Svatba v červnu 2007

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, zdravím všechny, co plánují svatbu na červen 2007 :-)! Jste tu některá?
Profilova fotka
donka jak bylo v Praze?
Profilova fotka
Ahoj Broučku! No parádně. Dokonce vyšlo i divadlo, ikdyž to tak večer moc nevypadalo. Začalo pršet, ale naštěstí se to rozešlo a tak jsme se super pobavily. Byl to "dámský" víkend ajak má být :-)
Profilova fotka
tak to jo, Verča jeden lístek nabízela, ale mně se to vůbec nehodilo :o)) Ono je občas potřeba si udělat dámský víkend dál od chlapů
Profilova fotka
Ahoj holky. Vidím, že se tu vesele mění ikonky. Asi se tam taky dám jako nevěsta. Tak vy si tak krásně užíváte, Já byla nedávno akorát v kině a teď sedím doma, protož nám dělají kuchň. Takže to je celé dopoledne, tak do dvou, pak to poumývat a pak už se mi nikam nechce. :-p
Profilova fotka
Tak to je škoda, že si ti to nehodilo, bylo to pěkné. Byla se mnou dokonce i má 10ti letá - jak to nazvat..."skoro dcera" :-)) (vyvdala jsem ji) a vydržela až dokonce a líbilo se jí to velice :-) Víkendíky od chlapů si párkrát do roka dopřávám a včera už s tím přišel i manžílek, že by si prej měli s klukama taky něco takového zařídit..... Arween to Ti věřím, že je to vyčerpávající, ale pak se ti bude zase parádně vařit! :-) Jé já bych chtěla novou kuchyň hned! :-)))
Profilova fotka
donka my právě taky byli na stavbě a uklízeli jsme a chystali na parapety a poslední dodělávky do kolaudace, ale i tak jich ještě máme před sebou hodně
Profilova fotka
Takže chystáte kolaudaci....no já jsem jednou zaslechla od známé poznámku, že kdyby příště kolaudolava tak jedině před tím, něž bude zamalované a položené koberce :-)))))))) Prý po koludaci museli znovu malovat a měli propálený koberec! A co svatba z druhé strany? Jak se Ti líbilo na svatbě co by host? :-))
Profilova fotka
Tak takovou kolaudaci snad ani pořádat nechci, tak grilování na zahradě ano, ale jinak ne, to by mě trefilo, kdyby nám někdo poškrábal jen podlahy
Profilova fotka
No to Ti věřím. Mě stačilo když jsme v zimě dělali u nás vánoční večírek a dávala jsem byt dopořádku 3 dny :-)) Letos jsem říkala, že žádné akce neorganizuji, alespoň ne u nás :-)) Teda mě dnes tak bolí nohy, že nevím kam je strčit. Měli jsme opět jeden ze střelených nápadů a začali jsme s miláčkem a kamarádama chodit do tanečních. No je to pěkná dřina - hlavně pro nožičky uvězněné v těch pidi mini střevíčkách :-)) Dnes mám pocit, že jsem včera musela chodit bosky po ohništi a mám úplně spálené nohy :-)
Profilova fotka
nožičky si zvyknou, neboj, vždycky mi dělalo problém tak 14 dní než si zvykly na podpatek, ale pak už se tancovalo dobře. Docela se už těším, že se taky pohnu, jdeme s Verčou příští týden na orientálky :-D
Profilova fotka
Tak to jsem už vzdala před rokem. Chodila jsem s kámoškama a všechny postupně začaly těhotnět a samotnou už mě to nebavilo :-) Teď doufám, že bude chtít manžílek chodit od září i do pokročilých, protože mě pohyb moooc chybí! Nehledě na to, že má mamka v říjnu 60 a můžeme to tam konečně rozbalit i jinak než jen s valčíkem a polkou :-))
Profilova fotka
já bych taky chtěla do tanečních, ale manžu tam nikdo nedostane. Jo, kdyby se tam rozdávali peníze, tak možná jo :-D Mám v albu pár foteček navíc. Ale všechny mi tam dát nešli, nevím, v jakém formátu to dělal ten fotograf, ale nejdou mi ani zobrazit. Já se s vámi zase loučím, mějte krásný život, protože mě to jaksi blbe a kolikrát se mi ty stránky načítají půl hodiny. A to nemluvím, když chci něco najít a nebo vám napsat. ;-(
Článek se načítá
Profilova fotka
do tanečních bych už asi nechodila, protože jsem si toho užila 6 let. Bylo to super. Teď mě celkem láká salsa, ale manžela asi nepřemluvím, tak zůstanu u orientálek
Profilova fotka
No já do tanečních nechodila (byla jsem samouk) :-) a miláček kdysi dávno, takže jsme si vše oprášili a teď jen doufám, že od září bude chtít pokračovat.... Včera jsme se vrázili ze svatby na slovensku a je to trochu z jiného soudku :-)) Svatba končila až se svítáním a sluníčko svítilo muzikantům do tváře :-) Ale je pravda, že začala až odpoledne v 16:00 (to my už jsme měli 6 hodin svatebního křepčení za sebou a končili jsme ve 3 ránono). No bylo opravdu veselo a spoustu zvyků co se u nás moc nedělají. Moc pěkná svatba a užila jsem si to jako svatebčan 100% .
