Svatba v červnu 2007

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, zdravím všechny, co plánují svatbu na červen 2007 :-)! Jste tu některá?
Profilova fotka
Přesně tak, má být doma! Já to měla sice jen 8km :-) ,ale jela bych i 400 ;-) Jinak jsem dnesdospěla k tomu, že jsem našemu svatebnímu daru šla chytat pavouky, které agamám moc chutnají. Už jsme jim začali říkat "bob a bobek" a začínám je mít ráda :-) Pozorovala jsem je snad 1,5 hodiny jak loví nachytané pavouky a mouchy :-)
Profilova fotka
to byl teda povedený dárek :o))))
Profilova fotka
To jo, hlavně teď nevíme kam s nima když jedeme bez mála na 3 týdny na dovču. Žere to každý den a ke všemu jen živé potvory jako jsou cvrčci, muchy a pavouci. No nic, bude muset hlídat ten, kdo nás obdaroval :-D :-D Jaký nejpovedenější dáreček jste dostali, broucku? :-) U nás vede rozhodně tohle a pak ještě nafukovací bazének, který obsahoval tisíc nesmyslů. Prej šli v supermarketu a v každém regále koupili to co bylo na konci nejlevnější :-D No bylo tam fakt vše možné i nemožné - na kamrády je vždy spolehnutí :-D :-D
Profilova fotka
my dostali houpací síť a piknikový batoh a potom ještě plastové hrníčky pro italskou domácnost. Teď vymýšlím, co napsat na děkovné kartičky
Profilova fotka
No možná, že kdyby chtěl někdo vyrazit do přírody tak se může obrátit na Vás :-D No taky jsme chtěli psát děkovné dopisy, ale povedeme to asi osobní cestou :-)
Profilova fotka
kdyby každý nebydlel jinde, tak by to šlo
Profilova fotka
tak to my mame s kamaradkama takovou putovni krabici, kazdy do ni dal co nasel doma nejvic kycackeho. No a neco si z toho nevesta necha doma a tak se to trosku obmenuje, no je to desny, napr. porcelanovy vlkopes, hodiny s delfinem... atd, navic nam daly penize zahrabane v kyblicku s piskem i s hrabickama a lopatkou, bylo tam 2000 v hodne drobnych a srolovany bankovky
Profilova fotka
maru taky jsme takto dostali peníze, ale eura
Profilova fotka
No já dostala zase album na fotky a na každé stránce byla nalepená místo fotky bankovka. Taky dobrý až na to, že jsem to album chtěla dát rovnou fotografovi. Naštěstí mě zastavili, že si ho mám nejdříve prohlídnout :-)) Asi by se pan fotograf divil až by ho otevřel :-D
Profilova fotka
no to by se mu určitě líbilo
Profilova fotka
No teď se dívám na postřehy a cestopisy ohledně výstupu na Olymp....moc mě to láká, ale asi to zase taková pohodička nebude. Npodnikla jste některá výstup na Olymp a nemáte drahou radu? ;-) :-)
Profilova fotka
v tomto ti fakt nepomůžu. Pro dnešek pá
Článek se načítá
Profilova fotka
No taky už jdu do peřin. dobrou noc :-)
Profilova fotka
my jsme byli na Olympske riviere, ale na Olymp jsme nesli, meli jsme s sebou 2 leteho broucka, takze taky bohuzel neporadim.
