Svatba v červnu 2007

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, zdravím všechny, co plánují svatbu na červen 2007 :-)! Jste tu některá?
Profilova fotka
tak teda v Praze se pěkně zatahuje a každou chvíli sprchne, takže nevím nevím, snad jim kapky přinesou štěstí
Profilova fotka
Niky psala že je to všechno moc fajn a super, jen hlásím aby jste věděly ;-) :-)
Profilova fotka
Ahojky holky, hlásí se vám novomanželka :-) Svatba byla včera, všechno super a dokonalé, dokonce spadlo i pár kapek pro štěstí ... Už máme fotečky, ale dám je sem až zítra :-) ... Byl to ten nej nej nej den v našem životě :-) :-D :-D :-D :-D ... jsem strašně šťastná :-D :-D :-D
ahoj holky, Ambret, díky za přímý přenos, je to super :-) Dzabii, mladá paní, přeji hodně štěstíčka a krásné manželství ;-)
Profilova fotka
ahoj všem budoucím i současným novomanželkám. Tak už zítra ..... :-D ;-) Jenom mi dělá starost to počasí ... nevíte jak bude v Ostravě? :-(
ahoj holky, preji vam vsem hodne lasky a hodne stesti pro vasich svatbach a svatebnich pripravach. omlouvam se za pravopis, ale nejak si nemuzu zvyknout na arabskou klavesnici, zdravim vas vsechny z emiratu, tady je hrozny vedro, je 86 procent vlhkosti, coz je jak sauna. mejte se vsichni moc a moc hezky
ahoj Jenn, posílám pozdrav do světa :-D ať se vám to všechno vydaří ;-) PS: Pošli pohled :-D :-D :-D :-D
ahoj marketko, dekuju, je tu fajn, az na ty tropy. :-p :-p :-p :-N no nic jdu se rozloucit, sedim v hotelu na netu, tak se mejte vsechny moc a moc krasne. Preji krasny vikend. :-)
Profilova fotka
Ahoj holky, mě to nějak blbne a nechtělo se mi odeslat blahopřání novomanželům džabíkům :-D dzabii, moc vám to slušelo. jak jste si to užili? jenni, mějte se krásně a ukaž fotečky, ať vidíme, jak jste si užívali svatební cestu. A představujete se už jako novomanželé?
Profilova fotka
Ahojky Arwee :-) užili jsme si to jak se patří .. máme určitě na co vzpomínat ... děkuji za přáníčko :-D Jenn: pořádně si to užijte :-D
Profilova fotka
Ahojte mladé paní i všechny nevěsty! Tak dneškem je nejspíš u konce další svatební kolo. Všem co už to mají za sebou přeji vše ne nej a hodně štěstíčka atěm co začíná poslední týden příprav pevné nervy a hodně úsměvu a pohody při přípravách :-) Dzabii, ještě jednou gratuluji a je super, že máš na co vzpomínat :-) Hlavně, že Ti vše vyšlo a teď už budeš jen šťastná a spokojená! Jennifer tak jak se daří daleko od nás? :-) posílám pozdrav do "tropů", ikdyž tady máme za poslední týden taky pěkný pařák! Je tu tak horko, že se mě snad do toho Řecka ani nebude chtít :-D :-D Jinak dnes jsem se začala trochu kamarádit s našim svatebním darem, dostali jsme Agamu vousatou a to hned 2x :-)) Jsou to takové ještěrky....Prvně jsem se jich dotkla a zjistila jsem, že jsou pěkně strupaté :-) Žere to cvrčky a červy. Když jsme je dnes byli kupovat a pán vzal akvárko plné červů a prohrábnul se v něm rukou jako by to byly nějaké sladkosti a hrst nám jich nabral do sáčku, udělalo se mě úplně zle!!! Krmení těch dvou potvůrek nechám s radostí na manžílkovi :-D Taky jste některá dostala tak "úžasný" svatební dar? :-D
Profilova fotka
tak naštěstí podobné dárečky nám niikdo nedal, teda kromě umělého nádobí - prý kdyby byla italská domácnost :-D
Článek se načítá
Profilova fotka
No to je taky bezva dárek :-))) To já se budu muset kroti v házení nádobí, páč můj drahoušek nic podobného jako umělé misečky atd. v kuchyni nesnese :-) Takže asi kdybych po něm hodila težký nerezový hrnec nemuselo by to dopadnout dobře :-D
Profilova fotka
Ahojky devcata :-D
Profilova fotka
Ahojky paní :-)
Profilova fotka
Ahojky pani :-) tak jak bylo? gratulaci mas u fotecek ;-)
Profilova fotka
Taky jsem ti popřála k fotečkám :-) Bylo to super super a ještě jednou super :-D ... až teda na měnší detailík ... to bych nebyla já, abych něco nezvorala :-) .... podepsala jsem se obráceně :-)
Profilova fotka
dzabii: ja taky :-D byla jsem tak hotova ze jsem to taky spletla :-D :-D
Profilova fotka
Nikyy, netlačily tě ty šaty nad prsama u podpaží? Mě teda jo, ještě teď mě to bolí ..
Profilova fotka
jo strasne boleli me zebra jak vis co jeste ted to citim
Profilova fotka
.. Tak to jsem ráda, že nejsem sama :-) ...
Profilova fotka
Odpoledne nám krásně sprchlo (chvilku jsem v tom děšti zůstala a pak se muselajít rovnou převlíknout) :-D :-D :-D
Profilova fotka
to ja byla tak nervni pri obrade klepala jsem se jak ....a pak se podepsala spatne :-D
Profilova fotka
tak to já byla vysmátá a vysmátá :-) ... fakt jsem se tam smála jak blb :-) ale manžílek taky :-) hlavně když řekla ano, tak jsem vyprskla :-) no a ten podpis přišel nějak sám :-) Mě akorát pak dojalo to, jak nám přáli 8-)
Profilova fotka
no u me mama byla v pohode a tata brecel a to me dostalo nejvic. no tomas pekne zarval to ano jak na Vojne :-D a to me odrovnalo :-D
Profilova fotka
Ahojte holky a mladé paní:-), dneska jsem se konečně dokopala k tomu, abych sem dala fotky ze svatby, tak jsem si je zase všechny znova prošla, zavzpomínala a málem i zaslzela ... :-) Já jsem byla před obřadem celkem klidná, jen jsem ráno nemohla dospat, ale při nástupu jsem měla dost co dělat, abych se nerozrečela, pustila jsem si Ave Mariu a bylo to...
Profilova fotka
My jsme hudbu vůbec nevnímali ... ani nevim co hrráli, řekli jsme ať zahroujou to nejhranější, zaplatili jsme 500,- a šli na to
Profilova fotka
Ahojte holky! No hudbu jsem taky vůbec nevnímala, takže mě ani nevadilo, že nezahrálo co jsme chtěli :-) A Niikkyy můj taťka byl na tom úplně stejně, brečel jako želva a přišlo mě, že pořád :-) Už jsem byla na vážkách jestli štěstím nebo žalem :-D Ale já si pobrečela taky :-) Jinak znovu se opakuji, ale ještě, že jsou ty fotky a můžu si vše připomenout, přišlo mě, že to vše šlo tak nějak mimo - jako bych to pozorovala z dálky a bylo to moc krátké :-) Hned bych se vdávala znovu :-D :-D
Profilova fotka
Všem mladým paním hodně štěstíčka a lásky... nás to čeká v sobotu ;-)
Profilova fotka
Tak hodně štěstí a klídku při posledních přípravách, vaneskah! ;-) Užívej se vše plnými doušky, uteče to jako voda :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?