! Jo a já jsem docela nakazila mojí svědkyni, která plánuje svatbu tak za 2 - 3 roky, ale sem chodí často a má album a ukládá si obrázky. Jinak viznerko piš piš piš, každý je přece rád když si o všem pokecá. Jo a napadlo mě, ty jsi přímo z Liberce? To bychom se mohli někdy třeba sejít.
no jsem :-) ty jsi taky z Liberce?
Profilova fotka
Nééé, ale mám to z Jablonce kousek :-D :-D :-D
no tak jo, urcite, to je fajn, muzes i v nedeli? Ja ti to napisu do IP :)
Hura, uz vim jakou hudbu ! Ze me to nenapadlo driv (ne ze bych mela malo casu) :) bude to Cechomor :))))
Vsechny zdravim :), ma nekdo termin 9.6.2007? Bereme se v Kromerizi.
Profilova fotka
Ahoj vsem budoucim nevestam. My se bereme 02.06.07 na Jemnisti u Benesova. Je tunekdo se stejnym terminem?
Ahojky! Janauk: my máme stanovený stejný termín...Snad bude hezky, protože většinou začátkem června prší... Červenec a srpen u nás nejde, takže v záloze máme ještě začátek září. Ale nejradši bychom chtěli začátek června, kdy všechno krásně kvete... :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?