Svatba v červnu 2007

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, zdravím všechny, co plánují svatbu na červen 2007 :-)! Jste tu některá?
Profilova fotka
Vanesko, já vím, jak se cítíš! Já jsem taky nebyla z našich fotek úplně nadšená! Představovala jsem si něco jiného. Je mi to hrozně líto, jenže svatba není jen o fotkách a zbyl mi manžílek :-) :-) :-)
Profilova fotka
vaneskah to je teda příšerné, fakt by mě to strašně mrzelo, protože tento den je přece neopakovatelný. My jsme měli fotky hned druhý den hotové a nikdo si nedovolil říci, že je to brzo, spíše nás samotné to překvapilo, čekali jsme, že to bude tak týden trvat. Teď si s nimi chci pohrát ve Photoshopu a uvidíme, co ještě vymyslím :o)))
Profilova fotka
Tak to my doufám budeme mít pěkný fotečky. Aspoň na to vypadal fotograf-náš příbuzný i paní v ateliéru. JInak já bych si ten den báječně užila, kdyby svatebčané neodešli tak brzo. i to, že se někomu zdálo, že je málo zábavy-soutěže a nějaké pozdvižení. mě to ani nevadilo-aspoň jsme tancovali a stihla jsem si se všema popovídat i tak mi přijde, že jsem se všem nevěnovala, jak bych chtěla. A pak mi někteří odešli a zábava začala upadat. i když jsme nakonec vydrželi až skoro do jedné, v což už jsem v deset ani nevěřila. Ale bavila bych se i tak, jen to bylo líto mému taťkovi a mamce-vdávali dceru a syna ještě neženili, tak to bylo poprvé a tak rachle se to utlo o to mi to bylo líto víc. jinak nám všichni všechno chválili-od šatů až po výzdobu stolu-fakt paráda. no musím na ten konec zapomenout. Jinak jsem byla spokojená a hlavně teď, když už jsem žena mého manžílka :-D
Profilova fotka
ahojky,jste tu někdo? ;-)
Profilova fotka
já, ale už tu nejspíš nejsi ty :-N :-D Tak holky jak se chlubíte prstýnkem? A jak se vám nosí? x-)
Profilova fotka
prstýnkem se ani moc nechlubím, teda někteří jej vidět chtěli. Nosí se super a dokonce i mažel si jej bere, pokud teda nejede na stavbu nebo není doma
Profilova fotka
Chlubíme, Raduš, chlubíme :-), ale po tom měsíci od svatby už moc není komu :-D ! Holky, to je paráda, to volno, které je před námi
ahoj holky, konečně jsem se sem dostala, někdy mi blbne net, že na všechno kromě beremese se dostanu. Dneska si jdeme konečně zařídit občanky, teprve minulý úterý jsme dostali oddací list a teď v pondělí jsme čekali na lednici až jí přivezou a tak jdeme dneska. Zítra jedeme do popradu na takový prodloužený víkend. Už se těším, jelikož v tom hotelu je jak krytý bazén tak i termálmí venkovní tak nám počasí vadit nebude ať bude jak bude. Tak se těším, že budeme jen odpočívat. Dokonce se za náma staví kámoš s manželkou( on nám šel za svědka), jelikož jedou ve stejnou dobu taky na slovensko, a budou od nás asi 30 km, tak přijedou, zajímavě jsme se shodli. Tak se těším jak si s nima užijeme spoustu legrace. Vanesko: s těma fotkama je mě to líto. Je to hrozný, protože je to jen jeden den a vrátit se už nedá. Zkus se s nima domluvit ať ti udělají nové, že to neodpovídá kvalitě na které jste byli domluvené. Když jsou fotky dělané na rychlo tak není takový výsledek. Přeju ti hodně štěstí, :-)
Profilova fotka
Ahoj holky, zdravím po delší době. Tak už máme všechny červňačky po... ach jo. Nejvíc líto mi to přišlo při vracení svatebních šatů - najednou mě přepadly ty pocity jako že už ten úžasný den nikdy nezažiju a že jsem si ho dost nevychutnala, atd. A co jinak? Které z vás "makají" už na mimískovi?
Profilova fotka
ahojky, tak mi na miminku "pracujeme už od listopadu, ale pořád nic, nu kartářka mi řekla, že na podzim, tak doufám a věřím, že to tak bude. Jinak se těma fotkama jdu příští týden, přímo za majitelem ateliéru,kde nám fotky dělali, jsem zvědavá, co na ně řekne, teď je na dovče veruse: ja když jsem vracela svatební šaty, tak s krásným pocitem, že jsem si je užila a už je nechci nikdy obléknout... vdávala jsem se podruhé a to mi opravdu stačí
Profilova fotka
Aha, tak to je trochu jiná situace ;-) Já jsem v březnu vysadila HA abych se pročistila po svatbě jsme mohli "vyrábět". Jenže HA mi tak rozhodila cyklus, že jsem musela 13.6. na vyvolávačku neb jsem celé 3 měsíce neměla MS. No a minulý týden jsem to konečně dostala. Sice se vší parádou - děsný křeče celé 3 dny!, silná MS, ale jsem ráda, že už se snad tělo vzpamatovalo.
