Svatba v červnu 2007

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, zdravím všechny, co plánují svatbu na červen 2007 :-)! Jste tu některá?
Profilova fotka
Ahoj děcka... U mě skoro nic nového není. Včera jsem definitivně "dostala požehnání" od svého skoro manžela k výrobě mašliček na myrty a svatebního oznámení. Tak trochu jsem se bála jeho reakcí na to, až mu řeknu, že si chci oznámení udělat sama. Bylo to skvělí. I barvu svatby(vínovo ornžová) mi schválil. Teda až potom, co viděl mnou udělaný vzorek mašličky na myrtu. Divil se, co za práci je kolem svatby. Prý, kdyby to bylo jen na něm, tak se neožení.... :-) Měla jsem z toho takovou radost... A co vy, jak to pokračuje? Co máte nového vy? Zappo. Petral atd. Dlouho tady za náma nebyla Alma...
Profilova fotka
Lidičky!!!!!! Mám státnice :-D Ještě obhájit diplomku, ale to už bude pohodička! A pak už jen svatbička. HURÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
Profilova fotka
GRATULACE ke státnicím... Už aby sis vyčistila hlavinku něčím lepším. Třeba přípravou svatby :-D
Profilova fotka
Gratuluju Sari, to je pocit co? Ja myslela, ze se zacnu vznaset...hlavne po par oslavnych panacich :-D Kdy obhajujes diplomku? Uzij si to a pak hura do priprav
Profilova fotka
Obhajoba je příští uterý:-) Ta jedna VŠ, co už mám, mi nepřišla taaak šílená jako tahle! Asi už proboha stárnu:-) Začínám mít z diplomky trochu strach, ale proti té hrůze už nemůže být naprosto nic horšího:-)
Profilova fotka
Neboj Sari, to už bude brnkačka. Aspoň doufám. Nikdy jsem výškunestudovala, ale věřím Ti ;-)
Sari, gratuluju!!!!! Diplomka uz bude v pohode, pristi utery zlom vaz :-)
Profilova fotka
Gratuluji moc ... je to uspech ... a tak trochu ti zavidim, mam to totiz pored jeste pred sebou.
Profilova fotka
Děkuju všem za přání, jste zlatí:-) teď jen sedím a civím do zdi:-) ty čtyři měsíce intezivního stresu mě stály veškerou energii a ty čokolády, které jsem dlabala mi zase přidaly 4 kila. Tak teď bvudu trpět jinak, ale jak říkám, všechno už teď bude brnkačka! Během listopadu vyrazím zkusit přes net zamluvené šatičky... Pak zamluvíme definitivně hospůdku a bude to:-) Jen mám strach, jak se na nás budou dívat - 7 měsíců předem :-D :-D Ještě jednou díky:-)
Profilova fotka
Sari, proč by se na Tebe měli dívat blbě? To je přece normální doba na zařízení všeho. Mě všude řekli, když jsems e byla ptát na vhodnou dobu, kdy si mám přijít vyzkoušet a zamluvit šaty, že nejlepší je to v listopadu, prosinci.
Profilova fotka
Sari velké gratulace...šikovná holka...obhajoba se už poddá....souhlas s janou, mám taky info, že listopad prosinec je na šaty nejlepší... Jani pěkné myrty, zrovna jsem si říkala, že si budu taky pěstovat, ale ještě jsem se nedokopala ji jít koupit. :-( Jinak s těma kilama si holky nic nedělejte, já už 2 měsíce držím dietu...žádný šlágr....efekt mizerný....už jen 5kg a půjdu taky zkoušet. Ono se to hubne pomalu, když není pohyb, už měsíc mám zánět průdušek. Taky jsem v ikee ve slevě pořídila mašličky a umělé růžové plátky, jsou moc pěkný...já vím, dnes je vyfotím a dám do alba :-)
Profilova fotka
Petral, nechci Tě zklamat, ale růst myrty je tak trošku běh na delší trať. Já tu svoji mám doma asi rok a je malušká :-( . Mám jich doma ještě několik a taky se chystám na mamčinu. Ona to ještě neví, že jí (té myrtě) červnu udělám trošku hodně letní sestřih :-D
Článek se načítá
Profilova fotka
AAAAAHA, tak teď nevím, co budu dělat :-(
Profilova fotka
Sari gratuluju! 8-) Hele my jsme restauraci na hostinu zamlouvali koncem září. Nekoukali na nás blbě i když říkali, že se diví, že zamlouváme tak dopředu - 9 měsíců! A vůbec se lidi v okolí diví, že plánujeme tak moc dopředu, ale když jim řeknu co třeba je zařídit a že jsme prostě chtěli červen a hlavně že svatba není zadarmo a my nekradem, tak to uznali. Ale my opravdu jen plánujeme a zařizovat budeme od ledna, to totiž teprve můžeme zamluvit termín na matrice. No ale šaty a oblek už máme, včetně košile, kravaty, pásku, bot... :-p Prstýnky budeme objednávat začátkem prosince, zásnubák jsem totiž dostala na Vánoce, tak bych chtěla mít i snubáky na Vánoce, i když na nošení si budu muset ještě chvíli počkat.