Profilova fotka
My si svatbu užijeme v září z pohledu přihlížejících a docdela se na to těším.
Profilova fotka
No rozhodně to bylo taky fajn a hlavně jsem si úplně vybavovala pocity, jaké musela mít nevěsta. I slzička ukápla :-)
Profilova fotka
tak jsem v sobotu byla kouknout na nevěstu a byla úplně úžasná, tak jsem si zavzpomínala :-) počasí jim taky vyšlo super. Stačili se vyfotit v zahadě a pak se spustil tak šílený déšť, že během 1min byli někteří úplně durch (ti co neměli deštníky)
Profilova fotka
No jo, už můžeme jen vzpomínat :-( ale zase je na co! :-) My jsme taky v neděli vyrazili na výšlap a parádně jsme zmokli. Jediný komu to bylo fuk byl náš pes, tomu déšť absolutně nevadil!
Profilova fotka
tady to celkem včera šlo, ale předevčírem pršelo tak strašně, že kanály nestíhaly brát vodu
Profilova fotka
ahojky všem mladým paním červnovým.... loučím se s vámi a přeju všem hodně štěstíčka.... povedlo se nám mimčo hned měsíc po svatbě, máme nový byt.... tak snad už teď bude vše o.k. Mějte se hezky a užívejte života....
Profilova fotka
Tak se měj krásně vanesko a gratuluji k miminku, to máte krásný svatební dáreček! :-) Měj se moc krásně a ještě jednou hodně štěstí do manželství!
Profilova fotka
vaneskah gratuluji a ať vše dopadne dobře.
Profilova fotka
nasko, moc moc gratuluji k miminku. Krásný svatební dáreček. Užívejte si ho a buďte všichni moc šťastní.
Profilova fotka
tak tato diskuze nám umřela, všechny jsme se provdaly a nějak sem nikdo už nemá čas chodit :o)))
Profilova fotka
Ahoj Broučku! Taky to tak vidím, že po svatbě už nemá nikdo čas či chuť si trochu poklábosit :-) No je to celkem škoda. Já se občas dívám na nová svatební alba a je mě líto, že je to všechno za mnou :-(
Profilova fotka
taky mi to bývá líto a hlavně teď bych třeba některé věci ve výzdobě udělala jinak a jinak bych si to užívala, ale co už. Zase třeba tu výzdobu můžu zkoušet na oslavách apod. :o))))
Profilova fotka
No já bych udělala taky spoustu věcí jinak a hlavně jak říkáš, jinak bych si to užívala :-) Ale i tak si myslím, že jsem svatbu měla úžasnou, jen jsem byla zbytečně dopoledne nervózní :-))) A s tím zkoušením výzdoby na oslavách to mám taky v plánu :-) Mamka má příští měsíc šedesátku tak jí to chci pěkně nachystat. Základní matroš mám ještě ze svatby :-)))
Profilova fotka
já teda už část výzdob rozprodala, ale ještě něco mám, tak si taky budu hrát. Asi uděláme nějakou párty ke kolaudaci domu. Taky si myslím, že se naše svatba povedla a říkali to i hosté, že se jim to líbilo, tak to je hlavní
Profilova fotka
Přesně, hlavní je, že se to všem líbilo a bavili se a to je snad na každé svatbě :-) Mě ani nenapadlo to rozprodat, ikdyž svícínků, kamínků atd. mám teď mraky :-) Půjčila jsem to všechno jen na svatbu známé, ale ta mě to vše zase vrátila :-)) Ale to se jistě užije!
Profilova fotka
třeba bude mít někdy svatbu Verča, tak jí to půjčíme :o))))

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?