Profilova fotka
no axi, já ne že bych ho hned každýmu cpala před oči, ale třeba v autobuse se snažím držet tak aby byl vidět, no a tak různě všude :-D :-D My na miminku zatím nepracujeme. Řekla jsem manželovi, že miminko nechci dřív než bude auto. No a on minulý týden koupil auto. Po dítěti opravdu touží. No však já taky. Říkali jsme si, že asi na podzim vysadíme a uvidíme. Já bych ještě ráda stihla v zimě Egypt, ale těhotná takhle cestovat nechci. :-p 8-) Ale nedělám si iluze, že "zaděláme" :-D hned napoprví.
Článek se načítá
Profilova fotka
Chichi, Radus to tě manža dostal co? :-D :-D :-D Ale teď máš vhodnou příležitost přát si cokoliv a manžel ti to bleskurychle splní. Pokud tedy použiješ onu kouzelnou formulku - to potřebujeme ještě než bude mimi.... ;-)
Profilova fotka
:-D No jo Veruše, byt už bude tenhle měsíc taky hotovej, už se snad ani nemám na co vymlouvat. Což vlastně ani nechci, po dítěti taky toužím, ale takový ten strach z neznáma, nevíš jaký to bude a tak. Snad jen na migrény. Mám je totiž fakt často a bojím se v těhotenství, že si nebudu moct vzít žádný léky. A to asi umřu. Ale budu se uklidňovat tím, že se to v těhotenství srovná a neboudou žádný migrény. To bych si maximálně užívala. Třeba pak budu těhotná pořád. :-D :-D Ne to fakt ne. Místo antikoncepce totiž nepoužívám válium :-D takže mi to není tak nějak jedno :-D :-D
Profilova fotka
Jo Radus to si vzpomínám, že jsi kdysi psala jaký máš problém s migrénama. Třeba opravdu se to v těhu uklidní. Dost věcí pak funguje jinak. Já mám problém s atopickým exémem na pravé ruce (naštěstí jen konečky prstů) a doktorka mi taky říkala, že v těhu to zmizí. No a jedna kamarádka ta měla problém s nevolnostmi už před těhu - jízda v autě, autobuse, atd., kde vždy zvracela a v těhu zmizely a dokonce jí to přetrvává i 2 roky po porodu. Takže věř v to, že migrény ti mimísek rozežene.
Profilova fotka
no, my asi pracovat začneme koncem prázdnin :-) Taky mám takový divný pocit, trochu strach z neznámého =-) A taky jsem šíleně zpohodlněla, je to teprve 9 měsíců, co jsem nastoupila do práce po všech těch školách a zkouškách a teď si to neskutečně užívám. Přijdu domů z práce, hups na gaučík, konečně se nemusím učit, v noci se nebudím a nekontroluju s hrůzou chybějící zkoušky v indexu a o víkendu sem tam pařbička (i když manžel je v tomhle pekelný lenoch a nerad moc do společnosti, i když je fakt, že pak ho nemůžu dotáhnout domů:-)). Nevím, jestli se chci o tohle všechno připravit :-D Jenže ty biologické hodiny (je mi 28) a manža je tak natěšený ... Je to prostě dilema :-)
Profilova fotka
axi: ¨jestli si nejsi stoprocentně jistá, tak bych to ještě o rok klidně odložila a užila si klidu a manžílka.... já do toho šla s těma samýma pocitama co ty a pak mě trošku mrzelo, když všichni chodili pařit, užívali si toho nezávazného života a já musela být doma s mimčem...ex manžel dítě chtěl strašně a pak se na nás po půl roce vykašlal... jsem teď strašně moc ráda, že malou mám a mám i skvělého chlapa a tátu pro mojí kočičku a další dítě chceme moc oba, ale kdybych si nebyla 100% jistá, že dítě chci, nešla bych už do toho...