Profilova fotka
A jak se Vám tam Maru líbilo? No my budeme šmejdit po celém Řecku - teda co bude možno za 3 týdny zvládnout :-)
Profilova fotka
bylo to tam pekny, ja jsem hlavne vybirala aby to bylo pro deticky, a tady bylo veliky hriste u plaze a taky to nebylo tak daleko od letiste. recko je nadherny, a to papu.......... mnam..... to se mate, tak at se vam cesta povede moc a moc
Profilova fotka
No já se těším, Řecko neznám, takže to pro mne bude něco nového. Svolila jsem s motorkou, protože to bude asi má poslední příležitst pojmout dovolenou takto. Pak už bych chtěla taky nějaké dětičky a s nima už by to na motorce asi nešlo :-) Včera mě můj drahý dal na stůl brašnu, která bude sloužit na mé věci. No brašnu.... normálně bych v tomhle měla jen svou kosmetiku a opalovací oleje atd.... :-D No asi budu chodit celou dovolenou jen v plavkách nebo v motorkářském :-D
Profilova fotka
Holky užijte si krásné svatební cesty.... já už se sem do svatby nedostanu, přeju štěstíčko všem, co se vdávají tenhle víkend a držte mi palečky.... ;-)
Profilova fotka
Tak si to vaneskah pořádně užij a přeji hodně štěstíčka. Bude to nádherné a nezapomenutelné, uvidíš! :-)
Profilova fotka
vaneskah: taky ti přeji, ať si to pořádně užiješ a vzpomenu si na tebe, protože budu na svatbě mojí kamarádky. Ať vám všechno vyjde a máte se krásně, jak se má mít nevěsta s ženichem x-)
Profilova fotka
Ahoj holky, dostala jsem se chvilku na net, ale chcu vám napsat jedno :SVATBA BYLA NEJRKÁSNĚJŠÍ DEN MÝHO ŽIVOTA a kdybych mohla, vdávala bych se zase, byla to prostě nádhera a vážně si užívejte každý minuty, protože to tak strašně rychle uteklo - až mně to přišlo líto :-( příští týden se budu dostávat na net častěji a do tý doby přeju všem, aby se jim svatba vydařila jako nám - holky a vychutnávejte fakt každý okamžik, byla to nááádheraaa!!!!
Profilova fotka
taky preji vsem co to maji jeste pred sebou at si ten den uziji. Ja obrad sledovala jako by zpovzdali, teprve kdyz jsem se divala doma na video tak mi to doslo :-D tak nedopadnete jako ja :-D
Profilova fotka
holky, přeji všem úžasnou svatbu a hlavně si to užijte
Profilova fotka
Ahojky holky a mlade pani ;-)
Profilova fotka
Ahoj niikkyy. x-) Tak jsem byla konečně na zkoušce účesu a myslím, že to bude pěkný. Dala jsem fotečky do alba. nevím, jestli to jde dobře vidět, ale ty konečky mají bát roztřepené-teda i jsou, jakože není to drdol, ale konce v tom vyčesaném mi stojí. A ještě to bude navlněné a lepší předek. Ale za tu nedokonalou zkoušku si můžu sama, protože jsem si dnes umývala vlasy a jí to nešlo vytvarovat, tak jak chtěla, ta předek. Ale myslím, že to bude dobrý.
Profilova fotka
arween uces vypada dobre a jestli to bude navlnene bude to super ;-)
Profilova fotka
Ahoj, je tu někdo, kdo má svatbu příští pátek????Ráda bych s někým takovým pokecala.Jsem už pěkně nervózní.pa a ozvěte se. ;-)
Profilova fotka
jesterko tak to nevim,nejak je tu prazdno
Profilova fotka
ahoj jesterko, ja mam svatbu v sobotu-pristi a zatim nervózní nejsem. Jo a holky, já mám super zprávu. Cjcete ji vědět, byla jsem dnes na kontrole a jsem těhotná :-D Takže po svatbě už budeme opravdu rodinka k pohledání :-D Teda aspoň pro mě to je super zpráva :-D
Profilova fotka
Ahoj Arween, v první řadě musím gratulovat k tomu "sladkému" zjištění, je to super :-) A ten účes vypadá moc hezky, určitě Ti to bude slušet! Pořádně si užij poslední přípravy a samotnou svatbu! :-) Já se budu potulovat někde u moře když budeš říkat své Ano tak už Ti předem gratuluji a přeji jen samé štěstíčko a moře lásky v manželství a taky radostné a klidné těhotenství ! :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?