Profilova fotka
Jo zappo myslela jsem že se rozrusta diskuze, ne členove, i když asi taky trochu. No prostě mi to tlachání doma chybělo, přítel už ze mě měl tááákovouhle hlavu. :-N No někomu jsem musela povídat co se mi honí hlavou!
ja myslim, ze bysme se vubec nemeli ridit radami typu na to je jeste dost casu, to staci zaridit pozdeji. mne na matrice rekli v cervenci, ze jsem blazen, ze volam tak brzo, at si zavolam v listopadu, no a na konci zari uz mela termin, ktery jsem chtela ja, zamluveny jina nevesta. no a pak jim verte. nestalo se nic hrozneho, obrad jsme posunuli o hodinu, ale stve me jejich pristup
Profilova fotka
jo libussko, to opravdu neni moc prijemne ... nam nastesti narovinu rekli, kdy budou terminy a tak jsme to bez problemu stihli zamluvit jak jsme chteli.
Profilova fotka
no já doufám, že nám se nic takovýho nestane, volali jsme na tu matriku asi 3x a pokaždý nám řekla že až v lednu. Chtěli jsme jestli by si nás třeba jen nepoznamenala a zkoušeli kde co a nezabralo to. Tak předpokládám, že až budeme 2. ledna volat budeme mezi prvníma. :-p
Profilova fotka
No, já mám taky tak trošku strach. V Brně na matrice jsou děsně ochotný paní, který vás do telefonu sotva pozdraví. Naštěstí mne už jiné nevěsty, které se taky vdávaly na Špilberku, ujistili, že taky tu ochotu zažili a naštěstí vše dopadlo dobře. Tak budu věřit jim a doufat, že až si v únoru půjdeme pro termín, bude volno.
Profilova fotka
o ochotu naštěstí strach nemám, v Jablonci mám na matrice kamarádky, ale protože obřad bude na Valdštejně musíme na matriku do Turnova, ale slyšela jsem z různých stran, že tam je paní matrikářka ochotná. Ale neúplatná. I když možná je to dobře, holt si počkáme, ale bude jistota, že termín bude. No doufám.
Profilova fotka
Nazdar v pondeli odpoledne .... Copak jste za vikend stihli pro svatbu udelat? Nejake svatebni novinky? U nas noveho nic ... jen se tesime zase o kousek vice a mame to zase o kousek blize :-)
Profilova fotka
Ahoj, já jsem přes víkend neudělala pro svatbu absolutně nic. Práce, práce a zase práce. Zato dneska jsem to pěkně dohnala. vytvořila jsem ve Wordu soubor s naším oznámením. Tisknout ho budu až tak březnu, až bude jisté a úředně potvrzené datum. Ale musím říct, že když jsem si udělala vzorek oznámení, tak to vypadalo celkem k světu... Tak to je tak zatím všechno. Jo, akorát ještě jedna novinka. Snažím se proniknout do tajů fotoshopu... Je to hrozný a ztrácím z toho nervy. Bohužel nemám nikoho , kdo by mi to vysvětlil. :-(
Ahoj holky, musím se s Váma rozloučit :-( Dneska jsme byli nuceni přesunout termín svatby z 2.6.07 na 5.5.07, hospoda měla už v červnu obsazeno....... Mějte se a užívejte si plánování papááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá :-) :-) :-) :-)
Ahoj, jste tu někdo? Potřebuji radu :-D A novou inspiraci
Profilova fotka
Radu a novou inspiraci? Povidej ... pokud ti tedy nevadi nazor chlapa 8-)
Profilova fotka
Ahojky, copak by jsi potřebovala? Jsem jedno ucho :-D
Jenom jsem teď narazila na "Program dne". Myslíte, že je vhodné ke svatebnímu oznámení přidat také program dne, kde by bylo napsáno v kolik hodin se mají asi tak dostavit a kam? Neřešim tohle všechno moc brzo? Připadám si jako šílenec, že se tím zabývám takhle moc dopředu! :-D
Profilova fotka
Program dne je dobra vec a mi ji urcite mit budeme. Dostanou ho vsichni, kdo pujde na hostinu a asi nejakou zredukovanou verzi dostanou ti, co pujdou na vecerni party.
My to totož máme tak, že na oběd nás jde asi 35.Bude to v jednom penzionu. Po obědě se budou číst gratulace, dávat dary (pokud nějaké budou :-) ) a pak bychom tam chtěli vydržet tak do 5.Myslela jsem, že by po obědě mohli přijít další lidi a večer (bude to jinde) potom ten zbytek (hlavně kamarádi). Je to dobré řešení?
Profilova fotka
To je kazdeho osobni nazor. Nam se nezda rozumne prejizdet na vecerni akci nekam jinam, pokud tedy nemas grilovani na zahrade :-) Jinak si myslim, ze je dobre tam napsat, ze po obede se buodu davat dary a cist gratulace, protoze lidi vetsinou tapou (u tech daru) kdy predat, jak predat, kam dat ...

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?