Profilova fotka
Vanesko, jsi hodná, že zrovna tohle píšeš :-) Jenže já mám strach, že na 100% nebudu přesvědčená nikdy, nejsem ten typ 8-). Studovala jsem VŠ (peďák) a pak se mi to rozleželo v hlavě a šla jsem ještě na jednu VŠ (práva) a teď mám pocit, že jsem toho hrozně pro studium obětovala (bylo to chvílemi peklo, jsem hrozné nervačisko) a měla bych jít dál za kariérou a dalším vzděláním... Mamina to měla stejně, byla doma se mnou jen půl roku a s bráchou 6 týdnů... Kamarádka vysadila pilule ze zdravotních důvodů říkala, že otěhotnět moc nechtěla, ale trvalo to půl roku, nepoužívali ochranu a najednou jí začalo vrtat hlavou, že to nejde a po osmi měsících jupí a bylo to! Říkala, že kdyby to bylo hned, tak by koukala a někde hluboko uvnitř by ji to pěkně šokovalo, ale takhle že byla neskonale šťastná. nešlo ani tak o čas jako o okolnosti :-)
Profilova fotka
axi, to je jasný... já byla s malou doma rok a strašně mě to mrzí,jenže neměli jsme žádné peníze, bývalej se na nás vykašlal... ale vždycky toho budu litovat, že jsem se jí nemohla věnovat úplně na stoprocent... další miminko si už chci užít, hodně se mu věnovat a hlavně mu dát rodinu... Můj muž je skvělej, jak miluje maličkou, i když není jeho, je s ní teď doma a hlídá jí, než půjde v září do školky. Vím, že bude skvělej táta. Tak nějak cítím, že teď už je to konečně to pravé ořechové...
Profilova fotka
tak teda nevím, taky jsme se bavili o mimi, ale myslím, že až tak příští rok. HA neberu už 15 měsíců a nějak necítím, že by byla nějaká změna, jen si musíme dávat pozor. Už se na malé těším, ráda si půjčuji neteř.
Profilova fotka
ja mam taky doma uz skoro triletou holcicku a jsem rada ze s ni muzu byt doma i kdyz je desne zlobiva a zrovna dneska bych radsi byla na 15 hodin v praci :-D Mela asi 3 hystericke zachvaty ze jsem ji neco nekoupila atd... no super. Ale nestezuju si,na karieru nejsem, za mesic vysazuju prasky a budeme zkouset sourozence :-) a to si s tim nasim rozmazleneckem milovanym asi teprve uziju, az me nebude mit jen pro sebe :-p
Profilova fotka
Vanesko, tak to je super :-D ! Moc ti přeju toho PRAVÉHO :-) ;-) :-D A broucku, jestli se můžu zeptat, kolik ti bude příští rok? Maru, já už jsem v práci asi 10 hodin a ještě mám před sebou spoustu práce, brrr :-( Snad vypadnu za půl hodinky, nebudu to hrotit. Tak tu svou zlobivku pozdravuj od tet z netu :-)
Profilova fotka
Jo, to ona by chtela hned telefonovat, to chce s kazdym a kdyz treba volam na urad tak je to docela legrace :-D Jinak si vubec nedovedu predstavit ze by nas jeji tatinek opustil, navic kdyz byla tak malinka, tak Vanesko je moc a moc super ¨ze mas toho praveho,konecne. To ti moc preju.Manzel, jeste si teda porad nemzu na to zvyknout ze uz rikam manzel :-D , je hodne pracovne vytizenej, ale zas vim ze pro nas dela maximum abych mohla byt doma a za mesic se stehujeme, aspon doufam, do noveho domecku a vsechno to zarizovani, to je penez....hlavne kdyz je jen jeden prijem, je na nem videt jak ho stve ze mu to jeji detstvi utika :-( , tak snad u druheho uz bude vic doma
Profilova fotka
ahojte novomanželky x-) to je ale změna, pořád si na to nemůžu zvyknout, ale líbí se mi to. mimčo se nám vlastně zadařilo ještě před svatbou. axi: z toho si nic nedělej, být tebou, takly bych to ještě odložila, zkusila se domluvit s přítelem. U nás to bylo něco jiného, sice nejsem takový ten typ, co si od 18ti přeje mimčo, ale po letech třísměnného provozu, nočních, práce o víkendu o svátcích, pařeb sem si taky užila, tak tak nějak došlo na to, že si pořídíme špuntíka. Těším se, ale podel slov mé kamarádky, která byla něco jako já. mimčo, no jo, ale nic světoborného, ale taky byla ráda že je těhotná, tak v 5.měsíci nastal zlom a ona se do toho svého mimuška zamilovala, ještě než se narodilo. takže vím, i když to neprožívám jako jiní, tak se to hormonama změní a tím, že ho budu tak dlouho nosit. Ale pokud si nejsi jistá a chceš si ještě něco užít, tak si to ještě promyslete. Ale každopádně vám všem holky držím palečky, ať se zadaří. :-D
Profilova fotka
Ahojky mladé paní!!jste tu některá? ;-)
Profilova fotka
jsem, ale už tu asi nejsi ty
Profilova fotka
jsem tu
Profilova fotka
ty jsi tu teda taky skoro pořád
Profilova fotka
dneska ano.jsem sama doma :-D
Profilova fotka
tak to se nedivím, mně se nechtělo dívat na Bonda

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?