Svatba v červnu 2007

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, zdravím všechny, co plánují svatbu na červen 2007 :-)! Jste tu některá?
když my ten oběd máme "skoro venku". V altánu. Vevnitř není moc místa pro všechny ostatní. Bude nás totiž večer docela dost. Přítel je fotbalista, takže můžu očekávat minimálně celý fotbalový tým. O grilování přemýšlím. Bojím se toho, že by se to roztahalo. Někdo venku, někdo vevnitř..... a nikde by nebyl nikdo. Jinak ta hospoda je ve stejné vesnici, vzdálená od penzionu asi 500m, takže žádný extra "stěhování" nebude. :-D Je problém, že jsou i osoby z rodinného kruhu, které nezveme na oběd. Proto si myslím, že by bylo vhodné, kdyby přišli po obědě (kolem 15.hod) do toho penzionu, a tím se hosté rozšíří na "širší rodinný kruh". kamarády budeme zvát až na večer.
Profilova fotka
Mno, myslim si, ze ono se ti to vzdycky roztrha, at chtit budes nebo ne. Tomu proste zabranit nejde. Jednak se vetsinou ty lidi tolik neznaji, takze nemaji tendenci se prolinat s ostatnima ale spis byt u tech, ktere znaji ... a tak ti prirozene vzniknou skupinky, na tom si myslim neni nic spatneho.
Jo, to asi jo. Máš pravdu, ale stejně pořád nevim, jestli grilovačku jo nebo ne. No nic. Pokecáme jindy, musim běžet. Snoubenec čeká. Přeju hezké přípravy a mnoho úspěchu při rozhodování :-D
Profilova fotka
Blankav, já asi budu souhlasit se Zappou. Taky se mi to zdá roztahaný. Co to zkusit vyřešit tak, že oběd bude v kruhu rodinném a pak se přesunout jinam a číst přání a rozbalovat dary tam. V ždyť i Ti kluci od snoubence z týmu vám určo něco dají. Z valstní zkušenosti z jiných svateb vím, že se ohromně pobaví nad četbou těch příní všichni přítomní. Jana
Ahoj holky, jste tuněkterá na 30.6.07 na Dobříši?
Profilova fotka
Bohuzel, to ne. My jsme Prazaciiiii
Profilova fotka
Co nového při pondělku, nějaké novinky? Tak holky, vzala jsem si 16.11. dovolenou a jdu na šaty!!!!!! Sice ještě nejsem hubená (dieta...hrůza) tak, jak jsem si představovala, ale půjdu to risknout. ;-)
Profilova fotka
Ahojky, tak já nějaký novinky mám... Minulý týden jsem si zamluvila botečky a v pátek si pro ně jdu. Stojí 350,- Kč a jsou perfektní. Použitelné i po svatbě. Jinak v sobotu jedeme s přítelelm k rodičům do ¨Jeseníku a pojedeme z pracovních důvodů do Olomouce. Tak jsem se obednala na zkoušení šatů v Caxe. Jen tak, informativně. No a během 14-ti dnů jdu po šatech s kolegyní z práce. Bereme si obě den volna a frčíme. Pojmeme to stylem "dámičky na nákupech" :-D kávička,dortík, tam koukonout a tam kouknout...Moje sestra bohužel jako moje pravá ruka bouchla, tak jsem musela sehnat náhradu. Petral a kam jdeš na šaty? V Brně, nebo v Praze?
Profilova fotka
V Praze bych hrozně ráda šla a bylo by to jistě z časových důvodů jednodušší, ale zase bych je musela po svatbě jet narychlo vrátit...zbytečná cesta a taky myslím, že na to nebudu mít po svatbě ani pomyšlení a budu si chtít užívat Brna. Takže půjdu v Brně, mám vybrané 4 salony, 3 takové ty o kterých se zde nejvíce píše a jeden nově otevřený. Tak uvidíme, chci se především informovat a zjistit svoje možnosti. To víš nemám zrovna modelkovskou postavičku a možná budu mít lehký problém s prsama. Máš už nějakou představu?
Profilova fotka
Ahoj Peti, určitě bych Ti doporučila navštívit salon Damborská a Evanie. V Exlusive se nesmí fotit v šatech, dokud si na ně nezamluvíš a nezaplatíš zálohu. Bella, tam jsou ty šatky moc předražený. A jestli můžu doporučit nový salon, tak je to nově otevřený salon v pasáži hotelu Slovan - Eveli. Paní je tam moc ochotná a milá. Salon je jakousi pobočkou Břeclavského svatebního slaonu, který má její maminka, takže není problém kdyžta dovézt šatky odtam. Já už jakous, takous představu šatků mám. Začal se mi líbit dlouhý závoj a jednoduché šaty a možná i rukavičky. O těch jen přemýšlím. Jinak já začnu obcházet až taky až v půlce listopadu. Určo půjdu k Damborské a do Evanie. Jaký ty máš vytipovaný salony? Jana
Profilova fotka
Ahoj Jani, teprve jsem přišla do práce tak píšu až teď, moje vytipovaný salony jsou: Damborská a Evanie, to jsi odhadla správně, chtěla jsem zkusit ještě Chantal. Nevím , asi zkusím ten slovan. No a ten 4. nevím jak se jmenuje, ale je na rohu na křižovatce Údolní a Úvoz, snad víš... Dala bych jinak vědět jak jsem to vymyslela a kolik jsem toho stačila za jeden den obejít. Nevím jestli se tam musím nahlásit nebo objednat. Myslela jsem, že půjdu naostro. Nevíš jak to chodí? Mám už přesnou představu, chci jednoduché, korzetové...ale nevím co vymyslím až tam budu. Každopádně závoj nechci, ale korunku...mám dlouhé a husté vlasy, tak drdol, závoj jsem chtěla, ale vaškovi se to nelíbí. V červnu bude vedro, tak nevím jestli půjdu do rukavic. uvidím jak to bude vypadat.
Profilova fotka
Ahojky holky :-)
Článek se načítá
Profilova fotka
tay jsem červnova,jen nemuzu najit skoro nikoho na termin 9.cervna :-) no nevadi ;-) uz jste zkouseli saticky?
Profilova fotka
Peti, u Damborské aniv Evanii se objednávat nemusíš. Ale já tam asi nejspíš předem zavolám a taknějak se ujistím, jestli je to pravda. Pak Ti dám vědět. O tom salonu na rohu Úvozu a Údolní vím, ale nemůžu na něj nikde sehnat webovku. V Chantal jsem byla na čumendu a nějak mi to tam nepřišlo příjemný. Ale to je můj názor, tak na něj nedej. V Chantal mají akorát celkem dobrý výběr doplňků pro pány. (kravaty atd) Pokud chceš šaty tzv. korzetovky, tak jsem slyšela, že se na toto specializuje salon Kriss bey na Úvoze 58. Hele Peti, jestli chcheš a pokud se Ti líbí moje korunka, tak Ti ji po mé svatbě ráda jpřenechám. Něco, jako putovní talisman.... :-) Po svatbě už ji nebudu potřebovat
Ahoj nevěsty ;-), jsem ráda, že jsem tu objevila tohle téma. Ode dneška máme potvrzený termín 2.6.2007, už teď se moc těším. Pořád jsem měla pocit, že je dost času, ale přece jen jsem teď klidnější, že už máme aspoň něco zařízené. Je tu někdo se stejným termínem?? :-N
Profilova fotka
Ahojky janasxx, my máte tento termín taky. I když u nás v Brně je ta matrika trošku zabržděná a termín nám zamluví nejdřív v únoru. Tak jen tak předběžně.
Profilova fotka
janasxx ahoj jihocendo,koukam,ze jsi z Pisku :-) Tak ty budes manzelka o tyden drive nez ja ]-( ne delam si srandu,snad nam vyjde pocasicko co?
Profilova fotka
Jani děkuji za korunku, určitě to bude bezva, uděláme z ní putovní :-D . Zkusím tedy ten Kriss Bey a na Chantal se vykašlu, dívala jsem se na webovky a nic moc. Jani kde se ncháš česat a líčit?
Profilova fotka
Peti, líčit se budu sama. Snad to zvládnu. Česat mě bude moje dvorní kadeřnice, která vždycky přesně ví, na jaký účes mám chuť a jak si ho představuju. Dokonce ani nebude problém, že pokud by měla v den svatby čas, může mě přijet učesat přímo doma já nebudu muset nikde cestovat. Peti, tak nějak si to představuju - putovní korunka pro štěstí- ale neprodejní - darovaná :-) Holky, teď mám úplně po náladě. Pán, ze Špilberku mě posunul datum obřadu. Z 2.6.2007 na 9.6.2007. Moc se mi to nelíbí, protože týden nato odjíždíme s přítelem na závody do Itálie, ale budiž...
Ahoj, nevíte náhodou něco o svatbách na Hrádku u Nechanic (pardubice). Chtěli bychom tam mít svatbu, samo ze v červnu 2007 :-D . Nevíte o někom? Potřebovala bych malé info. Díky
Ahoj Koblizku, z Pisku nejsem, jsem od Tábora, ale to je kousek od sebe :-) S tim pocasim si taky delam starosti, zacatek cervna nebyva nic moc, ale pristi rok bude urco to uuuuplne nejlepsi pocasi, ne? 8-) Jano06, to me mrzi, ze vám přesunuli termín, ale 9.6. je taky fajn. Aspon se budes o tyden dele tesit ;-)
Profilova fotka
No, nic se nedá dělat, nějak to rozchodím :-D Holky, já myslím, že počasí v červnu bývá většinou na pohodu. Až červenec se to kazí a je až do půlky srpna vošklivě :-S
Profilova fotka
V cervnu urcite bude krasne, kdyz na cerven planujeme vsichni tady tu svatbu. Preci nejde, aby bylo osklivo.
Profilova fotka
Jeee ahoj kolegyne na 9.6 2007 aspon jsem nekoho nasla se stejným datumen ;-) Ja jsem ho musela taky menit z 7.7.07 :-)
Profilova fotka
to jana06 aspon muzu s nekým porovnavat jak jsem na tom,super!!!! :-)
Ahoj všichni, tak já se sem opět hlásím, už jsem tu byla, ale nějak jsem nestíhala. |-| Tak vás seznámím s našima přípravama:koupili jsme starší domek, který chceme stihnout do června obydlit a na zahradě udělat večení oslavu, slavnostní oběd bude v restauraci, jen ji ještě musíme zamluvit. Rodiče obeznámeni - v pohodě ;-) Termín zamluvený na radnici na 2.6., prstýnky vybraný v katalogu, na šaty musím se ségrou, která nemá moc času, tak uvidím. :-p Už se fakt moc těším......
Profilova fotka
mapich... mate zamluveny termin tady v Buidejkach na radnici? jee budes o tyden driv pod cepcem :-) nez ja.... porad kde si vybirala prstynky,muj problem je ze se mi jich libi vic a nemuzu si vybrat co vůbec chci :-N
Ahojky, pridavam se do diskuse, protoze mame svatbu 8.6.2007 na Skalce u Mnisku pod Brdy. Mame zarizene s pani matrikarkou, ze az bude mit marticni knihu na pristi rok, zapise nas na 13 hodinu, abychom byli posledni, kdo se ten den budou brat a meli cas na foceni. Zadost o snatek mame doma - jen vyplnit a vlednu donest matrikarce Milusce. Pracujeme spolecne na svatebni vyzdobe na oltar - vysivany polstarek uz jen zasit na stroji a dat mu krasnou masli, 2 velike ruzove vence a sklenici na pripitek s motivem svatby uz mame nachystanou. Slavobranu mam zamluvenou u Tery a ted litam s holkama po svaten´bnich salonech, abych vybrala ty nej nej saty. Svedkyne si je da podle me usit a svedek a zenich maji vybrane smokingy. Hudba je zajistena ji od zasnub a hledame misto pro slavnostni obd v okoli Mnisku. Pokud mate nekdo tip, budu vam vdecna.....Tak zatim, mejte se hezky a preji prijemne zarizovani :-). Ali
koblizek84: jo v budějcích na radnici v poledne na to vlítnem. Prstýnky budeme kupovat ve Zlatnictví v Krajinský ve Staročeským dvoře, je to nahoře na pavlači, vyrábí i z doneseného zlata. :-o
Profilova fotka
Ahoj Ali, a jakou hudbu budete mít na obřadu? Teda pokud to není tajemství :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?